NW | OW | eigenaar | transport | nieuwe eigenaar | jaar | straatnaam |
---|---|---|---|---|---|---|
1e BW. 1 | CL.A. 1 | F. Taunay | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 1 | F. Taunay | 1837 | ||||
1e BW. 2 | CL.A. 2 | kinderen van M.D. Schmidt | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 2 | minderjarige van M.M. Smith | 1837 | ||||
1e BW. 2 | CL.A. 2 | erven M.D. Schmidt | 14/07/1838 | H. Spalinger | 1838 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 3 | CL.A. 3 | Henrietta van Holliday | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 3 | Henriette van Holliday | 1837 | ||||
1e BW. 4 | CL.A. 4 | 13/10/1830 | D. Nassy | 1830 | Grote Rijweg | |
1e BW. 4 | CL.A. 4 | David Nassy | 11/07/1831 | Johanna Petronella Wijs, voor hare kinderen | 1831 | Grote Rijweg |
1e BW. 4 | CL.A. 4 | J.P. Weis, voor hare kinderen | 16/01/1832 | J.P. Weis voor hare kinderen | 1832 | Grote Rijweg |
1e BW. 4 | minderjarige Johanna Petronella van Wijs | 1837 | ||||
1e BW. 5 | CL.A. 4 | D. Nassy | 13/10/1830 | J.C. Kampf voor de minderjarige Charlotte Brandina Hawkes | 1830 | Grote Rijweg |
1e BW. 5 | CL.A. 4 | J.C. Kampf, voor de minderjarige Charlotte B. Hawkes | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 5 | minderjarige C.B. Hawkes | 1837 | ||||
1e BW. 6 | CL.A. 5 | M.L. van Becker | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 6a | boedel Becker | 1837 | ||||
1e BW. 6b | boedel Becker | 1837 | ||||
1e BW. 7 | CL.A. 6 | J.W. Fischer | 20/07/1830 | W.G. Pothuijs | 1830 | Grote Rijweg |
1e BW. 7 | CL.A. 6 | W.G. Pothuys | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 7 | CL.A. 6 | W.G. Pothuijs | 25/04/1831 | J. Fredrik | 1832 | Grote Rijweg |
1e BW. 7 | boedel Johannis Frederik | 1837 | ||||
1e BW. 7 | CL.A. 6 | Eva van Fredrik | 17/03/1838 | A.B. Fredrik | 1838 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 8 | CL.A. 7 | M. van Gomperts | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 8 | CL.A. 7 | boedel Mietje van Coba van Labadie | 31/08/1835 | P. van Leeuwen | 1835 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 8 | CL.A. 7 | P. van Leeuwen | 11/04/1836 | Amimba van Suchard | 1836 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 8 | Amimba van Schughart | 1837 | ||||
1e BW. 9 | CL.A. 8 | Amimba van de Directie | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 9 | Amimba van Directie | 1837 | ||||
1e BW. 10 | CL.A. 9 | J.B. Wurmb | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 10 | CL.A. 9 | J.B. Wurmb | 20/02/1832 | kinderen Juda | 1832 | Grote Rijweg |
1e BW. 10 | CL.A. 9 | kinderen van Juda | 09/04/1835 | F.A. Jantke, voor haar minderjarige kinderen en S.H. Andriessen voor haar minderjarige kinderen | 1835 | Grote Rijweg |
1e BW. 10 | minderjarige Jancke en S.A. Andriesen | 1837 | ||||
1e BW. 11 | CL.A. 10 | Dorothea van Swevel | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 11 | CL.A. 10 | Dorothea van Sweevel | 14/05/1832 | J.B. Wurmb | 1832 | Grote Rijweg |
1e BW. 11 | CL.A. 10 | J.B. Wurmb | 18/07/1831 | kinderen van Juda | 1832 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 11 | CL.A. 10 | wijlen Johan Bernhard Wurmb | 17/10/1834 | G.C. Fuchs | 1834 | Grote Rijweg |
1e BW. 11 | G.C. Fuchs | 1837 | ||||
1e BW. 12 | CL.A. 11 | R.L. Weichel | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 12 | CL.A. 11 | Catharina Adriana Schilderus en Dora van Flora van Wossing | 1834 | Grote Rijweg van Combe | ||
1e BW. 12 | CL.A. 11 | Catharina Adrina Schilderus en Dora van Flora van Woessing | 11/03/1834 | Charlotte van J.M.P. Emmicke | 1834 | Grote Rijweg |
1e BW. 12 | CL.A. 11 | Charlotte van J.M.P. Emmicke | 11/06/1836 | Louisa Cornelia van Albert van Hessels, voor haar minderjarige kinderen | 1836 | Grote Rijweg |
1e BW. 12 | minderjarige van L. van A. van Hessels | 1837 | ||||
1e BW. 13 | CL.A. 12 | boedel J.A.C. Kross | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 13 | boedel J.A.C. Kross | 1837 | ||||
1e BW. 14 | CL.A. 13 | F. van Wilkens | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 14 | Frederik van Wilkens | 1837 | ||||
1e BW. 15 | CL.A. 14 | A. van M. Gelderland | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 15 | Adriaan van M. van Gelderland | 1837 | ||||
1e BW. 16 | CL.A. 15 | erven J. Delsotto | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 16 | erven Jacob Delsotte | 1837 | ||||
1e BW. 17 | CL.A. 16 | C.F. van Embricqs | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 17 | CL.A. 16 | boedel Catharina Theresia van Embricos | 24/10/1836 | Victoria van Pauli, voor haar minderjarige kinderen | 1836 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 17 | minderjarige van Victoria van Pauli | 1837 | ||||
1e BW. 18 | CL.A. 17 | J.S. Nieuwlant | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 18 | boedel S. Nieuwland | 1837 | ||||
1e BW. 19 | CL.A. 18 | C. Niebur | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 19 | C. Niebuur | 1837 | ||||
1e BW. 20 | CL.A. 19 | J.P. Dumont | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 20 | J.P. Dumont | 1837 | ||||
1e BW. 21 | CL.A. 20 | boedel P. Groll | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 21 | boedel P. Grol | 1837 | ||||
1e BW. 22 | CL.A. 21 | F.C. Herboldt | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 22 | F. Herbolt | 1837 | ||||
1e BW. 23 | CL.A. 22 | Hans Klint | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 23 | CL.A. 22 | H. Klint | 16/06/1836 | J.M. Karg | 1836 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 23 | Karg | 1837 | ||||
1e BW. 24 | CL.A. 23 | Hans Klint | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 24 | CL.A. 24a | Hans Klint | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 24 | CL.A. 23 | H. Klint | 15/11/1832 | L.B. Slengarde, president van het gemeentebestuur, tbv den Lande | 1832 | Grote Rijweg |
1e BW. 24 | CL.A. 24a | H. Klint | 15/11/1832 | L.B. Slengarde, president van het gemeentebestuur, tbv den Lande | 1832 | Grote Rijweg |
1e BW. 24 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
1e BW. 25 | CL.A. 24b | boedel weduwe Reibel | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 25 | S. van Marchal | 1837 | ||||
1e BW. 26 | CL.A. 25 | L.B. Slengarde | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 26 | CL.A. 25 | L.B. Slengarde | 24/03/1837 | C. Esser en E. Esser | 1837 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 26 | C. en E. Esser | 1837 | ||||
1e BW. 27 | CL.A. 26 | Wilhelmina Josephina Reyke | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 27 | W.J. Rijcke | 1837 | ||||
1e BW. 28 | CL.A. 27 | boedel S.W. Pardo | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 28 | CL.A. 27 | minderjarige Johannes Jacob Bakhuijzen (½) en L. Roman, geboren Carter (½) | 12/12/1836 | S.E. Simons | 1836 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 28 | S.E. Simons | 1837 | ||||
1e BW. 29 | CR.A. 22 | minderjarige kinderen van Peneux | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 29 | CR.A. 23 | minderjarige kinderen van Peneux | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 29 | CR.A. 22 | Anna Henrietta Brandon | P. van Leeuwen | 1835 | Grote Rijweg van Combe | |
1e BW. 29 | CR.A. 23 | Anna Henrietta Brandon | P. van Leeuwen | 1835 | Grote Rijweg van Combe | |
1e BW. 29 | Pieter van Leeuwen | 1837 | ||||
1e BW. 30 | CR.A. 21 | weduwe M.G. van Dalen | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 30 | weduwe F.J. van Dalen | 1837 | ||||
1e BW. 31 | CR.A. 20 | P.W. Thomas | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 31 | M.F. Silos | 1837 | ||||
1e BW. 32 | CR.A. 19 | 09/02/1830 | J.H. Rooswijk | 1830 | Grote Rijweg | |
1e BW. 32 | CR.A. 19 | Anna van Rooswijk | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 32 | CR.A. 19 | boedel J.H. Rooswijk | 11/04/1836 | J.J. Bennernagel | 1836 | Grote Rijweg |
1e BW. 32 | J.J. Bennernagel | 1837 | ||||
1e BW. 33 | CR.A. 18 | A.W. van den Brinck | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 33 | A.W. van den Brink | 1837 | ||||
1e BW. 34 | CR.A. 14 | boedel T.J. Cordova | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 34 | boedel Theodorus Cordova | 1837 | ||||
1e BW. 35 | CR.A. 13 | boedel J.P. Wagener | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 35 | CR.A. 13 | boedel J.P. Wagner | 06/09/1832 | Flora van Ferdinand van Brouwer | 1832 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 35 | boedel van Wageningen | 1837 | ||||
1e BW. 36 | CR.A. 12 | Henrietta van Beudeker | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 36 | Hendrietta van Beudeker | 1837 | ||||
1e BW. 37 | CR.A. 11 | M. van Jacobs | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 37 | boedel M. van J. de Friderici | 1837 | ||||
1e BW. 38 | CR.A. 9 | weduwe J.M. Pfannekuchen | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 38 | CR.A. 10 | weduwe J.M. Pfannekuchen | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 38 | weduwe Pfannekuchen | 1837 | ||||
1e BW. 39 | CR.A. 8 | Tina van Halfhide | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 39 | Tina van Halfhide | 1837 | ||||
1e BW. 40 | CR.A. 7a | H.M. van Lobbrecht | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 40 | H.M. van Lobbrecht | 1837 | ||||
1e BW. 40 | CR.A. 7a | H.M. van Lobbrecht | 30/11/1837 | Dora van Flora van Wossing | 1837 | Grote Rijweg |
1e BW. 41 | CR.A. 6 | boedel C.A. Gottschalk | 26/11/1830 | C.C. Becker | 1830 | Grote Rijweg |
1e BW. 41 | CR.A. 6 | boedel C.D. Gottschalk | 17/02/1831 | W.C.C. Decker | 1832 | Grote Rijweg |
1e BW. 41 | W.C.C. van Becker | 1837 | ||||
1e BW. 42 | CR.A. 5 | C.D. Koning | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 42 | CR.A. 5 | C.D. Koning | 10/10/1832 | M.J. Asmus nomine uxoris | 1832 | Grote Rijweg |
1e BW. 42 | CR.A. 5 | Michiel Johannis Asmus nomine uxoris | 27/05/1837 | Joseph Scheek, voor zijn minderjarige kinderen | 1837 | Grote Rijweg |
1e BW. 42 | minderjarige J. Scheek | 1837 | ||||
1e BW. 43 | CR.A. 4 | kinderen van C.J. Cordova | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 43 | CR.A. 4 | C. van Dova, voor haar minderjarige kinderen | 31/03/1835 | J.A. Scheiderman | 1835 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 43 | J.A. Scheiderman | 1837 | ||||
1e BW. 43 | CR.A. 4 | J.A. Scheiderman | 14/07/1838 | Goris van den Heuvel, voor zijn minderjarige dochter | 1838 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 44 | CR.A. 3 | Francina van Doesburg | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 44 | boedel A.F.L. van Doesburg | 1837 | ||||
1e BW. 45 | CR.A. 2 | T. van Berranger | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 45 | Tarie van Berranger | 1837 | ||||
1e BW. 46 | CR.A. 1 | J.L.E. Cezar | 17/01/1831 | E.H. Woning, voor hare minderjarige kinderen | 1831 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 46 | CR.A. 1 | kinderen van E.H. Woonen | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 46 | minderjarige van Van Casteren | 1837 | ||||
1e BW. 47 | CR.A.118b | J.H. Brinkman | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 47 | CR.A.118b | J.H. Brinkman | 01/12/1832 | James Farwell | 1832 | Voorstad Zeelandia |
1e BW. 47 | C. Farrwell | 1837 | ||||
1e BW. 48 | CR.A.118a | Anna Henrietta Brandon | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW. 48 | CR.A.118a | Anna Henrietta Brandon | 1834 | Combe | ||
1e BW. 48 | Anna Hendrietta Brandon | 1837 | ||||
1e BW. 49 | CR.A.117 | boedel Daniel Jacobs | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW. 49 | E. Jacobs | 1837 | ||||
1e BW. 50 | CR.A.122 | J.S.L. van Elisabeth Cezar | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW. 50 | J.L. Caezar | 1837 | ||||
1e BW. 51 | CR.A.115 | C.E. de Graaff | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW. 51 | Cornelis de Graaff | 1837 | ||||
1e BW. 52 | CR.A.116 | J.G. van Suyle | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW. 52 | J.G. van Zuijlen | 1837 | ||||
1e BW. 53 | CR.A.120 | Geertruyda F. Lemmers | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW. 53 | Jacoba Geertruida Lemmers | 1837 | ||||
1e BW. 54 | CR.A.119a | A.C. van Cordova | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW. 54 | boedel A.T. van Cordova | 1837 | ||||
1e BW. 55 | CR.A.119b | J. Schippers | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW. 55 | J.S. Schippers | 1837 | ||||
1e BW. 56 | CR.A. 44 | J.B. de Cros | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 56 | J.B. de Cross | 1837 | ||||
1e BW. 57 | CR.A. 42 | A. van den Bergh | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 57 | boedel A. van den Berg | 1837 | ||||
1e BW. 58 | CR.A. 5 | C.D. Koning | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 58 | Karel Diderich Koning | 1837 | ||||
1e BW. 59 | CR.A. 6 | boedel C.D. Gottschalk | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 59 | C.D. Goedschalk | 1837 | ||||
1e BW. 60 | CR.A. 7b | M. van der Elst | 23/08/1830 | P. van Assen | 1830 | Eerste Dwars- en Wichersstraten |
1e BW. 60 | CR.A. 7b | Martinus van der Elst | 1832 | Dwarsstraat van Combe | ||
1e BW. 60 | CR.A. 7b | P. van Assen | 04/03/1834 | H.P. Ulrich | 1834 | Eerste Dwars- en Wichersstraten |
1e BW. 60 | H.P. Ulrich | 1837 | ||||
1e BW. 61 | CR.A. 36 | Mary van Mackniel | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 61 | Maria van Mackniel | 1837 | ||||
1e BW. 62 | CR.A. 35 | gezusters Cordova | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 62a | C.J. Cordova | 1837 | ||||
1e BW. 62b | F.J. en C.J. Cordova | 1837 | ||||
1e BW. 63 | CR.A. 15 | weduwe J. Embricqs | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 63 | CR.A. 15 | weduwe J. Embricqs | 21/02/1837 | Cornelis Bankes (Benkens) | 1837 | Wichersstraat |
1e BW. 63 | Cornelis Benkins | 1837 | ||||
1e BW. 63 | CR.A. 15 | C. Benkens | 11/07/1838 | William Mackintosch | 1838 | Wichersstraat |
1e BW. 64 | CR.A. 16 | D.L. Schultz | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 64 | CR.A. 17 | D.L. Schultz | 1832 | Grote Rijweg | ||
1e BW. 64 | D.R. Schultz | 1837 | ||||
1e BW. 65 | CR.A. 24 | Lena van Seeman | 1832 | Derde Dwarsstraat van de Grote Rijweg | ||
1e BW. 65 | Leena van Zeeman | 1837 | ||||
1e BW. 66 | CR.A. 34 | J. van Pers | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 66 | S.E. Simon | 1837 | ||||
1e BW. 67 | CR.A. 33 | boedel F. van Leckie | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 67 | CR.A. 33 | Pauwina van Sara van Sobre | 29/06/1833 | J.H. Rooswijk | 1833 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 67 | boedel Rooswijk | 1837 | ||||
1e BW. 68 | CR.A. 32 | Manheim van Weygandt | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 68 | CR.A. 32 | 19/08/1831 | L. Thijm | 1832 | Wichersstraat | |
1e BW. 68 | L. Thijm | 1837 | ||||
1e BW. 69 | CR.A. 21b | Mathijs van de weduwe van Dalen | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 69 | CR.A. 21b | boedel vrije Mathijs van de weduwe van Dahlen | 1833 | Wicherstraat | ||
1e BW. 69 | CR.A. 21b | 03/06/1833 | J.F. Favery | 1833 | voorstad Zeelandia | |
1e BW. 69 | J.F. Favery | 1837 | ||||
1e BW. 70 | CR.A. 25 | C.C. van Schwartz | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 70 | C.F. Swart | 1837 | ||||
1e BW. 71 | CR.A. 26 | C.C. van Schwartz | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 71 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW. 72 | CR.A. 27 | boedel Johannes Jacobus Floris le Couvreur | 14/02/1831 | J.B. Louzada | 1831 | Grote Rijweg van Combe |
1e BW. 72 | CR.A. 27 | C.C. van Schwartz | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 72 | J.B. Louzada | 1837 | ||||
1e BW. 73 | CR.A. 28 | boedel Johannes Jacobus Floris le Couvreur | 14/02/1831 | S.L.C. Le Couvreur | 1831 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 73 | CR.A. 29 | boedel Johannes Jacobus Floris le Couvreur | 14/02/1831 | S.L.C. Le Couvreur | 1831 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 73 | CR.A. 28 | S.L.C. le Couvreur | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 73 | CR.A. 29 | S.L.C. le Couvreur | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 73 | CR.A. 28 | Susanna Louisa Carolina Helena le Couvreur | 12/10/1835 | P.H. Arons | 1835 | Wichersstraat |
1e BW. 73 | CR.A. 29 | Susanna Louisa Carolina Helena le Couvreur | 12/10/1835 | P.H. Arons | 1835 | Wichersstraat |
1e BW. 73 | P.H. Arons | 1837 | ||||
1e BW. 74 | CR.A. 30 | Sara Claasen | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 74 | Sara van Classen | 1837 | ||||
1e BW. 75 | CR.A. 31 | gezusters Kloubert | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 75 | gezusters Cloebert | 1837 | ||||
1e BW. 76 | CR.A. 37 | J.P. Tafares | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 76 | CR.A. 37 | J.P. Tafares | 28/03/1835 | P. de Marchi | 1835 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 76 | P. Demarchi | 1837 | ||||
1e BW. 77 | CR.A. 38 | J.P. Tafares | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 77 | CR.A. 38 | J.P. Tafares | 28/03/1835 | P. de Marchi | 1835 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 77 | CR.A. 38 | P. de Marchi | 07/04/1836 | P. Langerak | 1836 | Voorstad Zeelandia |
1e BW. 77 | CR.A. 38 | F. Langerak | 18/10/1836 | P. De Dimarchi | 1836 | Voorstad Zeelandia |
1e BW. 77 | CR.A. 38 | P. Langerak | 24/01/1837 | H.A. du Coral | 1837 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 77 | CR.A. 38 | P. Langerak | 26/08/1837 | Louis Spanje, voor zijn minderjarige kinderen | 1837 | Wichersstraat |
1e BW. 77a | minderjarige L. Spanje | 1837 | ||||
1e BW. 77b | Langerac | 1837 | ||||
1e BW. 77c | H.A. du Coral | 1837 | ||||
1e BW. 78 | CR.A. 43 | J.M. Salomons | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 78 | boedel J.M. Salomons | 1837 | ||||
1e BW. 79 | CR.A. 39 | Hermanus & Henrietta Robert | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 79 | H.M. van Lobbrecht | 1837 | ||||
1e BW. 80 | CR.A. 40 | H.M. van Lobbrecht | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 80 | CR.A. 40 | boedel M.H. Lobbrecht | 19/11/1832 | H.M. Lobbrecht | 1832 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 80 | H.M. van Lobbrecht | 1837 | ||||
1e BW. 81 | CR.A. 41 | H.M. van Lobbrecht | 1832 | Wichersstraat | ||
1e BW. 81 | CR.A. 41 | boedel M.H. Lobbrecht | 19/11/1832 | H.M. Lobbrecht | 1832 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 81 | H.M. van Lobbrecht | 1837 | ||||
1e BW. 81 | CR.A. 41 | boedel Hendrica M. van Lobbrecht | P. van Leeuwen | 1843 | Wichersstraat | |
1e BW. 82 | CR.A. 49 | A.M. van Transkowskie | 1832 | Tweede Dwarsstraat | ||
1e BW. 82 | de uitlandige Adams | 1837 | ||||
1e BW. 83 | CR.A. 48 | C.F. van Embricqs | 1832 | Tweede Dwarsstraat | ||
1e BW. 83 | C.T. van Embricqs | 1837 | ||||
1e BW. 84 | CR.A. 47b | Ferdinand van Brouwer | 1832 | Tweede Dwarsstraat | ||
1e BW. 84 | CR.A. 47b | boedel Flora van Ferdinand van Brouwer | 1836 | Tweede Dwarsstraat | ||
1e BW. 84 | boedel Ferdinand van Brouwer | 1837 | ||||
1e BW. 84 | CR.A. 47b | J.T. Benescia | 18/12/1838 | Nathanael Vollenbeek | 1838 | Tweede Dwarsstraat |
1e BW. 84 | CR.A. 47b | boedel Flora van Ferdinand van Brouwer | 21/02/1839 | J.T. Benescia | 1839 | Tweede Dwarsstraat |
1e BW. 85 | CR.A. 47a | January van Embricqs | 1832 | Tweede Dwarsstraat | ||
1e BW. 85 | uitlandige J. van Embricqs | 1837 | ||||
1e BW. 86 | CR.A. 45 | L. Benesia | 1832 | Nieuwe Markt | ||
1e BW. 86 | CR.A. 46 | L. Benesia | 1832 | Nieuwe Markt | ||
1e BW. 86 | L. Benessia | 1837 | ||||
1e BW. 87 | CR.A. 50 | boedel J.C. Geyer | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 87 | CR.A. 51 | boedel J.C. Geyer | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 87 | CR.A. 52 | boedel J.C. Geyer | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 87 | CR.A. 53 | boedel J.C. Geyer | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 87 | CR.A. 54 | boedel J.C. Geyer | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 87 | CR.A. 55 | boedel J.C. Geyer | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 87 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW. 88 | CR.A. 56 | Anthonia van Van Zichem | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 88 | CR.A. 56 | Antonia van Van Zichem | 22/12/1830 | P.P. Spillenaar | 1832 | Fridericigracht |
1e BW. 88 | CR.A. 56 | P.P. Spillenaar | 26/07/1833 | Johanna Klopman | 1833 | Nepveugracht |
1e BW. 88 | Johanna Klopman | 1837 | ||||
1e BW. 88 | CR.A. 56 | Johanna van Klopman | 31/07/1837 | B. Hesseling | 1837 | Crommelingsstraat |
1e BW. 88 | CR.A. 56 | Berend Hesseling | 08/01/1838 | Volkert Willem de Villeneuve | 1838 | Krommelingstraat |
1e BW. 88 | CR.A. 56 | B. Hesseling | 14/08/1838 | V.W. de Villeneuve, voor zijn minderjarige kinderen | 1838 | Crommelinsstraat |
1e BW. 89 | CR.A. 60 | boedel E. van Paracabo | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 89 | CR.A. 61 | boedel E. van Paracabo | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 89 | boedel Liefting | 1837 | ||||
1e BW. 90 | CR.A. 63 | Paulus Tuchscherer | David Nassy | 1831 | voorstad Zeelandia | |
1e BW. 90 | CR.A. 63b | David Nassy | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 90 | CR.A. 63b | David Nassy | 05/09/1835 | F.R. Benescia | 1835 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 90 | K.F. Bessier | 1837 | ||||
1e BW. 91 | CR.A. 63a | Mietje van Lents | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 91 | P. Rompel | 1837 | ||||
1e BW. 92 | CR.A. 62 | boedel A.G. Ettgen | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 92 | C.T. van Embricqs | 1837 | ||||
1e BW. 93 | CR.A. 69 | P.C. Austin, geboren Poppelman | 21/01/1830 | Richard White | 1830 | Combe |
1e BW. 93 | CR.A. 69 | Richard White | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 93 | CR.A. 70 | Richard White | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 93 | CR.A. 71 | Richard White | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 93 | CR.A. 72 | Richard White | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 93 | CR.A. 73 | Richard White | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 93 | CR.A. 69 | Richard White | 14/06/1833 | G.S. de Veer | 1833 | Nepveugracht |
1e BW. 93 | G.S. de Veer | 1837 | ||||
1e BW. 94 | CR.A. 68 | J.C. Kamps | 10/08/1830 | Joseph B. Louzada Mz. | 1830 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 94 | CR.A. 68 | Joseph B. Louzada | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 94 | CR.A. 68 | J.B. Louzada Mz. | 20/09/1833 | Frederik Niebur | 1833 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 94 | Frederik Niebuur | 1837 | ||||
1e BW. 95 | CR.A. 66 | L. Forberger nomine uxoris | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 95 | CR.A. 67 | L. Forberger nomine uxoris | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 95 | CR.A. 66 | erven F.C. Forberger, geboren de l'isle | 01/12/1835 | T.M. Schotborgh | 1835 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 95 | CR.A. 67 | erven F.C. Forberger, geboren de l'isle | 01/12/1835 | T.M. Schotborgh | 1835 | voorstad Zeelandia |
1e BW. 95 | F.M. Schotborgh | 1837 | ||||
1e BW. 96 | CR.A. 64 | S.F.J. Kuhn | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 96 | CR.A. 65 | S.F.J. Kuhn | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 96 | S.F.J. Kuhn | 1837 | ||||
1e BW. 97 | CR.A. 62a | C.T. van Embricqs, voor boedel A.G. Etgen | 10/09/1834 | Constantia van E. Alexander | 1834 | Nepveugracht |
1e BW. 97 | Constantie van J. Alexander | 1837 | ||||
1e BW. 98 | CR.A. 84 | J.D. Valentijn | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 98 | F.L. en H.F. Valentijn | 1837 | ||||
1e BW. 98 | CR.A. 84 | H.F. Valentijn | 1838 | Nepveusgracht | ||
1e BW. 99 | CR.A. 59 | Q.G. Pichot nomine uxoris | 06/07/1830 | J.D. Vallentijn, voor zijn minderjarige kinderen | 1830 | Nepveugracht |
1e BW. 99 | CR.A. 59 | Q.G. Pichot | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW. 99 | boedel Q.G. Pichot | 1837 | ||||
1e BW.100 | CR.A. 58 | Anna Schuman | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.100 | boedel F. Schuman | 1837 | ||||
1e BW.101 | CR.A. 57 | J.C. Trebto | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.101 | boedel Tripto | 1837 | ||||
1e BW.102 | CR.A. 74 | boedel G.W. Kaps | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.102 | CR.A. 74 | boedel J.C. Stuger | 1836 | Voorstad Zeelandia | ||
1e BW.102 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.103 | CR.A. 75 | M.H. Cotino | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.103 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.104 | CR.A. 76 | Isaac Abendanon | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.104 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.105 | CR.A. 77 | boedel weduwe Weitzel | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.105 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.106 | CR.A. 78 | boedel Ferrand | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.106 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.107 | CR.A. 79 | J. Schippers | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.107 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.108 | CR.A. 80 | Bien van Van Halm | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.108 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.109 | CR.A. 82 | Johanna van van Ommeren | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.109 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.110 | CR.A. 81 | M. Karch | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.110 | J.M. Karg | 1837 | ||||
1e BW.111 | CR.A. 83b | Carel Regelitzky | 14/04/1831 | J.F. Boulanger | 1831 | aan de Combé (op Combe) |
1e BW.111 | CR.A. 83b | H.E. Molder | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.111 | CR.A. 83b | Jean Francois Boulanger | 18/12/1834 | Henrietta van Straatman, voor haar minderjarige kinderen | 1834 | voorstad Zeelandia |
1e BW.111 | boedel Straatman | 1837 | ||||
1e BW.112 | CR.A. 83a | minderjarige kinderen van Elizabeth Mulder | 14/04/1831 | J.F. Boulanger | 1831 | aan de Combé (op Combe) |
1e BW.112 | CR.A. 83a | kinderen van H.E. Molder | 1832 | Fredericigracht | ||
1e BW.112 | CR.A. 83a | J.F. Boulanger | 02/08/1833 | W.C. Staillard | 1833 | Nepveugracht |
1e BW.112 | CR.A. 83a | W.C. Stallard | 26/01/1837 | C.L. de Hondt | 1837 | Combe |
1e BW.112 | d' Hont | 1837 | ||||
1e BW.112 | CR.A. 83a | C.L. d' Hondt | 22/10/1838 | P. de Marchi | 1838 | Aan de Combé (op Combe) |
1e BW.113 | CR.A.121 | kinderen van P. Meyne | 1832 | Dwarsstraat | ||
1e BW.113 | CR.A.121 | Henrietta Frederica Walree, geboren Meijne en Willem Francicus Meijne | 02/10/1832 | Amadio Franchino Richardi | 1832 | Voorstad Zeelandia |
1e BW.113 | A.F. Richards | 1837 | ||||
1e BW.114 | CR.A.114 | A.G. Eickenhorst | 1832 | Dwarsstraat | ||
1e BW.114 | CR.A.114 | boedel Anna Gesina van Eikenhorst | 09/07/1833 | F.J. Thiel | 1833 | Voorstad Zeelandia |
1e BW.114 | CR.A.114 | F.J. Thiel | 08/12/1834 | J.A. Voigt | 1834 | Voorstad Zeelandia |
1e BW.114 | J.A. Voigt | 1837 | ||||
1e BW.115 | CR.A.113 | J.P. Pardo | 1832 | Dwarsstraat | ||
1e BW.115 | Johanna Petronella Pardo | 1837 | ||||
1e BW.116 | CR.A. 99 | C.L. de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.116 | CR.A.100 | C.L. de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.116 | CR.A.101 | C.L. de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.116 | CR.A.102 | C.L. de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.116 | CR.A. 85 | Abraham de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.116 | CR.A.103 | Abraham de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.116 | CR.A.104 | Abraham de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.116 | Gouverneur A. de Veer | 1837 | ||||
1e BW.116 | CR.A. 85 | boedel A. de Veer | 23/08/1838 | William Mackintosch | 1838 | Mauritiusstraat |
1e BW.117 | CR.A. 86 | Abraham de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.117 | CR.A. 87 | Abraham de Veer | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.117 | C.L. de Veer | 1837 | ||||
1e BW.117 | CR.A. 86 | boedel A. de Veer | 23/08/1838 | William Mackintosch | 1838 | Mauritiusstraat |
1e BW.118 | CR.A. 94 | J. Abendanon | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.118 | CR.A. 93 | weduwe M.G. van Dalen | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.118 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.119 | CR.A. 96 | Adam Cameron | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.119 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.120 | CR.A. 98 | M. Karch | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.120 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.121 | CR.A. 97 | Johanna van Van Ommeren | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.121 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.122 | CR.A. 88 | boedel weduwe Weitzel | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.122 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.123 | CR.A. 89 | G. van Buttner | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.123 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.124 | CR.A. 90 | Coquette van Beudeker | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.124 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.124 | CR.A. 90 | boedel Coquette van Beudeker | 21/02/1839 | (P. van Leeuwen voor) de minderjarige Perella Maria de Vries Boas | 1839 | Mauritiusstraat |
1e BW.125 | CR.A. 91 | D.M. Samson | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.125 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.126 | CR.A. 92 | Louisa Catharina Kohl, voor hare dochter | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.126 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.127 | CR.A. 95 | M.A. Wirth | 1832 | Mauriciusstraat | ||
1e BW.127 | onbekend | 1837 | ||||
1e BW.128 | CR.A.105 | Adam Cameron | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.128 | CR.A.106 | Adam Cameron | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.128 | CR.A.107 | Adam Cameron | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.128 | A. Cameron | 1837 | ||||
1e BW.129 | CR.A.108 | J. Fient & weduwe D' Aquin | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.129 | CR.A.109 | J. Fient & weduwe D' Aquin | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.129 | CR.A.108 | mr. A.F. Lammens nomine uxoris | 21/05/1832 | J. Fient | 1832 | Mauritiusstraat |
1e BW.129 | CR.A.108 | J. Fient | 24/03/1835 | Maria Helena Zegelaar | 1835 | Mauritiusstraat |
1e BW.129 | CR.A.108 | M.H. Zeegelaar | 25/08/1836 | James Thijm | 1836 | Mauritiusstraat |
1e BW.129 | J. Thijm | 1837 | ||||
1e BW.130 | CR.A.110 | C.A. Roman | 10/08/1830 | J.D. Vallentijn | 1830 | Grote Waterstraat |
1e BW.130 | CR.A.110 | C.A. Roman | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.130 | CR.A.110 | C.A. Roman | 1832 | Voorstad Zeelandia | ||
1e BW.130 | J.D. Valentijn | 1837 | ||||
1e BW.130 | CR.A.110 | C.A. Roman | 20/04/1837 | Frederik van Wilkens | 1837 | Grote Waterstraat |
1e BW.130 | CR.A.110 | boedel J.D. Vallentijn | 1838 | Grote Waterstraat | ||
1e BW.130 | CR.A.110 | boedel J.D. Vallentijn | 17/12/1839 | de minderjarige A. Brunings | 1839 | Grote Waterstraat |
1e BW.131 | CR.A.111 | C.A. Roman | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.131 | C.A. Roman | 1837 | ||||
1e BW.132 | CR.A.112a | J. Buttenie | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.132 | Janssie van Buttenie | 1837 | ||||
1e BW.132 | CR.A.112a | Jansje van Buttenie | 24/04/1837 | C.H. Galleway | 1837 | Voorstad Zeelandia |
1e BW.133 | CR.A.112b | J.P. Pardo | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.133 | CR.A.112b | Johanna Petronella Pardo | 06/05/1837 | Merie van Soesman | 1837 | Voorstad Zeelandia |
1e BW.133 | Mery van Soesman | 1837 | ||||
1e BW.134 | CR.A.123 | Abraham de Veer | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.134 | A. de Veer | 1837 | ||||
1e BW.134 | CR.A.123 | boedel A. de Veer | 31/08/1838 | J.S. Ries | 1838 | Grote Waterstraat |
1e BW.135 | CR.A.124 | Benjamin Haukes | 10/01/1831 | P. van Esch | 1831 | Combe |
1e BW.135 | CR.A.124 | Benjamin Hawkes | boedel P.D. van Esch | 1832 | Waterkant | |
1e BW.135 | boedel P.D. van Esch | 1837 | ||||
1e BW.135 | CR.A.124 | Jeanette van Monsanto | 21/09/1837 | Gebroeders Reijns | 1837 | Combé |
1e BW.136 | CR.A.125 | 30/08/1830 | van der Smissen & Co. | 1830 | Grote Waterstraat | |
1e BW.136 | CR.A.125 | van der Smissen & Co. | 30/08/1830 | N. Box & Co. | 1830 | Voorstad Zeelandia |
1e BW.136 | CR.A.126 | van der Smissen & Co. | 30/08/1830 | N. Box & Co. | 1830 | Voorstad Zeelandia |
1e BW.136 | CR.A.125 | N. Box | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.136 | CR.A.126 | N. Box | 1832 | Waterkant | ||
1e BW.136 | N. Box en Co. | 1837 | ||||
1e BW.137 | CR.A.127 | Mietje van Vornkall | 1832 | Nepvuesgracht | ||
1e BW.137 | M. van Voorenkalk | 1837 | ||||
2e BW. 1 | KW.D. 1 | Jacob de Leon | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 1 | Jacob de Leon | 1837 | ||||
2e BW. 2 | KW.D. 2 | J.G. Engel | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 2 | KW.D. 2 | boedel Johan Gottlieb Engel | 16/07/1834 | C.A. Richter, voor minderjarige kinderen van Annaatje van Susanna van Bruijning | 1834 | Rijweg naar Kwatta |
2e BW. 2 | C.A. Richter | 1837 | ||||
2e BW. 3 | KW.D. 3 | J.G. Engel | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 3 | Sophia Boveen | 1837 | ||||
2e BW. 4 | KW.D. 4 | J.G. Engel | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 4 | KW.D. 4 | boedel Johan Gottlieb Engel | 16/07/1834 | S.A. Samuels | 1834 | Rijweg naar Kwatta |
2e BW. 4 | S.A. Samuels | 1837 | ||||
2e BW. 5 | KW.D. 4 | J.G. Engel | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 5 | boedel Johan Gottlieb Engel | 1834 | Rijweg naar Kwatta | |||
2e BW. 5 | H.J.J. Bramm | 1837 | ||||
2e BW. 6 | KW.D. 5 | Jacob Nahar | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 6 | boedel Jacob Nahar | 1837 | ||||
2e BW. 7 | KW.D. 6 | boedel Rika Crepie | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 7 | Ribca van Crepie | 1837 | ||||
2e BW. 8 | KW.D. 7 | Wilhelmina van de weduwe de Kruijff | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 8 | boedel W. van de Kruif | 1837 | ||||
2e BW. 9 | KW.D. 8 | Christiaan Weyler | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 9 | KW.D. 8 | C.G. Weijler | 25/05/1832 | J.G. Weijler | 1832 | Grote Rijweg van Kwata |
2e BW. 9 | C. Weiler | 1837 | ||||
2e BW. 10 | Nederlandsch Israelitische Gemeente | 1837 | ||||
2e BW. 11 | KW.D. 9 | J.W. Becker | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 11 | J.W. Becker | 1837 | ||||
2e BW. 12 | M.E. Geerke | 1837 | ||||
2e BW. 13 | KW.D. 10 | B. van Castilho | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 13 | Besje van Castilho | 1837 | ||||
2e BW. 14 | KW.D. 11 | H. van der Sman | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 14 | J. van der Sman | 1837 | ||||
2e BW. 15 | H.N. Levy | 1837 | ||||
2e BW. 16 | KW.D. 12 | J. Thijm | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 16 | Jacob Norden | 1837 | ||||
2e BW. 17 | KW.D. 13 | M. & P.A. Tdlohreg | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 17 | P.H. Thloreg | 1837 | ||||
2e BW. 18 | KW.D. 14 | J.G. Engel | 1832 | Rijweg van Kwatta | ||
2e BW. 18 | Johann Quassie van Engel | 1837 | ||||
2e BW. 19 | BK.D. 32 | Henriette Roux | 1832 | Wanicastraat | ||
2e BW. 19 | Henrietta Roux | 1837 | ||||
2e BW. 20 | BK.D. 33 | J. Solis | 1832 | Wanicastraat | ||
2e BW. 20 | Weeskamer | 1837 | ||||
2e BW. 20 | desolate boedel Sultane van Eijma | E. Nahar | 1838 | Wanicastraat | ||
2e BW. 21 | BK.D. 34 | C.D.P. & J.J. van Heyningen | 1832 | Wanicastraat | ||
2e BW. 21 | J.J. van Heyningen | 1837 | ||||
2e BW. 22 | BK.D. 35 | Willemeintje van Van Onna | 1832 | Wanicastraat | ||
2e BW. 22 | Willem van Van Onna | 1837 | ||||
2e BW. 23 | BK.D. 36 | Eva van Van Willemsen | 1832 | Wanicastraat | ||
2e BW. 23 | E.C.A. Comvalius | 1837 | ||||
2e BW. 24 | BK.D. 37 | Victor Roux | 1832 | Wanicastraat | ||
2e BW. 24 | Joost van Nieuw Jaar van Nieuw Amsterdam | 1837 | ||||
2e BW. 25 | BK.D. 14 | Maria Elisabeth van Forrees | 1832 | Grote Hofstraat | ||
2e BW. 25 | Elisabeth Maria van Foreest | 1837 | ||||
2e BW. 26 | FG.D. 9 | boedel Isaac Abendanon | 03/08/1832 | Simon Abendanon | 1832 | Pad van Wanica |
2e BW. 26 | FG.D. 9 | Abuis van Bruinsburg | 1837 | Gemenenlandsweg | ||
2e BW. 27 | FG.D. 13 | C.L. Dompig | 1832 | Gemenelandsweg | ||
2e BW. 27 | FG.D. 13 | C.L. Dompig | 1837 | Gemenenlandsweg | ||
2e BW. 28 | FG.D. 15 | A.A. Halfhide | 1832 | Gemenelandsweg | ||
2e BW. 28 | FG.D. 15 | F.A.C. Dompig | 1837 | Gemenenlandsweg | ||
2e BW. 29 | onbekend | 1837 | Gemenenlandsweg | |||
2e BW. 30 | Nicodemius Winst van Cordova | 1837 | Gemenenlandsweg | |||
2e BW. 31 | FG.D. 17 | Catharina van Vincke | 1832 | Gemenelandsweg | ||
2e BW. 31 | Catharina van Vincke | 1837 | Gemenenlandsweg | |||
2e BW. 32 | FG.D. 19 | Wilhelmina van Stokkenbroek | 1832 | Gemenelandsweg | ||
2e BW. 32 | Christiaan John | 1837 | Gemenenlandsweg | |||
2e BW. 33 | FG.D. 22b | Charlotte Houman | 1832 | Gemenelandsweg | ||
2e BW. 33 | FG.D. 22 | minderjarige van Afourtit | 1837 | Gemenenlandsweg | ||
2e BW. 34 | FG.D. 20b | Amimba van Guhl | 1832 | Gemenelandsweg | ||
2e BW. 34 | E. Matroos | 1837 | Gemenenlandsweg | |||
2e BW. 35 | FG.D. 23 | Betje van Swennicke | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 35 | FG.D. 23 | Fortuin van Schwenneke | 1837 | Gemenenlandsweg, hoek Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 36 | FG.D. 24 | Maria van Varenhorst | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 36 | FG.D. 24 | Hendrik Varenhorst | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 37 | FG.D. 25 | boedel M.S. de Vries | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 37 | FG.D. 25 | boedel J.A. Samson | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 38 | FG.D. 26 | Cornelia Elisabeth Koning | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 38 | FG.D. 26 | Jeanette Amalia van Meyer | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 39 | E.W. van Duive | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat | |||
2e BW. 40 | M.A. Keizer qq | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat | |||
2e BW. 41 | D.498 | boedel Moses Simon de Vries | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 41 | D.498 | 20/06/1832 | F. Eijsbreker | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | |
2e BW. 41 | uitlandige F. Eysbreker | 1837 | ||||
2e BW. 42 | D.497 | C.J. Favery, geboren Directie | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 42 | J.F. Favery | 1837 | ||||
2e BW. 43 | D.496 | C.J. Favery, geboren Directie | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 43 | J.F. Favery | 1837 | ||||
2e BW. 44 | D.495 | boedel M. van der Swier | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 44 | H. van Walbach | 1837 | ||||
2e BW. 45 | D.494 | boedel Kwassie van du Maurin | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 45 | H. van Walbach | 1837 | ||||
2e BW. 46 | D.493 | boedel Maria van Varenhorst | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 46 | D.493 | boedel Maria van Varenhorst | 29/06/1833 | J.C. Stuger | 1833 | Zwartenhovenbrugstraat |
2e BW. 46 | D.493 | J.C. Stuger | 28/07/1834 | James Holdrige | 1834 | Zwartenhovenbrugstraat |
2e BW. 46 | James Holdridge | 1837 | ||||
2e BW. 47 | D.492 | J.E. Vels | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 47 | D.492 | J.E. Vels | 27/03/1832 | Juliane Comvalius | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat |
2e BW. 47 | Juliana Comvalius | 1837 | ||||
2e BW. 48 | D.490 | boedel Jacobus Hendrikzoon | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
2e BW. 48 | boedel Jacobus Hendrikzoon | 1837 | ||||
2e BW. 49 | D. 47 | grond Wolffenbuttel | 1832 | Gravenstraat | ||
2e BW. 49 | Jacob de Leon en Ribca Fernandes | 1837 | ||||
A. 1 | A. 1 | F. Taunay | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 1 | F. Taunay | 1837 | ||||
A. 1 | A. 1 | uitlandige F. Taunay | 28/06/1838 | D.B. de Mesquita | 1838 | Gravenstraat |
A. 2 | A. 3 | Salomon & boedel S.H. de la Parra | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 2 | S. & boedel S.H. de la Parra | 1837 | ||||
A. 3 | A. 5 | weduwe G.A.D. de Graaff | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 3 | H. Bylaart nomine uxoris | 1837 | ||||
A. 3 | A. 5 | uitlandige H. Bijlaart | 1837 | Gravenstraat | ||
A. 4 | A. 7 | boedel Th. van Bommel | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 4 | J.J.F. Nobel | 1837 | ||||
A. 5 | A. 9 | P.D. van de Vijver | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 5 | J.H. Cordua nomine uxoris | 1837 | ||||
A. 6 | A. 11 | Abraham de Leon | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 6 | Abraham de Leon | 1837 | ||||
A. 7 | A. 12 | E.J. Wesenhagen | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 7 | E.J. Wesenhagen | 1837 | ||||
A. 7 | A. 12 | 24/04/1837 | E.J. Wesenhagen | 1837 | Gravenstraat | |
A. 8 | A. 13 | J.C. Sanches | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 8 | J.C. Sanches | 1837 | ||||
A. 9 | B. 30 | kinderen van Juda | 25/05/1831 | Charlotte Josina Sanches | 1831 | Gravenstraat |
A. 9 | B. 30 | C.J. Sanches | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 9 | J.C. Sanches | 1837 | ||||
A. 10 | B. 31 | weduwe Spillenaar, geboren Friderici | 20/10/1830 | R.H. Esser | 1830 | Gravenstraat |
A. 10 | B. 31 | R.H. Esser | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 10 | R.H. Esser | 1837 | ||||
A. 11 | B. 33 | R.H. Esser | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 11 | B. 33 | Petrus Philippus Spillenaar en Christiaan Salomon Spillenaar | 27/12/1833 | mr. H. Heijlidy Cz | 1833 | Gravenstraat |
A. 11 | H. Heylidy | 1837 | ||||
A. 12 | B. 35 | Roomsche Kerk | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 12 | B. 37 | Roomsche Kerk | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 12 | Rooms Catholieke Kerk | 1837 | ||||
A. 13 | B. 40 | B. Guilmin | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 13 | Guilmin | 1837 | ||||
A. 13 | B. 40 | F.B. Guilmin | 17/08/1838 | A.J. Samuels | 1838 | Gravenstraat |
A. 14 | B. 42 | boedel Josia Pardo | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 14 | Guilmin | 1837 | ||||
A. 15 | B. 43 | E.W. Pardo | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 15 | B. 44 | E.W. Pardo | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 15 | E.W. Pardo | 1837 | ||||
A. 16 | B. 46 | P. van Esch | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 16 | B. 46 | boedel Pieter Dirk van Esch | 22/06/1832 | J.A.V. van Esch | 1832 | Gravenstraat |
A. 16 | B. 46 | boedel mr. J.A.V. van Esch | 1833 | Gravenstraat | ||
A. 16 | B. 46 | 10/12/1833 | Administrateur van Financien voor het Gouvernement | 1833 | Gravenstraat | |
A. 16 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
A. 17 | B. 48 | F. Taunay | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 17 | B. 48 | Fredrik Taunay | 23/07/1833 | N.G. Vlier | 1833 | Gravenstraat |
A. 17 | N.G. Vlier | 1837 | ||||
A. 18 | B. 50 | C.P. Vlier | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 18 | B. 50 | L. Thijm gewezen vendumeester | 14/08/1833 | boedel mr. C.Ph. Vlier | 1833 | Gravenstraat |
A. 18 | N.G. Vlier | 1837 | ||||
A. 19 | B. 52 | erven Jacob del Sotto | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 19a | erven Delsotte | 1837 | ||||
A. 19b | erven Delsotte | 1837 | ||||
A. 20 | B. 54 | Coenraad Benedictus | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 20a | C. Benedictus | 1837 | ||||
A. 20b | C. Benedictus | 1837 | ||||
A. 20c | C. Benedictus | 1837 | ||||
A. 21 | B. 55 | D.B. de Mesquita | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 21 | B. 55 | J.J.R. de Mesquita qq D.B. de Mesquita | 29/05/1836 | J.F.L. Clemens | 1836 | Gravenstraat |
A. 21 | J.F.L. Clemen | 1837 | ||||
A. 22 | B. 57 | J.B. Louzada Mz cs qq | 1830 | Gravenstraat | ||
A. 22 | B. 57 | H.M. de Louzada ½ en M.C. & H.J. Aulorius ieder ¼ | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 22 | B. 57 | minderjarigen Hary Marcus Louzado en H.J. Aulorius | 27/05/1830 | M.C. Aulorius | 1832 | Gravenstraat |
A. 22 | M.C.E. Aulorius | 1837 | ||||
A. 23 | B. 59 | A.P. Aulorius | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 23 | A.P. Aulorius | 1837 | ||||
A. 24 | B. 61 | weduwe H.E. Focke | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 24 | weduwe H.E. Focke | 1837 | ||||
A. 25 | B. 63 | F. van Sachten | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 25 | S.F. van Sachten | 1837 | ||||
A. 26 | C. 24 | boedel J.F.C. Becker | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 26 | C. 24 | J. Asmus nomine uxoris | 30/03/1832 | J.W. Becker | 1832 | Gravenstraat |
A. 26 | F.W. Becker senior en junior | 1837 | ||||
A. 27 | C. 26 | J.C.F. Walther | 31/03/1830 | P.H. Arons | 1830 | Gravenstraat |
A. 27 | C. 26 | J.C.F. Walther & P.H. Arons | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 27 | P.H. Arons | 1837 | ||||
A. 28 | B. 56 | 17/02/1831 | B.M. Sanches | 1831 | Gravenstraat | |
A. 28 | B. 56 | boedel B.M. Sanches | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 28 | B. 56 | D.M. Sanches erfgenaam ½ boedel B.M. Sanches | 04/12/1835 | Johannes Benjamin Sanches | 1835 | Gravenstraat |
A. 28 | B. 56 | D.M. Sanches erfgenaam ½ boedel B.M. Sanches | 04/12/1835 | Johannes Benjamin Sanches | 1835 | Steenbakkersgracht |
A. 28 | Betsy van Castilho | 1837 | ||||
A. 29 | B. 53 | D.B. de Mesquita | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 29a | A.B. de Mesquita | 1837 | ||||
A. 29b | A.B. de Mesquita | 1837 | ||||
A. 29c | A.B. de Mesquita | 1837 | ||||
A. 29d | A.B. de Mesquita | 1837 | ||||
A. 30 | B. 51 | M.J. van Schoon | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 30 | M.J. Schoon | 1837 | ||||
A. 30 | B. 51 | M.J. van Schoon | 03/12/1838 | S.E. van Raatgever, voor zich en haar minderjarige kinderen | 1838 | Gravenstraat |
A. 31 | B. 49 | 01/03/1830 | Q.G. Pichot | 1830 | Gravenstraat | |
A. 31 | B. 49 | Q.G. Pichot nomine uxoris | 24/05/1830 | Maria Sanches | 1830 | Gravenstraat |
A. 31 | B. 49 | Maria Sanches | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 31 | B. 49 | Maria Sanches | 30/06/1836 | Coenraad Barends | 1836 | Gravenstraat |
A. 31 | C. Barends | 1837 | ||||
A. 32 | B. 47 | M.A. Keyzer | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 32 | M.A. Keizer | 1837 | ||||
A. 33 | B. 45 | boedel Jacob Lion Arons | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 33 | weduwe Lion Arons | 1837 | ||||
A. 34 | B. 41 | Rachel Nahar, geboren Jessurun | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 34a | weduwe Nahar | 1837 | ||||
A. 34b | weduwe Nahar | 1837 | ||||
A. 34c | weduwe Nahar | 1837 | ||||
A. 34d | weduwe Nahar | 1837 | ||||
A. 35 | B. 39 | William Broudes | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 35 | William van Embricks | 1837 | ||||
A. 36 | B. 38 | A. Huskus | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 36 | B. 38 | boedel A. Huskus en echtgenoot J.C.F.C.M. Sibolt | 1836 | Gravenstraat | ||
A. 36 | B. 38 | boedel A. Huskus en echtgenoot J.C.F.C.M. Sibolt | 24/10/1836 | J.L. Schmidtmer | 1836 | Gravenstraat |
A. 36 | J.L. Schmitzmer | 1837 | ||||
A. 37 | B. 34 | G. Polichy | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 37 | B. 36 | G. Polichy | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 37 | G. Polichy | 1837 | ||||
A. 38 | B. 32 | boedel C.S. Baumgartner | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 38 | B. 32 | M.J. Robles | 28/03/1833 | A.A. Stubbe | 1833 | Gravenstraat |
A. 38 | B. 32 | A.A. Stubbe | 09/06/1836 | Juliana Petronella Janson | 1836 | Gravenstraat |
A. 38 | J.P. Janson | 1837 | ||||
A. 39 | A.112 | A.M. Godschin | 1832 | Watermolenstraat | ||
A. 39 | A.M. Gotschin | 1837 | ||||
A. 40 | A. 10 | A. van Hasselaar | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 40 | A. 10 | A. van Hasselaar | 19/03/1833 | A. Roelofsz | 1833 | Gravenstraat |
A. 40 | A. Roelofs | 1837 | ||||
A. 41 | A. 8 | J.H. Rooswijk | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 41 | A. 8 | boedel J.H. Rooswijk | 11/04/1836 | F.C. Kuster (½) en weduwe Kuster voor haar minderjarige zoon (½) | 1836 | Gravenstraat |
A. 41 | gebroeders Kuster | 1837 | ||||
A. 41 | A. 8 | H.G. Kuster | 31/12/1838 | F.C. Kuster | 1839 | Gravenstraat |
A. 42 | A. 6 | kinderen van Louisa Mean | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 42 | Mean | 1837 | ||||
A. 43 | A. 4 | boedel S.M. Klein | 1832 | Gravenstraat | ||
A. 43 | A. 4 | 10/03/1830 | J.C. Stuger | 1832 | Gravenstraat | |
A. 43 | A. 4 | J.C. Stuger | 14/03/1832 | L. Roman, geboren Carter | 1832 | Gravenstraat |
A. 43 | A. 4 | C.A. Roman nomine uxoris | 21/04/1836 | Levy Bixby | 1836 | Gravenstraat |
A. 43 | L. Bixby | 1837 | ||||
A. 44 | A. 44 | A.A. de Boer | 15/02/1830 | J.J.G. Spilker | 1830 | Plein |
A. 44 | A. 44 | boedel M.A. Wolff | 15/02/1830 | J.J.G. Spilker | 1830 | Plein |
A. 44 | A. 44 | erven weduwe J. Möhler | 1832 | Plein | ||
A. 44 | A. 44 | Cornelia Scheper en Constantie Verschuur, gehuwd met Johannes Scheen | 12/02/1834 | G.L. Röperhoff | 1834 | Gravenstraat |
A. 44 | A. 44 | G.L. Roperhoff | 24/02/1836 | aan den Lande | 1836 | Gravenstraat |
A. 44 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
A. 45 | A. 45 | erven weduwe J. Möhler | 1832 | Plein | ||
A. 45 | A. 45 | A.A. de Boer | 15/02/1830 | J.J.G. Spilker | 1832 | Plein |
A. 45 | A. 45 | boedel M.A. Wolff | 15/02/1830 | J.J.G. Spilker | 1832 | Plein |
A. 45 | A. 45 | Cornelia Scheper en Constantie Verschuur, gehuwd met Johannes Scheen, als erfgenamen van M.A. Wolff | 11/03/1834 | J.J.G. Spilker | 1834 | Gouvernements Plein |
A. 45 | A. 45 | J.J.G. Spilker nomine uxoris | 23/02/1836 | aan den Lande | 1836 | Plein |
A. 45 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
A. 46 | A. 46 | erven de Vree of Adam Cameron | 1832 | Plein | ||
A. 46 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
A. 47 | A. 14 | Mozes Oliveira junior | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 47 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
A. 48 | A. 16a | A. Malmberg Azn | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 48 | A. 16a | A. Malmberg Az. | 16/05/1832 | J.J. Engelbrecht | 1832 | Heerenstraat |
A. 48 | J.J. Engelbrecht | 1837 | ||||
A. 49 | A. 16b | A. Malmberg Az. | 22/06/1830 | O. Eijlers | 1830 | Heerenstraat |
A. 49 | A. 18 | 10/03/1830 | O. Eijlers | 1830 | Heerenstraat | |
A. 49 | A. 16b | O. Eylers | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 49 | A. 18 | O. Eylers | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 49 | A. 16b | boedel O. Eijlers | 24/11/1832 | J.C.F. Walther | 1832 | Heerenstraat |
A. 49 | J.G. Spilker | 1837 | ||||
A. 49 | A. 16b | J.C.F. Walther | 25/02/1837 | J.J.G. Spilker | 1837 | Heerenstraat |
A. 49 | A. 16b | J.J.G. Spilker | 21/05/1838 | Joel Gomperts Salomons | 1838 | Heerenstraat |
A. 49 | A. 16b | J.J.G. Spilker | 19/11/1840 | J.G. Salomons nomine uxoris | 1840 | Heerenstraat |
A. 50 | A. 20 | Francina van Doesburg | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 50 | A. 20 | erven Francina van Doesburg | 09/12/1833 | Anna Francina Lambertina Doesburg | 1833 | Heerenstraat |
A. 50 | A. Doesburg | 1837 | ||||
A. 51 | A. 22 | J.H. Rooswijk | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 51 | A. 22 | boedel Jacob Hendrik Rooswijk | 28/06/1836 | Jacoba Carolina Hendrika Schiederus | 1836 | Heerenstraat |
A. 51 | Coba van Stenhuis | 1837 | ||||
A. 52 | A. 24 | boedel D. Brederode | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 52 | A. 24 | boedel D. Brederode | 13/04/1835 | J.O.N. Engelbrecht | 1835 | Heerenstraat |
A. 52 | J.O.N. Engelbrecht | 1837 | ||||
A. 53 | A. 26 | Ezechiel Barend | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 53 | A. 26 | Ezechiel Barend | 26/01/1833 | Sussana Levy, geboren Goedman | 1833 | Heerenstraat |
A. 53 | A. 26 | Susanna Isak Goedman, weduwe J.M. Levy | 19/04/1837 | J. Popken, voor de minderjarige kinderen Popken | 1837 | Heerenstraat |
A. 53 | Popken | 1837 | ||||
A. 54 | A. 27 | M.N. Torres | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 54 | A. 27 | M.N. Torres | 19/03/1833 | Anna W. van den Brinck, voor haar minderjarige dochter Gollenstede | 1833 | Heerenstraat |
A. 54 | C.E. Gollenstede | 1837 | ||||
A. 55 | A. 29 | boedel weduwe G.N. Linck | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 55 | A. 29 | 19/11/1832 | boedel M.A. Salomons | 1832 | Heerenstraat | |
A. 55 | A. 31 | G.P. Heilbron | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 55 | A.117 | G.P. Heilbron | 1832 | Watermolenstraat | ||
A. 55 | A.118 | G.P. Heilbron | 1832 | Watermolensteeg | ||
A. 55 | A. 31 | boedel G.P. Heilbron | 1835 | Heerenstraat | ||
A. 55 | weduwe M.A. Salomons | 1837 | ||||
A. 55 | A. 31 | boedel G.P. Heilbron | 24/02/1837 | weduwe M.A. Salomons | 1837 | Heerenstraat |
A. 56 | B. 64 | boedel Salomon van Tholl | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 56 | B. 64 | weduwe Salomon van Toll | 22/03/1830 | M.A. Salomons | 1832 | Watermolenstraat |
A. 56 | B. 64 | boedel Joel Gomperts | 11/10/1832 | Mary Thomas | 1832 | Heerenstraat |
A. 56 | B. 66 | H.P. Nerhkorn | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 56 | B. 66 | J.C.F. Walther | 19/07/1830 | Mary Thomas | 1832 | Heerenstraat |
A. 56 | Mery Thomas | 1837 | ||||
A. 56 | B. 64 | M. Thomas | 04/01/1839 | C.H. Gallez, geboren Buillab | 1839 | Heerenstraat |
A. 57 | B. 68 | Jan Hendrik Franke | 30/08/1830 | Petronella van Pacotton | 1830 | Heerenstraat |
A. 57 | B. 68 | Petronella van Paccotton | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 57 | Petronella van Paccoton | 1837 | ||||
A. 57 | B. 68 | boedel Petronella van Paccotton | 15/01/1839 | Theodoor Cordua | 1839 | Heerenstraat |
A. 58 | B. 70 | R. van Schuylenborgh & Co | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 58 | B. 70 | Reiner van Schuijlenborgh | 25/10/1836 | J.F. de Rooij | 1836 | Heerenstraat |
A. 58 | J.F. de Rooij | 1837 | ||||
A. 59a | B. 72a | weduwe Haya J.S. Levy Menits | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 59a | weduwe Menist, geboren Gomperts | 1837 | ||||
A. 59b | B. 72b | weduwe Haya J.S. Levy Menits | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 59b | weduwe Menist, geboren Gomperts | 1837 | ||||
A. 60 | B. 73 | M.E. Geerke | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 60 | B.170 | M.E. Geerke | 1832 | Noordhoek Oude Oranjetuin | ||
A. 60a | M.E. Geerke | 1837 | ||||
A. 60b | M.E. Geerke | 1837 | ||||
A. 60c | M.E. Geerke | 1837 | ||||
A. 61 | B.172 | Philip & Joseph Victor Bougrenon | 1832 | Noordhoek Oude Oranjetuin | ||
A. 61 | B.172 | F.P. Bouguenon en weduwe J.F. Bouguenon, voor haar minderjarige zoon | 30/06/1836 | E. Scheffer | 1836 | Noorderkerkstraat |
A. 61 | E. Scheffer | 1837 | ||||
A. 62 | B.174 | C. Vieira | 1832 | Noordhoek Oude Oranjetuin | ||
A. 62 | M.C.G. Vieira | 1837 | ||||
A. 63 | B.175 | Jan Schobbé | 18/07/1831 | P. van Leeuwen | 1831 | Noorder- of Korte kerkstraat |
A. 63 | B.175 | P. van Leeuwen | 02/02/1832 | E.H. Woning, voor hare minderjarige kinderen | 1832 | Noorder- of Korte kerkstraat |
A. 63 | B.175 | E.H. Woning, voor hare kinderen | 1832 | Noordhoek Oude Oranjetuin | ||
A. 63 | B.175 | Elisabeth Henrietta Woning, voor haar minderjarige kinderen | 30/12/1834 | J.B. Leduc nomine uxoris | 1835 | Noorder- of Korte kerkstraat |
A. 63 | C.L. Le Duc, geboren Smith | 1837 | ||||
A. 64 | B.173 | J.L. Pater | 1832 | Noordhoek Oude Oranjetuin | ||
A. 64 | weduwe Oehlers | 1837 | ||||
A. 65 | B.171 | kinderen van Louisa Pater | 1832 | Noordhoek Oude Oranjetuin | ||
A. 65a | minderjarigen van L. Pater | 1837 | ||||
A. 65b | minderjarigen van L. Pater | 1837 | ||||
A. 66 | B. 74 | kinderen van W.C. Pater | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 66 | C.W. Pater | 1837 | ||||
A. 67 | B. 75 | G. Polichy | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 67 | G. Polichy | 1837 | ||||
A. 68 | B. 77 | erven Jacob Brink | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 68 | erven J. Brink | 1837 | ||||
A. 69 | B. 80 | Jael Fernandes | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 69 | B. 80 | mejuffrouw Jael Fernandes | 14/01/1833 | G.J. Lugard | 1833 | Heerenstraat |
A. 69a | B. Lugard | 1837 | ||||
A. 69b | B. Lugard | 1837 | ||||
A. 69c | B. Lugard | 1837 | ||||
A. 70 | B. 83 | boedel S.H. Moron | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 70 | boedel Moron | 1837 | ||||
A. 71 | B. 85 | boedel S.H. Moron | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 71 | B. 87 | boedel S.H. Moron | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 71 | boedel S.H. Moron | 1837 | ||||
A. 72 | B. 90a | J.B. Louzada senior | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 72 | B. 90b | J.B. Louzada senior | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 72 | J.B. Louzada | 1837 | ||||
A. 73 | B. 92 | M.E. Geerke | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 73 | B. 92 | Maria Elisabeth Geerke | 11/02/1837 | Sophia Henrietta Barendina Bleij, weduwe Hendrik Goudman | 1837 | Heerenstraat |
A. 73 | weduwe H. Goudman | 1837 | ||||
A. 74 | B. 94a | Port. Israelitische Gemeente | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 74 | B. 94b | Port. Israelitische Gemeente | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 74 | Portugeesch Israelitische Gemeente | 1837 | ||||
A. 75 | B. 96b | Johanna Christina Bernandina van Echt | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 75 | J.C.B. van Echt | 1837 | ||||
A. 76 | B. 95 | David de Aron Jessurun | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 76 | B. 96a | David de Aron Jessurun | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 76 | D.A. Jessurun | 1837 | ||||
A. 77 | B. 93a | G.P. Heilbron | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 77 | onbekend | 1837 | ||||
A. 78 | B. 91 | Constantia van Bellona van Schelling | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 78 | C. van White | 1837 | ||||
A. 79 | B. 89 | M.A. Richter | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 79 | M.A. Richter | 1837 | ||||
A. 80 | B. 88 | David Jacob de Vries | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 80 | B.105 | David Jacob de Vries | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 80 | weduwe de Vries | 1837 | ||||
A. 81 | B. 84 | F. van Eyck | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 81 | B. 84 | Salomon Alexander | 27/03/1833 | F. van Eijck | 1833 | Heerenstraat |
A. 81 | B. 84 | F. van Eijck | 05/07/1832 | A.V. Saeltzer | 1833 | Heerenstraat |
A. 81 | M. Seltzer | 1837 | ||||
A. 82 | B. 82 | Adam Cameron | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 82 | A. Cameron | 1837 | ||||
A. 83 | B. 81 | boedel Juda Delmonte | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 83 | B. 81 | boedel Juda Delmonte | 06/05/1833 | Jane Forlong Rule | 1833 | Heerenstraat |
A. 83 | weduwe Rule | 1837 | ||||
A. 84 | B. 79 | Simon E. Simons | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 84 | J.E. Simon | 1837 | ||||
A. 85 | B. 78 | Mozes Bueno de Mesquita | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 85 | M.M. de Mesquita | 1837 | ||||
A. 86 | B. 76 | Jacoba van Labadie | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 86 | B. 98 | Jacoba van Labadie | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 86 | B. 76 | Maria Jacoba Petronella van Labadie | 11/04/1835 | Raphael del Castilho | 1835 | Kerkplein |
A. 86 | R. de Castilho | 1837 | ||||
A. 87 | B. 71 | boedel weduwe J.N. Samson | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 87 | B.164 | boedel weduwe J.N. Samson | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 87 | B. 71 | boedel Marianna Isaac Nathan Samson | 09/04/1832 | kinderen weduwe C.S. Gomperts, geboren Jacobs | 1832 | Heerenstraat |
A. 87 | M.A. Keizer | 1837 | ||||
A. 88 | B. 69 | M.E. Geerke | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 88 | B. 69 | Margaretha Elisabeth Geerke | 14/08/1835 | Christiaan van Tholl | 1835 | Heerenstraat |
A. 88 | C. van Tholl | 1837 | ||||
A. 88 | B. 69 | C. van Thol en zijn minderjarig kind | 12/02/1838 | Gracia Abenatar, weduwe Salomon Abendanon | 1838 | Heerenstraat |
A. 89 | B. 67 | J.W. van Bocko | 1832 | |||
A. 89 | B. 67 | Johanna Wilhelmina van Bocko | 27/07/1833 | Charles Lionarons | 1833 | Heerenstraat |
A. 89 | C. Lion Arons | 1837 | ||||
A. 89 | B. 67 | Charles Lionarons | 09/11/1838 | L.A. Lionarons en M.J. Lionarons hof Lionarons & Co. | 1838 | Heerenstraat |
A. 90 | A. 28 | Hendrik Goudman | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 90 | A. 30 | Goudman & Co. | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 90 | A. 25 | H. Kemper & J.M. Pietzker | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 90 | A. 25 | J.M. Kemper weduwe J.W. Nienhuis, huisvrouw J.G. Pietzker ; en J.C. Kemper | 21/10/1833 | Hendrik Goudman | 1833 | Heerenstraat |
A. 90 | A. 28 | boedel P. Bonte | 20/12/1833 | H. Goudman | 1833 | Heerenstraat |
A. 90 | A. 30 | Andries van Hasselaar | 20/12/1833 | H. Goudman | 1833 | Heerenstraat |
A. 90 | weduwe H. Goudman | 1837 | ||||
A. 90 | A. 25 | boedel H. Goudman | 1837 | Heerenstraat | ||
A. 90 | A. 25 | S.H.B. Bleij, weduwe H. Goudman (1/3) en minderjarige L.S.H.B. Goudman (1/3) | 02/02/1842 | Hendrik Goudman junior | 1842 | Heerenstraat |
A. 91 | A. 23 | Rosalina van Pelichet | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 91 | A. 23 | Rosalina van Pelichet | 20/02/1838 | C. Benedictus | 1837 | Heerenstraat |
A. 91 | C. Benedictus | 1837 | ||||
A. 92 | A. 19 | J.B. Louzada | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 92 | A. 21 | J.B. Louzada | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 92 | J.B. Louzada | 1837 | ||||
A. 93 | A. 17 | Elisabeth Catharina Turner, geboren Bramm | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 93 | E.C.T. Bramm | 1837 | ||||
A. 94 | A. 15 | weduwe Bagina, geboren van Hees | 18/03/1830 | J.A. Gollenstede | 1830 | Heerenstraat |
A. 94 | A. 15 | boedel J. Jeanette | 1832 | Heerenstraat | ||
A. 94 | J.R. Robles | 1837 | ||||
A. 95 | A. 47 | Adam Cameron | 1832 | Plein | ||
A. 95 | A. Cameron | 1837 | ||||
A. 96 | A. 48 | boedel W.A. Carstairs | 1832 | Plein | ||
A. 96 | boedel Carstairs | 1837 | ||||
A. 97 | A. 49 | L.B. Slengarde | 1832 | Plein | ||
A. 97 | A. 50 | L.B. Slengarde | 1832 | Plein | ||
A. 97 | L.B. Slengarde | 1837 | ||||
A. 98 | A. 51 | A.F. Lammens | 1832 | Plein | ||
A. 98 | A. 52 | A.F. Lammens | 1832 | Plein | ||
A. 98 | A. 53 | A.F. Lammens | 1832 | Waterkant | ||
A. 98 | A. 51 | mr. A.F. Lammens | 30/01/1836 | N. Box | 1836 | Waterkant |
A. 98 | N. Box | 1837 | ||||
A. 99 | A. 54 | J.C. Saeltzer | 1832 | Waterkant | ||
A. 99 | Johanna Seltzer | 1837 | ||||
A.100 | A. 55 | John James Duncan | 1832 | Waterkant | ||
A.100a | Duncan | 1837 | ||||
A.100a en b | A. 55 | J.J. Duncan | 20/04/1832 | J.E. Duncan, geboren Pommereschen | 1832 | Waterkant |
A.100b | Duncan | 1837 | ||||
A.101 | A. 56 | boedel C.F. Friderici | 1832 | Waterkant | ||
A.101 | weduwe Muller en mr. JJ.H. de Friderici | 1837 | ||||
A.101 | A. 56 | E.F. van Ommeren, weduwe J.C. Muller | 27/07/1838 | J.H. Imthurn nomine uxoris (Clasina Josephina Imthurn, geboren Klint) | 1838 | Waterkant |
A.102 | A. 57 | boedel D. Brederode | 1832 | Waterkant | ||
A.102 | A. 57 | boedel D. Brederode | 13/04/1835 | Salomons & Gomperts | 1835 | Waterkant |
A.102 | A. 57 | Salomons & Gomperts | 27/10/1835 | H.W. Lijons | 1835 | Waterkant |
A.102 | A. 57 | Henry Washington Lyons | 30/06/1837 | Eliazer Benjamin de Vries | 1837 | Waterkant |
A.102 | E.B. de Vries | 1837 | ||||
A.103 | A. 58 | Ezechiel Barend | 1832 | Waterkant | ||
A.103 | A. 89 | Ezechiel Barend | 1832 | Oranjestraat | ||
A.103 | E. Barend | 1837 | ||||
A.103 | A. 58 | erven S. Schuman | 1838 | Fredericisgracht | ||
A.104 | A. 87 | boedel Mordechai de la Parra | 1832 | Oranjestraat | ||
A.104 | S. de la Parra | 1837 | ||||
A.105 | A. 85 | Joseph S. Gomperts | 1832 | Oranjestraat | ||
A.105 | onbekend | 1837 | ||||
A.106 | A. 83 | Adam Cameron | 1832 | Oranjestraat | ||
A.106 | A. Cameron | 1837 | ||||
A.107 | A. 81 | Adam Cameron | 1832 | Oranjestraat | ||
A.107 | A. Cameron | 1837 | ||||
A.108 | A. 2 | J.J.G. Spilker | 03/10/1836 | D. Danjon | 1832 | Gravenstraat |
A.108 | A. 2 | J.J.G. Spilker | 03/10/1836 | D. Danjon | 1836 | Gravenstraat |
A.108 | D. Danjon | 1837 | ||||
A.109 | A. 78 | Adam Cameron | 1832 | Oranjestraat | ||
A.109 | A. Cameron | 1837 | ||||
A.110 | A. 79 | R. Gollenstede | 1832 | Oranjestraat | ||
A.110 | R. de Gollenstede | 1837 | ||||
A.111 | A. 80 | Hendrika M. van Lobbrecht | 1832 | Oranjestraat | ||
A.111 | A.M. van Lobbrecht | 1837 | ||||
A.111 | A. 80 | H.M. van Lobbrecht | 1837 | Oranjestraat | ||
A.111 | A. 80 | boedel Hendrica M. van Lobbrecht | 01/09/1843 | Henrietta Susanna Wilhelmina Maatstaf, voor haar minderjarige zoon Johan Charles Sanches | 1843 | Oranjestraat |
A.112 | A. 82 | weduwe H. de Berenger | 1832 | Oranjestraat | ||
A.112 | weduwe H. de Berrenger | 1837 | ||||
A.112 | A. 82 | boedel weduwe H. de Beranger | 28/12/1839 | F.M. Schietlood | 1842 | Oranjestraat |
A.113 | A. 84 | Catharine Jane Smith | 1832 | Oranjestraat | ||
A.113 | A. 84 | Catharina Jane Smith | 06/04/1837 | Jacoba Juda | 1837 | Oranjestraat |
A.113 | J. Juda | 1837 | ||||
A.114 | A. 86 | Jacob Benjamin Jacobs | 1832 | Oranjestraat | ||
A.114 | A. 86 | boedel Jacob Benjamin Jacobs | 24/02/1835 | G. Jacobs | 1835 | Oranjestraat |
A.114 | G. Jacobs | 1837 | ||||
A.115 | A. 88 | weduwe H. de Berenger | 1832 | Oranjestraat | ||
A.115 | weduwe H. de Berreger | 1837 | ||||
A.116 | A. 59 | weduwe H. de Berenger | 1832 | Waterkant | ||
A.116 | weduwe H. de Berreger | 1837 | ||||
A.116 | A. 59 | Marie Adelaide de Berrenger | 19/10/1838 | J.A. Scheiderman | 1838 | Oranjestraat |
A.117 | A. 60 | boedel Coenraad Simon Gomperts | 13/07/1830 | weduwe C.S. Gomperts | 1830 | Waterkant |
A.117 | A. 60 | boedel C.S. Gomperts | 1832 | Waterkant | ||
A.117 | M.A. Keizer | 1837 | ||||
A.118 | A. 61 | Salomon & S.H. de la Parra | 1832 | Waterkant | ||
A.118 | boedel S. en S.H. de la Parra | 1837 | ||||
A.119 | A. 62 | James Thijm | 1832 | Waterkant | ||
A.119 | A. 62 | James Thijm | 16/04/1835 | Joel Heinrich Imthurn | 1835 | Waterkant |
A.119 | J.H. Imthurn | 1837 | ||||
A.120 | A. 63 | M.E. Rothe | 13/04/1831 | J.J.G. Spilker | 1831 | Waterkant |
A.120 | A. 63 | John Evans nomine uxoris | 1832 | Waterkant | ||
A.120 | A. 63 | Maria Erdmutha Rothe, huisvrouw van John Evans | 1832 | Waterkant | ||
A.120 | A. 63 | Maria Erdmutha Rothe, huisvrouw van John Evans | 21/06/1832 | J.P. Tafares | 1832 | Waterkant |
A.120 | A. 63 | boedel Maria Ermutha Rothe, laatst weduwe John Evans | 16/07/1834 | L. Roman, geboren Carter | 1834 | Waterkant |
A.120 | A. 63 | Charles Antoine Roman nomine uxoris | 03/05/1837 | Schoontje Moses Levy, weduwe Levy Abrahams | 1837 | Waterkant |
A.120 | weduwe Levy Abraham | 1837 | ||||
A.121 | A. 64 | M.A. Salomons | 1832 | Waterkant | ||
A.121 | weduwe M.A. Salomons | 1837 | ||||
A.122 | A. 65 | D.S. von Koningslow | 1832 | Waterkant | ||
A.122 | A. 91 | D.S. von Koningslow | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.122 | D. von Koningslow | 1837 | ||||
A.122 | A. 65 | D.S. von Königslow | 28/09/1838 | G.L. Röperhoff | 1838 | Waterkant |
A.123 | A. 94 | Jeannette de Bije | 18/02/1830 | Jacob Goede | 1830 | Kromme Elleboogstraat |
A.123 | A. 94 | Jacobus Goede | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.123 | A. 94 | Jacobus Goede | 14/07/1833 | boedel M.E. Evans, geboren Rothe | 1833 | Kromme Elleboogstraat |
A.123 | A. 94 | boedel Maria Erdmutha Rothe, weduwe John Evans | 13/05/1834 | weduwe M.A. Salomons | 1834 | Kromme Elleboogstraat |
A.123 | weduwe M.A. Salomons | 1837 | ||||
A.124 | A. 96 | M.E. Rothe | 13/04/1831 | A.C.W. Eggers (huisvrouw C.D. Betting) | 1831 | Kromme Elleboogstraat |
A.124 | A. 96 | John Evans nomine uxoris | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.124 | A. 96 | minderjarige D.J. en G.L. Mens | 19/06/1835 | C.A. Roman | 1835 | Kromme Elleboogstraat |
A.124 | A. 96 | C.A. Roman nomine uxoris | 15/06/1836 | J.H. Imthurn | 1836 | Kromme Elleboogstraat |
A.124 | A. 96 | Charles Antoine Roman nomine uxoris | 03/05/1837 | Schoontje Moses Levy, weduwe Levy Abrahams | 1837 | Kromme Elleboogstraat |
A.124 | weduwe Levy Abraham | 1837 | ||||
A.125 | A.101 | J.H. Rooswijk | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.125 | A.101 | J.H. Rooswijk | 24/10/1834 | J.F. Nora | 1834 | Kromme Elleboogstraat |
A.125 | A.101 | boedel Jacob Hendrik Rooswijk | 07/09/1836 | F.P. Bouguenon en weduwe J.F. Bouguenon voor haar minderjarige zoon | 1836 | Kromme Elleboogstraat |
A.125 | weduwe Bougrenon | 1837 | ||||
A.126 | A.103 | J.F. Nora | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.126 | J.F. Nora | 1837 | ||||
A.127 | A.105 | E.C. Turner | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.127 | E.C. Bramm | 1837 | ||||
A.128 | A.107 | J.B. Louzada | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.128 | J.B. Louzada | 1837 | ||||
A.129 | A.108 | Alexander Salomons & Joel Gomperts | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.129 | A. Salomons | 1837 | ||||
A.129 | A.108 | Alexander Salomons en J.G. Salomons | 01/11/1838 | weduwe Asmus, geboren Becker, voor haar minderjarige kinderen | 1838 | Kromme Elleboogstraat |
A.130 | A.106 | weduwe S.J. Emanuels | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.130 | A.110 | weduwe Simon Isaac Emanuels | thans huisvrouw van J.E. Simons | 1832 | Kromme Elleboogsteeg | |
A.130 | J.E. Simons | 1837 | ||||
A.131 | A.104 | boedel P. Thiel | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.131 | A.109 | boedel P. Thiel | 1832 | Kromme Elleboogsteeg | ||
A.131 | de Vries Gerhard nomine uxoris | 1837 | ||||
A.132 | A.102 | Louisa Elisabeth van Seyler | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.132 | A.102 | mejufvrouw L.E. van Seyler | 06/12/1833 | Juao Pedro Tafares | 1833 | Kromme Elleboogstraat |
A.132 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
A.133 | A. 99 | Mozes Jona nomine uxoris | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.133 | A.100 | Mozes Jona nomine uxoris | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.133 | M. Jona | 1837 | ||||
A.134 | A. 98 | A.E. Bramm | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.134 | A. 98 | A.E. Bramm | 19/06/1833 | J.C. Cramer | 1833 | Kromme Elleboogstraat |
A.134 | A. 98 | boedel Johan Christoffel Cramer | 31/08/1835 | Lucia Alexander de Vries | 1835 | Kromme Elleboogstraat |
A.134 | L.M.A. de Vries | 1837 | ||||
A.135 | A. 97 | P.D. Bennernagel | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.135 | P.D. Bennernagel | 1837 | ||||
A.136 | A. 95 | P.D. Bennernagel | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.136 | P.D. Bennernagel | 1837 | ||||
A.137 | A. 93 | P.D. Bennernagel | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.137 | P.D. Bennernagel | 1837 | ||||
A.138 | A. 92 | J.E. Lyons | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.138 | A. 92 | Juda Eliazer Lijons | 01/12/1835 | J.W. Tafares | 1835 | Kromme Elleboogstraat |
A.138 | Tafares | 1837 | ||||
A.139 | A. 66 | J.E. Lyons | 1832 | Waterkant | ||
A.139 | A. 90 | J.E. Lyons | 1832 | Kromme Elleboogstraat | ||
A.139 | A. 66 | Juda Eliazer Lijons | 01/12/1835 | Alexander Salomons | 1835 | Waterkant |
A.139 | A. 66 | Alexander Salomons | 02/12/1835 | Abraham Pereira | 1835 | Waterkant |
A.139 | Abraham Pereira | 1837 | ||||
A.140 | A. 67 | J.P. Tafares | 1832 | Waterkant | ||
A.140 | A. 33 | J.P. Tafares | 1832 | Keizerstraat | ||
A.140 | A. 33 | J.P. Tavares | 20/12/1831 | boedel A. Malmberg Az. | 1832 | Waterkant |
A.140 | A. 33 | A. Malmberg Az. | 16/05/1832 | Gebr. Reelfs | 1832 | Waterkant |
A.140 | gebroeders Reelfs | 1837 | ||||
A.141 | A. 35 | M.A. Keyzer | 1832 | Keizerstraat | ||
A.141 | A. 35 | M.A. Keijser | 22/07/1834 | J.J. Bennernagel | 1834 | Keizerstraat |
A.141 | J.J. Bennernagel | 1837 | ||||
A.142 | A. 37 | M.A. Salomons | 1832 | Keizerstraat | ||
A.142 | A. 37 | boedel M.A. Salomons | 02/10/1832 | J.J. Bennernagel | 1832 | Keizerstraat |
A.142 | J.J. Bennernagel | 1837 | ||||
A.143 | A. 38 | 20/07/1831 | M.J. Polak | 1831 | Keizerstraat | |
A.143 | A. 38 | M.J. Polak | 1832 | Keizerstraat | ||
A.143 | A. 38 | M.J. Polak | 20/07/1831 | B. Guilmin | 1832 | Keizerstraat |
A.143 | B. Guilmin | 1837 | ||||
A.144 | A. 40 | David Mordechay Fernandes | 28/04/1830 | David Jessurun Pinto | 1830 | Keizerstraat |
A.144 | A. 40 | D.J. Pinto | 1832 | Keizerstraat | ||
A.144 | D.J. Pinto | 1837 | ||||
A.145 | A. 41 | weduwe H. de Berrenger | 1832 | Keizerstraat | ||
A.145 | weduwe H. de Berrenger | 1837 | ||||
A.145 | A. 41 | boedel weduwe H. de Berenger (weduwe P.A.H. de Berrenge) | 29/01/1838 | L.D.J. van Bommel | 1838 | Keizerstraat |
A.146 | A. 43 | boedel S.C. Lobato | 1832 | Keizerstraat | ||
A.146a | weduwe C. Lobato | 1837 | ||||
A.146b | weduwe C. Lobato | 1837 | ||||
A.146c | weduwe C. Lobato | 1837 | ||||
A.147 | B.110 | Elias Benjamin | 1832 | Keizerstraat | ||
A.147 | B.110 | Elias Benjamin | 23/09/1836 | D.M. Sanches | 1836 | Keizerstraat |
A.147 | D.M. Sanches | 1837 | ||||
A.148 | B.112 | A.J. Sluyter | 1832 | Keizerstraat | ||
A.148 | B.112 | Anna Juliana Sluijter | 21/09/1830 | B. Guilmin | 1832 | Keizerstraat |
A.148 | B.112 | B. Guilmin | 18/05/1837 | J.G. Kramer | 1837 | Keizerstraat |
A.148 | J.G. Kramer | 1837 | ||||
A.149 | B.116 | boedel Isaak Fernandes junior | 1832 | Keizerstraat | ||
A.149 | B.117 | boedel Isaak Fernandes junior | 1832 | Keizerstraat | ||
A.149 | weduwe Isak Fernandes junior | 1837 | ||||
A.150 | B.119 | weduwe Isaak Aron Bueno de Mesquita | 1832 | Keizerstraat | ||
A.150 | J.B. de Mesquita | 1837 | ||||
A.151 | B.154 | M.A. Salomons | 1832 | Hofstraat | ||
A.151 | weduwe M.A. Salomons | 1837 | ||||
A.152 | B.155 | L. Thijm gewezen vendumeester | 21/06/1831 | boedel G.P. Heilbron | 1831 | Hofstraat |
A.152 | B.155 | boedel G.P. Heilbron | 21/06/1831 | weduwe G.P. Heilbron, geboren Arons | 1831 | Hofstraat |
A.152 | B.155 | Sara Meyer Arons, weduwe G.P. Heilbron | 1832 | Hofstraat | ||
A.152 | J.G. Heilbron | 1837 | ||||
A.152 | B.155 | Meijer Gomperts Heilbron | 11/10/1837 | J.G. Heilbron | 1837 | Hoge Kerkstraat |
A.152 | B.155 | boedel weduwe G.P. Heilbron geboren Arons | 10/10/1837 | Meijer Gomperts Heilbron | 1837 | Hoge Kerkstraat |
A.153 | B.123 | Brouwer & Lugard | 1832 | Keizerstraat | ||
A.153 | B.123 | weduwe E.J. Brouwer, geboren Hajonides | 20/01/1832 | G.J. Lugard | 1832 | Keizerstraat |
A.153 | G.J. Lugard | 1837 | ||||
A.154 | B.124 | Lugard & Co | 1832 | Keizerstraat | ||
A.154 | B.124 | weduwe E.J. Brouwer, geboren Hajonides | 20/01/1832 | G.J. Lugard | 1832 | Knuffelsgracht |
A.154 | G.J. Lugard | 1837 | ||||
A.155 | B.122 | George M. van Leckie | 1832 | Keizerstraat | ||
A.155 | G.M. Leckie | 1837 | ||||
A.156 | B.120a | gebroeders Mesquita | 1832 | Keizerstraat | ||
A.156 | B.120b | gebroeders Mesquita | 1832 | Keizerstraat | ||
A.156 | B.120 | J.J. de Mesquita en L.A. de Mesquita | 07/06/1836 | W.C. Kennedy | 1836 | Keizerstraat |
A.156 | W.C. Kennedy | 1837 | ||||
A.157 | B.118 | boedel Joseph S. Sanches | 1832 | Keizerstraat | ||
A.157 | B.121 | boedel J.S. Sanches | 1832 | Keizerstraat | ||
A.157 | P. de Montel | 1837 | ||||
A.158 | B.115 | Levy Abrahams | 1832 | Keizerstraat | ||
A.158 | weduwe Levy Abraham | 1837 | ||||
A.159 | B.114 | H.P.T. Johanzoon | 1832 | Keizerstraat | ||
A.159 | B.114 | boedel H.P.T. Johanzoon | 03/06/1833 | J.P. Tafares | 1833 | Keizerstraat |
A.159 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
A.160 | B.113 | J.P. Tafares | 1832 | Keizerstraat | ||
A.160 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
A.161 | B.111 | J.P. Tafares | 1832 | Keizerstraat | ||
A.161 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
A.161 | B.111 | J.P. Tafares | 05/06/1838 | F.W. Werlé | 1838 | Keizerstraat |
A.162 | A. 42 | boedel C.S. Gomperts | 1832 | Keizerstraat | ||
A.162 | A. 42 | boedel Coenraad Simon Gomperts | 13/07/1830 | H.S. Samson | 1832 | Watermolenstraat |
A.162 | H.S. Samson | 1837 | ||||
A.163 | A. 39 | D.B. de Mesquita | 1832 | Keizerstraat | ||
A.163 | A. 39 | D.B. de Mesquita | 06/03/1833 | J.P. Tafares | 1833 | Keizerstraat |
A.163 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
A.164 | A. 36 | D.B. de Mesquita | 1832 | Keizerstraat | ||
A.164 | A. 36 | D.B. de Mesquita | 06/03/1833 | J.P. Tafares | 1833 | Keizerstraat |
A.164 | A. 36 | J.P. Tafares | 06/03/1833 | Adrianus Catriels | 1833 | Keizerstraat |
A.164 | A. 36 | weduwe A. Catriels, geboren Zeeberg | 14/03/1837 | B.H. Klosterman, voor zich (½) en J. Haase te Amsterdam (½) | 1837 | Keizerstraat |
A.164 | B.H. Kloosterman en J. Hase te Amsterdam | 1837 | ||||
A.164 | A. 36 | J. Haase te Amsterdam | 31/07/1838 | B.H. Klosterman | 1838 | Keizerstraat |
A.165 | A. 34 | boedel Jos. Salomon Sanches | 03/09/1830 | G.P. Heilbron | 1830 | Waterkant |
A.165 | A. 34 | G.P. Heilbron & Sanches | 09/03/1832 | C.J. Smith | 1832 | Keizerstraat |
A.165 | A. 34 | weduwe G.P. Heilbron, geboren Arons qq | 11/03/1831 | C.J. Smith | 1832 | Waterkant |
A.165 | A. 68 | G.P. Heilbron & Sanches | 09/03/1832 | C.J. Smith | 1832 | Waterkant |
A.165 | J.C. Smith | 1837 | ||||
A.166 | A. 69 | M.J. Coster | 1832 | Waterkant | ||
A.166 | boedel M.J. Coster | 1837 | ||||
A.166 | A. 69 | boedel Mozes Jacob Coster | 10/01/1838 | Heidemans & Monk | 1838 | Waterkant |
A.167 | A. 70 | James Balfour | 1832 | Waterkant | ||
A.167 | J. Balfour | 1837 | ||||
A.168 | A. 71 | Jacob Benjamin de Vries | 1832 | Waterkant | ||
A.168 | A. 71 | Jacob Benjamin de Vries | 04/01/1836 | J.S. Samson | 1836 | Waterkant |
A.168 | J.S. Samson | 1837 | ||||
A.169 | A. 72 | gebroeders Wilkens | 1832 | Waterkant | ||
A.169 | A. 72 | U. Wilkens | 21/03/1832 | J.C. Muller Az. | 1832 | Waterkant |
A.169 | J.A. Muller | 1837 | ||||
A.170 | A. 73 | gebroeders Wilkens | 1832 | Waterkant | ||
A.170 | A. 73 | Unico Wilkens | 27/11/1833 | Daniel Jacob Loth | 1833 | Waterkant |
A.170 | D.J. Loth | 1837 | ||||
A.171 | A. 74 | Jacob Gomperts | 1832 | Waterkant | ||
A.171 | Jacob Gomperts | 1837 | ||||
A.172 | A. 75a | Victor en Philippe Kuvel | 1832 | Waterkant | ||
A.172 | gebroeders Kuvel | 1837 | ||||
A.172 | A. 75a | uitlandige V. Kuvel | 19/06/1838 | uitlandige A.J. Posnanki | 1838 | Waterkant |
A.173 | A. 75b | Victor en Philippe Kuvel | 1832 | Waterkant | ||
A.173 | gebroeders Kuvel | 1837 | ||||
A.173 | A. 75b | uitlandige V. Kuvel | 19/06/1838 | uitlandige A.J. Posnanki | 1838 | Waterkant |
A.174 | A. 76 | Eliau Nahar | 1832 | Waterkant | ||
A.174 | P. Demarchi | 1837 | ||||
A.175 | A. 77 | Swen Jacobs | 1832 | Waterkant | ||
A.175 | S. Jacobs | 1837 | ||||
A.176 | A.135 | Swen Jacobs | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.176a | S. Jacobs | 1837 | ||||
A.176b | S. Jacobs | 1837 | ||||
A.177 | A.134 | B. Guilmin | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.177 | A.134 | B. Guilmin | 04/02/1832 | V. Kuvel | 1832 | Watermolenstraat |
A.177 | A.134 | Victor Kuvel | 28/03/1834 | J. Coronel | 1834 | Watermolenstraat |
A.177 | A.134 | J. Coronel | 31/05/1836 | J.P. Tafares | 1836 | Watermolenstraat |
A.177 | A.134 | Joao Pedro Tafares | 12/08/1836 | A.B. Zeeberg | 1836 | Watermolenstraat |
A.177 | Zeeberg | 1837 | ||||
A.178 | A.133 | Amelia Campos | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.178 | A. Compas | 1837 | ||||
A.179 | A.132 | gebroeders Stuger | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.179 | A.132 | gebroeders Stuger | 07/05/1830 | Js.C. Nassy junior | 1832 | Watermolenstraat |
A.179 | J.C. Nassy junior | 1837 | ||||
A.180 | A.131 | Alexander Eliazer Salomons | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.180 | A.131 | Alexander Eliazer Salomons | 19/06/1833 | Isak Salomon de Vries | 1833 | Watermolenstraat |
A.180 | A.131 | Isak Salomon de Vries | 18/06/1836 | Jacob Gomperts | 1836 | Watermolenstraat |
A.180 | J. Gomperts | 1837 | ||||
A.181 | A.130 | C.J. van West | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.181 | C.J. van West | 1837 | ||||
A.182 | A.129 | S.E. Simons | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.182 | J.E. Simons | 1837 | ||||
A.183 | A.128 | kinderen van Anna Dorner | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.183 | erven Olivier | 1837 | ||||
A.184 | A.127 | boedel C.S. Gomperts | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.184 | H.S. Samson | 1837 | ||||
A.185 | A.126 | boedel S.C. Lobato | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.185a | weduwe S.C. Lobato | 1837 | ||||
A.185b | weduwe S.C. Lobato | 1837 | ||||
A.185c | weduwe S.C. Lobato | 1837 | ||||
A.186 | A.125 | Jansie van J.D. Flu | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.186 | J. van J.D. Flu | 1837 | ||||
A.187 | A.124 | Cordua & Boedinghaus | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.187 | A.124 | Firma Cordua & Boeddinghaus | 27/01/1830 | D.F. Boeddinghaus | 1832 | Watermolenstraat |
A.187 | A.124 | D.F. Boeddinghaus | 17/05/1832 | A.J. Samuels | 1832 | Watermolenstraat |
A.187 | A.J. Samuels | 1837 | ||||
A.188 | A.123 | L. Thijm gewezen vendumeester | 08/02/1834 | Jacob Gomperts | 1832 | Watermolenstraat |
A.188 | A.123 | Jacob Gomperts | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.188 | A.123 | Jacob Gomperts | 06/04/1836 | D.W.G. Hiepke | 1836 | Watermolenstraat |
A.188 | D.W.G. Heepke | 1837 | ||||
A.189 | A.121 | weduwe Simon Isaac Emanuels | thans huisvrouw van J.E. Simons | 1832 | Watermolenstraat | |
A.189 | J.E. Simons | 1837 | ||||
A.190 | A.120 | boedel Jacob Aron Polak | 17/03/1830 | E.E. Emanuels | 1830 | Watermolenstraat |
A.190 | A.120 | E.E. Emanuels | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.190 | boedel Emanuels | 1837 | ||||
A.191 | A. 32 | boedel C. van Elmpt | 03/12/1832 | Charles Eduard Sanches | 1832 | Heerenstraat |
A.191 | A. 32 | Charles Eduard Sanches | 1832 | Heerenstraat | ||
A.191 | A.119 | Charles Eduard Sanches | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.191 | C.E. Sanches | 1837 | ||||
A.192 | A.115 | H.C. Bramm | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.192 | A.116 | H.C. Bramm | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.192 | H.C. Bramm | 1837 | ||||
A.193 | A.114 | J.J. Mean | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.193 | L. Mean | 1837 | ||||
A.194 | A.113 | Levy Abrahams | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.194 | Levy Abraham | 1837 | ||||
A.195 | B. 28 | Levy Abrahams | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.195 | B. 29 | Levy Abrahams | 1832 | Gravenstraat | ||
A.195 | Levy Abraham | 1837 | ||||
A.196 | B. 27 | Anna Schlosser | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.196 | B. 27 | boedel Anna van Roza van Schlosser | 09/01/1833 | Joel Gomperts Mz. | 1833 | Watermolenstraat |
A.196 | B. 27 | Joel Gomperts Mz. | 13/05/1835 | Joseph Emanuels | 1835 | Watermolenstraat |
A.196 | Joseph Emanuels | 1837 | ||||
A.197 | B. 26 | Abraham Mozes Levy | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.197 | B. 26 | boedel Bloempje Moses Wolff, weduwe A.M. Levy | 10/10/1837 | Jeannette van Monsanto | 1837 | Watermolenstraat |
A.197 | Jeanette Monsanto | 1837 | ||||
A.198 | B. 25 | C.G.F. Huisman | 14/09/1830 | G.C. Fuchs | 1830 | Watermolenstraat |
A.198 | B. 25 | G.C. Fuchs | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.198 | G.C. Fuchs | 1837 | ||||
A.198 | B. 25 | G.C. Fuchs | 04/09/1837 | Charles Antoine Roman | 1837 | Watermolenstraat |
A.199 | B. 24 | Elisabeth Maria Soesman | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.199 | E.M. Soesman | 1837 | ||||
A.199 | B. 24 | E.M. Soesman | 27/06/1838 | L.A. Lionarons | 1838 | Watermolenstraat |
A.199 | B. 24 | L.A. Lionarons | 09/11/1838 | Ph. Kuvel | 1838 | Watermolenstraat |
A.200 | B. 23 | weduwe D.B. Jacobs | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.200 | B. 65 | weduwe D.B. Jacobs | 1832 | Heerenstraat | ||
A.200a | weduwe D.B. Jacobs | 1837 | ||||
A.200b | weduwe D.B. Jacobs | 1837 | ||||
A.201 | B. 22 | J.M.P. Emicke | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.201 | B. 22 | J.M.P. Emicke | 29/10/1833 | Ester Finsy, geboren Noble | 1833 | Watermolenstraat |
A.201 | B. 22 | Esther Finsy, geboren Noble | 05/01/1835 | Soesman & de Leon | 1835 | Watermolenstraat |
A.201 | Soesman en de Leon | 1837 | ||||
A.202 | B. 21 | boedel C.F. Steffens | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.202 | boedel Steffens | 1837 | ||||
A.202 | B. 21 | boedel C.F. Steffens | 14/08/1838 | Soesman & de Leon | 1838 | Watermolenstraat |
A.203 | B. 20 | J.D. Faber | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.203 | B. 20 | Johan Daniel Faber | 07/05/1830 | Jacobus Jongeneel | 1832 | Watermolenstraat |
A.203 | Jongeneel | 1837 | ||||
A.204 | B. 19 | C.D. Betting | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.204 | onbekend | 1837 | ||||
A.205 | B. 18 | E. Reyns | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.205 | E. Reyns | 1837 | ||||
A.206 | B. 17 | boedel F.P. Beudiker | 16/08/1831 | Abraham Pereyra | 1831 | Watermolenstraat |
A.206 | B. 17a | Abraham Pereyra | 08/03/1832 | Abraham Pereyra | 1832 | Watermolenstraat |
A.206 | B. 17b | Abraham Pereyra | 08/03/1832 | Abraham Pereyra | 1832 | Watermolenstraat |
A.206 | B. 17 | Abraham Pereira | 08/10/1835 | Frederik Gustaf Bertelsman | 1835 | Watermolenstraat |
A.206 | F.G. Bertelsman | 1837 | ||||
A.207 | B. 16 | boedel J.C. Geyer | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.207 | B. 16 | D. Jansen Eijken Sluijters qq | 11/11/1834 | J.P. Tafares nomine uxoris | 1834 | Watermolenstraat |
A.207 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
A.208 | B. 15 | H. Berckx | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.208 | A.111 | Isaac Abendanon | 20/06/1832 | Sina van Coronell | 1832 | Kromme Elleboogsteeg |
A.208 | A.122 | Isaac Abendanon | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.208 | A.111 | boedel Isaac Abendanon | 20/06/1832 | Sina van Coronell | 1832 | Watermolenstraat |
A.208 | B. 15 | H. Berckx | 17/11/1830 | Rebeca Berckx, geboren Elias | 1832 | Watermolenstraat |
A.208 | B. 15 | R. Berckx, geboren Elias | 17/02/1835 | Sina van Coronel en voor haar kinderen | 1835 | Watermolenstraat |
A.208 | Sina van Coronel en kinderen | 1837 | ||||
A.209 | B. 14 | J.P. van Janson | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.209 | J.P. Jansson | 1837 | ||||
A.210 | B. 13 | S.J. Polak | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.210 | B. 13 | S.J. Polak | 19/12/1836 | D.M. Sanches | 1836 | Watermolenstraat |
A.210 | D.M. Sanches | 1837 | ||||
A.211 | B. 12a | J.P. Tafares | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.211 | B. 12b | J.P. Tafares | 1832 | Keizerstraat | ||
A.211 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
A.211 | B. 12 | J.P. Tafares | 05/06/1838 | F.W. Werlé | 1838 | Watermolenstraat |
A.212 | B. 11 | J.P. Tafares | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.212 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
A.213 | B. 9 | N. Box | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.213 | B. 10 | N. Box | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.213 | N. Box | 1837 | ||||
A.214 | B. 8 | weduwe Samuel Israel | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.214 | weduwe S. Israel | 1837 | ||||
A.215 | B. 7 | C. Mortier | 09/02/1830 | P. du Bus | 1830 | Watermolenstraat |
A.215 | B. 7 | Charles Mortier | 24/09/1830 | P. du Bus | 1830 | Watermolenstraat |
A.215 | B. 7 | P. du Bus | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.215a | P. Dubus | 1837 | ||||
A.215b | P. Dubus | 1837 | ||||
A.216 | B. 6 | J. de Vries Symonson | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.216 | weduwe de Vries Simonzoon | 1837 | ||||
A.217 | B. 5 | M.S. Samson | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.217 | M.S. Samson | 1837 | ||||
A.218 | B. 4 | Jacob Beck | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.218 | Jacob Beck | 1837 | ||||
A.218 | B. 4 | Jacob Beck | 17/10/1838 | J.H. Gilhuijs | 1838 | Watermolenstraat |
A.219 | B. 3 | G.C. Hampe | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.219 | G.C. Hampe | 1837 | ||||
A.220 | B. 2 | B. Guilmin | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.220 | B. 2 | B. Guilmin | 1834 | Watermolenstraat | ||
A.220 | B. Gelderlin | 1837 | ||||
A.221 | B. 1 | Alexander Ferrier & Co | 1832 | Watermolenstraat | ||
A.221 | B.135 | Alexander Ferrier & Co | 1832 | Waterkant | ||
A.221 | T.B. Parry | 1837 | ||||
A.222a | B.136 | Alexander Ferrier & Co | 1832 | Waterkant | ||
A.222a | T.B. Parry | 1837 | ||||
A.222b | B.137 | Alexander Ferrier & Co | 1832 | Waterkant | ||
A.222b | T.B. Parry | 1837 | ||||
A.223 | B.138 | weduwe S.C. Lobato | 1832 | Waterkant | ||
A.223 | B.139 | weduwe S.C. Lobato | 1832 | Waterkant | ||
A.223 | weduwe Lobato | 1837 | ||||
A.224a | B.140 | Jacot van Imthurn | 1832 | Waterkant | ||
A.224a | Jacot van Imthurn | 1837 | ||||
A.224b | B.141 | Jacot van Imthurn | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.224b | Jacot van Imthurn | 1837 | ||||
A.225 | B.142 | Jacot van Imthurn | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.225 | Jacot van Imthurn | 1837 | ||||
A.226 | B.143 | Alexander Ferrier & Co | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.226 | T.B. Parry | 1837 | ||||
A.227 | B.144 | J.E. Lyons & A.S. Levy | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.227 | B.144 | boedel Asser Samuel Levy | 26/07/1832 | T.B. Parry | 1832 | Knuffelsgracht |
A.227 | B.145 | Simon Abendanon | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.227 | B.145 | boedel Simon Abendanon | 09/03/1837 | Thomas Buttler Parry | 1837 | Knuffelsgracht |
A.227 | T.B. Parry | 1837 | ||||
A.228 | B.146 | Moses de Abraham Bueno de Mesquita | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.228 | B.146 | Moses de Abraham Bueno de Mesquita | 1834 | Knuffelsgracht | ||
A.228 | M.D.A. Bueno de Mesquita | 1837 | ||||
A.229 | B.147 | Isaac de Granada nomine uxoris | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.229 | weduwe J.H. de Grenada | 1837 | ||||
A.230 | B.148 | David Bueno de Mesquita | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.230 | onbekend | 1837 | ||||
A.231 | B.149 | Aron Bueno de Mesquita | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.231 | A.B. de Mesquita | 1837 | ||||
A.232 | B.150 | Aron Bueno de Mesquita | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.232 | A.B. de Mesquita | 1837 | ||||
A.233 | B.151a | Isaac de Capadoce | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.233 | weduwe Capadoce | 1837 | ||||
A.234 | B.151b | Isaac de Capadoce | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.234 | J. de Capadoce | 1837 | ||||
A.235 | B.152 | L. Thijm gewezen vendumeester | 30/04/1833 | S.H. Brandon | 1832 | Knuffelsgracht |
A.235 | B.152a | S.H. Brandon | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.235 | B.152a | S.H. Brandon | 28/10/1835 | Alexander Lijons | 1835 | Knuffelsgracht |
A.235 | B.152a | Alexander Lijons | 13/03/1837 | Joel Gomperts Salomons | 1837 | Knuffelsgracht |
A.235 | B.152a | Joel Gomperts Salomons | 30/05/1837 | J.H. Brandon | 1837 | Knuffelsgracht |
A.235 | J.H. Brandon | 1837 | ||||
A.236 | B.152b | S.H. Brandon | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.236 | J.H. Brandon | 1837 | ||||
A.237 | B.153 | Mariana & Vrouwtje Meyer Emanuels | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.237 | Emanuels | 1837 | ||||
A.238 | B.126a | S.B. Bibas | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.238 | B.126 | boedel S.B. Bibas | 28/06/1830 | G.H. Brouwer en G.J. Lugard | 1832 | Knuffelsgracht |
A.238 | B.126 | weduwe E.J. Brouwer, geboren Hajonides | 20/01/1832 | G.J. Lugard | 1832 | Knuffelsgracht |
A.238 | G.J. Lugard | 1837 | ||||
A.239 | B.126b | S.B. Bibas | 1832 | Knuffelsgracht | ||
A.239 | G.J. Lugard | 1837 | ||||
A.240 | B.125 | Hans Klint nomine uxoris | 1832 | Keizerstraat | ||
A.240 | H. Klint | 1837 | ||||
A.241 | B.127 | boedel Maria Garbo | 1832 | Keizerstraat | ||
A.241 | Maria Garbo | 1837 | ||||
A.242 | B.128 | 1832 | Keizerstraat | |||
A.242 | B.129 | 1832 | Keizerstraat | |||
A.242 | B.130 | J.E. Selia | 1832 | Keizerstraat | ||
A.242 | Elisabeth Selia | 1837 | ||||
A.243 | B.131 | G. Mabé | 1832 | Keizerstraat | ||
A.243 | B.131 | G. Mabe | 05/04/1836 | P. Fiers Smeding | 1836 | Keizerstraat |
A.243 | Fiers Smeding | 1837 | ||||
A.244 | B.132 | T.L. Nepveu | 1832 | Keizerstraat | ||
A.244 | T.L. Nepveu | 1837 | ||||
A.245 | B.133 | G. Bergman | 1832 | Keizerstraat | ||
A.245 | G. Bergman | 1837 | ||||
A.245 | B.133 | uitlandige G. Bergman | 26/02/1838 | H. Klint | 1838 | Keizerstraat |
A.246 | B.134 | boedel J.A. van Lobbrecht | 1832 | Keizerstraat | ||
A.246 | B.134 | boedel J.A. van Lobbrecht | 26/08/1834 | J.H. Wagner | 1834 | Klipsteenenstraat |
A.246 | J. Wagner | 1837 | ||||
A.246 | B.134 | J.H. Wagner | 20/07/1838 | P. van Leeuwen | 1838 | Keizerstraat |
A.247 | B.206 | J.H. Wagner | 1832 | Klipstenenstraat | ||
A.247 | J. Wagner | 1837 | ||||
A.247 | B.206 | J.H. Wagner | 12/12/1838 | J.G. Kramer | 1838 | Klipsteenenstraat |
A.248 | B.207 | boedel S.C. Lobato | 1832 | Klipstenenstraat | ||
A.248 | B.207 | weduwe C.S. Lobato, gesepareerd huisvrouw van D.E. Pereyra | 17/05/1830 | G. Bergman | 1832 | Klipsteenenstraat |
A.248 | B.207 | G. Bergman | 03/06/1833 | J.P. Kleine | 1833 | Klipsteenenstraat |
A.248 | J. Kleine | 1837 | ||||
A.249 | B.208 | Jael Fernandes | 1832 | Klipstenenstraat | ||
A.249 | Joel Fernandes | 1837 | ||||
A.250 | B.209 | Jacob Nahar | 1832 | Klipstenenstraat | ||
A.250 | J. Nahar | 1837 | ||||
A.251 | B.109 | Aron J. Samuels | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.251 | B.210 | J.B. Louzada senior | 1832 | Klipstenenstraat | ||
A.251 | B.109 | Aron Isaac Samuels | 19/10/1832 | D.S. Goedschalk | 1832 | Wagenwegstraat |
A.251 | J. Goedschalk | 1837 | ||||
A.252 | B.108 | J.B. Louzada | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.252 | B.108 | J.B. Louzada | 19/06/1832 | A. van Gelder Hz | 1832 | Wagenwegstraat |
A.252 | B.108 | A. van Gelder Hz. | 08/08/1835 | Judith Bennedictus de Rijk | 1835 | Wagenwegstraat |
A.252 | Judith Benedictus | 1837 | ||||
A.253 | B.106b | Carolina Linck | 22/05/1829 | Anthoinette Kenswil | 1829 | Wagenwegstraat |
A.253 | B.106b | A.J. Kenswil | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.253 | B.107 | J.C.M. Pepin | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.253 | B.106b | A.J. Kenswil | 08/01/1833 | weduwe Ik. Emanuels, geboren de Vries | 1833 | Wagenwegstraat |
A.253 | B.106b | weduwe Isak Emanuels, geboren de Vries | 03/03/1834 | T.J.J. Fockinck | 1834 | Wagenwegstraat |
A.253 | J.T. Focking | 1837 | ||||
A.254 | B.106a | Carolina Link | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.254 | B.106a | Carolina Linck | 1833 | Wagenwegstraat | ||
A.254 | B.106a | Carolina Linck, voor haar minderjarige kinderen | 07/10/1834 | Santje van Geijer | 1834 | Wagenwegstraat |
A.254 | Santje van Weissenbruch | 1837 | ||||
A.255 | B.104a | J.J. Bennernagel, als in huwelijk hebbende M.A. Johannese | 11/06/1830 | Anna Saratje van Breukelwaard | 1830 | Wagenwegstraat |
A.255 | B.104a | Saratje van Breukelerwaard | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.255 | A.P. van Breukelerwaard | 1837 | ||||
A.256 | B.104b | P. Leeuwen | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.256 | van Leeuwen | 1837 | ||||
A.257 | B.102 | gebroeders Stuger | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.257 | B.103 | F. van Eyck | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.257 | M.A. Roux | 1837 | ||||
A.258 | B.100 | erven J.H. Geyer | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.258 | B.100 | J.H. Reijeg qq en C.L. Reijeg | 18/08/1836 | J.H. Reijeg | 1836 | Wagenwegstraat |
A.258 | J.H. Reyns | 1837 | ||||
A.259 | B. 99 | boedel Juda Delmonte | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.259 | boedel Delmonte | 1837 | ||||
A.260 | B. 97 | M.A. Salomons | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.260 | B.161 | M.A. Salomons | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.260 | M.A. Salomons | 1837 | ||||
A.261 | B.159 | boedel Juda Delmonte | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.261 | B.160 | boedel Juda Delmonte | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.261 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
A.262 | B.158 | de Kontrole | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.262 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
A.263 | B.157 | boedel F.J. Antheunis | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.263 | B.157 | boedel F.J. Antheunis | 25/01/1836 | Jansje van Ancle ofte wel alsnu Francina Johanna Geldelaar | 1836 | Oude Oranje Tuin |
A.263 | B.157 | F.J. Geldelaar | 1836 | Oude Oranje Tuin | ||
A.263 | F.J. Geldenaar | 1837 | ||||
A.264 | B.156 | boedel F.J. Antheunis | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.264 | B.156 | C.D. Betting | 04/05/1833 | J.J. De Mesquita | 1833 | Oude Oranje Tuin |
A.264 | B.156 | Adriana van Felman | 11/03/1834 | J.H. Rooswijk | 1834 | Oude Oranje Tuin |
A.264 | B.156 | boedel J.H. Rooswijk | 11/04/1836 | Adriana van Felman, voor haar minderjarige kinderen | 1836 | Oude Oranje Tuin |
A.264 | minderjarige A. Velman | 1837 | ||||
A.265 | B.165 | boedel J.W. Kreyter | 1832 | Grote Kerkstraat | ||
A.265 | B.165 | J.B. Leduc nomine uxoris | 30/12/1834 | Elisabeth Henrietta Woning, voor haar minderjarige kinderen | 1835 | Grote Hofstraat |
A.265 | C.F. van Casteren | 1837 | ||||
A.266 | B.167 | E. Reyns | 1832 | Grote Kerkstraat | ||
A.266 | B.169 | E. Reyns | 1832 | Grote Kerkstraat | ||
A.266 | boedel de Neef | 1837 | ||||
A.267 | B.168a | F. Mazer | 1832 | Grote Kerkstraat | ||
A.267 | B.168b | boedel Louis van H. van Roux | 1832 | Grote Kerkstraat | ||
A.267 | F. Maser | 1837 | ||||
A.267 | B.168a | F. Mazer | 18/11/1837 | L.J. Marcus | 1837 | Hofstraat |
A.268 | B.166 | J. de Witt | 1832 | Grote Kerkstraat | ||
A.268 | B.166 | J.D. Witt | 28/01/1836 | C.A. Richter | 1836 | Korte Kerkstraat |
A.268 | C.A. Richter | 1837 | ||||
A.269 | B.162a | boedel F.J. Antheunis | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.269 | B.162a | boedel F.J. Antheunis | 04/05/1830 | J.J. de Mesquita | 1832 | Oude Oranje Tuin |
A.269 | B.162a | J.J. de Mesquita | 22/03/1837 | weduwe S.C. Lobato | 1837 | Oude Oranje Tuin |
A.269 | weduwe S.C. Lobato | 1837 | ||||
A.270 | B.162b | A.J. Labadie | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.270 | A.J. Labadie | 1837 | ||||
A.271 | B.163 | Duke Welch | 30/08/1830 | C.A. Richter | 1830 | Oude Oranje Tuin |
A.271 | B.163 | C.A. Richter | 1832 | Oude Oranjetuin | ||
A.271 | B.163 | C.A. Richter | 30/05/1831 | T. Cordua | 1832 | Oude Oranje Tuin |
A.271 | T. Cordua | 1837 | ||||
A.272 | B.101a | weduwe Ester Fernandes | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.272 | weduwe E. Fernandes | 1837 | ||||
A.273 | B.101b | Abraham da Silva Curiel | 1832 | Wagenwegstraat | ||
A.273 | B.101b | boedel Abraham Dasilva Curiel | 13/05/1834 | weduwe A. Dasilva Curiel, geboren Sarruco | 1834 | Wagenwegstraat |
A.273 | Roset van Brandon | 1837 | ||||
A.274 | B. 86 | weduwe G.W. van Kaps | 1832 | Heerenstraat | ||
A.274 | Willem Meijer nomine uxoris | 1837 | ||||
A.275 | B. 93b | Joseph Castagne | 1832 | Heerenstraat | ||
A.275 | boedel Castagne | 1837 | ||||
B. 1 | C. 29 | boedel F.C. Meyer | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 1 | boedel F.C. Meijer | 1837 | ||||
B. 2 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
B. 3 | C. 38 | boedel S. Broun | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 3 | weduwe Pfannnkuchen | 1837 | ||||
B. 4 | C. 40 | Abraham Simon van Coerland | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 4 | Coerlander | 1837 | ||||
B. 5 | C. 43 | M.M.A. Coupijn | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 5 | M.M. Coupijn | 1837 | ||||
B. 6 | C. 45 | M.E. Thijm | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 6 | Lucia van Buttner | 1837 | ||||
B. 7 | C. 46 | Lucia van Buttner | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 7 | Lucia van Buttner | 1837 | ||||
B. 8 | C. 48 | Lucia van Buttner | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 8 | Lucia van Buttner | 1837 | ||||
B. 9 | C. 50 | boedel M. Spitz | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 9 | erven M. Spitt | 1837 | ||||
B. 10 | D. 26 | D. en J.J. de Roche | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 10 | M.M. van Negreb | 1837 | ||||
B. 11 | D. 28 | W.F.E. van Stolkert | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 11 | D. 28 | H. Stolkert | 20/01/1837 | J.G.W. Bänffer | 1837 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 11 | Bänffer | 1837 | ||||
B. 12 | D. 30 | Louisa Pohl | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 12 | D. 32 | Louisa Pohl | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 12 | L. Pohl | 1837 | ||||
B. 13 | D. 38 | Abraham van Meerten | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 13 | A. van Meerten | 1837 | ||||
B. 14 | D. 41 | Anna Kraeplin | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 14 | D. 41 | Anna Craplin | 1835 | Graven- of Soldatenstraat | ||
B. 14 | Anna Kreblin | 1837 | ||||
B. 15 | D. 42 | J.C. Winckel | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 15 | boedel D. Gezelschap | 1837 | ||||
B. 16 | D. 43 | L. Thijm gewezen vendumeester | 19/11/1832 | boedel M.A. Salomons | 1832 | Gravenstraat |
B. 16 | D. 43 | M.A. Salomons | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 16 | boedel M.A. Salomons | 1837 | ||||
B. 16 | D. 43 | weduwe M.A. Salomons | 14/08/1838 | P. van Leeuwen | 1838 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 17 | D. 44 | Marianna van da Costa | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 17 | D. 44 | Cornelia H. Comvalius (½) Elisabeth Marianna van Da Costa (½) | 1836 | Gravenstraat | ||
B. 17 | Weeskamer | 1837 | ||||
B. 17 | D. 44 | boedel Cornelia Henrietta Comvalius ½ en Elisabeth Mariana van Da Costa ½ | 30/10/1837 | P. van Leeuwen | 1837 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 18 | D. 45 | Elisabeth & erven D.W. Meyerhoff | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 18 | D. 45 | erven L.J. Meijerhoff | 23/02/1837 | Elias Emanuels | 1837 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 18 | E. Emanuels | 1837 | ||||
B. 19 | D. 46 | boedel C.S. Gomperts | 05/07/1830 | Johanna van Goedschalk en 2 kinderen | 1830 | Gravenstraat |
B. 19 | D. 46 | Johanna van Goedschalk en hare kinderen | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 19 | Johanna Goedschalk | 1837 | ||||
B. 20 | D. 54 | Johanna van Arden | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 20 | D. 54 | boedel P.N. Arden | 10/10/1837 | den Lande (het Gouvernement) | 1837 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 20 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
B. 21 | D. 55 | H. Solander | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 21 | D. 55 | Hans Solander | 11/12/1833 | H.G. Tannen | 1833 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 21 | H.G. Tannen | 1837 | ||||
B. 22 | D. 56 | J.J. Volmer | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 22 | Louisa van Volmer | 1837 | ||||
B. 23 | D. 57 | A. van der Stede | 07/06/1831 | H. van Pohl | 1831 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 23 | D. 57 | Hendrik van Pohl | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 23 | D. 57 | H. van Pohl | 21/03/1837 | J.P. Hebecker | 1837 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 23 | boedel Hebecker | 1837 | ||||
B. 23 | D. 57 | boedel J.P. Hebecker | 05/04/1838 | F. de Valk Huskus | 1838 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 24 | D. 58 | Palm van Talbot | 07/08/1833 | E.J. Pruijsing | 1833 | Soldatenstraat |
B. 24 | D. 58 | E.J. Pruysing | 1833 | Gravenstraat | ||
B. 24 | D. 58 | boedel E.J. Pruysing | 10/07/1833 | J.F. Rijvis | 1833 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 24 | F.J. Rijnvis | 1837 | ||||
B. 25 | D. 59 | J.W. Klaucke | 29/12/1831 | J.H. Moosenberg | 1832 | Gravenstraat |
B. 25 | D. 59 | 26/07/1831 | Clara Joseph Goedman, geboren Salomons | 1832 | Gravenstraat | |
B. 25 | D. 59 | Jansie Henriette Moseberg | 18/08/1831 | Clara Abraham Eliazer Salomons, huisvrouw van Joseph Meijer Goedman | 1832 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 25 | J.H. Mozenberg | 1837 | ||||
B. 26 | D. 61 | Santje van Ducelle | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 26 | Santje van Tucherer | 1837 | ||||
B. 27 | D. 62 | S.J. Klein | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 27 | S.J. Klein | 1837 | ||||
B. 27 | S.J. Kleine | 1838 | Graven of Soldatenstraat | |||
B. 28 | D. 63b | Johanna van de weduwe de Kruyff | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 28 | Johanna van de Kruif | 1837 | ||||
B. 29 | D. 63a | kinderen van Santje van de Kruyff | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 29 | minderjarige van S. de Kruif | 1837 | ||||
B. 30 | D. 64 | boedel H.W. Koning | 16/08/1831 | J.B. de Vries | 1831 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 30 | D. 64 | H.W. Koning | thans B. de Vries | 1832 | Gravenstraat | |
B. 30 | D. 64 | Jacob Benjamin de Vries | 13/11/1835 | Andresa van Soesman | 1835 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 30 | A. van Soesman | 1837 | ||||
B. 31 | D. 65 | F. & de erven M. van Doesburg | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 31 | Vieira | 1837 | ||||
B. 32 | D. 66 | Alida van Dankmeyer | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 32 | D. 66 | boedel G. Goede | 21/12/1835 | Alida van Dankmeijer, voor haar minderjarige kinderen | 1836 | Graven of Soldatenstraat |
B. 32 | H.D. van Dankmeijer | 1837 | ||||
B. 33 | D. 67 | boedel M.A. Wolff | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 33 | D. 67 | Cornelia Scheper en Constantie Verschuur, als erfgenamen van Machiel Anton Wolff | 28/03/1834 | J.C. Doerrleben | 1834 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 33 | J.C. Doerleben | 1837 | ||||
B. 33 | D. 67 | J.C. Doerrleben | 16/11/1837 | Dorothea Magdalena de Reeder | 1837 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 34 | D. 68 | kinderen van Cornelia van 't Yland | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 34 | minderjarige Schilgest | 1837 | ||||
B. 35 | D. 69 | Isaac Abendanon | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 35 | D. 69 | Is. An. de Mesquita | 15/12/1830 | J.J. Polak, voor de minderjarige kinderen Polak | 1832 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 35 | D. 69 | minderjarige Charles Marius Polak | 11/05/1833 | Emanuel Lionarons | 1833 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 35 | D. 69 | Emanuel Lionarons | 03/09/1835 | Thomas Duncan Acton | 1835 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 35 | D. 69 | Thomas Duncan Acton | 09/07/1837 | Fanny van Aeuts, voor haar minderjarige zoon Lodewijk van Aeuts | 1837 | Soldatenstraat |
B. 35 | minderjarige van Heutz | 1837 | ||||
B. 36 | D. 70 | C.N. Goede nomine uxoris | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 36 | D. 70 | Charles Nicolaas Goede | 28/06/1834 | Willem J. Vanier | 1834 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 36 | B.J. Vanier | 1837 | ||||
B. 37 | D. 71 | Frederica van Overeem | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 37 | F. van Overeem | 1837 | ||||
B. 38 | D. 72 | G.L. Heuvelman | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 38 | D. 72 | George Lodewijk Heuvelman | 12/11/1832 | Joel Gomperts Mzn | 1832 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 38 | D. 72 | Joel Gomperts Mzn | 12/11/1832 | L. Thijm en J. Thijm | 1832 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 38 | D. 72 | L. Thijm | 14/06/1836 | J. Thijm | 1836 | Gravenstraat |
B. 38 | D. 72 | H.A. Buhk qq boedel L. Thijm | 27/09/1836 | James Thijm | 1836 | Gravenstraat |
B. 38 | J. Thijm | 1837 | ||||
B. 39 | D.638 | minderjarige H.J. van Brandon | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B. 39 | H.J. Brandon | 1837 | ||||
B. 40 | D.639 | boedel H.S. van Coerland | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B. 40 | boedel H.S. van Coerland | 1837 | ||||
B. 41 | D.640 | Pieter Aeutz | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B. 41 | P. Aeutz | 1837 | ||||
B. 42 | D. 60 | boedel Ribca van de weduwe Crepy | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 42 | D. 60 | minderjarigen erfgenaam van Ribca van Isak de Crepy | 08/06/1830 | J.E. Lyons | 1832 | Graven of Soldatenstraat |
B. 42 | D. 60 | J.E. Lyons | 24/05/1836 | M. Barends junior | 1836 | Graven of Soldatenstraat |
B. 42 | D. 60 | M. Barends junior | 23/09/1836 | Abraham Bueno de Mesquita senior | 1836 | Gravenstraat |
B. 42 | A. Bueno de Mesquita senior | 1837 | ||||
B. 43 | D. 53 | Charlotta Asschenbrenner | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 43 | C.M.G. Asschenbrenner | 1837 | ||||
B. 44 | B. 58 | Port. Israelitische Gemeente | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 44 | B. 60 | Port. Israelitische Gemeente | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 44 | B. 62 | Port. Israelitische Gemeente | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 44 | boedel J.N. Vas | 1837 | ||||
B. 45 | D. 52 | R.P. Cordova | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 45 | D. 52 | 28/12/1837 | boedel Simson Cohen Lobato | 1837 | Soldatenstraat | |
B. 45 | D. 52 | weduwe Simson Cohen Lobato | 23/08/1837 | Anna Johanna Claasen | 1837 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 45 | C. Scherner | 1837 | ||||
B. 46 | D. 51 | Isaac Abendanon | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 46 | D. 51 | boedel M.S. Samson | 24/09/1832 | Maria van Juliaans | 1832 | Gravenstraat |
B. 46 | M. van Juliaans | 1837 | ||||
B. 47 | D. 50 | J.T.G. van Wossink | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 47 | Floortje van Uhlenkamp | 1837 | ||||
B. 48 | D. 49 | weduwe H.F. Matile | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 48 | boedel Matille | 1837 | ||||
B. 49 | D. 48 | Cornelia van F. Smith | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 49 | D. 48 | Cornelia van Smit | 02/12/1834 | W.G. Telting, voor Catharina Franke | 1834 | Soldaten en Malebatrumstraten |
B. 49 | Catharina Francke | 1837 | ||||
B. 50 | D. 40 | weduwe E.J.W. Bänffer | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 50 | boedel Banffer | 1837 | ||||
B. 51 | D. 39 | boedel Lucia van Anna van Planteau | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 51 | kinderen van Wessels | 1837 | ||||
B. 52 | D. 37 | Mietje van Arlaud | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 52 | M. van Arlaud | 1837 | ||||
B. 53 | D. 36 | J.P.J. Pohl | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 53 | D. 36 | uitlandige P.J. Pohl | 10/02/1836 | J.C. Freudenberg | 1836 | Graven of Soldatenstraat |
B. 53 | Freudenberg | 1837 | ||||
B. 54 | D. 35 | boedel Klaas Quacoe | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 54 | A.G. Johanszoon | 1837 | ||||
B. 54 | 1838 | Graven of Soldatenstraat | ||||
B. 55 | D. 34 | H.C. Heijmans, voor de minderjarige kinderen van de vrije D. van Jessurun | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 55 | minderjarige van Daphina van Jessurun | 1837 | ||||
B. 56 | D. 34 | boedel Gracia de Parra | 30/07/1830 | minderjarige kinderen van Daphina van Jessurun | 1830 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 56 | D. 34 | H.C. Heijmans, voor de minderjarige kinderen van de vrije D. van Jessurun | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 56 | minderjarige van Daphina van Jessurun | 1837 | ||||
B. 57 | D. 33 | Richard O'Ferrall junior | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 57 | D. 33 | Richard O'Ferrall junior | 19/05/1837 | Carolina Petronella de Hart | 1837 | Gravenstraat |
B. 57 | C.P. van de Hart | 1837 | ||||
B. 57 | D. 33 | P.C. van de Hart | 15/02/1838 | A.F. Gerdeman | 1838 | Gravenstraat |
B. 58 | D. 31 | H.G. Roux qq | 11/02/1830 | Joseph Nunes | 1830 | Gravenstraat |
B. 58 | D. 31 | J. Nunes | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 58 | J. Nunes | 1837 | ||||
B. 59 | D. 29 | J.D. Faber | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 59 | D. 29 | weduwe J.D. Faber ½ en boedel J.D. Faber ½ | 18/08/1832 | weduwe S. Abendanon, geboren Abenatar | 1832 | Gravenstraat |
B. 59 | D. 29 | Gratia Abenatar, weduwe Salomon Abendanon | 12/06/1837 | George Ludwich Röperhoff | 1837 | Graven- of Soldatenstraat |
B. 59 | G.L. Röperhoff | 1837 | ||||
B. 60 | D. 27 | J. Nunes | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 60 | J.L. de Beij | 1837 | ||||
B. 61 | C. 49 | J.L. de Bye | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 61 | J.L. de Beij | 1837 | ||||
B. 62 | C. 47 | M.C. van Menke | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 62 | M.C. van Mencke | 1837 | ||||
B. 63 | C. 44 | M.C. van Menke | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 63 | M.C. van Mencke | 1837 | ||||
B. 64 | C. 41 | boedel Angelica de l' Isle | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 64 | C. 42 | boedel Angelica de l' Isle | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 64 | boedel A. de L' Isle | 1837 | ||||
B. 65 | C. 39 | E.E. Emanuels | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 65 | C. 39 | E.E. Emanuels | 20/02/1834 | boedel Jacob Lionarons | 1834 | Gravenstraat |
B. 65 | C. 39 | boedel J. Lionarons | 05/09/1834 | weduwe Jacob Lionarons, geboren Machielse | 1834 | Gravenstraat |
B. 65 | boedel Emanuels | 1837 | ||||
B. 66 | C. 37 | Lucia van Buttner | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 66 | Lucia van Buttner | 1837 | ||||
B. 67 | C. 36 | Lucia van Buttner | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 67 | C. 36 | Lucia van Butner | 31/08/1835 | Johanna Henrietta van Bergman | 1835 | Gravenstraat |
B. 67 | J.H. van Bergman | 1837 | ||||
B. 68 | C. 35 | L.B. Slengarde | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 68 | L.B. Slengarde | 1837 | ||||
B. 69 | C. 34 | boedel E.J. Meurs | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 69 | C. 34 | boedel Elisabeth van de weduwe E.C.W. Meurs | 08/07/1835 | C.J. Dova, voor haar minderjarige kinderen | 1835 | Gravenstraat |
B. 69 | kinderen van C.J. van Dova | 1837 | ||||
B. 70 | C. 33 | H.H. Dieperink | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 70 | H.H. Dieperinck | 1837 | ||||
B. 70 | C. 33 | uitlandige Hendrik Haagen Dieperink | 1837 | Graven- of Soldatenstraat | ||
B. 71 | C. 32 | Johanna Frederica Vieira | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 71 | F. Vieira | 1837 | ||||
B. 72 | C. 31 | Nicolaas Gerrit Vlier | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 72 | N.G. Vlier | 1837 | ||||
B. 73 | C. 30 | weduwe Jakob de Mozes Fernandes, geboren Campos | 17/02/1831 | N.G. Vlier | 1831 | Gravenstraat |
B. 73 | C. 30 | N.G. Vlier | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 73a | N.G. Vlier | 1837 | ||||
B. 73b | N.G. Vlier | 1837 | ||||
B. 74 | C. 28 | Z.S. & A.S. van Coerland | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 74 | C. 28 | Abraham Simon van Coerland | 1836 | Gravenstraat | ||
B. 74 | A.S. van Coerland | 1837 | ||||
B. 75 | C. 25 | Z.S. van Coerland | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 75 | C. 27 | Z.S. van Coerland | 1832 | Gravenstraat | ||
B. 75 | A.S. van Coerland | 1837 | ||||
B. 76 | C. 23 | L. Thijm gewezen vendumeester | 27/05/1834 | E. Alexander | 1832 | Klipsteenenstraat |
B. 76 | C. 23 | Eleasar Alexander | 1832 | Klipstenenstraat | ||
B. 76 | C. 23 | uitlandige E. Alexander | 14/12/1835 | F. van Eijck | 1835 | Klipsteenenstraat |
B. 76a | boedel F. van Eyck | 1837 | ||||
B. 76b | boedel F. van Eyck | 1837 | ||||
B. 77 | C. 22 | Frederik Johannes Stuger | 22/03/1830 | J.L. Stuger | 1830 | Klipsteenenstraat |
B. 77 | C. 22 | J.L. Stuger | 1832 | Klipstenenstraat | ||
B. 77 | J.L. Stuger | 1837 | ||||
B. 78 | C. 51 | weduwe Jacob Sanches | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 78 | C. 51 | 17/02/1831 | M.A. Salomons | 1832 | Heerenstraat | |
B. 78 | C. 51 | M.A. Salomons | 03/05/1831 | David Fernandes | 1832 | Klipsteenenstraat |
B. 78 | boedel Fernandes | 1837 | ||||
B. 79 | C. 53a | Jacob Jona nomine uxoris | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 79 | boedel weduwe Jona | 1837 | ||||
B. 79 | C. 53a | boedel weduwe Jacob Jona, geboren Alvares | 25/08/1840 | Joseph Benjamin Sanches | 1840 | Heerenstraat |
B. 80 | C. 53b | weduwe Isaac Henriques | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 80 | weduwe J. Henriquez | 1837 | ||||
B. 81 | C. 55 | Mozes Fernandes | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 81 | M. Fernandes | 1837 | ||||
B. 82 | C. 56 | J.C. Steeven | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 82 | C. 57 | J.C. Steeven | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 82 | J.G. Steeven | 1837 | ||||
B. 83 | C. 58 | boedel B.M. Sanches | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 83 | Betsy van Castilho | 1837 | ||||
B. 84 | C. 59 | D.M. Sanches | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 84 | D.M. Sanches | 1837 | ||||
B. 85 | C. 60 | J.H. Greeven | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 85 | C. 60 | boedel J.H. Greeven | 16/07/1834 | J.G. Weijler | 1834 | Heerenstraat |
B. 85 | C.G. Weijler | 1837 | ||||
B. 86 | C. 61 | G.C. van Meerten nomine uxoris | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 86 | C. 62 | Gemeentebestuur | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 86 | J.A.L. van Meerten, geboren Nepveu | 1837 | ||||
B. 87 | C. 63 | boedel J.F. Grunmuller | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 87 | C. 64 | boedel J.F. Grunmuller | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 87 | boedel Grunmuller | 1837 | ||||
B. 88 | C. 65 | C.A. Batenburg | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 88 | C.A. Batenburg | 1837 | ||||
B. 89 | C. 66a | Dina Maria Breet | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 89 | C. 66b | Dina Maria Breet | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 89 | C. 66 | boedel D.M. Breet | 17/10/1838 | A.C. Gillard | 1837 | Heerenstraat |
B. 89 | A.G. Guillard nomine uxoris | 1837 | ||||
B. 89 | C. 66 | A.C. Gillard | 24/10/1838 | weduwe M.S. Samson, geboren de Vries | 1838 | Heerenstraat |
B. 90 | C. 52 | Fredrich Henrich August Roeben | 22/03/1830 | weduwe J. Vervuurt | 1830 | Heerenstraat |
B. 90 | C. 52 | weduwe J. Vervuurt | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 90 | C. 52 | weduwe J. Vervuurt | 11/03/1834 | P. van Leeuwen | 1834 | Heerenstraat |
B. 90 | P. van Leeuwen | 1837 | ||||
B. 91 | C. 54 | Benjamin a Cohen | 1832 | Heerenstraat | ||
B. 91 | C. 69 | Benjamin a Cohen | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 91 | C. 69 | Benjamin a Cohen | 19/03/1834 | C. Scheen, geboren Verschuur, voor de minderjarige Anton Hendrik Willem Verschuur | 1834 | Wagenwegstraat |
B. 91 | Benjamin à Cohen | 1837 | ||||
B. 92 | C. 71 | Gemeentebestuur | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 92 | C. 73 | Gemeentebestuur | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 92 | C. 75 | Gemeentebestuur | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 92 | C. 77 | Gemeentebestuur | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 92 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
B. 93 | C. 81 | H. van der Sman | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 93 | C. 82 | H. van der Sman | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 93 | H. van der Sman nomine uxoris | 1837 | ||||
B. 94 | C. 84 | George Jacob Davids | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 94 | R. Davids, geboren Levy | 1837 | ||||
B. 95 | C. 87 | Ned. Israelitische Gemeente | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 95 | C. 86 | N.H. Levy nomine uxoris | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 95 | N.H. Levy nomine uxoris | 1837 | ||||
B. 96 | D.149 | boedel weduwe E.W. du Bruyel, geboren Block | 09/06/1831 | D.G. Ney | 1831 | Wagenwegstraat |
B. 96 | C. 88 | D.G. Ney | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 96 | C. 89 | D.G. Ney | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 96 | D.149 | D.G. Ney | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 96 | D.G. Ney | 1837 | ||||
B. 97 | D.147 | kinderen van J. Soesman & familie Gomperts | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 97 | S. Fernandes nomine uxoris | 1837 | ||||
B. 98 | D.147 | kinderen van J. Soesman & familie Gomperts | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 98 | D.147 | boedel Jacob A. Polak | 14/03/1833 | J.N. de Vries Gerhardt | 1833 | Wagenwegstraat |
B. 98 | J.N. de Vries Gerhard | 1837 | ||||
B. 99 | D.147 | kinderen van J. Soesman & familie Gomperts | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B. 99 | J. Gomperts | 1837 | ||||
B.100 | D.147 | kinderen van J. Soesman & familie Gomperts | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.100 | S. Gomperts | 1837 | ||||
B.101 | D.147 | kinderen van J. Soesman & familie Gomperts | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.101 | minderjarige A.J. Polak | 1837 | ||||
B.102 | D.147 | kinderen van J. Soesman & familie Gomperts | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.102 | D.147 | kinderen wijlen Hanna Gomperts weduwe J.E. Soesman | 19/01/1832 | G.C.S. Van Heijst | 1832 | Wagenwegstraat |
B.102 | D.147 | Sara Jacoba Gomperts | 22/10/1833 | Geertruida Charlotte Salie van Heijst | 1833 | Wagenwegstraat |
B.102a | C.G.P. van Heijst | 1837 | ||||
B.102b | C.G.P. van Heijst | 1837 | ||||
B.103 | D.145 | weduwe Isaac N. Samson | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.103 | D.145 | boedel M.J.N. Samson | 04/02/1832 | kinderen van M. Samson junior | 1832 | Wagenwegstraat |
B.103 | M. Samson junior | 1837 | ||||
B.104 | D.143 | boedel J. Samson | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.104 | J. Samson | 1837 | ||||
B.104 | D.143 | boedel Jan Hendrik Samson | 1838 | Wagenwegstraat | ||
B.105 | D.142 | H.G. Roux qq | 11/02/1830 | Joseph Nunes | 1830 | Wagenwegstraat |
B.105 | D.140 | Worie van Coba van Labadie | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.105 | D.142 | J. Nunes | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.105 | W. van C. van Labadie | 1837 | ||||
B.106 | D.138 | Worie van Coba van Labadie | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.106 | D.138 | Worie van Coba van Labadie | 20/12/1833 | Mietje Wolff | 1833 | Wagenwegstraat |
B.106 | Mietje Wolff | 1837 | ||||
B.107 | D.136b | Jacoba Brandon | 02/06/1830 | Maria Jacoba Lion Arons | 1830 | Wagenwegstraat |
B.107 | D.136b | Maria Jacoba Lionarons | 22/07/1830 | Maria Jacoba Lionarons | 1832 | Wagenwegstraat |
B.107 | M.J. Lion Arons | 1837 | ||||
B.108 | D.136a | Jacoba Brandon | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.108 | Jacoba Brandon | 1837 | ||||
B.109 | D.133 | boedel Klaas Quacoe | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.109 | D.134 | boedel Klaas Quacoe | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.109 | boedel Klaas Kwakoe | 1837 | ||||
B.110 | D.131 | erven D.C. Affourtit | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.110 | D.C. Affourtit | 1837 | ||||
B.111 | D.130 | C.G. Ulff | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.111 | C.G. Ulf | 1837 | ||||
B.112 | D.129 | E.J. Parisius | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.112 | J.E. Parisius | 1837 | ||||
B.113 | D.128 | boedel weduwe Koene | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.113 | boedel Stenhuis | 1837 | ||||
B.113 | D.128 | boedel weduwe Koene | 06/12/1837 | Toneelgenootschap Thalia | 1837 | Wagenwegstraat |
B.114 | D.126 | 06/12/1830 | Johannes Francois Adriaan Doorenbos, voor zijn minderjarige zoon Carel Johan Ambrosius Heiman | 1830 | Wagenwegstraat | |
B.114 | D.126 | minderjarige de Doorenbossen | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.114 | minderjarige Dorenbosch | 1837 | ||||
B.115 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
B.116 | D.114 | minderjarige C.H. Kenswil | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.116 | D.115 | minderjarige C.H. Kenswil | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.116 | D.114 | C.H. Kenswil | 24/12/1834 | J.B.L. ten Behm Wentholt | 1834 | Wagenwegstraat |
B.116 | W.G. Telting | 1837 | ||||
B.116 | D.114 | J.B.L. ten Behm Wentholt | 11/07/1837 | Willem Gerard Telting | 1837 | Wagenwegstraat |
B.117 | D.112 | C.M. Barends | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.117 | H.C. Barends | 1837 | ||||
B.118 | D.108 | J.M. Pietzker | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.118 | D.108 | J.G. Pietzcker nomine uxoris | 05/11/1835 | M.E. Hogshard | 1835 | Wagenwegstraat |
B.118 | D.108 | M.E. Hogshard | 10/01/1837 | J.L. Stuger | 1837 | Wagenwegstraat |
B.118 | J.L. Stuger | 1837 | ||||
B.119 | D.106 | S.M. Klopman | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.119 | D.106 | boedel Susanna Marcellina Klopman | 03/06/1833 | R.H. en P.J. Strohalm | 1833 | Wagenwegstraat |
B.119 | Stroohalm | 1837 | ||||
B.120 | D.105 | 16/05/1831 | Johanna van den Abele | 1831 | Wagenwegstraat | |
B.120 | D.105 | Johanna van den Abeele | 19/04/1832 | Carolina van Kenswil | 1832 | Wagenwegstraat |
B.120 | D.105 | Johanna van den Abele | 16/05/1831 | Carolina van Kenswil | 1832 | Wagenwegstraat |
B.120 | C. van Kenswil | 1837 | ||||
B.121 | D.101 | boedel G.H. Brouwer | 27/05/1831 | kinderen David de Aron Jessurun | 1831 | Keizerstraat |
B.121 | D.101 | kinderen David de Aron Jessurun | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.121 | minderjarige Jessurun | 1837 | ||||
B.122 | D. 99 | boedel W.H.P. Andro | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.122 | boedel Andrau | 1837 | ||||
B.123 | D. 97 | G.W. Rens | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.123 | Mary van Conolly | 1837 | ||||
B.124 | D. 95 | Jacob Nahar | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.124 | D. 95 | erfgenamen Jacob Nahar | 07/05/1836 | C.C. Graansma | 1836 | Wagenwegstraat |
B.124 | C.C. Graansma | 1837 | ||||
B.125 | D. 94 | boedel Jacob Muntz | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.125a | Jacob Muntz | 1837 | ||||
B.125b | weduwe Muntz | 1837 | ||||
B.125b | D. 94a | Susanna Goede, weduwe J. Muntz | 19/03/1838 | Carel Isak Willem Muntz | 1838 | Wagenwegstraat |
B.126 | D. 93 | C.E. Kans | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.126 | C.E. Kans | 1837 | ||||
B.127 | D. 91 | Coquette van den Abeele | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.127 | kinderen van C.P. van de Abeele | 1837 | ||||
B.128 | D. 89 | C.N. Goede nomine uxoris | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.128 | D. 89 | L. Thijm gewezen vendumeester | 05/09/1834 | Susanna Johanna Goede, huisvrouw S.B. Kleine, universeel erfgenaam van haar moeder Elisabeth Johanna Goede, geboren Helcus Hubner | 1834 | Wagenwegstraat |
B.128 | D. 89 | S.B. Kleine, als in huwelijk hebbende Susanna Johanna Goede | 22/09/1835 | Thomas Sevenoaks | 1835 | Wagenwegstraat |
B.128 | T. Sevenoaks | 1837 | ||||
B.129 | D. 86 | Abraham Tama | 1830 | Wagenwegstraat | ||
B.129 | D. 86 | boedel Francina van Bossé | 06/06/1831 | W.C. Meijer | 1831 | Wagenwegstraat |
B.129 | D. 86 | W.C. Meyer | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.129 | W.C. Meijer | 1837 | ||||
B.130 | D. 85 | F. van Bossé | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.130 | boedel F. van Bosse | 1837 | ||||
B.131 | D. 82 | uitlandige S.G. Hoppe | 21/04/1830 | J.C. Doerleben | 1830 | Wagenwegstraat |
B.131 | D. 82 | J.C. Doerrleben | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.131 | J.C. Doerleben | 1837 | ||||
B.132 | D. 79 | 18/07/1831 | Joseph Emanuels | 1831 | Wagenwegstraat | |
B.132 | D. 79 | Joseph Emanuels | 18/07/1831 | J.M. Klein | 1831 | Wagenwegstraat |
B.132 | D. 79 | J.M. Kleine | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.132 | D. 79 | J.M. Kleine | 15/11/1832 | L.B. Slengarde, president van het gemeentebestuur, tbv den Lande | 1832 | Wagenwegstraat |
B.132 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
B.133 | D. 76 | J.E. van Leiner | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.133 | D. 76 | boedel J.A. Gollenstede | 04/02/1832 | M. van Rees, voor de minderjarigen | 1832 | Wagenwegstraat |
B.133 | minderjarige van Rees | 1837 | ||||
B.133 | D. 76 | Henrietta van Pols, voor haar minderjarige kinderen | 18/04/1838 | J.M.P. Bovy | 1838 | Wagenwegstraat |
B.134 | D. 74 | boedel T.J. Cordova | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.134 | boedel Cordova | 1837 | ||||
B.135 | D. 73 | C. van Buurma | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.135 | D. 73 | vrije indianin Catrijntje van Buurma | 16/08/1833 | J.W. van Bocko | 1833 | Wagenwegstraat |
B.135 | J.W. van Boko | 1837 | ||||
B.136 | D. 75 | A.H. van der Ziel | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.136 | D. 75 | Andresa Henrietta van der Ziel | 17/09/1832 | Johanna Wilhelmina van Bocko | 1832 | Wagenwegstraat |
B.136 | J.W. van Boko | 1837 | ||||
B.137 | D. 77 | boedel Hazard van Roos | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.137 | Paulina Roos | 1837 | ||||
B.138 | D. 78 | boedel Hazard van Roos | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.138 | F.H. Roos | 1837 | ||||
B.139 | D. 80 | E.C. Bruyning | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.139 | J.F. Stuger | 1837 | ||||
B.140 | D. 81 | Constantia van Daphine van Rocheteau | 09/06/1830 | H.E. Bleij | 1830 | Wagenwegstraat |
B.140 | D. 81 | Hendrina E. Bleij | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.140 | H.E. Bleij | 1837 | ||||
B.140 | D. 81 | H.E. Bleij | 16/04/1841 | J.A. Mertens | 1841 | Wagenwegstraat |
B.141 | D. 83a | Ester Catharina van Martens | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.141 | E.C. Martens | 1837 | ||||
B.142 | D. 83b | Luna van Coerland | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.142 | M.M. Luna van Coerlander | 1837 | ||||
B.143 | D. 84 | boedel Diana van Adam | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.143 | boedel Dina van Adam | 1837 | ||||
B.144 | D. 87 | Dina van Weyne | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.144 | Dina van Weyne | 1837 | ||||
B.145 | D. 88 | weduwe E.E. Salomon | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.145 | D. 88 | boedel weduwe E.E. Salomons | 22/07/1834 | Maria Mackniel | 1834 | Wagenwegstraat |
B.145 | D. van Anna Montel | 1837 | ||||
B.146 | D. 90 | J.A. Vanier | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.146 | boedel J.A. Vanier | 1837 | ||||
B.147 | D. 92 | boedel Juda Delmonte | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.147 | D.641 | boedel J. Delmonte | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B.147 | D. 92 | boedel J. Delmonte | 01/08/1837 | Abraham Tama, voor zijn minderjarige zoon | 1837 | Wagenwegstraat |
B.147 | minderjarige D. Tama | 1837 | ||||
B.148 | D.642 | Mariaantje van Bartelink | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B.148 | D.642 | Mariaantje van Pieter Willem Bartelink | 31/08/1831 | Louisa van Smith, voor hare minderjarige dochter Catharina Franke | 1832 | Rust en Vredestraat |
B.148 | D.642 | Louisa van Smith, voor haar minderjarige dochter Catharina Franke | 14/10/1833 | Henry Holmes | 1833 | Rust en Vredestraat |
B.148 | D.642 | Louisa Smith voor haar minderjarige dochter Catharina Franke | 27/05/1834 | S.E. Simons | 1834 | Rust en Vredestraat |
B.148 | S.E. Simons | 1837 | ||||
B.149 | D.644 | Premiere van Juda | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B.149 | D.644 | boedel Premiere van Juda | 19/08/1836 | Jacobus Apollo van Rocheteau | 1836 | Rust en Vredestraat |
B.149 | D.644 | Jacobus Apollo van Rocheteau | 29/05/1837 | Charlotte Elisabeth Omera, voor zich en haar minderjarige zusters | 1837 | Rust en Vredestraat |
B.149 | J.G. Nobel | 1837 | ||||
B.150 | D.646 | Semiere van Middendorp | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B.150 | A.W. Middendorp | 1837 | ||||
B.151 | D.648 | uitlandige S.G. Hoppe | 09/06/1830 | D.J. de Meza | 1830 | Rust en Vredestraat |
B.151 | D.648 | David Joseph de Meza | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B.151 | D.J. de Meza | 1837 | ||||
B.152 | D.647 | Mimie van Kaatje van Dietz | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B.152 | D.647 | boedel M. van Kaatje van Dietz | 27/04/1833 | S.G. Hoppe | 1833 | Rust en Vredestraat |
B.152 | D.647 | S.G. Hoppe | 14/08/1835 | D.J. de Meza | 1835 | Rust en Vredestraat |
B.152 | D.J. de Meza | 1837 | ||||
B.153 | D.645 | boedel P. Heydorn | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B.153 | boedel Heydoorn | 1837 | ||||
B.154 | D.643 | F.W. van Nieuw Amsterdam | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
B.154 | Floris van Nieuw Amsterdam | 1837 | ||||
B.155 | D. 96 | J.P. van der Ziel | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.155 | D. 96 | Muller Az. nomine uxoris | 22/03/1831 | weduwe J.P. Sander, geboren Touro | 1832 | Wagenwegstraat |
B.155 | D. 96 | Johanna Philipina Sanders, geboren Touro | 08/04/1834 | J.E. Herwerden | 1834 | Wagenwegstraat |
B.155 | D. 96 | J.E. van Herwerden | 06/01/1835 | H. van Borcharen | 1835 | Wagenwegstraat |
B.155 | H. van Borcharen | 1837 | ||||
B.156 | D. 98 | Anna & Johanna van Schlosser | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.156 | D. 98 | boedel mejufvrouw Anna Rosa van Slosser | 11/10/1832 | A. Lyons | 1832 | Wagenwegstraat |
B.156 | Asser Lyons | 1837 | ||||
B.157 | D.100 | l' Esperance van Premiere van Juda | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.157 | D.100 | Susanna Krieger | 24/06/1836 | Charlotte van Johanna Maria P. Emicke | 1836 | Wagenwegstraat |
B.157 | Charlotte van Emmicke | 1837 | ||||
B.158 | D.102 | A.J. & P.F. Labadie | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.158 | D.102 | P.F. Labadie | 1834 | Wagenwegstraat | ||
B.158 | A.J.N. en P.F. Labadie | 1837 | ||||
B.159 | D.103 | boedel Johanna van Kok | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.159 | D.103 | Henry Bridgwater cs, erven Johanna van Kok | 06/06/1837 | Jacob Christiaan Wilhelm Brunings | 1837 | Wagenwegstraat |
B.159 | J.C.W. Brunings | 1837 | ||||
B.160 | D.104 | boedel weduwe E.W. du Bruyel, geboren Block | 16/06/1831 | J.B. du Bruyel | 1831 | Wagenwegstraat |
B.160 | D.104 | J.B. du Bruyel | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.160 | J.B. de Bruyel | 1837 | ||||
B.161 | D.107b | Jan Matourne | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.161 | D.107b | Jan Mathourne | 05/01/1835 | J.C. Muller Az, voor deszelfs echtgenoote Jacoba Petronella van der Ziel | 1835 | Wagenwegstraat |
B.161 | J.C. Muller Az | 1837 | ||||
B.161 | D.107b | J.C. Muller Azn nomine uxoris | 31/01/1838 | J.L. Meijburg | 1838 | Wagenwegstraat |
B.161 | D.107b | J.L. Meijburg | 16/01/1839 | Johan Balthazar de Bruijel | 1839 | Wagenwegstraat |
B.162 | D.107a | Merian Judea | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.162 | D.107a | erven Mirjam Judea | 01/07/1833 | minderjarige kinderen van Roza van Ruchman | 1833 | Wagenwegstraat |
B.162 | minderjarige van R. van Rugman | 1837 | ||||
B.163 | D.107a | Merian Judea | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.163 | erven Mirjam Judea | 1837 | ||||
B.164 | D.109 | boedel Wilhelmina van Stukkenbroek | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.164 | D.110 | boedel Wilhelmina van Stukkenbroek | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.164 | E. Matroos | 1837 | ||||
B.165 | D.111 | boedel Johanna van Kok | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.165 | H.L. Kroon | 1837 | ||||
B.166 | D.113 | Dina van Weyne | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.166 | Dina van Weijne | 1837 | ||||
B.167 | D.116 | erven L.A. Parisius | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.167 | D.116 | G.F. Apthorp 1/3, Regina Parisius 1/3 | 31/12/1836 | Elisabeth Parisius | 1837 | Wagenwegstraat |
B.167 | boedel L.A. Parisius | 1837 | ||||
B.168 | D.117 | J. van de weduwe Abrahams | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.168 | Josina van de weduwe Abrahams | 1837 | ||||
B.169 | D.118 | M.A. van Scheveningen | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.169 | M.A. Scheveningen | 1837 | ||||
B.170 | D.119 | Roza van Meyer | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.170 | boedel R.H. Meijer | 1837 | ||||
B.171 | D.120 | F. Taunay | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.171 | F. Taunay | 1837 | ||||
B.172 | D.121 | H.J. Aulorius | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.172 | D.121 | M.C.E. Aulorius, A.P.C.H. Aulorius en J.B. Louzada | 10/04/1832 | M. Bossveld | 1832 | Wagenwegstraat |
B.172 | M. Bosveld | 1837 | ||||
B.173 | D.122 | H.J. Aulorius | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.173 | D.122 | boedel Helena Jacoba Aulorius | 18/07/1832 | A.P. Aulorius | 1832 | Wagenwegstraat |
B.173 | D.122 | A.P. Aulorius | 06/08/1832 | Aron Emanuels | 1832 | Wagenwegstraat |
B.173 | Aron Emanuels | 1837 | ||||
B.174 | D.123 | weduwe M. Kemper | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.174 | weduwe Kemper, geboren van Breda | 1837 | ||||
B.175 | D.124 | boedel Ribca van de weduwe Crepy | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.175 | boedel R. de Krepie | 1837 | ||||
B.175 | D.124 | minderjarige Samuel Jacob Roodvos | 01/10/1838 | N.J. Samuels | 1838 | Wagenwegstraat |
B.176 | D.125 | C.H. Windhorst | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.176 | D.125 | Erven C.H. Windhorst | 16/09/1833 | Hendrik van Rhee | 1833 | Wagenwegstraat |
B.176 | H. van Rhee | 1837 | ||||
B.176 | D.125 | R. van Rhee | 17/03/1838 | H.M.E. Betting, voor haar minderjarige kinderen | 1838 | Wagenwegstraat |
B.177 | D.127 | boedel Gracia de Para | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.177 | D.127 | J.P. Esser | 06/08/1832 | Hendrik van Eijck | 1832 | Wagenwegstraat |
B.177 | G. van de Parra | 1837 | ||||
B.178 | D.404 | boedel Daphina van Jacob van Hagenburg | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
B.178 | M.G. Weisscher | 1837 | ||||
B.179 | D.405 | J.M. Klaassen | P.A. Potters | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | |
B.179 | D.405 | Johanna Maria Klaassen | 06/10/1830 | A. Potters | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat |
B.179 | A. Potters | 1837 | ||||
B.180 | D.407 | C. Dutry | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
B.180 | C. Dutry | 1837 | ||||
B.181 | D.406 | boedel M.E. Scholtsborg | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
B.181 | J.H. Cordua nomine uxoris | 1837 | ||||
B.182 | D.403 | A.M. van Gelderland | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
B.182 | M.J. Gelderlin | 1837 | ||||
B.183 | D.402 | Emanuel Isaac Samuels | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
B.183 | E.J. Samuels | 1837 | ||||
B.184 | D.132 | E.C. Martzilger | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.184 | D.135 | E.C. Martzilger | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.184 | D.132 | boedel E.C. Maertzilger | 02/12/1836 | J. Frouin | 1836 | Wagenwegstraat |
B.184 | J. Frouin | 1837 | ||||
B.185 | D.137 | N.P. Tdlohreg | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.185 | Tdlohreg | 1837 | ||||
B.186 | D.139a | M. Tdlohreg | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.186 | D.139a | boedel Martinus Tdlohreg | 27/08/1832 | A. Wildeboer | 1832 | Wagenwegstraat |
B.186 | D.139b | P.A. Tdlohreg | 28/08/1830 | Susanna Sophia van Gummings | 1832 | Wagenwegstraat |
B.186 | D.139b | A.P. Tdlohreg | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.186 | D.139b | S.S. Cummings | 28/11/1832 | Anthonij Wildeboer | 1832 | Wagenwegstraat |
B.186 | A. Wildeboer | 1837 | ||||
B.187 | D.141 | A. Wildeboer | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.187 | A. Wildeboer | 1837 | ||||
B.188 | D.144 | D.G. Ney | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.188 | D.G. Ney | 1837 | ||||
B.189 | D.146 | Jacob de Aron Jessurun | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.189 | D.148 | Jacob de Aron Jessurun | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.189 | boedel J.H. Jessurun | 1837 | ||||
B.190 | C. 83 | boedel U.H. Wilkens | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.190 | C. 85 | boedel U.H. Wilkens | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.190 | C. 83 | boedel U.H. Wilkens | 20/07/1833 | Egbert van Emden, Gracia de la Parra en Samuel Hananja de la Parra | 1833 | Wagenwegstraat |
B.190 | E. van Emden, S.H. en G. de la Parra | 1837 | ||||
B.191 | C.159 | S.O. Fuchs | 1832 | Malebatrumstraat | ||
B.191 | Bothe nomine uxoris | 1837 | ||||
B.192 | C.157 | C.E. van der Heijde | 1832 | Malebatrumstraat | ||
B.192 | boedel C.E. van der Heijde | 1837 | ||||
B.193 | C.160 | D.M. Samson | 1832 | Malebatrumstraat | ||
B.193 | boedel Samson | 1837 | ||||
B.193 | boedel David Marcus Samson | J. Oogstman | 1838 | Malebatrumstraat | ||
B.194 | C.158 | Willem Generaal | 1832 | Malebatrumstraat | ||
B.194 | Generaal Willem | 1837 | ||||
B.195 | C.156 | C.D. van Heydorn | 1832 | Malebatrumstraat | ||
B.195 | D. van Heydoorn | 1837 | ||||
B.196 | C. 80 | C.G. Weyler | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.196 | C. 90 | C.G. Weyler | 1832 | Malebatrumstraat | ||
B.196 | C. 80 | C.G. Weijler | 25/05/1832 | J.G. Weijler | 1832 | Wagenwegstraat |
B.196 | C. Weijler | 1837 | ||||
B.197 | C. 79a | Jane Ann Leckie | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.197 | C. 79b | Jane Ann Leckie | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.197 | J.A. Leckie | 1837 | ||||
B.197 | C. 79 | boedel Jane Ann Leckie | 12/11/1838 | Charles Lionarons | 1838 | Wagenwegstraat |
B.198 | C. 78 | G.P. Heilbron | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.198 | C. 78 | boedel C.P. Heilbron | 25/04/1836 | H. van Eijck | 1836 | Wagenwegstraat |
B.198 | H. van Eyck | 1837 | ||||
B.199 | C. 76 | J.E. Selia | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.199 | C. 76 | Elisabeth Ester Tronip, weduwe Evert Soesman | 08/11/1836 | Isaij Abrahams senior | 1836 | Wagenwegstraat |
B.199 | Isay Abrahams senior | 1837 | ||||
B.200 | C. 74 | Clasina Maria Barta Beumer | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.200 | C. 74 | C.M. Beumer | 06/08/1834 | Johanna van Smith | 1834 | Wagenwegstraat |
B.200 | Johanna van W. Smith | 1837 | ||||
B.201 | C. 72 | J.P.F. van de Vreugd | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.201 | J.P.J. van de Vreugd | 1837 | ||||
B.202 | C. 70 | Isaac de Abraham Bueno de Mesquita | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.202 | boedel J.A. Bueno de Mesquita | 1837 | ||||
B.203 | C. 68 | Isaac de Abraham Bueno de Mesquita | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.203 | L.A. de Mesquita | 1837 | ||||
B.204 | C. 20 | E.C. van Wakker | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.204 | C. 21 | E.C. van Wakker | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.204 | C. 67 | E.C. van Wakker | 1832 | Wagenwegstraat | ||
B.204 | minderjarige Wakker | 1837 | ||||
B.205 | C. 19 | weduwe A.J. Polak, geboren Sanches | 1832 | Klipstenenstraat | ||
B.205 | C. 19 | weduwe A.E. Polak | 27/04/1832 | Isaij Abrahams senior | 1832 | Klipsteenenstraat |
B.205 | Isay Abrahams senior | 1837 | ||||
B.205 | C. 19 | Isaij Abrahams senior | 03/10/1837 | Sara Moses Haim Morpurgo, geboren Roca de Leon | 1837 | Klipsteenenstraat |
B.206 | C. 18 | David Salomon Goedschalk | 1832 | Klipstenenstraat | ||
B.206 | C. 18 | D.S. Goedschalk | 19/10/1832 | Aron Isaac Samuels | 1832 | Klipsteenenstraat |
B.206 | C. 18 | A.J. Samuels | 01/04/1834 | Abraham Mozes Fernandes, voor zijn minderjarige kinderen | 1834 | Klipsteenenstraat |
B.206 | C. 18 | Abraham Moses Fernandes, voor zijn minderjarige kinderen | 08/09/1836 | David Vieira | 1836 | Klipsteenenstraat |
B.206 | D. Vieira | 1837 | ||||
B.206 | C. 18 | 16/01/1838 | M.A. Thurkow | 1838 | Heiligeweg | |
B.207 | C. 17 | J.P. Tavares | 09/06/1830 | Maria Apolonia van Richter | 1830 | Klipsteenenstraat |
B.207 | C. 17 | M.A. Richter | 1832 | Klipstenenstraat | ||
B.207 | Apolonia van Richter | 1837 | ||||
B.208 | C. 16 | Marie Ferrier | 1832 | Klipstenenstraat | ||
B.208 | H.S. Abendanon | 1837 | ||||
B.209 | C. 15 | weduwe Munnickhuijzen | 12/07/1831 | A. Harris | 1831 | Klipsteenenstraat |
B.209 | C. 15 | A. Harris | 1832 | Klipstenenstraat | ||
B.209 | M. Harris | 1837 | ||||
B.210 | C. 91a | weduwe F.C. Munnikhuyzen | 1832 | Keizerstraat | ||
B.210 | weduwe Munnikhuizen | 1837 | ||||
B.211 | C. 91b | weduwe F.C. Munnikhuyzen | 1832 | Keizerstraat | ||
B.211 | weduwe Munnikhuizen | 1837 | ||||
B.212 | C. 92 | A.J. Kenswil | 1832 | Keizerstraat | ||
B.212 | A.J. Kenswil | 1837 | ||||
B.213 | C. 94 | boedel U.M. Arons | 1832 | Keizerstraat | ||
B.213 | C. 95 | boedel U.M. Arons | 1832 | Keizerstraat | ||
B.213 | C. 94 | P.C. de Hart voor haar minderjarige kinderen | 31/10/1834 | C.J. Arons, E.M. Arons en E.G. Arons | 1834 | Keizerstraat |
B.213 | gezusters Arons | 1837 | ||||
B.214 | C. 97 | Esther Meyers | 1832 | Keizerstraat | ||
B.214 | C. 97 | boedel Elisabeth Meijers | 20/06/1832 | J.H. Reijeg | 1832 | Keizerstraat |
B.214 | C. 97 | J.H. Reijeg | 17/02/1836 | Mariana Samson, weduwe E.E. Emanuels | 1836 | Keizerstraat |
B.214 | weduwe E.E. Emanuels | 1837 | ||||
B.215 | C. 99 | weduwe J. Planteau | 1832 | Keizerstraat | ||
B.215 | C. 99 | weduwe Planteau, geboren Thijm | 09/01/1833 | C.C.E. Berthoud, geboren Weissenbruch | 1833 | Keizerstraat |
B.215 | C. 99 | Alfred J.H. Berthoud | 04/10/1834 | Van West & De Hart | 1834 | Keizerstraat |
B.215 | C. 99 | C.J. van West en M.M. de Hart junior, firma Van West en De Hart | 21/04/1836 | N. Roier | 1836 | Keizerstraat |
B.215 | N. Rojer | 1837 | ||||
B.215 | C. 99 | uitlandige N. Rojer | 01/03/1838 | Salomon Soesman junior | 1838 | Keizerstraat |
B.216 | C.101 | boedel J.A. Lette | 1832 | Keizerstraat | ||
B.216 | V.J.A. Lette | 1837 | ||||
B.217 | C.103 | A.A. Samuels | 1832 | Keizerstraat | ||
B.217 | A. Samuels | 1837 | ||||
B.218 | C.105 | J.O.N. Engelbrecht | 1832 | Keizerstraat | ||
B.218 | J.O.N. Engelbrecht | 1837 | ||||
B.218 | C.105 | J.O.N. Engelbrecht | 10/07/1838 | J.R. de Vries | 1838 | Keizerstraat |
B.219 | D.150 | weduwe Isaac Emanuels | 1832 | Keizerstraat | ||
B.219 | D.151 | weduwe Isaac Emanuels | 1832 | Keizerstraat | ||
B.219 | Nederlandsch Israelitische Gemeente | 1837 | ||||
B.220 | D.153 | E.G. Veldwijk | 1832 | Keizerstraat | ||
B.220 | D.155 | E.G. Veldwijk | 1832 | Keizerstraat | ||
B.220 | weduwe E.G. Schuster | 1837 | ||||
B.221 | D.157 | W. van Uytrecht | 1832 | Keizerstraat | ||
B.221 | Willem van Uytrecht nomine uxoris | 1837 | ||||
B.222 | D.160 | boedel M.E. Scholtsborg | 1832 | Keizerstraat | ||
B.222 | J.H. Cordua nomine uxoris | 1837 | ||||
B.223 | D.162 | J.H. Rooswijk | 1832 | Keizerstraat | ||
B.223 | D.162 | erven M. de Britto | 26/10/1835 | boedel J.H. Rooswijk | 1835 | Keizerstraat |
B.223 | D.162 | boedel J.H. Rooswijk | 11/04/1836 | weduwe P.D. van de Vijver | 1836 | Keizerstraat |
B.223 | J.H. Cordua nomine uxoris | 1837 | ||||
B.224 | D.164 | boedel M.E. Scholtsborg | 1832 | Keizerstraat | ||
B.224 | J.H. Cordua nomine uxoris | 1837 | ||||
B.225 | D.166 | M. Roux | 1832 | Keizerstraat | ||
B.225 | C. Barends nomine uxoris | 1837 | ||||
B.225 | D.166 | C. Barends | 10/01/1838 | Arie van Velzen | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat |
B.226 | D.169 | D.M. Sanches | 1832 | Keizerstraat | ||
B.226 | D.169 | D.M. Sanches | 23/09/1836 | Coba Oosterhuizen | 1836 | Keizerstraat |
B.226 | D.169 | L.H. Lijnslager | 23/09/1836 | D.M. Sanches | 1836 | Keizerstraat |
B.226 | Coba Oosterhuizen | 1837 | ||||
B.226 | D.169 | mejufvrouw Coba Oosterhuizen | 25/01/1839 | Lucia van den boedel J.J. Polak | 1839 | Keizerstraat |
B.227 | D.171 | J.C. Claassen | 1832 | Keizerstraat | ||
B.227 | J.C. Classen | 1837 | ||||
B.228 | D.173 | J.C. Claassen | 1832 | Keizerstraat | ||
B.228 | J.C. Classen | 1837 | ||||
B.229 | D.176 | erven de Haan | 1832 | Keizerstraat | ||
B.229 | erven de Haan | 1837 | ||||
B.230 | D.178 | weduwe S.M. Rucker, geboren de Haan | 1832 | Keizerstraat | ||
B.230 | D.180 | weduwe S.M. Rucker, geboren de Haan | 1832 | Keizerstraat | ||
B.230a | weduwe Rucker, geboren de Haan | 1837 | ||||
B.230b | weduwe Rucker, geboren de Haan | 1837 | ||||
B.231 | D.182 | P. Zeegelaar | 1832 | Keizerstraat | ||
B.231 | D.182 | P. Zeegelaar | 17/08/1835 | Jan de Jager Ez. | 1835 | Keizerstraat |
B.231 | J. de Jager Ez | 1837 | ||||
B.232 | D.185 | A.H. Ruchman | thans Rosa van Ruchman en hare kinderen | 1832 | Keizerstraat | |
B.232 | Rosa van Ruchman | 1837 | ||||
B.233 | D.187 | Isaac Abendanon & M.A. van Scheveningen | 1832 | Keizerstraat | ||
B.233 | M.A. Scheveningen | 1837 | ||||
B.234a | D.189 | M.M.W. Renseyl | 1832 | Keizerstraat | ||
B.234a | M.M.B. Renseijl | 1837 | ||||
B.234b | D.190 | J.C. Renseyl | 1832 | Keizerstraat | ||
B.234b | J.C. Renseijl | 1837 | ||||
B.235 | D.192 | boedel J.H. Meyer | 1832 | Keizerstraat | ||
B.235 | Henriette Meijer | 1837 | ||||
B.236 | D.193 | boedel J.H. Meyer | 1832 | Keizerstraat | ||
B.236 | J.P. Bougernon nomine uxoris | 1837 | ||||
B.236 | D.193 | boedel J.H. Meijer | 18/08/1837 | F.J.A. Bouguenon, geboren Lette (P.F. Bouguenon nomine uxoris) | 1837 | Keizerstraat |
B.237 | D.195 | boedel J.H. Meyer | 1832 | Keizerstraat | ||
B.237 | Maria Schuman | 1837 | ||||
B.238 | D.197a | boedel J.P. Zeeman | 1832 | Keizerstraat | ||
B.238 | gebroeders Mesquita | 1837 | ||||
B.239 | D.197b | Catharina Rosa Christina van J.M.P. Emicke | 1832 | Keizerstraat | ||
B.239 | C.R.C. van Emmicke | 1837 | ||||
B.240 | D.197c | Laurens Isaac Valentijn | 1832 | Keizerstraat | ||
B.240 | S.S. Cummings | 1837 | ||||
B.240 | D.197c | L.J. Valentijn | 24/04/1837 | S.S. van Cummings | 1837 | Keizerstraat |
B.240 | D.197c | S.S. van Cummings | 17/04/1838 | A.P. Dursteler | 1838 | Keizerstraat |
B.241 | D.201 | Abigael Abenacar | 1832 | Keizerstraat | ||
B.241 | D.201 | boedel Abigael Abenaker | 01/05/1833 | S. Jacobs | 1833 | Keizerstraat |
B.241 | Swen Jacobs | 1837 | ||||
B.242 | D.203 | Swen Jacobs | 1832 | Keizerstraat | ||
B.242 | Swen Jacobs | 1837 | ||||
B.243 | D.205 | Julia van de weduwe Spillenaar | weduwe W.P. Spillenaar, geboren Blerk | 1832 | Keizerstraat | |
B.243 | boedel weduwe Spillenaar | 1837 | ||||
B.244 | D.207 | weduwe C.W. Schlosser | J.C. Weis | 1832 | Keizerstraat | |
B.244 | D.207 | weduwe C.W. Schlosser, geboren Hardegen | 03/06/1831 | J.C. Weiss | 1832 | Keizerstraat |
B.244 | Johannes Wijs | 1837 | ||||
B.244 | D.207 | J.C. Weis | 14/09/1838 | S.S. Cummings, voor haar minderjarige kinderen | 1838 | Keizerstraat |
B.245 | D.209a | Elisabeth Ginner, voor de minderjarigen Anna Maria en Jan Willem Eysbreker | 1832 | Keizerstraat | ||
B.245 | minderjarige F. Eysbreker | 1837 | ||||
B.246 | D.209b | Elisabeth Ginner, voor de minderjarigen Anna Maria en Jan Willem Eysbreker | 1832 | Keizerstraat | ||
B.246 | minderjarige F. Eysbreker | 1837 | ||||
B.247 | D.211 | S.G. Hoppe | 1832 | Keizerstraat | ||
B.247 | D.211 | uitlandige S.G. Hoppe | 09/06/1830 | J.H. Rooswijk | 1832 | Keizerstraat |
B.247 | D.211 | J.H. Rooswijk | 02/02/1832 | W.J. Thomas | 1832 | Keizerstraat |
B.247a | W.J. Thomas | 1837 | ||||
B.247b | W.J. Thomas | 1837 | ||||
B.248 | D.213 | Carolijntje van Valentijn | 1832 | Keizerstraat | ||
B.248 | D.213 | boedel Clarijntje van Valentijn | 19/01/1832 | Jacoba Mietje van Hanssen | 1832 | Keizerstraat |
B.248 | J.M. van Hanssen | 1837 | ||||
B.249 | D.215 | erven J.L. Valentijn | 1832 | Keizerstraat | ||
B.249 | L.J. Valentijn | 1837 | ||||
B.250 | D.217 | boedel Johanna Agatha van Trigt | 21/10/1833 | boedel P.V. Gelderlin, geboren Soncris | 1833 | Keizerstraat |
B.250 | D.217 | P.V. Soncris | 1833 | Keizerstraat | ||
B.250 | D.217 | boedel Plantina Victorina Soncris, echtgenote M.J. Gelderlin | 1834 | Keizerstraat | ||
B.250 | M.J. Gelderlin | 1837 | ||||
B.251 | D.218 | P.V. Soncris | 1832 | Keizerstraat | ||
B.251 | D.218 | M.J. Gelderlin, als erfgenaam Lourens Louis Gelderlin en erfgenaam van zijn moeder Plantina Victorina Soncris | 13/11/1835 | Jansie van Samuel van Heijsvliet, voor haar minderjarige kinderen Soncris | 1835 | Nieuwe Keizerstraat |
B.251 | Janssie van Taunay | 1837 | ||||
B.252 | D.220 | C.E. van Samson | 1832 | Keizerstraat | ||
B.252 | D.220 | H.A. Samson | 12/09/1832 | Louisa Viscomte | 1832 | Keizerstraat |
B.252 | Louisa van Visconta | 1837 | ||||
B.253 | D.221 | F.E. von Rieben | 1832 | Keizerstraat | ||
B.253 | F.E. von Rieben | 1837 | ||||
B.254 | D.223 | C. van de Directie & Cadet van van Wijcks | 1832 | Keizerstraat | ||
B.254 | Cadet van van Wijcks | 1837 | ||||
B.255 | D.223 | C. van de Directie & Cadet van van Wijcks | 1832 | Keizerstraat | ||
B.255 | C.A. van Directie | 1837 | ||||
B.256 | D.225 | minderjarige C.J.W. Muntz | 1832 | Keizerstraat | ||
B.256 | Carel Muntz | 1837 | ||||
B.257 | D.227 | boedel B.M. Sanches | 1832 | Keizerstraat | ||
B.257 | Betsy van Castilho | 1837 | ||||
B.257 | D.227 | Bessie van Castilho, voor zich en haar minderjarige kleinkinderen Lobato en Sanches | 20/09/1838 | Marianna van Thomas Abraham Lemmers Godefroy | 1838 | Keizerstraat |
B.258 | D.229 | Clasina van Brotze | 1832 | Keizerstraat | ||
B.258 | boedel C. van Brotze | 1837 | ||||
B.259 | D.231 | Antje van de Lande | 1832 | Keizerstraat | ||
B.259 | Antje van van de Lande | 1837 | ||||
B.260 | D.233 | Abraham de Leon | 1832 | Keizerstraat | ||
B.260 | Abraham de Leon | 1837 | ||||
C. 1 | C. 2 | J. Scheen | 16/08/1830 | Jochem Lofvers Wijndels en Jan Schouten | 1830 | Heiligeweg |
C. 1 | C. 1 | gebroeders Stuger | 1832 | Heiligeweg | ||
C. 1 | C. 2 | J. Scheen | 1832 | Heiligeweg | ||
C. 1 | C.114 | gebroeders Stuger | 1832 | Waterkant | ||
C. 1 | C. 2 | Johannes Scheen | 21/10/1833 | J.C. Stuger | 1833 | Heiligeweg |
C. 1 | E.J.S. Stuger | 1837 | ||||
C. 1 | C. 1 | boedel J.C. Stuger | 08/03/1837 | E.J.S. Stuger | 1837 | Waterkant |
C. 1 | C. 2 | boedel J.C. Stuger | 08/03/1837 | E.J.S. Stuger | 1837 | Heiligeweg |
C. 2 | C.115 | Vrommetje Machielse | 1832 | Waterkant | ||
C. 2 | Machielsen | 1837 | ||||
C. 3 | C.116 | M.A. Wittering | 1832 | Waterkant | ||
C. 3 | C.117 | M.A. Wittering | 1832 | Waterkant | ||
C. 3 | C. 3 | Q.G. Pichot | 31/03/1830 | J.C.F. Walther | 1832 | Heiligeweg |
C. 3 | C. 3 | J.C.F. Walther | 1832 | Heiligeweg | ||
C. 3 | C. 3 | J.C.F. Walther | 29/01/1833 | M.A. Wittering | 1833 | Heiligeweg |
C. 3 | M.A. Wittering | 1837 | ||||
C. 4 | C.118 | erven C.J. Fuchs | 1832 | Waterkant | ||
C. 4 | C.118 | F.W. Fuchs c.s | 22/12/1834 | F.F.J. Bothe | 1834 | Waterkant |
C. 4 | F. Bothe nomine uxoris | 1837 | ||||
C. 4 | C.118 | uitlandige F.F.J. Bothe nomine uxoris | 12/06/1838 | A. van Gelder Hz | 1838 | Waterkant |
C. 5 | C.119 | erven Joseph de la Parra | 1832 | Waterkant | ||
C. 5 | C.119 | Egbert van Emden nomine uxoris, S.H. de la Parra en Gracia de la Parra | 11/10/1832 | Van West & de Hart | 1832 | Waterkant |
C. 5 | C.120 | mr. E.L. Baron van Heeckeren | 1832 | Waterkant | ||
C. 5 | C.120 | mr. E.L. Baron van Heeckeren | 05/10/1832 | Van West & de Hart | 1832 | Waterkant |
C. 5 | Van West & de Hart | 1837 | ||||
C. 6 | C.121 | erven Mason Morse | 23/11/1830 | Colin Campbell, Dent & Co. te Rotterdam | 1830 | Waterkant |
C. 6 | C.121 | Colin Campbell, Dent & Co | 1832 | Waterkant | ||
C. 6 | C.122 | Colin Campbell, Dent & Co | 1832 | Waterkant | ||
C. 6 | C.121 | 1836 | Waterkant | |||
C. 6 | Colin Campbell, Dent en Co. | 1837 | ||||
C. 7 | C.124 | boedel J. Stuger | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 7 | C.123 | boedel J. Stuger | 1832 | Waterkant | ||
C. 7 | boedel J.C. Stuger | 1837 | ||||
C. 8 | C.125 | boedel J. Stuger | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 8 | boedel J.C. Stuger | 1837 | ||||
C. 9 | C.129 | boedel weduwe G.N. Linck | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 9 | boedel Linck | 1837 | ||||
C. 10 | C.127 | boedel weduwe G.N. Linck | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 10 | C.128 | boedel weduwe G.N. Linck | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 10 | C.126 | boedel weduwe G.N. Linck | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 10 | C.154 | boedel weduwe G.N. Linck | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 10 | A. Bueno de Mesquita | 1837 | ||||
C. 10 | C.127 | D.B. de Mesquita | 28/06/1838 | A.W. White | 1838 | Jodenbreestraat |
C. 10 | C.127 | boedel weduwe G.N. Linck, geboren J.C. Vogt | 1838 | Jodenbreestraat | ||
C. 11 | C.150b | boedel weduwe G.N. Linck | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 11 | boedel G.L. Linck | 1837 | ||||
C. 11 | C.150b | boedel weduwe G.N. Linck, geboren J.C. Vogt | 1838 | Maagdenstraat | ||
C. 12 | C.150a | A.D. Wilkens | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 12 | C.150a | A.D. Wilkens, weduwe W.A. Worsdell | 28/03/1837 | Abraham Jelles van Siteren junior | 1837 | Maagdenstraat |
C. 12 | W.J. van Sitteren | 1837 | ||||
C. 13 | C.149 | Benjamin a Cohen | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 13 | Benjamin à Cohen | 1837 | ||||
C. 14 | C.147 | boedel Joseph de la Parra | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 14 | boedel la Parra | 1837 | ||||
C. 15 | C. 9 | M.A. Cotino | 1832 | Heiligeweg | ||
C. 15 | C.141 | M.A. Cotino | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 15 | C. 9 | M.H. Cotino | 14/08/1833 | A.J.H. Cotino | 1833 | Maagdenstraat |
C. 15 | A.J.H. Cotinho | 1837 | ||||
C. 16 | C.142 | P.E. & S.E. & J.E. Simons | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 16 | S.E. Simon | 1837 | ||||
C. 17 | C.143 | loge l' Union | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 17 | onbekend | 1837 | ||||
C. 18 | C.144 | A.S. van Coerland | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 18 | A.S. van Coerland | 1837 | ||||
C. 19 | C.145 | Isaac de Pina | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 19 | Isac de Pina | 1837 | ||||
C. 20 | C.146 | D.M. Sanches | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 20 | C.148 | D.M. Sanches | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 20 | D.M. Sanches | 1837 | ||||
C. 21 | C.151 | D.M. Sanches | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 21 | D.M. Sanches | 1837 | ||||
C. 22 | C.152 | weduwe Salomon Alberga | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 22 | weduwe Alberga | 1837 | ||||
C. 23a | C.155 | S.H. Cotino nomine uxoris | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 23a | C.153 | David Raphael Robles de Medina | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 23a | Louisa van J.M. Mulder | 1837 | ||||
C. 23b | C.130 | R.H. Cotino | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 23b | C.130 | D.R. Robles de Medina nomine uxoris | 10/06/1833 | Louisa van J.M. Muller | 1833 | Jodenbreedestraat |
C. 23b | C.130 | David Raphael Robles de Medina, gehuwd met Raschel Henriques Cotino | 11/06/1836 | Louisa van J.M. Muller | 1836 | Jodenbreestraat |
C. 23b | Louisa van J.M. Mulder | 1837 | ||||
C. 24 | C.131 | Johanna van Harmse | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 24 | C.131 | Johanna van Harmse | 04/02/1831 | Louisa van Samuel Fernandes, voor haar minderjarig kind Gomperts | 1832 | Jodenbreedestraat |
C. 24 | Johannes Hendrik Gomperts | 1837 | ||||
C. 25 | C.132 | Isaac Abendanon | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 25 | J.H. Alberga | 1837 | ||||
C. 26 | C.133 | Abraham del Prado | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 26 | C.134a | Mozes del Prado | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 26 | Anna Delprado | 1837 | ||||
C. 27 | C.134b | Mozes del Prado | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 27 | onbekend | 1837 | ||||
C. 28 | C.135 | C.A. Esser | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 28 | Louisa Char a banc | 1837 | ||||
C. 29 | C.137 | huis ontbreekt | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 29 | C.138 | huis ontbreekt | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 29 | C.139 | huis ontbreekt | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 29 | C.140 | huis ontbreekt | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 29 | Catharina van Esser | 1837 | ||||
C. 29 | C.137 | Catharina Adriana Esser | 01/12/1838 | Aron Joseph Polak | 1838 | Joden Bredestraat |
C. 30 | C.113 | boedel Esther van Paracabo | 1832 | Domineestraat | ||
C. 30 | Esther van Paracabo | 1837 | ||||
C. 31 | C.111 | A.W. Schlichting | 1832 | Domineestraat | ||
C. 31 | C.111 | A.M. Coopman, weduwe A.W. Schlichting | 29/06/1830 | kinderen van G. van de la Parra, verwekt bij R.J.C. Fabricius | 1832 | Dominestraat |
C. 31 | minderjarige van P. van la Parra | 1837 | ||||
C. 32 | C.109 | weduwe C.W. Esser | 1832 | Domineestraat | ||
C. 32 | weduwe C.W. Esser, geboren Calden | 1837 | ||||
C. 33 | de Meza nomine uxoris | 1837 | ||||
C. 34 | C.108 | Dorothea van Swevel | 1832 | Keizerstraat | ||
C. 34 | Jeanette Nunes | 1837 | ||||
C. 35 | C. 14 | A. Steglich | 1832 | Heiligeweg | ||
C. 35 | C. 14 | G.A. Steglich | 30/05/1832 | Johannes Abrahamsz | 1832 | Dominestraat |
C. 35 | Johannes Abrahams | 1837 | ||||
C. 36 | C.110 | A.E. Halfhide | 1832 | Domineestraat | ||
C. 36 | onbekend | 1837 | ||||
C. 37 | C.112 | D.C. van Heyningen prive & qq | 1832 | Domineestraat | ||
C. 37a | J.J. van Heyningen | 1837 | ||||
C. 37abc | boedel Joseph Jan van Heijningen | L.A. de Mesquita | 1838 | Domineestraat | ||
C. 37b | J.J. van Heyningen | 1837 | ||||
C. 37c | J.J. van Heyningen | 1837 | ||||
C. 38 | D. 25 | erven weduwe Möhler | 1832 | Keizerstraat | ||
C. 38 | onbekend | 1837 | ||||
C. 39 | D. 24 | weduwe Esther Fernandes | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 39 | Abraham Haim Fernandes | 1837 | ||||
C. 40 | D. 23 | erven H.B.F. Texier | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 40 | D. 23 | boedel A.B.F. Texier | 15/02/1830 | J.J.G. Spilker | 1832 | Jodenbreedestraat |
C. 40 | D. 23 | J.J.G. Spilker | 11/03/1830 | H.A. Buhk | 1832 | Jodenbreedestraat |
C. 40 | H.A. Buck | 1837 | ||||
C. 41 | D. 22 | J. de Jager | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 41 | D. 22 | J. de Jager Ez | 22/12/1836 | Barend Calgreen | 1837 | Jodenbreestraat |
C. 41 | J.B. Calgren qq | 1837 | ||||
C. 42 | D. 21 | kinderen van Emicke | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 42 | E.C.S. Emmicke | 1837 | ||||
C. 43 | D. 20 | erven Joseph van Van Meel | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 43 | D. 20 | Princes van P. van Meel en Cornelia van P. van Meel | 23/10/1832 | J.P. Matroos | 1832 | Jodenbreedestraat |
C. 43 | Johanna Matroos | 1837 | ||||
C. 43 | D. 20 | J.P. Matroos | 06/02/1838 | J.E. van Herrewerden | 1838 | Jodenbreedestraat |
C. 44 | D. 19 | boedel Betje van Beeldsnijder | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 44a | E. Matroos | 1837 | ||||
C. 44b | E. Matroos | 1837 | ||||
C. 45 | D. 18 | boedel Betje van Beeldsnijder | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 45 | M.E. Buschman | 1837 | ||||
C. 46 | D.400 | boedel Betje van Beeldsnijder | 1832 | Domineestraat | ||
C. 46 | E. Matroos | 1837 | ||||
C. 47 | D.398 | weduwe Isaac Pretto | 1832 | Domineestraat | ||
C. 47 | weduwe Pritto | 1837 | ||||
C. 48 | D.396 | boedel Hendrik C. van Perica | 1832 | Domineestraat | ||
C. 48 | Stuger qq | 1837 | ||||
C. 49 | D.395 | weduwe J.A. Bauer | 1832 | Domineestraat | ||
C. 49 | D.395 | J.C. Hartman en nomine uxoris | 10/06/1836 | Louisa Relotius | 1836 | Dominestraat |
C. 49 | H. Raatgever | 1837 | ||||
C. 50 | D.393 | boedel J.A. Gollenstede | 1831 | Grote Kerk of Maagdenstraat | ||
C. 50 | D.393 | G.E. Knipschaar, geboren Stoelman | 1832 | Domineestraat | ||
C. 50 | weduwe Knipschaar | 1837 | ||||
C. 51 | D.390 | Francina van Pieterse | 1832 | Domineestraat | ||
C. 51 | E.F. van Pietersen | 1837 | ||||
C. 52 | D.388 | Johan George Weigle | 1832 | Domineestraat | ||
C. 52 | J.G. Weichele | 1837 | ||||
C. 53 | D.386 | kinderen van J.E.S. Zeeman | 1832 | Domineestraat | ||
C. 53 | kinderen van E.J.S. Zeemans | 1837 | ||||
C. 54a | D.384 | J.T.G. van Wossink | 1832 | Domineestraat | ||
C. 54a | J.T.G. van Woessing | 1837 | ||||
C. 54b | D.382 | J.T.G. van Wossink | 1832 | Domineestraat | ||
C. 54b | J.T.G. van Woessing | 1837 | ||||
C. 55 | D.383 | boedel Constantie Denker | 1832 | Domineestraat | ||
C. 55 | boedel L. Pater | 1837 | ||||
C. 56 | D.385 | F.C.L.H. Arnzen | 08/03/1830 | J.A.H. Arnzen | 1830 | Dominestraat |
C. 56 | D.385 | boedel H.H. Arnzen | 1832 | Domineestraat | ||
C. 56 | gezusters Arnzen | 1837 | ||||
C. 57 | D.387 | G. Paardekoper | thans E.R. Schlörholtz | 1832 | Domineestraat | |
C. 57 | D.387 | G. Paardekoper | 28/02/1832 | E.R. Schlörholtz | 1832 | Dominestraat |
C. 57 | D.387 | R. Schlörholtz | 20/06/1834 | J.F.C. Philips | 1834 | Dominestraat |
C. 57 | D.387 | boedel J.F.C. Philips | 24/10/1836 | Maria Judith Zschuschen | 1836 | Dominestraat |
C. 57 | Charles Vallee | 1837 | ||||
C. 58 | D.389 | Lambertus Thijm | 1832 | Domineestraat | ||
C. 58 | kinderen van Doortje van Roepel | 1837 | ||||
C. 59 | D.391 | P. & C. Harrevelt | 1832 | Domineestraat | ||
C. 59 | D.391 | Pieter Harrevelt en Christiaan Harrevelt | 05/06/1834 | Daniel Coronel | 1834 | Dominestraat |
C. 59 | D. Coronel | 1837 | ||||
C. 60 | D.394 | boedel Nanoe van Schaap | 1832 | Domineestraat | ||
C. 60 | J.L. van Sommelsdijk | 1837 | ||||
C. 60 | D.394 | desolate boedel Richard Leary | Onbeheerde boedels en weezen | 1837 | Dominestraat | |
C. 60 | D.394 | boedel J.H. Schaap | Ph. Steinhard | 1840 | Dominestraat | |
C. 61 | D.397 | Rotterdam van Luijtjes | 1832 | Domineestraat | ||
C. 61 | Willem van Prins | 1837 | ||||
C. 62 | D.399 | boedel J.C. Richter | 1832 | Domineestraat | ||
C. 62 | Anna Richter | 1837 | ||||
C. 63 | D.401 | A.H. Arrias | 1832 | Domineestraat | ||
C. 63 | A.H. Arrias | 1837 | ||||
C. 64 | D. 17 | boedel J.J.A. Voigt | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 64 | D. 17 | E.J. Wesenhagen qq | 10/03/1830 | Moses D'Oliveira | 1832 | Jodenbreedestraat |
C. 64 | M. Oliveira | 1837 | ||||
C. 65 | D. 16 | C.U. van Buckland | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 65 | C.U. van Buckland | 1837 | ||||
C. 66 | D. 15 | Elisabeth Catharina Pater | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 66 | D. 15 | boedel Elisabeth C. Pater | 1836 | Jodenbreestraat | ||
C. 66 | D. 15 | boedel E.C. Pater | 24/10/1836 | Charles Vallee | 1836 | Jodenbreestraat |
C. 66 | D. 15 | Charles Vallee | 21/11/1836 | Meijer Gomperts Heilbron | 1836 | Jodenbreestraat |
C. 66 | M.G. Heilbron | 1837 | ||||
C. 67 | D. 14b | Benjamin a Cohen | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 67 | D. 14b | Benjamin a Cohen | 19/03/1834 | J.E. Vels | 1834 | Jodenbreedestraat |
C. 67 | J.E. Vels | 1837 | ||||
C. 68 | D. 14 | 02/04/1830 | B.A. Cohen | 1830 | Joden Bredestraat | |
C. 68 | D. 14a | Benjamin a Cohen | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 68 | D. 14a | Benjamin a Cohen | 10/10/1836 | P.E. Simons | 1836 | Jodenbreestraat |
C. 68 | P.E. Simons | 1837 | ||||
C. 69 | D. 13 | Kwassie Matuwarie | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 69 | D. 13 | boedel Kwassie Matowarie , Ostagier bij de bevredigde Becoe en Moesinga negers | 31/03/1835 | E.C. Lobato | 1835 | Jodenbreedestraat |
C. 69 | E.C. Lobato | 1837 | ||||
C. 70 | D. 12c | Abraham Bueno de Mesquita | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 70 | D. 12c | weduwe Ester de Barrios, geboren Mesquita | 16/11/1836 | Sara Baeza en Abigael Baeza | 1836 | Jodenbreestraat |
C. 70 | gezusters Baieza | 1837 | ||||
C. 71 | D. 12b | J.J. de Mesquita en L.A. de Mesquita qq | 04/01/1830 | Aron Bueno de Mesquita en de weduwe Js. Carrilho de Barnie | 1830 | Jodenbreedestraat |
C. 71 | D. 12b | Aron Bueno de Mesquita | 16/03/1831 | Francois Gaspard Coupin | 1831 | Jodenbreedestraat |
C. 71 | D. 12b | F.C Caupain | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 71 | D. 12b | F.G. Caupain | 06/09/1834 | Margaret Johanna Christie | 1834 | Jodenbreedestraat |
C. 71 | D. 12b | Francois Caspard Coupain | 22/05/1835 | Catharina van Uckerman, voor haar minderjarig kind | 1835 | Jodenbreedestraat |
C. 71 | Catharina van Uckerman | 1837 | ||||
C. 72 | D. 12a | Isaac de Abraham Bueno de Mesquita | H.E. Müller, bij executie | 1832 | Jodenbreestraat | |
C. 72 | D. 12a | Aron Bueno de Mesquita | 15/04/1831 | Carel Regelitzky qq minderjarige kinderen van Elisabeth Mulder | 1832 | Joden Bredestraat |
C. 72a | minderjarige van E.H. Muller | 1837 | ||||
C. 72b | minderjarige van E.H. Muller | 1837 | ||||
C. 73 | D.338a | D.J. Lobo junior nomine uxoris | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 73 | Daniel J. Lobo | 1837 | ||||
C. 74 | D.338b | Affiba van A. van Halfhide | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 74 | D.338b | Affie van Antje van Halfhide | 02/02/1832 | Anna Maria Forth | 1832 | Maagdenstraat |
C. 74 | Anna Maria Forth | 1837 | ||||
C. 75 | D.341 | H.C. Ahlers | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 75 | boedel H.C. Ahlers | 1837 | ||||
C. 76 | D.343 | Philip Steinhard | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 76 | P. Steinhard | 1837 | ||||
C. 77 | D.345 | D.M. Sanches | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 77 | D.347 | D.M. Sanches | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 77 | D.M. Sanches | 1837 | ||||
C. 78 | D.348a | P. Pardo | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 78 | D.348b | P. Pardo | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 78 | P. Pardo | 1837 | ||||
C. 79 | D.349 | Lucretia van Lobo | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 79 | D.350 | Lucretia van Lobo | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 79 | D.349 | Lucretie van Lobo | 08/12/1834 | Johanna Helena Wolff | 1834 | Maagdenstraat |
C. 79 | Johanna Helena Wolff | 1837 | ||||
C. 80 | D.352a | N.L. Braam | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 80 | D.352a | boedel Nicolaas Lambertus Braam | 18/12/1835 | L.J. Braam | 1835 | Maagdenstraat |
C. 80 | L.J. Braam | 1837 | ||||
C. 81b | D.354 | weduwe A. Wellecome | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 81b | Luna weduwe Welkom | 1837 | ||||
C. 81a | D.314 | weduwe A. Wellecome | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 81a | Luna weduwe Welkom | 1837 | ||||
C. 82 | D.353 | Maintenon van Weijne | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 82 | Paulina van der Meer | 1837 | ||||
C. 82 | D.353 | Maintenon van Weijne, ook genoemd Betje van Weijne | 02/10/1837 | Paulina van Van der Meer | 1837 | Maagdenstraat |
C. 83 | D.351 | Cato van Stolting | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 83 | Cateau van Stolte | 1837 | ||||
C. 84 | D.346 | Evangelisch Luthersche Gemeente | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 84 | D.346a | A.C. & J.C. Negreb | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 84 | D.346b | Johannes & M.M. Negreb | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 84 | D.346b | Maria Margaretha van Negreb, Johannes van Negreb en Cornelia van Negreb | 28/03/1834 | Isabelle Catharina van Negreb, voor haar minderjarige dochter Braam | 1834 | Maagdenstraat |
C. 84 | J.C. van Negreb | 1837 | ||||
C. 85 | D.344 | boedel W.P. Prins | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 85 | F.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
C. 86 | D.342 | boedel Antje Brandon | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 86 | F.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
C. 87 | D.339 | boedel Henry Adney | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 87 | D.340 | boedel Henry Adney | 1832 | Maagdenstraat | ||
C. 87 | D. 11 | boedel Henry Adney | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 87 | D.339 | boedel H. Adney | 09/07/1830 | James Robertson | 1832 | Maagdenstraat |
C. 87 | D.340 | boedel H. Adney | 09/07/1830 | James Robertson | 1832 | Maagdenstraat |
C. 87 | D. 11 | boedel H. Adney | 09/07/1830 | James Robertson | 1832 | Jodenbreedestraat |
C. 87 | boedel Robertson | 1837 | ||||
C. 88 | D. 9 | C.T. Capadoce | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 88 | D. 10 | C.T. Capadoce | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 88 | onbekend | 1837 | ||||
C. 88a | D. 10 | C.F. Capadoce | 30/10/1838 | J.P.C. van de Lande | 1838 | Joden Bredestraat |
C. 88b | D. 9 | C.F. Capadoce | 30/10/1838 | M.C. Schröder | 1838 | Joden Bredestraat |
C. 89 | D. 8 | D.B. de Mesquita | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 89 | A.B. de Mesquita | 1837 | ||||
C. 90 | D. 7 | David del Prado | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 90 | E. Umgewand nomine uxoris | 1837 | ||||
C. 91 | D. 6 | C.H. Levy | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 91 | Catharina van Levy | 1837 | ||||
C. 91 | D. 6 | boedel C.H. Levy | 14/08/1837 | E. Umgewand, geboren del Prado | 1837 | Jodenbreedestraat |
C. 92 | D. 5 | P. van Chatillon | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 92 | P. van Chatillon | 1837 | ||||
C. 93 | D. 3 | J.J.F. de Friderici | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 93 | D. 4 | A.H. Jacobs | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 93 | A.H. Jacobs | 1837 | ||||
C. 94 | D. 2 | M.M. Smith | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 94 | M.M. Smith | 1837 | ||||
C. 95 | D. 1 | J.P.L. Weiman | 1832 | Jodenbreestraat | ||
C. 95 | D. 1 | J.P.L. Weimann | 09/04/1834 | M.M. Smith | 1834 | Jodenbreedestraat |
C. 95 | D. 1 | M.M. Smith | 19/01/1836 | weduwe David Sanches, geboren Content | 1836 | Jodenbreestraat |
C. 95 | weduwe D. Sanches | 1837 | ||||
C. 96 | D.337 | boedel M.H. Alberga | 1832 | Waterkant | ||
C. 96 | D.337 | boedel Moses Haim Alberga | 1834 | Waterkant | ||
C. 96 | boedel Tufts | 1837 | ||||
C. 96 | D.337 | uitlandige T. Tuffs | 16/02/1838 | Eliau Nahar | 1838 | Joode Breedestraat |
C. 96 | D.337 | Eliao Nahar | 27/03/1838 | J.P.L. Weimann | 1838 | Waterkant |
C. 97 | D.336 | Richard O' Ferrall junior | 1832 | Waterkant | ||
C. 97 | D.336 | R. O'Ferrall | 02/11/1832 | J.P.L. Weimann | 1832 | Waterkant |
C. 97 | J.P.L. Weiman | 1837 | ||||
C. 98 | D.335 | A.H. Jacobs | 1832 | Waterkant | ||
C. 98 | A.H. Jacobs | 1837 | ||||
C. 99 | D.334 | J.A. Meinahlers | 1832 | Waterkant | ||
C. 99 | D.334 | J.A. Meinahlers | 04/09/1833 | L.A. de Mesquita | 1833 | Waterkant |
C. 99 | L.A. de Mesquita | 1837 | ||||
C.100 | D.333 | David del Prado | 1832 | Waterkant | ||
C.100 | D.877 | David del Prado | 1832 | Waterkant | ||
C.100 | J. en C. del Prado | 1837 | ||||
C.101 | D.332 | boedel weduwe D. Buttner | 1832 | Waterkant | ||
C.101 | D.332 | weduwe Buttner | weduwe Levy Abrahams | 1835 | Waterkant | |
C.101 | D.332 | boedel Anna Maria Papot, weduwe mr. Daniel Buttner | 27/10/1835 | Jacob Benjamin de Vries | 1835 | Waterkant |
C.101 | E.B. de Vries | 1837 | ||||
C.102 | D.322 | boedel Hermanus van Buttner | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.102 | D.322 | boedel vrije Livia van Bohl | 1836 | Steenbakkerijstraat | ||
C.102 | onbekend | 1837 | ||||
C.103 | D.323 | boedel Hermanus van Buttner | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.103 | onbekend | 1837 | ||||
C.104 | D.320 | J.L. Gardé | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.104 | D.320 | boedel J.L. Gardé | 20/06/1832 | Joseph Bueno de Mesquita | 1832 | Steenbakkerijstraat |
C.104 | D.320 | Joseph Bueno de Mesquita | 26/03/1833 | Anna C. van Negreb | 1833 | Steenbakkerijstraat |
C.104 | N.C. Negreb | 1837 | ||||
C.105 | D.319 | minderjarige kinderen van V. Noizeux | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.105 | D.319 | erven Victoire Noizeux | 09/07/1833 | S.F. Flu | 1833 | Steenbakkerijstraat |
C.105 | S.F. Flu | 1837 | ||||
C.106 | D.317 | boedel P. Pardo | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.106 | D.317 | Johanna van Suylen | 04/06/1832 | P. Pardo | 1832 | Steenbakkerijstraat |
C.106 | P. Pardo | 1837 | ||||
C.107 | D.352b | N.L. Braam | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.107 | D.352b | boedel Nicolaas Lambertus Braam | 18/01/1836 | A.C. Schut | 1836 | Steenbakkerijstraat |
C.107 | boedel A.C. Schut | 1837 | ||||
C.108 | D.312 | Mietje van Boon | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.108 | Maria van J.W. Boon | 1837 | ||||
C.109a | D.310 | Catharina van J.H. Brand en kinderen | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.109a | Johanna Catharina van Brandt | 1837 | ||||
C.109b | D.309 | Catharina van J.H. Brand en kinderen | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.109b | Johanna Catharina van Brandt | 1837 | ||||
C.110 | D.307 | kinderen van de weduwe Gisius | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.110 | kinderen van de weduwe Gisius | 1837 | ||||
C.111 | D.305 | J.C. Hartman | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.111 | D.303 | 1832 | Steenbakkerijstraat | |||
C.111 | J.C. Hartman | 1837 | ||||
C.112 | D.302b | S.C. Heidweiller, geboren Stuger | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.112 | F. Mazer | 1837 | ||||
C.113 | D.302a | J.F. Nora | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.113 | J.F. Nora | 1837 | ||||
C.113 | D.302a | 03/08/1837 | J.F. Nora | 1837 | Steenbakkerijstraat | |
C.114a | D.296a | boedel J.P. Zeeman | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.114a | Marie Zeeman | 1837 | ||||
C.114b | D.296b | boedel J.P. Zeeman | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.114b | Marie Zeeman | 1837 | ||||
C.115 | D.294 | boedel J.P. Zeeman | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.115 | D.292 | boedel J.P. Zeeman | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.115 | D.294 | J.A. Zeeman J.P. zoon | 17/02/1832 | Jan Oudemast | 1832 | Steenbakkersstraat |
C.115 | D.292 | J.A. Zeeman J.P. zoon | 17/02/1832 | Jan Oudemast | 1832 | Steenbakkersstraat |
C.115 | Jan Oudemast | 1837 | ||||
C.115 | D.292 | J. Oudemast | 25/10/1838 | F.C.L. Heepke | 1838 | Steenbakkerijstraat |
C.116 | D.290 | J.M. Helcus | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.116a | J.M. Helcus | 1837 | ||||
C.116b | J.M. Helcus | 1837 | ||||
C.117 | D.289 | boedel Jacob Matroos | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.117 | boedel Jacob Matroos | 1837 | ||||
C.117 | D.289 | boedel Jacob Matroos | 06/12/1838 | C.C. Graansma | 1838 | Steenbakkerijstraat |
C.118 | D.288 | boedel P. de Bakker | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.118 | boedel Sina van Bakker | 1837 | ||||
C.119 | D.287 | boedel J.P. van Nieuwkerk | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.119 | J.B. Comvalius | 1837 | ||||
C.120 | D.286 | J.C. Steeven | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.120 | J.C. Steven | 1837 | ||||
C.121 | D.285 | A.W. van den Brink | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.121 | A.W. van den Brinck | 1837 | ||||
C.122 | D.418 | boedel Anna Samson | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.122a | Johanna van Anna Samson | 1837 | ||||
C.122b | Johanna van Anna Samson | 1837 | ||||
C.123 | D.416 | erven Anna Samson | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.123 | Johanna van Anna Samson | 1837 | ||||
C.124 | D.414 | J.M. Henke ½ Hoffberk ½ | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.124 | D.414 | Johanna Maria C. Hencke (½) Johanna Maria Andriesa Hoffberk (½) | 1836 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.124 | J.C.M. Hencke en J.M. Berkhof | 1837 | ||||
C.124 | D.414 | boedel Johanna M.C. Hencke | 10/12/1839 | Pieter van Leeuwen | 1839 | Zwartenhovenbrugstraat |
C.124 | D.414 | boedel Johanna Maria A. Hoffberk | 10/12/1839 | Pieter van Leeuwen | 1839 | Zwartenhovenbrugstraat |
C.124 | D.414 | Pieter van Leeuwen | 10/12/1839 | J.F.L. Clemen | 1839 | Zwartenhovenbrugstraat |
C.125a | D.412 | Johanna Maria Andresa Hofberk en Johanna Maria Christina Henke | 24/05/1830 | Jacob Williams | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat |
C.125a | D.412 | J. Williams | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.125a | boedel J. van Williams | 1837 | ||||
C.125b | D.410 | boedel J.L. Conijnenberg | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.125b | D.410 | P.H. Arons | 17/03/1834 | boedel J. Williams | 1834 | Zwartenhovenbrugstraat |
C.125b | boedel J. van Williams | 1837 | ||||
C.126 | D.165 | minderjarige P.G. Noizeux | 1832 | Keizerstraat | ||
C.126 | D.408 | minderjarige P.G. Noizeux | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.126 | erven Noizeux | 1837 | ||||
C.127 | D.163 | H.A. van Weissenbruch | 1832 | Keizerstraat | ||
C.127 | A.H. Weisschenbrucher | 1837 | ||||
C.128 | D.161 | E.F. Capadoce | 1832 | Keizerstraat | ||
C.128 | Esther Francina Capadoce | 1837 | ||||
C.129 | D.159 | M. Eckhardt | 1832 | Keizerstraat | ||
C.129 | boedel Eckart | 1837 | ||||
C.129 | D.159 | boedel Margaretha Eckhart, echtgenote van J.J. de Mesquita | 31/07/1839 | Joseph Bueno de Mesquita Arrias | 1839 | Keizerstraat |
C.130 | D.158 | A.E. Halfhide | 1832 | Keizerstraat | ||
C.130 | Halfhide | 1837 | ||||
C.131 | D.156 | Agacia van Rincke | 1832 | Keizerstraat | ||
C.131 | D.156 | boedel C.C. Rincke | 18/12/1835 | Venus van Meijer, voor haar minderjarige kinderen | 1835 | Keizerstraat |
C.131 | Venus van Meyer | 1837 | ||||
C.132 | D.154 | Kea van E.C. Meydt | 1832 | Keizerstraat | ||
C.132 | D.154 | L. Thijm gewezen vendumeester | 14/06/1833 | boedel Kea van Meijdt | 1833 | Keizerstraat |
C.132 | A.C. Meyt | 1837 | ||||
C.132 | D.154 | A.C. Meijtt | Johann Erdmann Schmidt | 1839 | Keizerstraat | |
C.133 | D.152 | erven weduwe Möhler | 1832 | Keizerstraat | ||
C.133 | D.152 | Cornelia Scheper en Constantie Verschuur, als erfgenamen van den boedel M.A. Wolff | 08/04/1834 | H.A. Buhk | 1834 | Keizerstraat |
C.133 | D.152 | H.A. Buhk | 09/01/1835 | Philip Heilbron | 1835 | Keizerstraat |
C.133 | Heilbron | 1837 | ||||
C.134 | C.107 | boedel J.T. van Maarsen | 1832 | Keizerstraat | ||
C.134 | boedel van Maarssen | 1837 | ||||
C.135 | C.106 | David Nassy | 1832 | Keizerstraat | ||
C.135 | D. Nassy | 1837 | ||||
C.136 | C.104 | G.C.B. Weissenbruch | 1832 | Keizerstraat | ||
C.136 | G.C.B. Weissenbruch | 1837 | ||||
C.137 | C.102 | C.L. Weissenbruch | 1832 | Keizerstraat | ||
C.137 | C.136 | C.L. Weissenbruch | 1832 | Keizerstraat | ||
C.137 | Eyken Sluyters nomine uxoris | 1837 | ||||
C.138 | C. 98 | Johanna Catharina Claassen | 1832 | Keizerstraat | ||
C.138 | C.100 | Johanna Catharina Clasen | 1832 | Keizerstraat | ||
C.138 | J.C. Classen | 1837 | ||||
C.139 | C. 96 | Anna Elisabeth Halfhide | 1832 | Keizerstraat | ||
C.139 | Anna Elisabeth Halfhide | 1837 | ||||
C.140 | C. 93 | 16/11/1830 | J.C. Stuger | 1830 | Keizerstraat | |
C.140 | C. 93 | J.C. Stuger | 16/11/1830 | G. de Veer | 1830 | Keizerstraat |
C.140 | C. 93 | boedel Gerard de Veer | 14/03/1831 | Catharina Bruchman de Veer | 1831 | Keizerstraat |
C.140 | C. 93 | Catharina Bruchman de Veer | 15/08/1831 | Dorothea van Swevel | 1831 | Keizerstraat |
C.140 | C. 93 | Dorothea van Swevel | 1832 | Keizerstraat | ||
C.140 | C. 93 | Dorothea van Swevel | 10/06/1836 | George Philip Kustner, voor de minderjarige kinderen Kustner | 1836 | Keizerstraat |
C.140 | kinderen Kustner | 1837 | ||||
C.141 | C. 13b | M.A. Thurkow | 1832 | Heiligeweg | ||
C.141 | C. 13a | M.A. Thurkow | 1832 | Heiligeweg | ||
C.141 | M.A. Thurkow | 1837 | ||||
C.142 | C. 12 | J.J. Brouwer | 1832 | Heiligeweg | ||
C.142 | J.G. Kramer | 1837 | ||||
C.143 | C. 10 | S.F. Flu | 1832 | Heiligeweg | ||
C.143 | C. 11 | S.F. Flu | 1832 | Heiligeweg | ||
C.143 | S.F. Flu | 1837 | ||||
C.144 | C. 7 | boedel Joseph de la Parra | 1832 | Heiligeweg | ||
C.144 | C. 8 | boedel Joseph de la Parra | 1832 | Heiligeweg | ||
C.144 | E. van Emden, G. en S. de la Parra | 1837 | ||||
C.145 | C. 6 | weduwe J. Hirschfeld | 1832 | Heiligeweg | ||
C.145 | weduwe J.H.C. Hirschfeld | 1837 | ||||
C.146a | C. 5 | weduwe Abraham Eliazer Salomons | 08/03/1832 | J.C. Stuger | 1832 | Heiligeweg |
C.146a | C. 5 | boedel J.C. Stuger | 17/02/1831 | J.C. Stuger | 1832 | Heiligeweg |
C.146a | C. 5 | boedel J.C. Stuger | 08/03/1837 | J.A. Voigt | 1837 | Heiligeweg |
C.146a | J.A. Voigt | 1837 | ||||
C.146b | C. 4 | M.N. Monsanto | 1832 | Heiligeweg | ||
C.146b | C. 4 | M.N. Monsanto | 06/04/1837 | J.A. Voigt | 1837 | Heiligeweg |
C.146b | J.A. Voigt | 1837 | ||||
C.146b | C. 4 | J.A. Voigt | 12/10/1838 | C.P. van de Hart | 1838 | Heiligeweg |
C.147 | D.330a | David del Prado | 1832 | Waterkant | ||
C.147 | boedel David del Prado | 1837 | ||||
C.148 | D.331 | Evangelisch Luthersche Gemeente | 1832 | Waterkant | ||
C.148 | H.S., H.H., S.M. en M.J. Abendanon | 1837 | ||||
C.149 | D.330b | David del Prado | 1832 | Waterkant | ||
C.149 | Samuel del Prado | 1837 | ||||
C.150 | D.324 | Rosa M. de Meza | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.150 | D.324 | Roza Mozes de Meza, geboren Judeo | 17/09/1833 | M.N. Monsanto | 1833 | Steenbakkerijstraat |
C.150 | M.N. Monsanto | 1837 | ||||
C.151 | D.321 | weduwe P. Wijnbergen, geboren Albrecht | 26/02/1831 | J. de Vries Gerhardt nomine uxoris | 1831 | Steenbakkerijstraat |
C.151 | D.321 | weduwe P. Wijnbergen | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.151 | D.321 | Johanna Jacoba Maria Wijnbergen, gehuwd met J.N. de Vries Gerhardt | 08/12/1835 | Juliana Melcherts, weduwe Frederik Swaan | 1835 | Steenbakkerijstraat |
C.151 | weduwe F. Swaan | 1837 | ||||
C.152 | D.318 | Anna van Linck | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.152 | Anna Linck | 1837 | ||||
C.152 | D.318 | Anna Linck | 24/11/1838 | weduwe J. Schobbé, geboren Doornemaal | 1838 | Steenbakkerijstraat |
C.153 | D.316 | Dina van Weijne | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.153 | Dina van Weyne | 1837 | ||||
C.154 | D.315 | boedel P. Schmeltz | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.154 | D.357 | boedel P. Schmeltz | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.154 | Quasiba van Smels | 1837 | ||||
C.155 | D.359 | Maria Kans | 18/07/1832 | Jansie C. Becker, voor haar minderjarige kinderen Reelfs | 1832 | Maagdenstraat |
C.155 | D.361 | boedel Paul Wendworth | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.155 | M.E. Kans | 1837 | ||||
C.156 | D.365 | kinderen van E.C. van Hertzbergen | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.156 | M.C. Kuhn | 1837 | ||||
C.157 | D.364a | kinderen van E.C. van Hertzbergen | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.157 | D.364b | kinderen van E.C. van Hertzbergen | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.157 | M.P. Kuhn | 1837 | ||||
C.158 | D.363 | M.B. de Mesquita | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.158 | D.363 | weduwe Mozes Bueno de Mesquita | 11/03/1834 | E. Nahar | 1834 | Maagdenstraat |
C.158 | E. Nahar | 1837 | ||||
C.159 | D.362b | Fanny van R. van Meyer | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.159 | Fanny van R. van M. Meijer | 1837 | ||||
C.160 | D.362a | Jansie van Geyke | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.160 | J. Geyke | 1837 | ||||
C.161 | D.360 | Henriette van Roux | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.161 | Hendrietta van Roux | 1837 | ||||
C.162 | D.358 | Anthoinette van Hartzinck | 27/08/1830 | weduwe J.H.O. Greeber, voor hare minderjarige kinderen | 1830 | Maagdenstraat |
C.162 | D.358 | minderjarige kinderen van wijlen J.H.O. Greeber | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.162 | minderjarige Greeber | 1837 | ||||
C.163 | D.356 | weduwe J.M. de Vries | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.163 | Samuels | 1837 | ||||
C.164a | D.355 | Moravische Broeder Gemeente | 1832 | Maagdenstraat | ||
C.164a | Moravische Broeder Gemeente | 1837 | ||||
C.164b | D.313b | Moravische Broeder Gemeente | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.164b | D.313 | Moravische Broeder Gemeente | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.164b | C. Kersten & Co. | 1837 | ||||
C.164c | D.311 | Moravische Broeder Gemeente | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.164c | C. Kersten & Co. | 1837 | ||||
C.164d | D.308 | Rachel B. Lobo | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.164d | D.308 | boedel Aron Vasfaro | 10/09/1835 | erfgenamen boedel Rachel Lobo, geboren de Pina | 1835 | Steenbakkerijstraat |
C.164d | D.308 | erven Rachel Lobo, geboren de Pina | 07/09/1835 | C. Kersten & Co. | 1835 | Steenbakkerijstraat |
C.164d | C. Kersten & Co. | 1837 | ||||
C.165 | D.306 | weduwe van Niel, geboren Krieger | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.165 | D.306 | weduwe van Niel, geboren Krieger | 25/09/1833 | M.M.A. Coupijn, voor zijn minderjarige zoon | 1833 | Steenbakkerijstraat |
C.165 | M.M. Coupijn junior | 1837 | ||||
C.165 | D.306 | M.M.A. Coupijn qq minderjarigen M.M.A. Coupijn jr | 15/11/1838 | P.B. Junge | 1838 | Steenbakkerijstraat |
C.166 | D.380 | E.F. Jooris | 1832 | Domineestraat | ||
C.166 | M.E. Joris | 1837 | ||||
C.167 | D.377 | boedel J.P. Faure van der Wilt | 1832 | Domineestraat | ||
C.167 | D.377 | Charles Philips | 04/08/1836 | Louisa Henriette Ducoral | 1836 | Dominestraat |
C.167 | A.L. Ducoral | 1837 | ||||
C.168 | D.375 | minderjarige F.C. Malmberg | 1832 | Domineestraat | ||
C.168 | weduwe Malmberg | 1837 | ||||
C.169 | D.373 | Fanny van G.N. Linck | 1832 | Domineestraat | ||
C.169 | Fanny van Linck | 1837 | ||||
C.170 | D.371 | Leentje van Beaumont | 1832 | Domineestraat | ||
C.170 | D.371 | L. Thijm gewezen vendumeester | 20/03/1832 | boedel J.E. de Montel | 1832 | Dominestraat |
C.170 | D.371 | boedel mejufvrouw J.E. de Montel | 10/12/1832 | C.E. Davids | 1832 | Dominestraat |
C.170 | C.E. Debits | 1837 | ||||
C.171 | D.369 | C.M. Smit | 1832 | Domineestraat | ||
C.171 | C.M. Smith | 1837 | ||||
C.172 | D.367 | Abraham van Loco van de Britto | 1832 | Domineestraat | ||
C.172 | Abraham van Lobo | 1837 | ||||
C.173a | D.366a | H.M. Samson 2/3 & M.M. Emanuels 1/3 | 1832 | Domineestraat | ||
C.173a | boedel de Vliet (Weeskamer) | 1837 | ||||
C.173b | D.366b | H.M. Samson 2/3 & M.M. Emanuels 1/3 | 1832 | Domineestraat | ||
C.173b | boedel de Vliet (Weeskamer) | 1837 | ||||
C.174a | D.368a | Roza Judeo | 1832 | Domineestraat | ||
C.174a | onbekend | 1837 | ||||
C.174b | D.368b | Roza Judeo | 1832 | Domineestraat | ||
C.174b | M.J. Sanches | 1837 | ||||
C.174c | M.J. Sanches | 1837 | ||||
C.174d | D.368c | Jacob Norden | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.174d | J. Norden | 1837 | ||||
C.174e | J.A. Polak | 1837 | ||||
C.175 | D.370 | boedel Jacob Pollet | 1832 | Domineestraat | ||
C.175 | H. Stenhuys | 1837 | ||||
C.176 | D.372 | weduwe M. Messlin | 1832 | Domineestraat | ||
C.176 | D.372 | weduwe Thomas Miffling | 02/10/1837 | E.R. Taylor | 1837 | Dominestraat |
C.176 | E.R. Taylor | 1837 | ||||
C.177 | D.374 | boedel A.C. Muller | 1832 | Domineestraat | ||
C.177 | D.374 | S.M. Klopman | 07/04/1837 | Elizabeth Leijdenhoop | 1837 | Dominestraat |
C.177 | Bebe Leydenhoop | 1837 | ||||
C.178 | D.376 | Filida van Juliaans | 1832 | Domineestraat | ||
C.178 | D.376 | F.J.N. Hoen, Geertruida Petronella en Johanna Maria Catharina Juliaans | 30/12/1833 | Elisabeth Maria Soesman | 1834 | Dominestraat |
C.178 | E.M. Soesman | 1837 | ||||
C.179 | D.378 | C.M. Steinbock | 1832 | Domineestraat | ||
C.179 | C.M. Steinbach | 1837 | ||||
C.180 | D.379 | D.M. Sanches | 1832 | Domineestraat | ||
C.180 | D.M. Sanches | 1837 | ||||
C.181 | D.381 | M.E. Pree | 1832 | Domineestraat | ||
C.181 | M.E. Pre | 1837 | ||||
C.182 | D.304 | Jan Schobbé | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.182 | D.304 | Jan Schobbe | 03/11/1836 | J. Gisius | 1836 | Steenbakkerijstraat |
C.182 | J. Gisius | 1837 | ||||
C.183 | D.301 | Livia van Bohl | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.183 | D.301 | boedel Livia van Bohl | 08/03/1837 | W.W. van de Leeuw | 1837 | Steenbakkerijstraat |
C.183 | W.W. van der Leuv | 1837 | ||||
C.184 | D.300 | A.W. Stuger | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.184 | A.W. Stuger | 1837 | ||||
C.185a | D.299 | boedel Saratje van Martini | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.185a | A.W. Stuger | 1837 | ||||
C.185b | D.298 | boedel Saratje van Martini | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.185b | A.W. Stuger | 1837 | ||||
C.186 | D.297 | boedel A.M. van Marozee | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.186 | Maria Louisa Louis | 1837 | ||||
C.187 | D.295 | Henrietta Charlotte Mathourne | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.187 | onbekend | 1837 | ||||
C.187 | D.295b | boedel Johanna Maria Wilhelmina Mathourné | 26/09/1838 | G.P. Juliaans | 1838 | Steenbakkerijstraat |
C.188 | D.293 | Tototje van van Suyle | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.188 | boedel Reeberg | 1837 | ||||
C.189 | D.291 | M. van d' Avilaar | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.189 | Maria Davilar | 1837 | ||||
C.190 | D.423 | Alexander E. Salomons & Esther Abrahams, weduwe J.J. Goedman | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.190 | boedel weduwe J.J. Goedman | 1837 | ||||
C.191 | D.424 | l' Esperance van Premiere van Juda | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.191 | F.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
C.192 | Gouvernement Generaal | 1837 | ||||
C.193 | D.426 | F.H. Ijzendoorn | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.193 | F.H. Ysendoorn | 1837 | ||||
C.194 | D.429 | W. de Vroome nomine uxoris | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.194 | boedel Feuchtenberger | 1837 | ||||
C.195 | D.431 | boedel S.A. Gerholdt | 26/07/1830 | C.H. van Gerholdt | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat |
C.195 | D.431 | C.H. van Gerholdt | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.195 | C.H. van Gerholdt | 1837 | ||||
C.196 | D.439 | boedel J.P. Berner | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.196 | D.441a | boedel J.P. Berner | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.196 | D.441b | boedel J.P. Berner | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.196a | boedel Berner | 1837 | ||||
C.196abc | boedel J.P. Berner | weduwe M.S. Samson | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.196b | boedel Berner | 1837 | ||||
C.196c | boedel Berner | 1837 | ||||
C.197 | D.444a | Cornelia van Casper | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.197 | D.444b | Cornelia van Casper | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
C.197 | D.595 | Amimba van Casper | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.197 | D.594 | boedel Isaak van Meyer | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.197 | D.594 | Cornelia van Amimba van Casper | 1837 | Steenbakkersgracht | ||
C.197a | Cornelia van Amimba van Casper | 1837 | ||||
C.197b | Cornelia van Amimba van Casper | 1837 | ||||
C.198 | D.593 | Alida van Laguna | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.198 | Alida van B. Laguna | 1837 | ||||
C.199 | D.592 | Louisa Viscomte | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.199 | D.592 | Louisa Visconte | 05/01/1831 | M.S. Guignard en C. Guignard geb. Stoukij | 1832 | Steenbakkersgracht |
C.199 | M.S. Guignard | 1837 | ||||
C.199 | D.592 | M.S. Guignard prive en nomine uxoris | 24/07/1838 | A.L. Brockman | 1838 | Steenbakkersgracht |
C.200 | D.591 | weduwe S. Abendanon, geboren Abenatar | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.200 | D.591 | Gracia Abenakar, weduwe Salomon Abendanon | 24/12/1834 | Judith Benjamin de Vries, weduwe M.J. Samson | 1834 | Steenbakkersgracht |
C.200 | weduwe M.J. Samson | 1837 | ||||
C.201 | D.590 | boedel Europa van Völker | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.201 | Semire van Europa van Volkert | 1837 | ||||
C.202 | D.589 | Mimie van Meyer | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.202 | D.589 | Mimie van Meijer | 20/05/1836 | T.P. Kaersenhout | 1836 | Steenbakkersgracht |
C.202 | F.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
C.203 | D.588 | Jansie Valois | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.203 | Janssie van Valois | 1837 | ||||
C.204 | D.326 | boedel Madam van Montenor of Meerzorg | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.204 | D.326 | boedel Madam van Montenor | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
C.204 | D.587 | boedel Madam van Montenor | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.204 | D.587 | boedel Madam van Montenor | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
C.204 | onbekend | 1837 | ||||
D. 1 | D.167 | weduwe J.C. Steyer, geboren A. Hendriks | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 1 | D.167 | H. Boulanger nomine uxoris | 14/10/1830 | H. Kraanstuijver | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat |
D. 1 | H. Kraanstuyver | 1837 | ||||
D. 2 | D.168 | J. Ittenson | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 2 | D.168 | Joseph Ittensohn | 30/10/1832 | H. Kraanstuijver | 1832 | Nieuwe Keizerstraat |
D. 2a | H. Kraanstuyver | 1837 | ||||
D. 2b | H. Kraanstuyver | 1837 | ||||
D. 3 | D.170 | Constantia van D. de Vries | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 3 | D.170 | Theresia van Constantia van Dina van de Vries | 07/09/1833 | J.L. Stuger | 1833 | Keizerstraat |
D. 3 | boedel C. van D. van de Vries | 1837 | ||||
D. 4 | D.172 | M.J.L. Paccotton | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 4 | M.L.J. Paccotton | 1837 | ||||
D. 4 | D.172 | boedel M.J.L. Paccotton | 10/01/1839 | Charles Vallée | 1839 | Keizerstraat |
D. 5 | D.174 | J.H. Rooswijk | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 5 | erven Rooswijk | 1837 | ||||
D. 6 | D.175 | J.H. Rooswijk | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 6a | erven Rooswijk | 1837 | ||||
D. 6b | erven Rooswijk | 1837 | ||||
D. 7 | D.177 | P. Martens | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 7 | J.A. Muller | 1837 | ||||
D. 8 | D.179 | A.F. Picorna | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 8 | Abraham Francois Picorno | 1837 | ||||
D. 9 | D.181 | Henrietta van Muller | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 9a | H.J. Muller | 1837 | ||||
D. 9b | H.J. Muller | 1837 | ||||
D. 9c | H.J. Muller | 1837 | ||||
D. 10 | D.183 | Amimba van M. van den Balk | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 10 | C.S. Hanssen | 1837 | ||||
D. 11 | D.184 | Amimba van M. van den Balk | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 11 | M. Fient | 1837 | ||||
D. 11 | D.184 | S.E. Lemmers | 31/07/1837 | Maria Helena Zegelaar | 1837 | Keizerstraat |
D. 12 | D.186a | B.E. Baumgartner | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 12 | B.E. Baumgarthner | 1837 | ||||
D. 13 | D.186b | B.E. Baumgartner | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 13 | B.E. Baumgarthner | 1837 | ||||
D. 14 | D.188 | M.J.C. Halfhide | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 14 | M.J.C. Halfhide | 1837 | ||||
D. 15 | D.191 | kinderen van Anna Linck | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 15 | F. en J. van Bommel | 1837 | ||||
D. 15 | D.191 | Theodorus van Bommel | 08/10/1838 | J. van Bommel | 1838 | Keizerstraat |
D. 16a | D.194a | C.H. van Aulorius | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 16a | C.H. Aulorius | 1837 | ||||
D. 16b | D.194b | A.W. Smith | A.H. Smith | 1832 | Keizerstraat | |
D. 16b | A.W. Smith | 1837 | ||||
D. 17 | D.196 | boedel J.N. Jochems | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 17 | Elisabeth Jochems | 1837 | ||||
D. 18 | D.198 | J.M. Helcus | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 18 | D.198 | T.M. Naar | 20/04/1836 | Petronella van Pohl | 1836 | Keizerstraat |
D. 18a | P. van Pohl | 1837 | ||||
D. 18b | P. van Pohl | 1837 | ||||
D. 19 | D.325 | boedel Maria van der Swier | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
D. 19 | Jan Tamboer | 1837 | ||||
D. 20 | D.327 | F.L. Imthurn | 1832 | Steenbakkerijstraat | ||
D. 20 | J.C. Esser | 1837 | ||||
D. 21 | D.199 | J.A. van Meinahlers | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 21 | Welkom van Meinahlers | 1837 | ||||
D. 22 | D.200 | Lucia van Alexander Hartog de Vries | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 22 | D.200 | Lucia van A.H. de Vries | 18/07/1834 | Lucia Maria Alexander de Vries | 1834 | Keizerstraat |
D. 22 | D.200 | Lucia Maria Alexander de Vries | 18/07/1834 | David Simon Goedman | 1834 | Keizerstraat |
D. 22 | D.S. Goedman | 1837 | ||||
D. 23 | D.202 | J.G.W. Bänffer | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 23 | D.202 | J.G.W. Bänffer | 20/01/1837 | J.E. Hendriks | 1837 | Keizerstraat |
D. 23 | J.E. Hendriks | 1837 | ||||
D. 24 | D.204 | Roxanna van Stuijvesandt | 30/03/1832 | Profit van Pohl | 1832 | Keizerstraat |
D. 24 | D.204 | Profiet van Pohl | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 24 | P. van Pohl | 1837 | ||||
D. 25 | D.206 | J.F. Halfhide | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 25 | boedel Halfhide | 1837 | ||||
D. 26 | D.208a | C.A. Esser | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 26 | boedel M.J. Hendrikszoon | 1837 | ||||
D. 27 | D.208b | boedel Gratia de Parra | 21/05/1833 | C.A. Esser | 1832 | Keizerstraat |
D. 27 | D.208b | C.A. Esser | 21/10/1833 | Albertus van Van de Vijver | 1832 | Keizerstraat |
D. 27 | D.208b | Catharina A. Esser | 21/10/1833 | Albertus van Van de Vijver | 1832 | Keizerstraat |
D. 27 | A. van Van de Vijver | 1837 | ||||
D. 28 | D.208b | C.A. Esser | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 28 | C.A. Esser | 1837 | ||||
D. 29 | D.210 | C.L. Dompig | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 29 | D.210 | C.L. Dompig | 13/05/1836 | Hermina Voetman | 1836 | Keizerstraat |
D. 29 | Hermina Voetman | 1837 | ||||
D. 30 | D.649 | uitlandige S.G. Hoppe | 21/04/1830 | S. Jacobs, voor de minderjarige Georg Roperhoff | 1830 | Rust en Vredestraat |
D. 30 | D.649 | S. Jacobs | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
D. 30 | D.649 | Swen Jacobs qq | 20/02/1835 | G.L. Röperhoff | 1835 | Rust en Vredestraat |
D. 30 | D.649 | G.L. Roperhoff | 01/12/1836 | Joanna van Borgstede | 1836 | Rust en Vredestraat |
D. 30 | Johanna van Borgstede | 1837 | ||||
D. 31 | D.650 | l' Esperance van Elsperman | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
D. 31 | Jeanette van de weduwe Elsperman | 1837 | ||||
D. 32 | D.651 | Johanna van Borgstede | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
D. 32 | Johanna van Borgstede | 1837 | ||||
D. 33 | D.212 | E.G. Veldwijk | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 33 | E.G. Veldwijk | 1837 | ||||
D. 33 | D.212 | uitlandige E.G. Veldwijk | 15/06/1838 | J.C. Putscher | 1838 | Keizerstraat |
D. 33 | boedel J.C. Putscher | M.M.A. Coupijn en P.H. Arons | 1838 | Rust en Vredestraat | ||
D. 34 | D.214 | E.G. Veldwijk | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 34 | D.214 | J.M. Klasen | 1833 | Keizerstraat | ||
D. 34 | E.G. Veldwijk | 1837 | ||||
D. 35 | D.216 | H.P.T. Johanzoon | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 35 | H.P.F. Johanszoon | 1837 | ||||
D. 36 | D.219 | boedel C. Kok | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 36 | D.219 | Cornelis Kok | 05/08/1836 | S.F. Flu | 1836 | Keizerstraat |
D. 36 | S.F. Flu | 1837 | ||||
D. 36 | D.219 | S.F. Flu | 24/11/1838 | Ferdinand Meijer | 1838 | Keizerstraat |
D. 37 | D.222 | boedel Isay Abrahams | 1830 | Keizerstraat | ||
D. 37 | D.222 | Jacob Gomperts | 14/12/1830 | J.A. Hoffberk | 1830 | Keizerstraat |
D. 37 | D.222 | Isay Abrahams | J.A. Hofberk | 1832 | Keizerstraat | |
D. 37 | D.222 | Jacobus Andries Hoffberk | 18/01/1836 | G. van Luijk | 1836 | Keizerstraat |
D. 37 | D.222 | boedel Gijsbertus van Luijk | 24/05/1837 | S.F. Flu | 1837 | Keizerstraat |
D. 37a | S.F. Flu | 1837 | ||||
D. 37a | D.222 | S.F. Flu | 24/11/1838 | Ferdinand Meijer | 1838 | Keizerstraat |
D. 37b | D.222 | S.F. Flu | 25/05/1837 | O.F. Oostenbuur | 1837 | Keizerstraat |
D. 37b | Oosterbaan | 1837 | ||||
D. 38 | D.224 | Absenten Jacob Abrahams | 21/04/1830 | Jacob Gomperts | 1830 | Keizerstraat |
D. 38 | D.224 | Jacob Gomperts | 13/05/1830 | Catharina Gertruida Marrennier | 1830 | Keizerstraat |
D. 38 | D.224 | Catharina Geertruida Marener | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 38 | C.G. Marenner | 1837 | ||||
D. 39 | D.226 | Jacoba van Lentz | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 39 | J.C.H. Lentz | 1837 | ||||
D. 40 | D.228 | boedel weduwe H.J. Goedman | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 40 | erven Goedman | 1837 | ||||
D. 41 | D.230 | boedel Diana van Felbinger | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 41 | onbekend | 1837 | ||||
D. 42 | D.232 | Hans Klint nomine uxoris | 1832 | Keizerstraat | ||
D. 42 | H. Klint | 1837 | ||||
D. 43 | D.234 | Hans Klint nomine uxoris | 1832 | Weidestraat | ||
D. 43a | Polak | 1837 | ||||
D. 43b | H. Klint | 1837 | ||||
D. 43c | Weeskamer | 1837 | ||||
D. 44 | D.235 | Anna Anthonia Halfhide | 1832 | Weidestraat | ||
D. 44 | J.C. Claassen | 1837 | ||||
D. 45 | D.236 | H.J. de Vrijheid | 1832 | Weidestraat | ||
D. 45 | H.J. de Vrijheid | 1837 | ||||
D. 46 | D.237 | J.H. Rooswijk | 1832 | Weidestraat | ||
D. 46 | D.237 | boedel J.H. Rooswijk | 11/04/1836 | J.F. Favery | 1836 | Weidestraat |
D. 46 | W. Ezechiel | 1837 | ||||
D. 47 | D.238 | boedel Semuel Hananja de la Parra | 1832 | Weidestraat | ||
D. 47 | onbekend | 1837 | ||||
D. 48 | D.239b | Coba van Jacob de Leon | 1832 | Weidestraat | ||
D. 48 | C. van R. de Leon en Jacob Fernandes | 1837 | ||||
D. 49 | D.239a | weduwe J. Planteau | 1832 | Weidestraat | ||
D. 49 | D.239a | uitlandige weduwe J. Planteau, geboren Thijm | 04/09/1833 | L. Thijm | 1833 | Weidestraat |
D. 49 | D.239a | boedel L. Thijm | 11/01/1837 | minderjarige Jacobus Lustig | 1837 | Weidestraat |
D. 49 | Jacobus Lustig | 1837 | ||||
D. 50 | D.240 | J.J. Mens, geboren Eggers | 1832 | Weidestraat | ||
D. 50 | minderjarige Mens | 1837 | ||||
D. 50 | D.240 | minderjarigen D.J. Mens en G.L. Mens | 09/01/1838 | J.H. Reijeg | 1838 | Weidestraat |
D. 50 | D.240 | J.H. Reijeg | 15/11/1838 | H.A. Monsanto fils | 1838 | Weidestraat |
D. 51 | D.241 | boedel weduwe P. Ferrand | 1832 | Weidestraat | ||
D. 51 | D.241 | boedel J.J. Ferrand | 06/05/1833 | C.A. Fisco | 1833 | Weidestraat |
D. 51 | D.241 | C.A. Fisco | 20/05/1834 | C.C. Graansma | 1834 | Buitenweidestraat |
D. 51 | D.241 | C.C. Graansma | 11/08/1834 | J.N. de Vries Gerhard | 1834 | Weidestraat |
D. 51 | de Vries Gerhard | 1837 | ||||
D. 52 | D.242 | A.H. Jacobs | 1832 | Weidestraat | ||
D. 52 | A.H. Jacobs | 1837 | ||||
D. 52 | boedel J.H. Jacobs | 1838 | Rust en Vredestraat | |||
D. 53 | D.244 | Johanna van Borgstede | 1832 | Weidestraat | ||
D. 53 | Johanna van Borgstede | 1837 | ||||
D. 54 | D.245 | L. Thijm gewezen vendumeester | 19/04/1831 | Roza van V.W. Niehenke | 1831 | Weidestraat |
D. 54 | D.245 | Europa van Saffin | 1832 | Weidestraat | ||
D. 54 | Europa van A. van Saffin | 1837 | ||||
D. 55 | D.247 | Jansie van Schuster | 1832 | Weidestraat | ||
D. 55 | D.247 | Johanna van Huijs | 22/02/1830 | Hazard van J. Simon | 1832 | Weidestraat |
D. 55 | D.247 | Hazard van Simon | 04/11/1835 | A. Bassie | 1835 | Weidestraat |
D. 55 | A.P. Bassie | 1837 | ||||
D. 56 | Hasard van Simons | 1837 | ||||
D. 57 | D.249b | L.F. Bolwinkel | 1832 | Weidestraat | ||
D. 57 | F.L. Bolwinkel | 1837 | ||||
D. 58 | D.249a | Henrietta van Muller | 1832 | Weidestraat | ||
D. 58 | Hendrietta van Muller | 1837 | ||||
D. 59 | D.253 | W. Dettelefsen | 1832 | Weidestraat | ||
D. 59 | D.251 | Regina van Beudeker | 1832 | Weidestraat | ||
D. 59 | D.251 | Regina Henrietta Beudeker | 05/01/1835 | Francois Mazer | 1835 | Weidestraat |
D. 59 | Mazer | 1837 | ||||
D. 60 | D.254 | F. Mazer | 1832 | Weidestraat | ||
D. 60 | Mazer | 1837 | ||||
D. 61 | D.256 | boedel J.N. Wohlfahrt | 1832 | Weidestraat | ||
D. 61 | D.256 | boedel Johannes Nicolaas Wohlfahrt | 21/10/1833 | L. Thijm | 1833 | Weidestraat |
D. 61 | D.256 | J.H. Vries | 1834 | Weidestraat | ||
D. 61 | D.256 | Johan Hendrik Vries | 1834 | Weidestraat | ||
D. 61 | D.256 | boedel L. Thijm | 27/09/1836 | Jean Francois Favery | 1836 | Weidestraat |
D. 61 | J.F. Favery | 1837 | ||||
D. 62 | D.258 | boedel J.L. Kleman | 1832 | Weidestraat | ||
D. 62 | kinderen van Amba Cleman | 1837 | ||||
D. 63 | D.260 | H.J.J. & Augustus Bram | 1832 | Weidestraat | ||
D. 63 | A.E. Bramm | 1837 | ||||
D. 64 | D.262 | J.F. Esser | 1832 | Weidestraat | ||
D. 64 | D.262 | J.F. Esser | 23/02/1836 | Marianna van Kortlang | 1836 | Weidestraat |
D. 64 | W. van Kortelang | 1837 | ||||
D. 65 | D.263 | P.L. Heckers | 1832 | Weidestraat | ||
D. 65 | boedel P.A.H. Heckers | 1837 | ||||
D. 66 | D.265 | 07/09/1830 | J.J. Engelbrecht | 1830 | Weidestraat | |
D. 66 | D.265 | J.J. Engelbrecht | 08/10/1830 | Anna Petronella van Wilkens, voor hare minderjarige kinderen Kenswil | 1830 | Weidestraat |
D. 66 | D.265 | A.P. van Wilkens, voor hare minderjarige kinderen | 1832 | Weidestraat | ||
D. 66 | minderjarige A.P. Kenswil | 1837 | ||||
D. 66 | boedel Lucia van Buttner | 1838 | Gravenstraat | |||
D. 67 | D.267 | Cleopatra van der Weide | 1832 | Weidestraat | ||
D. 67 | Charlotte van Brandon | 1837 | ||||
D. 68 | D.269 | Jansie Stiessel | 1832 | Weidestraat | ||
D. 68 | Janssie Stelsel | 1837 | ||||
D. 69 | D.271 | J.B.F. Bouffaré | 1832 | Weidestraat | ||
D. 69 | J.B.F. Boufaré | 1837 | ||||
D. 70 | D.272 | F.L. & C.J. Vanier | 1832 | Weidestraat | ||
D. 70 | gezusters Vanier | 1837 | ||||
D. 71 | D.273 | D. Schilderius | thans F. van Pannekoek | 1832 | Weidestraat | |
D. 71 | D.273 | erven D. Schilderus | 19/10/1832 | F.G. van Pfannkuchen, voor de minderjarige Lisette Bidie Girod | 1832 | Weidestraat |
D. 71 | D.273 | F.G. Pfannkuchen, voor de minderjarige Lisette Bedie Girod | 28/08/1837 | Susanna Margaretha Tdlohreg | 1837 | Weidestraat |
D. 71 | minderjarige Geroth | 1837 | ||||
D. 72 | D.274 | boedel weduwe D. Buttner | 1832 | Weidestraat | ||
D. 72 | D.274 | boedel Anna Maria Papot, weduwe mr. Daniel Buttner | 08/07/1835 | J.P. Tafares | 1835 | Weidestraat |
D. 72 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
D. 73 | D.276 | Johanna van Lentz | 1832 | Weidestraat | ||
D. 73 | Johanna Lentz | 1837 | ||||
D. 74 | D.278 | N.M. Schuster nomine uxoris | 1832 | Weidestraat | ||
D. 74 | N.M. Schuster | 1837 | ||||
D. 75 | D.280 | boedel Johannes Vrolijk | 1832 | Weidestraat | ||
D. 75 | D.280 | Johannes Vrolijk | 02/06/1830 | J.B.F. Bouffare | 1832 | Weidestraat |
D. 75 | D.280 | boedel J.B.F. Bouffare | 06/04/1836 | J.W. Tafares | 1836 | Weidestraat |
D. 75 | J.W. Tafares | 1837 | ||||
D. 76 | D.282 | A.A. Halfhide jr | 12/03/1832 | A. Helcus, de helft | 1832 | Weidestraat |
D. 76 | D.282 | W.A. Helcus | 10/03/1835 | C.L. Jacot des Combes | 1835 | Weidestraat |
D. 76 | D.282 | C.L. Jacot des Combes | 17/01/1837 | Andresa Petronella Muller | 1837 | Weidestraat |
D. 76 | D.282 | A.P. Muller | 21/07/1838 | E.J.A. Maij en P. Maij | 1837 | Weidestraat |
D. 76 | A. en C. May | 1837 | ||||
D. 77 | D.283 | A.A. Halfhide jr | 12/03/1832 | 1832 | Weidestraat | |
D. 77 | D.283 | A.A. Halfhide jr. | 18/08/1831 | Cato van Jamba van Schmidt, voor haar dochter | 1832 | Weidestraat |
D. 77a | Albertina Christina Smith | 1837 | ||||
D. 77b | Albertina Christina Smith | 1837 | ||||
D. 78 | D.284 | Christina F. Nemelc | 1832 | Weidestraat | ||
D. 78 | C.F. Nemelc | 1837 | ||||
D. 79 | D.281b | S.H. Poulijn | 1832 | Weidestraat | ||
D. 79 | D.281a | boedel W.P. Prins | 1832 | Weidestraat | ||
D. 79 | F.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
D. 80 | D.281c | kinderen van Dora van de Britto | 1832 | Weidestraat | ||
D. 80 | boedel Gracia de Britto | 1837 | ||||
D. 81 | D.279a | boedel J.F. Friderici | 1832 | Weidestraat | ||
D. 81 | boedel J.F. de Friderici | 1837 | ||||
D. 82 | D.279b | boedel W.P. Prins | 1832 | Weidestraat | ||
D. 82 | D.277 | 1832 | Weidestraat | |||
D. 82 | W.P. Prins | 1837 | ||||
D. 83 | D.275 | A.M. de Montel | 1832 | Weidestraat | ||
D. 83 | J.E. de Montel | 1837 | ||||
D. 84 | D.270b | Lucretia van du Peyroux | 1832 | Burenstraat | ||
D. 84 | D.270b | Jacoba Labadie, als erfgenaam Lucretie van Duperoux | 07/06/1836 | Joseph Levy | 1836 | Weidestraat |
D. 84 | D.270b | Joseph Levy | 18/12/1836 | D.N. Torres | 1836 | Weidestraat |
D. 84 | D.N. Torres | 1837 | ||||
D. 85 | D.270 | weduwe Thomas Esschenbach | 1832 | Weidestraat | ||
D. 85 | D.270 | boedel Maria Magdalena Marosé, weduwe Thomas Esschenbach | 03/06/1833 | Betje van Negle, voor haar minderjarige dochter | 1833 | Weidestraat |
D. 85 | Hendrietta van Negele | 1837 | ||||
D. 85 | D.270 | Henriette Isabella Negele | 22/10/1838 | J.C. Hartman | 1838 | Weidestraat |
D. 86 | D.268 | kinderen van J.E. Picolet | 1832 | Weidestraat | ||
D. 86 | kinderen van J.E.P. Picolet | 1837 | ||||
D. 87 | D.266 | boedel Joel Gomperts | 1832 | Weidestraat | ||
D. 87 | D.266 | 09/01/1833 | weduwe M.A. Salomons | 1833 | Weidestraat | |
D. 87 | boedel M.A. Salomons | 1837 | ||||
D. 88 | D.261 | boedel Willem Temmens | 1832 | Weidestraat | ||
D. 88 | D.264 | boedel Willem Temmens | 1832 | Weidestraat | ||
D. 88 | boedel W. Temmens | 1837 | ||||
D. 89 | D.259 | Wilhelmina van Saffin | 1832 | Weidestraat | ||
D. 89 | Wilhelmina van Saffin | 1837 | ||||
D. 90 | D.257 | Johanna de Jongh | 1832 | Weidestraat | ||
D. 90 | weduwe Worsdell | 1837 | ||||
D. 91 | D.255b | J.P. Tafares | 1832 | Weidestraat | ||
D. 91 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
D. 92 | D.255a | J.P. Tafares | 1832 | Weidestraat | ||
D. 92 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
D. 93 | D.252a | F.W. van Nieuw Amsterdam | 19/04/1831 | C.P. van den Abele | 1831 | Weidestraat |
D. 93 | D.252a | Floris Willem van Nieuw Amsterdam | 1832 | Weidestraat | ||
D. 93 | D.252a | boedel Floris Willem van Nieuw Amsterdam | 18/12/1835 | Elisabeth Jacoba van Brouwn | 1835 | Weidestraat |
D. 93 | Elisabeth van Broun | 1837 | ||||
D. 94 | D.250 | weduwe L.J. Rens, geboren van Trigt | 1832 | Weidestraat | ||
D. 94 | D.250 | boedel Elisabeth Petronella Maria van Trigt, weduwe L.J. Rens | 01/11/1833 | J.C. Hartman | 1833 | Weidestraat |
D. 94 | D.250 | Johan Caspar Hartman | 02/11/1835 | J.H. Steekdoorn | 1835 | Weidestraat |
D. 94 | D.250 | Joost Hendrik Steekdoorn | 29/09/1836 | Ester Bloeman, voor haar minderjarige kinderen | 1836 | Weidestraat |
D. 94 | minderjarige Bloeiman | 1837 | ||||
D. 95 | D.250 | weduwe L.J. Rens, geboren van Trigt | 1832 | Weidestraat | ||
D. 95 | D.250 | weduwe Rens, geboren van Trigt en A.A.M. Rens | 15/06/1831 | Johannes Bartholomeus van Thijm, voor de minderjarige kinderen van Francina van Ajuba van David Fereijra | 1832 | Weidestraat |
D. 95 | Crispijn van Thijm | 1837 | ||||
D. 96 | D.248 | boedel J.S. Weygandt | 1832 | Weidestraat | ||
D. 96 | boedel J.S. Weygand | 1837 | ||||
D. 97 | D.246b | Rosa van Niehenke | 1832 | Weidestraat | ||
D. 97 | Rosa van Niehencke | 1837 | ||||
D. 98 | D.246a | boedel Winst van Roepel | 1832 | Weidestraat | ||
D. 98 | Adjuba van Lemmers | 1837 | ||||
D. 99 | D.243 | Mietje van der Assen | 1832 | Weidestraat | ||
D. 99 | Mietje van der Assen | 1837 | ||||
D. 99 | D.243 | wijlen Mietje van der Assen | 12/06/1838 | S.F. Flu | 1838 | Rust en Vredestraat |
D. 99 | D.243 | S.F. Flu | 26/09/1838 | Maria Betje Bergamot | 1838 | Rust en Vredestraat |
D.100 | D.663 | J.H. Conzeé | 1832 | Burenstraat | ||
D.100 | D.663 | J.H. Conzee | 24/02/1834 | F. Schachtrup | 1834 | Burenstraat |
D.100 | B. Schachtrup | 1837 | ||||
D.101 | D.664 | boedel W. Temmens | 1832 | Burenstraat | ||
D.101 | D.664 | boedel Willem Temmens | 29/10/1834 | H.H. Dieperink, voor de minderjarige Johanna Wilhelmina Dieperink | 1834 | Burenstraat |
D.101 | M.W. Dieperinck | 1837 | ||||
D.102 | D.665 | V.W. Niehenke | 1832 | Burenstraat | ||
D.102 | R. van Niehencke | 1837 | ||||
D.103 | D.667 | A.F. Hoth weduwe Linck | 1832 | Burenstraat | ||
D.103 | D.667 | boedel A.F. Hoth, weduwe F. Linck | 17/10/1833 | Petronella van Zeeman | 1833 | Burenstraat |
D.103 | D.667 | Petronella van Zeeman | 1836 | Burenstraat | ||
D.103 | P. van Zeeman | 1837 | ||||
D.103 | D.667 | Petronella van Zeeman | 13/12/1839 | J. Richardzon nomine uxoris | 1839 | Burenstraat |
D.104 | D.669 | J.P. Labad | 1832 | Burenstraat | ||
D.104 | D.669 | boedel Lucretia van du Peroux, aankomende J.P. Labad | 22/05/1832 | P. van S. van Gerholdt | 1832 | Burenstraat |
D.104 | P. van S. van Gerholdt | 1837 | ||||
D.105 | D.252b | F.W. van Nieuw Amsterdam | 04/10/1830 | Leentje van Faure van der Wilde | 1830 | Burenstraat |
D.105 | D.252b | Leentje van Faure van der Wildt | 1832 | Weidestraat | ||
D.105 | L. van Faure van der Wilt | 1837 | ||||
D.106 | D.671 | boedel H. Joorens | 1832 | Burenstraat | ||
D.106 | boedel H. Jorens | 1837 | ||||
D.107a | D.673a | boedel G. Bolte | 1832 | Burenstraat | ||
D.107a | boedel G. Bolte | 1837 | ||||
D.107b | D.673b | boedel G. Bolte | 1832 | Burenstraat | ||
D.107b | boedel G. Bolte | 1837 | ||||
D.108 | D.674a | Louis Bonfilar | 1832 | Burenstraat | ||
D.108 | D.674a | Louis Bonfilaar | 1834 | Burenstraat | ||
D.108 | L. Bonfilaar | 1837 | ||||
D.108 | D.674a | Louis Bonfilaar | 1839 | Burenstraat | ||
D.109 | D.674b | Bellona van M. van Onoribo | 1832 | Burenstraat | ||
D.109 | Bellona van M. van Onoribo | 1837 | ||||
D.110 | D.678 | boedel Anna van Sobre | 1832 | Burenstraat | ||
D.110 | D.678 | Anna van Sobre | 06/01/1831 | F.P. Renard | 1832 | Burenstraat |
D.110 | F.P. Penard | 1837 | ||||
D.111 | D.682 | boedel J. Geykema | 1832 | Burenstraat | ||
D.111a | boedel Geykema | 1837 | ||||
D.111b | boedel Geykema | 1837 | ||||
D.112 | D.683 | boedel J. Geykema | 1832 | Burenstraat | ||
D.112 | Lucretia van Du Perou | 1837 | ||||
D.113a | D.685 | boedel F.C. Meyer | 1832 | Burenstraat | ||
D.113a | D. Nassy | 1837 | ||||
D.113b | D.686 | J.J. Maarb | 1832 | Burenstraat | ||
D.113b | D.686a en b | boedel Jacoba Labadie, als erfgenaam Lucretie van Duperoux | 07/06/1836 | David Nassy | 1836 | Burenstraat |
D.113b | D. Nassy | 1837 | ||||
D.114a | D.688a | J. Ohlsenberg | 1832 | Burenstraat | ||
D.114a | Ohlsenberg | 1837 | ||||
D.114b | D.688b | J. Ohlsenberg | 1832 | Burenstraat | ||
D.114b | Ohlsenberg | 1837 | ||||
D.115 | D.690 | minderjarige C.S. van Gerholdt | 1832 | Burenstraat | ||
D.115 | J.M. Lampe | 1837 | ||||
D.116 | D.691 | F. van K. van van Heyne | 1832 | Burenstraat | ||
D.116 | F. van Katje van Heyne | 1837 | ||||
D.117 | D.693 | F. van Stieler | 1832 | Burenstraat | ||
D.117 | Venus van Stiller | 1837 | ||||
D.118 | D.694 | Zwaantje van Thieler | 1832 | Burenstraat | ||
D.118 | Zwaantje van E. van Thieler | 1837 | ||||
D.119 | D.695 | boedel D. van Pardo | 1832 | Burenstraat | ||
D.119 | boedel D. van Pardo | 1837 | ||||
D.120 | D.696 | boedel D. van Pardo | 1832 | Burenstraat | ||
D.120 | boedel D. van Pardo | 1837 | ||||
D.121 | D.698 | Wilhelmina van Beaudouin | 1832 | Burenstraat | ||
D.121a | Wilhelmina van Boudewijn | 1837 | ||||
D.121b | Wilhelmina van Boudewijn | 1837 | ||||
D.121c | Wilhelmina van Boudewijn | 1837 | ||||
D.122 | D.699 | Maria van Lindeman | 1832 | Burenstraat | ||
D.122 | Willemijntje van Coblijn | 1837 | ||||
D.123 | D.687 | J.J. Maarb | 1832 | Burenstraat | ||
D.123 | onbekend | 1837 | ||||
D.124 | D.697 | Abraham Goosen | 1832 | Burenstraat | ||
D.124 | Abraham van Gozen | 1837 | ||||
D.125 | D.692 | boedel Cornelia Jas | 1832 | Burenstraat | ||
D.125 | Cornelia Jas | 1837 | ||||
D.126 | D.689 | J.M. Nieuwenhuysen | 1832 | Burenstraat | ||
D.126 | J.M. Nieuwenhuis | 1837 | ||||
D.127 | D.704 | boedel Seba van Flohr | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
D.127 | D.704 | erven Flohr | 11/04/1831 | F.M. van der Straaten | 1832 | Grote Dwarsstraat |
D.127 | F.M. Halfhide | 1837 | ||||
D.128 | D.703 | Maria Ogel, voor hare minderjarige kinderen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
D.128 | minderjarige van Ogel | 1837 | ||||
D.129 | D.702b | A. van Hanekroth | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
D.129 | A. van Hanekroth | 1837 | ||||
D.130 | D.702a | A. van Hanekroth | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
D.130 | D.702a | Amimba van Hanekroth | 08/10/1832 | Juna van Cojo van Roepel | 1832 | Grote Dwarsstraat |
D.130 | D.702a | Juna van Kojo van Roepel | 28/10/1836 | Jan Kloek | 1836 | Grote Dwarsstraat |
D.130 | Juno van C. van Roepel | 1837 | ||||
D.131 | D.701 | minderjarige N.J. Tdlohreg | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
D.131 | minderjarige Gerhold | 1837 | ||||
D.132 | D.700c | boedel B. van Van Velsen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
D.132 | D.700a | boedel B. van Van Velsen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
D.132 | D.700b | boedel B. van Van Velsen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
D.132 | Maria van Onoribo | 1837 | ||||
D.133 | D.684 | boedel F.C. Meyer | 1832 | Burenstraat | ||
D.133 | boedel F.C. Meijer | 1837 | ||||
D.134 | D.681 | boedel E.P. Jacobs | 1832 | Burenstraat | ||
D.134 | Semica van Wigchers | 1837 | ||||
D.135 | D.679a | boedel Maria van Vieira | 1832 | Burenstraat | ||
D.135 | D.679b | kinderen van Maria van Vieira | 1832 | Burenstraat | ||
D.135 | D.680 | kinderen van Maria van Vieira | 1832 | Burenstraat | ||
D.135 | M.C.G. Vieira | 1837 | ||||
D.136 | D.677 | boedel Thomas Plunkett | 1832 | Burenstraat | ||
D.136 | boedel D.F. Plunket | 1837 | ||||
D.137 | D.676 | Johanna Maria Bergman | 1832 | Burenstraat | ||
D.137 | M.C. Bergman | 1837 | ||||
D.138 | D.675 | M.J. Gelderlin | 1832 | Burenstraat | ||
D.138 | D.675 | M.J. Gelderlin | 21/06/1832 | M.D. Teenstra | 1832 | Burenstraat |
D.138 | D.675 | M.D. Teenstra | 05/07/1833 | C. van G. Weygel | 1833 | Burenstraat |
D.138 | C. van Glaanen Weichel | 1837 | ||||
D.139 | D.734 | Simcha van Wichers | 1832 | Grote Hofstraat | ||
D.139 | Semica van Wichers | 1837 | ||||
D.140 | D.736 | S. van van der Mey | 1832 | Grote Hofstraat | ||
D.140 | Semica van Wichers | 1837 | ||||
D.141 | D.738 | Adriaan van van der Mey & Johanna van Boon | 1832 | Grote Hofstraat | ||
D.141 | Adriana van der Mei | 1837 | ||||
D.142 | D.737 | Sander van Braam | 1832 | Grote Hofstraat | ||
D.142 | D.737 | boedel vrije Sander van Braam | 03/06/1833 | minderjarige kinderen Jets | 1833 | Hofstraat |
D.142 | minderjarige Jetz | 1837 | ||||
D.142 | D.737 | Madrijntje van Bet, voor haar minderjarige kinderen Jetz | 13/02/1837 | Andresa Jacoba van den Bergh, weduwe P.D. van de Vijver | 1837 | Hofstraat |
D.142 | D.737 | A.E., J.B. en T.H. Jets | 22/10/1838 | Johan Heinrich Cordua nomine uxoris | 1838 | Hofstraat |
D.143 | D.735 | kinderen van de weduwe Elias, geboren Ruhle | 1832 | Grote Hofstraat | ||
D.143 | minderjarige van Rule | 1837 | ||||
D.144 | D.733 | J.W. Thomas | 1832 | Grote Hofstraat | ||
D.144 | J.F. Thomas | 1837 | ||||
D.145 | D.672 | Elizabeth van Bassano | 1832 | Burenstraat | ||
D.145 | E. van Bassano | 1837 | ||||
D.146 | D.670 | F.J.L.R. van Onna | 1832 | Burenstraat | ||
D.146 | F.J.L. van Onna | 1837 | ||||
D.147 | D.668b | boedel J.C. Akkerman | 1832 | Burenstraat | ||
D.147 | boedel J.C. Ackerman | 1837 | ||||
D.148 | D.668a | Lena van Lentz | 1832 | Burenstraat | ||
D.148 | D.668a | boedel Lena van Lentz | 28/01/1833 | S.S. Cummings | 1833 | Burenstraat |
D.148 | D.668a | S.S. Cummings | 06/12/1833 | George Waddingham Brand | 1833 | Burenstraat |
D.148 | G.W. Brand | 1837 | ||||
D.148 | D.668a | G.W. Brand | 13/11/1838 | D. Coenders | 1838 | Burenstraat |
D.149 | D.666 | Jacob Cardo | 25/01/1831 | Magdalena van Cardo | 1831 | Burenstraat |
D.149 | D.666 | boedel A.M. van Gardo | 1832 | Burenstraat | ||
D.149 | D.666 | J.F. Werges | 08/10/1835 | A.F. Lammens junior | 1835 | Burenstraat |
D.149 | A.F. Lammens | 1837 | ||||
D.150 | D.652 | J.C. Sluyter | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
D.150 | D.653 | F. Sluyterzoon | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
D.150 | boedel T. Sluyter | 1837 | ||||
D.150 | boedel Trompe van Sluijter | Rozetta Brandon | 1838 | Rust en Vredestraat | ||
D.151 | D.654 | boedel Tingie van Son | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
D.151 | boedel T. van Van Son | 1837 | ||||
D.152 | D.655 | boedel Lucretia van Bruyning | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
D.152 | boedel D. Juda | 1837 | ||||
D.153 | D.611 | boedel David van Juda | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.153 | D.612 | boedel David van Juda | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.153 | boedel D. Juda | 1837 | ||||
D.154 | D.610 | Constantia van Daphine van Rocheteau | 12/07/1830 | Regina van Bauer, voor hare minderjarige kinderen Dompig | 1830 | Steenbakkersgracht |
D.154 | D.610 | Regina van Bauer, voor hare vier minderjarige kinderen | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.154 | S. Dompig | 1837 | ||||
D.155 | D.609 | erven Kina van Friderici | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.155 | Afie van Friderici | 1837 | ||||
D.156 | D.608b | Adriaan Schramm | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.156 | boedel W. Schramm | 1837 | ||||
D.157 | D.608a | E.M. Favery | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.157 | H. Schouten | 1837 | ||||
D.158 | D.607 | boedel Venus van Van der Mey | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.158 | D. van der Mei | 1837 | ||||
D.159 | D.606 | M.J. Boon | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.159 | M.J. Boon | 1837 | ||||
D.160 | D.605 | boedel Mina van Wossink | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.160 | boedel Mina van Woessing | 1837 | ||||
D.161 | D.604 | Simcha van Wichers | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.161 | Semica van Wichers | 1837 | ||||
D.162 | D.603 | Abraham Benjamin de Vries | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.162 | A.B. de Vries | 1837 | ||||
D.163 | D.602 | D.M. Sanches | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.163 | C. Sanches | 1837 | ||||
D.164 | D.601b | 01/06/1831 | J.F. Halfhide | 1831 | Steenbakkersgracht | |
D.164 | D.601b | J.F. Halfhide | 02/06/1831 | weduwe C. Harms | 1831 | Steenbakkersgracht |
D.164 | D.601b | weduwe C. Harms | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.164 | D.601b | boedel Janke Eijelts, weduwe F.A. Derkzen, eerder weduwe Caspar Harms | 31/08/1835 | Geertruida Petronella van Breederoode (Brederode) | 1835 | Steenbakkersgracht |
D.164 | F.P. van Brederode | 1837 | ||||
D.165 | D.601a | boedel Beata Sophia Knobbelsdorff | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.165 | B.S. van Knobbelsdorff | 1837 | ||||
D.166 | D.600b | boedel J. Treurniet | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.166 | E.F. Treurniet | 1837 | ||||
D.167 | D.600a | boedel J. Treurniet | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.167 | M.J. Treurniet | 1837 | ||||
D.168 | D.599b | Dorothea van Neijtsch | 12/01/1830 | Duchesse van Meijer, voor de minderjarige Saraatje Duchesse van Meijer | 1830 | Steenbakkersgracht |
D.168 | D.599b | Saratje van Duchesse van Meyer | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.168 | S. van D. van Meyer | 1837 | ||||
D.169 | D.599a | Dorothea van Neitsch | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.169 | F.D. Neytsch | 1837 | ||||
D.169 | D.599a | Dorothea van Neijtsch | Duchesse van Meijer | 1838 | Steenbakkersgracht | |
D.170 | D.598 | erven J.M. Bois | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.170 | D.598 | Jan Jacob Muntz, echtgenoot van Maria Elisabeth Hoth | 17/11/1836 | Willem van Gollenstede | 1836 | Burenstraat |
D.170 | D.598 | Jan Jacob Muntz, echtgenoot van Maria Elisabeth Hoth | 17/11/1836 | Johanna Geertruijda Zeeman | 1836 | Burenstraat |
D.170 | D.598 | Jan Jacob Muntz, echtgenoot van Maria Elisabeth Hoth | 17/11/1836 | Charlotte Johanna Grunberg | 1836 | Burenstraat |
D.170 | J. Muntz nomine uxoris | 1837 | ||||
D.171 | D.597 | J.J. & L. Mean | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.171 | J.J. Mean | 1837 | ||||
D.172 | D.596 | boedel Hanna Marcus | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
D.172 | boedel H. Marcus | 1837 | ||||
D.172 | D.596 | Elisabeth Jessurun | 16/10/1838 | Elisabeth de Britto | 1838 | Steenbakkersgracht |
D.173 | D.446 | J.E. Ettinger | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.173 | J. Voet | 1837 | ||||
D.174 | D.445 | Johan G. Geyer | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.174 | D.445 | J.G. Geijer | 11/07/1832 | Jacob Voet | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.174 | J. Voet | 1837 | ||||
D.175 | D.443 | boedel Ariaantje van Godefroy | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.175 | A. van der Steede | 1837 | ||||
D.176 | D.442c | Nanoe van Godefroy | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.176 | Nanoe van Godefroy | 1837 | ||||
D.177 | D.442b | Nanoe van Godefroy | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.177 | Nanoe van Godefroy | 1837 | ||||
D.178 | D.440 | Nanoe van Godefroy | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.178 | D.442a | Nanoe van Godefroy | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.178 | Nanoe van Godefroy | 1837 | ||||
D.178 | boedel Nanoe van Godefroy | P. de Marchi | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.179 | D.438 | J.J. Lentz | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.179 | D.438 | boedel Ary Sanson | 18/01/1832 | A. Farewell, voor de minderjarige Bent | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.179 | minderjarige van Bent | 1837 | ||||
D.180 | D.437 | Charlotta J. Grunberg | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.180 | C.J. Grunberg | 1837 | ||||
D.181 | D.436 | kinderen van G.J. Zeeman | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.181 | erven Uckerman | 1837 | ||||
D.182 | D.435 | boedel J.E. van Onna | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.182 | F.J.L.R. van Onna | 1837 | ||||
D.183 | D.434 | M.M. Smith | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.183 | M.M. Smith | 1837 | ||||
D.184 | D.433 | M.M. Smith | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.184 | M.M. Smith | 1837 | ||||
D.185 | D.432b | Maria van Lindeman | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.185 | D.432b | Willemientje van Coblijn | 10/07/1833 | L.A. de Mesquita | 1833 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.185 | D.432b | L.A. de Mesquita | 16/01/1836 | J.J.H. Scheen | 1836 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.185 | Scheen | 1837 | ||||
D.185 | D.432b | J. Scheen | 25/06/1838 | A.L. Heeremans | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.186 | D.432a | kinderen van Kelderman | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.186a | minderjarige Kelderman | 1837 | ||||
D.186b | minderjarige Kelderman | 1837 | ||||
D.186b en c | D.432a | erven Maria Petronella Kelderman | 21/07/1838 | Meintje van Keijzer | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.186c | minderjarige Kelderman | 1837 | ||||
D.187 | D.430 | boedel Joel Gomperts | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.187 | boedel Susanna Gomperts | 1837 | ||||
D.188 | D.428 | Fanny van Wanner | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.188 | Fanny van J.F. Wanner | 1837 | ||||
D.189 | D.427 | boedel W.P. Prins | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.189 | boedel W. Prins | 1837 | ||||
D.190 | D.425 | E.S. van Swenne | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.190 | E.C. Swenne | 1837 | ||||
D.191 | D.422 | A.J. Yssan & D.J. Nassy | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.191 | D.422 | boedel A.J. Yssan | 1834 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.191 | D.422 | David Nassy | 05/06/1834 | Eduard Hendrik en Charles Ludolf Vries, kinderen van Johan Hendrik Vries | 1834 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.191 | minderjarige E.S. Vries | 1837 | ||||
D.192 | D.421 | J.S. Grunberg | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.192 | D.421 | J.S. Grunberg | 1836 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.192 | J.S. Grunberg | 1837 | ||||
D.193 | D.420 | Tina van Franke | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.193 | D.420 | Tina van Franke | 30/01/1835 | Jacob Emanuel Aron | 1835 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.193 | J.E. Aron | 1837 | ||||
D.194 | D.419 | C.C. de Hoed | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.194 | P.C. Valentijn | 1837 | ||||
D.195 | D.417 | boedel C. des Pommares | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.195 | J.F. Fransberg | 1837 | ||||
D.196 | D.415 | Mariaantje van de Ridder | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.196 | M. van de Ridder | 1837 | ||||
D.197 | D.413 | Leentje Buttenie | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.197 | D.413 | Magdalena Henriette van Buttenie | 11/11/1833 | Charlotte Henrieta Gallowy | 1833 | Zwartenhovenbrugstraat |
D.197 | H.C. Galewy | 1837 | ||||
D.198 | D.411 | J.L. Stuger | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.198 | J.L. Stuger | 1837 | ||||
D.198 | D.411 | boedel Jan Louis Stuger | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.199 | D.409 | H.S. Machielse & J.A. Eliazer nomine uxoris | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
D.199 | J.A. Eliazer nomine uxoris | 1837 | ||||
E. 1 | D.586 | M.S. Samson | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 1 | weduwe M.J. Samson, geboren de Vries | 1837 | ||||
E. 2 | D.584 | John Geiger, voor de minderjarige kinderen Geiger | 17/03/1830 | Salomon de Vries | 1830 | Saramaccastraat |
E. 2 | D.584 | John Geiger qq | 29/03/1830 | Salomon de Vries | 1830 | Saramaccastraat |
E. 2 | D.584 | Salomon de Vries | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 2 | boedel S. de Vries | 1837 | ||||
E. 3 | D.582 | J.L. Gardé | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 3 | D.582 | boedel J.L. Gardé | 31/07/1832 | H.A. Buhk | 1832 | Saramaccastraat |
E. 3 | H.A. Buck | 1837 | ||||
E. 3 | D.582 | H.A. Buhk | 23/11/1838 | H.E. Buhk | 1838 | Saramaccastraat |
E. 4a | D.580 | boedel S.H. de la Parra | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 4a | J. Lyons | 1837 | ||||
E. 4b | D.580 | boedel S.H. de la Parra | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 4b | J. Lyons | 1837 | ||||
E. 4c | D.577 | boedel S.H. de la Parra | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 4c | J. Lyons | 1837 | ||||
E. 5 | D.575 | Isaak del Prado | 21/06/1831 | Samuel Alexander Samuels | 1831 | Saramaccastraat |
E. 5 | D.575 | S.A. Samuels | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 5 | S.A. Samuels | 1837 | ||||
E. 6 | D.574 | Isaak del Prado | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 6 | Isac del Prado | 1837 | ||||
E. 7 | D.573 | Isaak del Prado | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 7 | D.573 | Isaac del Prado | 14/09/1838 | Jan del Prado | 1837 | Saramaccastraat |
E. 7 | Jan del Prado | 1837 | ||||
E. 8 | D.571 | Saratje Snijders | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 8 | Saratje Snijders | 1837 | ||||
E. 9a | D.568b | Jan Snijders | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 9a | Jan Snijders | 1837 | ||||
E. 9b | D.568a | Louisa Snijders, voor hare kinderen | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 9b | minderjarige van L. Snijders | 1837 | ||||
E. 10 | D.567 | Johanna van Snijders | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 10 | Johanna Snijders | 1837 | ||||
E. 11 | D.565 | Mozes Harris | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 11 | S.B. de Vries | 1837 | ||||
E. 12 | D.564 | Thomas Trask | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 12 | T. Trask | 1837 | ||||
E. 13 | D.561 | H. Schouten | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 13 | D.562 | H. Schouten | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 13 | H. Schouten | 1837 | ||||
E. 14 | D.559a | George Carel Frederik Leue | 18/03/1830 | weduwe P. Thiel | 1830 | Saramaccastraat |
E. 14 | D.559a | minderjarige kinderen van weduwe J.F. Leue | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 14 | D.559a | F.W. Leue | 14/05/1835 | Wolf Benjamins en J.M. Bromet | 1835 | Saramaccastraat |
E. 14 | D.559a | Johanna Jacoba Maria Wijnbergen, gehuwd met J.N. de Vries Gerhardt | 05/09/1835 | Salomon Meijer Bromet, Wolff Benjamins en Thomas Green, associes der firma Bromet, Benjamins & Co. | 1835 | Saramaccastraat |
E. 14 | D.559a | S.M. Bromet en W. Benjamins | 27/05/1837 | Bromet, Benjamins & Co. | 1837 | Saramaccastraat |
E. 14 | Bromet en Benjamins en Co. | 1837 | ||||
E. 15 | D.559b | U.A. Lyons | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 15 | weduwe A. Lyons | 1837 | ||||
E. 16 | D.555 | Rachel Nahar, geboren Jessurun | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 16 | D.557 | Rachel Nahar, geboren Jessurun | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 16 | M.A. Nahar | 1837 | ||||
E. 17 | D.552 | M.E. Rothe | 27/01/1831 | Alfred Berthaud | 1831 | Saramaccastraat |
E. 17 | D.552 | A.J.H. Berthoud | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 17 | D.552 | uitlandige Alfred J.H. Berthoud | 10/10/1837 | mejufvrouw C.R. Smith | 1837 | Saramaccastraat |
E. 17 | C.R. Smith | 1837 | ||||
E. 18 | D.550 | Theresia van Walders | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 18 | Theresia van Walde | 1837 | ||||
E. 19 | D.547 | Thomas Smith | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 19 | D.547 | boedel Thomas Smith | 12/07/1837 | M.M. Smith | 1837 | Saramaccastraat |
E. 19 | M.M. Smith | 1837 | ||||
E. 20 | D.545 | J. Chateau ½ & boedel P. Tournier ½ | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 20 | M. Tournier en J. Chateau | 1837 | ||||
E. 21 | D.544 | M.M. Schweichart | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 21 | M.M. Schweikart | 1837 | ||||
E. 22 | D.542b | William Burns | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 22 | D.542b | boedel William Burns | 12/02/1835 | weduwe William Burns, geboren Peterson | 1835 | Saramaccastraat |
E. 22 | P. van Harreveld | 1837 | ||||
E. 22 | D.542b | C.E. Burns, geboren Peterson | 13/07/1837 | Pieter Harrevelt | 1837 | Saramaccastraat |
E. 23 | D.542a | William Burns | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 23 | D.542a | boedel William Burns | 12/02/1835 | weduwe William Burns, geboren Peterson | 1835 | Saramaccastraat |
E. 23 | weduwe Burns | 1837 | ||||
E. 23 | D.542a | weduwe Burns, geboren Pieterson | 16/06/1838 | J.M. van Hanssen | 1838 | Saramaccastraat |
E. 24 | D.540 | William Burns | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 24 | D.540 | boedel William Burns | 12/02/1835 | weduwe William Burns, geboren Peterson | 1835 | Saramaccastraat |
E. 24 | D.540 | Catharina Elisabeth Burns, geboren Pietersen | 23/08/1837 | Hendrik Bloedkamp | 1837 | Saramaccastraat |
E. 24 | Bloedkamp | 1837 | ||||
E. 25a | D.539 | Posthuma van Godefroy | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 25a | Postuma van Godefroy | 1837 | ||||
E. 25b | D.538 | boedel W. de Vroome | 1831 | Saramaccastraat | ||
E. 25b | D.538 | Jacques Godefroy | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 25b | H.D. Samson | 1837 | ||||
E. 26 | D.536 | Jacobus Goede | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 26 | J. Goede | 1837 | ||||
E. 27 | D.534 | F.W. Schligte | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 27 | F.W. Schlichte | 1837 | ||||
E. 28 | D.532 | boedel Samuel van J. van Labadie | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 28 | boedel M. van Weyne | 1837 | ||||
E. 29a | D.831 | boedel M.F. Preger | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 29a | D.533 | boedel M.F. Preger | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 29a | D.533 | boedel Marianna Cordova Preeger | 26/10/1835 | boedel J.H. Rooswijk | 1835 | Saramaccastraat |
E. 29a | D.533 | boedel J.H. Rooswijk | 11/04/1836 | F.G. Caupin | 1836 | Saramaccastraat |
E. 29a | F. Coupijn | 1837 | ||||
E. 29b | D.531 | boedel Samuel van J. van Labadie | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 29b | boedel M. van Weyne | 1837 | ||||
E. 30 | D.529 | F. Beudeker | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 30 | D.529 | boedel F. Beudeker | 12/12/1836 | J.F. Werges | 1836 | Saramaccastraat |
E. 30 | J.F. Werges | 1837 | ||||
E. 31 | D.527 | Alexander Malmberg Azn | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 31 | D.527 | J.N. de Vries Gerhardt nomine uxoris | 27/12/1831 | boedel Alexander Malmberg Az. | 1832 | Saramaccastraat |
E. 31 | D.527 | A. Malmberg Az. | 25/07/1832 | H. Goudman | 1832 | Saramaccastraat |
E. 31 | D.527 | Hendrik Goudman | 09/02/1833 | J.F. Werges | 1833 | Saramaccastraat |
E. 31 | J.F. Werges | 1837 | ||||
E. 32 | D.524 | boedel Pieter Thiel | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 32 | J.N. de Vries Gerhard, geboren Wijnbergen | 1837 | ||||
E. 33 | D.523 | Saraatje van Wolff | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 33 | Saratje van Wolff | 1837 | ||||
E. 34 | D.521 | minderjarige kinderen van Elisabeth Ester Soesman | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 34 | D.521 | minderjarige kinderen van Tronip, weduwe Evert Soesman | 30/11/1833 | J.B. Louzada Mz. | 1833 | Saramaccastraat |
E. 34 | J.B. Louzada Mz. | 1837 | ||||
E. 35 | D.519 | boedel J.H. Samson | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 35 | B.H. van Samson | 1837 | ||||
E. 35 | D.519 | boedel Jan Hendrik Samson | 04/12/1838 | J.F. Meijer F.Czn | 1838 | Saramaccastraat |
E. 36 | D.515 | minderjarige S.H. de Meza | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 36 | D.517 | minderjarige S.H. de Meza | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 36 | N.S.J.M. de Meza | 1837 | ||||
E. 37 | D.516 | Ellis Mac Demer | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 37 | Swaantje van Friderici | 1837 | ||||
E. 38 | D.518 | boedel J.G. Walbach | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 38 | D.518 | E.L. van Walbach | 1833 | Saramaccastraat | ||
E. 38 | erven Walbach | 1837 | ||||
E. 39 | D.520 | Betje van Berger | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 39 | D.520 | Betje van Berger | 11/05/1836 | N.W. Bohm | 1836 | Saramaccastraat |
E. 39 | N. Bergen | 1837 | ||||
E. 40 | D.522 | weduwe S.R. Nunes | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 40 | weduwe S.R. Nunes | 1837 | ||||
E. 41 | D.525 | L. Thijm gewezen vendumeester | 28/05/1832 | boedel Willem Reyke | 1832 | Saramaccastraat |
E. 41 | D.525 | boedel Willem Rijke | 03/06/1833 | J.E. Wiegandt | 1833 | Saramaccastraat |
E. 41 | D.525 | Jeannette Wiegandt | 1833 | Saramaccastraat | ||
E. 41 | M.M. Coupijn | 1837 | ||||
E. 42 | D.526 | boedel W. Reyke | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 42 | D.526 | L. Thijm gewezen vendumeester | 28/05/1832 | boedel Willem Reyke | 1832 | Saramaccastraat |
E. 42 | weduwe W. Reyke | 1837 | ||||
E. 43 | D.528 | Marianna van Viereck | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 43 | M. van Vireck | 1837 | ||||
E. 44 | D.528 | Marianna van Viereck | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 44 | M. van Pregle | 1837 | ||||
E. 45 | D.530 | boedel Anna van Boudewijn | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 45 | P.L. Calendre | 1837 | ||||
E. 46 | D.530 | boedel Anna van Boudewijn | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 46a | J.E. van Amstel | 1837 | ||||
E. 46b | Maria Davilar | 1837 | ||||
E. 47 | D.535 | Jacobus Goede | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 47 | J. Goede | 1837 | ||||
E. 48 | D.537 | J.H. Hoth | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 48 | D.537 | L. Thijm gewezen vendumeester | 12/04/1832 | J.H. Hoth | 1832 | Saramaccastraat |
E. 48 | D.537 | J.H. Hoth | 18/07/1832 | D.G. Neij | 1832 | Saramaccastraat |
E. 48 | D.537 | D.G. Neij | 08/04/1835 | Hendrik Schouten | 1835 | Saramaccastraat |
E. 48a | H. Schouten | 1837 | ||||
E. 48b | J.H. Tull | 1837 | ||||
E. 49 | D.543 | boedel Johanna van Pfannenstill | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 49 | D.543 | boedel G.G. Pfannenstill | 17/07/1833 | kinderen van S.C. Pfannenstill (Gerding) | 1833 | Saramaccastraat |
E. 49 | J.W. Gerding | 1837 | ||||
E. 50 | D.546 | James Robertson | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 50 | James Robertson | 1837 | ||||
E. 51 | D.548 | boedel Anna Leverick | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 51 | D.548 | boedel Ann Leverick | 09/06/1830 | Adjuba van Fereijra | 1832 | Saramaccastraat |
E. 51 | Adjuba van Fereyry | 1837 | ||||
E. 52 | D.551a | kinderen van de weduwe J. Mutzel | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 52 | D.551b | kinderen van de weduwe J. Mutzel | 1832 | Timmermansstraat | ||
E. 52 | weduwe Mutzel | 1837 | ||||
E. 53 | D.549 | F.A. Groeneman | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 53 | A. Neys | 1837 | ||||
E. 53 | D.549 | boedel Adriaan Nijs | A.E. Nijs | 1838 | Saramaccastraat | |
E. 54 | D.554 | Coba van Dieulefit | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 54 | gebroeders Matile | 1837 | ||||
E. 54 | D.554 | H.L. Matile cs | 16/09/1837 | H.A. Desmontiers | 1837 | Saramaccastraat |
E. 54 | D.554 | Willem Reijke | 1838 | Saramaccastraat | ||
E. 55 | D.553a | Jacob Martinus van Roepel | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 55 | D.553b | Eliazer Benjamin de Vries | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 55 | E.B. de Vries | 1837 | ||||
E. 56 | D.556 | Petrus A. van Franke | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 56 | J.P.N. Francke | 1837 | ||||
E. 57 | D.558 | weduwe J.C. de Barrios | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 57 | weduwe de Barrios | 1837 | ||||
E. 57 | D.558 | J.C. de Barrios | 1838 | Saramaccastraat | ||
E. 58 | D.560a | M.M. Zeegers | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 58 | D.560b | M.M. Zeegers | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 58 | D.560c | M.M. Zeegers | 1832 | Ladesmastraat | ||
E. 58 | M.M. Zeegers | 1837 | ||||
E. 59 | D.563 | boedel Dina van Stolting | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 59 | Dina van Stolting | 1837 | ||||
E. 60 | D.566 | weduwe David Abrahams | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 60 | weduwe D. Abrahams | 1837 | ||||
E. 61 | D.569 | Genootschap de Verrezene Phoenix | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 61 | D.569 | boedel Isaak Abendanon | 15/10/1832 | Thomas Trask | 1832 | Saramaccastraat |
E. 61 | T. Trask | 1837 | ||||
E. 62 | D.570 | boedel J.L. Relotius | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 62 | D.570 | Louisa Relotius | 10/06/1836 | G.P. Kustner | 1836 | Saramaccastraat |
E. 62 | G. Kustner en erven Relotius | 1837 | ||||
E. 62 | D.570 | Johannes Relotius | 20/03/1838 | Charlotte Relotius | 1838 | Saramaccastraat |
E. 63 | D.572 | weduwe Isay Abrahams, geboren Soesman | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 63 | D.572 | weduwe Isaij Abrahams, geboren Soesman | 08/12/1834 | Gracia de Meza, geboren Jessurun | 1834 | Saramaccastraat |
E. 63 | A.R. de Meza nomine uxoris | 1837 | ||||
E. 64 | D.576 | M.J. Boon | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 64 | van Halm, geboren Boon | 1837 | ||||
E. 65 | D.578 | boedel W. de Vroome | 15/09/1831 | Anna Arons | 1831 | Saramaccastraat |
E. 65 | D.578 | Anna Elisabeth Arons | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 65 | Anna Elisabeth Arons | 1837 | ||||
E. 66 | D.579 | Anna Elisabeth Arons | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 66 | D.579 | boedel W. de Vroome | 15/09/1831 | L.A. de Mesquita | 1832 | Saramaccastraat |
E. 66 | J.A. de Mesquita | 1837 | ||||
E. 67 | D.581 | H.C. Ahlers | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 67 | D.581 | H.C. Ahlers | 18/08/1831 | S.L. Kanteman | 1832 | Saramaccastraat |
E. 67 | S.J.L. Kanteman | 1837 | ||||
E. 68 | D.583 | J.F. Favery nomine uxoris | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 68 | D.637 | J.F. Favery nomine uxoris | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 68 | J.F. Favery nomine uxoris | 1837 | ||||
E. 69 | D.585 | loge Concordia | 1832 | Saramaccastraat | ||
E. 69 | loge Concordia | 1837 | ||||
E. 70 | D.636 | boedel J.G. Stroekman | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 70 | Amalia Stroekman | 1837 | ||||
E. 71 | D.635 | H.J. van Kennedy | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 71 | H.J. van Kennedy | 1837 | ||||
E. 72 | D.634 | minderjarige H.C. Mackensie | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 72 | boedel J.F. Langguth | 1837 | ||||
E. 73 | D.633 | kinderen van F.J. van Wanner | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 73 | kind van Fanny van Wanner | 1837 | ||||
E. 74 | D.632 | Betsy Rose de Leon Steffens | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 74 | D.632 | Betje Rose de Leon | 23/05/1832 | J.G. Geijer | 1832 | Steenbakkersgracht |
E. 74 | J.G. Geyer | 1837 | ||||
E. 75a | D.631 | weduwe J.H. Depperman | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 75a | D.631 | Johanna Elisabeth Philips, weduwe Johan Hendrik Depperman | J. Gisius, voor M.E. Pree | 1835 | Steenbakkersgracht | |
E. 75a | M.E. Pre | 1837 | ||||
E. 75b | D.630 | weduwe C. Fyth | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 75b | F.C. Fyth | 1837 | ||||
E. 76 | D.629 | H.R. Hayunga | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 76 | mr. Hayunga | 1837 | ||||
E. 76 | D.629 | mr. H.R. Haijunga | 20/03/1838 | P. Nemelc | 1838 | Steenbakkersgracht |
E. 77 | D.628 | W.L. van Casper | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 77 | A. Casper | 1837 | ||||
E. 78 | D.626 | Jacot van Imthurn | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 78 | J. van Imthurn | 1837 | ||||
E. 79 | D.627 | Jacot van Imthurn | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 79 | J. van Imthurn | 1837 | ||||
E. 79 | D.627 | Jacot van Imthurn | 22/05/1838 | Matthijs Kerster | 1838 | Steenbakkersgracht |
E. 80 | D.625 | Kea van Krieger | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 80 | Kea van Krieger | 1837 | ||||
E. 81 | D.624a | boedel L' Espinasse Richet | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 81 | D.624b | boedel L' Espinasse Richet | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 81 | D.624 | J.O.N. Engelbrecht qq minderjarige kinderen van G.F. Apthorp | 29/03/1831 | Francois Guilleaume Pichot l' Espinasse | 1832 | Steenbakkersgracht |
E. 81 | F.G. Pichot l' Espinasse | 1837 | ||||
E. 82 | D.623a | J.H. Fockens | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 82 | D.623b | J.H. Fockens | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 82 | boedel F.E. Fockens | 1837 | ||||
E. 83 | D.622 | Mimie van E.F. Hoth | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 83 | D.622 | Mimie van E.F. Hoth | 06/08/1832 | J.H. Hoth, voor zijn minderjarige zoon en Carolina Frederica van Kuhn | 1832 | Steenbakkersgracht |
E. 83 | minderjarige E.F. Hoth | 1837 | ||||
E. 84 | D.875a | Avantuur van Windhorst | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 84 | D.875a | boedel Avantuur Adolph van Windhorst | 18/08/1832 | Abraham Benjamin de Vries | 1832 | Steenbakkersgracht |
E. 84 | D.875 | Abraham Benjamin de Vries | 11/06/1836 | Jan Jacob Dutenhoffer | 1836 | Steenbakkersgracht |
E. 84 | J.J. Dutenhover | 1837 | ||||
E. 85 | D.621 | boedel J.F. Joachim | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 85 | Acette van Joachim | 1837 | ||||
E. 86 | D.620 | J.P. Tafares | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 86 | D.620 | L. Thijm gewezen vendumeester | 24/10/1832 | J.P. Tafares | 1832 | Steenbakkersgracht |
E. 86 | D.620 | J.P. Tafares | 24/11/1832 | M.S.E. Reijniger, voor haar minderjarige zoon | 1832 | Steenbakkersgracht |
E. 86 | minderjarige Leiniger | 1837 | ||||
E. 87 | D.619 | Thomas van Van Zichem | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 87 | F.G. van Sichem | 1837 | ||||
E. 88 | D.618 | gezusters Seydenspinner | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 88 | E. Seydenspinner | 1837 | ||||
E. 89 | D.617 | Johanna Jansie Gijken | 13/07/1830 | Fanny van Jacoba Renseyl, voor hare minderjarige kleinkinderen | 1830 | Steenbakkersgracht |
E. 89 | D.617 | boedel Jacoba Renseyl, voor hare kleinkinderen | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 89 | Fanny van Rensyl | 1837 | ||||
E. 90 | D.616a | boedel J.E. van Onna | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 90 | D.616b | boedel J.E. van Onna | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 90 | boedel Theresia van Moll | 1837 | ||||
E. 91 | D.615 | boedel J.E. van Onna | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 91 | boedel Theresia van Moll | 1837 | ||||
E. 92 | D.614a | S.O Fuchs | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 92 | F. Bothe | 1837 | ||||
E. 93 | D.614b | Francina van Pacheco | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 93 | F. van Patelo | 1837 | ||||
E. 94 | D.614b | Francina van Pacheco | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 94 | D.614c | Francina van Pacheco | 07/08/1833 | Maria van Jean Leckie | 1833 | Steenbakkersgracht |
E. 94 | M. van Leckie | 1837 | ||||
E. 95 | D.613 | Coba van Heudt | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 95 | Coba van Heust | 1837 | ||||
E. 96 | KK.D. 94 | J.A. Vogt | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 96 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
E. 97 | KK.D. 93 | boedel Theresia van Moll | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 97 | F.J.L.R. van Onna | 1837 | ||||
E. 98 | KK.D. 92 | Henriette van Friderici | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 98 | F.J.N. Hoen | 1837 | ||||
E. 99 | KK.D. 91 | C. Dutry | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E. 99 | Sina Dutri | 1837 | ||||
E.100 | KK.D. 90 | Simicha van Wichers | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E.100 | J.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
E.101 | KK.D. 53 | weduwe W. Drummond | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.101 | W. Drummund | 1837 | ||||
E.102 | KK.D. 45 | Henriette Livia van Peneux | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.102 | Betsy Sanches | 1837 | ||||
E.103 | KK.D. 43 | boedel Wilhelmina van F. van Sobre | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.103 | onbekend | 1837 | ||||
E.104 | KK.D. 86 | E.F. Hoen | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E.104 | F.J.N. Hoen | 1837 | ||||
E.105 | KK.D. 87 | D.E. Pereira | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E.105 | onbekend | 1837 | ||||
E.106 | KK.D. 88 | J.J. van Grutz | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E.106 | onbekend | 1837 | ||||
E.107 | KK.D. 89 | boedel B.M. Sanches | 1832 | Steenbakkersgracht | ||
E.107 | E. Matroos | 1837 | ||||
E.108 | KK.D. 20c | J.W. van Reyke | 1832 | Viottebrugstraat | ||
E.108 | weduwe D. Abrahams | 1837 | ||||
E.109 | KK.D. 46 | boedel Hermanus van Buttner | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.109 | onbekend | 1837 | ||||
E.110 | KK.D. 44 | boedel David Abrahams | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.110 | weduwe D. Abrahams | 1837 | ||||
E.111 | KK.D. 42 | J.H. van Eyma | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.111 | KK.D. 42 | Primo van Eijma | 22/03/1830 | Sophia Treheen | 1832 | Drambrandersgracht |
E.111 | L. van Marzilliger | 1837 | ||||
E.112 | KK.D. 40 | boedel Jacob van Van Halm | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.112 | J. van de Vreye van Auca | 1837 | ||||
E.113 | KK.D. 38 | J.H. Franke | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.113 | J.H. Franke | 1837 | ||||
E.114 | KK.D. 33 | J.L. Bouwerman | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.114 | KK.D. 33 | Affie van Velthuis | 1836 | Kauwknie | ||
E.114 | A. van Veldhuis | 1837 | ||||
E.115 | KK.D. 34 | Julius Sander van Koopman | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.115 | KK.D. 34 | boedel vrije Sander van Judith van Koopman, bij den H.Doop genaamd Julius Sander | 16/08/1831 | H.J. Legé | 1832 | Drambrandersgracht |
E.115 | J.H. Leger | 1837 | ||||
E.116 | KK.D. 47 | Avantuur van Windhorst | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.116 | boedel Windhorst | 1837 | ||||
E.117 | KK.D. 49 | Avantuur van Windhorst | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.117 | boedel Windhorst | 1837 | ||||
E.118 | KK.D. 51 | boedel Nathan van Leysner | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.118 | J. van Nathan | 1837 | ||||
E.119 | KK.D. 55a | Simicha van Wichers | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.119 | KK.D. 55b | H.W. Wilkens | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.119 | J.W. Kaerssenhout | 1837 | ||||
E.120 | KK.D. 36 | J.W. Kreyter | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.120 | M.A. van Prengle | 1837 | ||||
E.121 | KK.D. 54 | Johannes van Spillenaar | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.121 | J. van Spillenaar | 1837 | ||||
E.122 | KK.D. 52 | Johanna van Meyer | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.122 | E. Sypen | 1837 | ||||
E.123 | KK.D. 50 | Abraham van Franke | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.123 | boedel A. van Francke | 1837 | ||||
E.124 | KK.D. 48 | kinderen van J. de D.B. Louzada | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.124 | minderjarige Louzada | 1837 | ||||
E.125 | KK.D. 30 | boedel A.J. Koopman | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.125 | H. van Buttner | 1837 | ||||
E.125 | KK.D. 30 | boedel Sander van Judith van Koopman | 01/03/1839 | E. Nahar | 1839 | Drambrandersgracht en Nieuwe Dominestraat |
E.126 | KK.D. 32 | S.M. Brandenburg | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.126 | G. Boudin | 1837 | ||||
E.127 | KK.D. 29 | Annaatje van Gelderland | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.127 | M.J. Gelderlin | 1837 | ||||
E.128 | KK.D. 28 | minderjarige kinderen van Regina van Abraham Kemper | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.128 | minderjarigen Kemper en Heering | 1837 | ||||
E.129 | KK.D. 11 | Eva van Cordova & A.S. Vigelant | 1832 | Domineestraat | ||
E.129 | KK.D. 11 | Eva van Cordova, zich ook noemende Carolina Christoffel | 23/06/1835 | Regina Maria van Kemper | 1835 | Drambrandersgracht |
E.129 | B.M. van Kemper | 1837 | ||||
E.130 | KK.D. 10 | Simicha van Wichers | 1832 | Domineestraat | ||
E.130 | J.P.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
E.131 | KK.D. 12 | weduwe C. Harmse | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.131 | KK.D. 12 | weduwe Casper Harms | 23/09/1834 | Johanna Frederika Voet, geboren Ottinger | 1834 | Rust en Vredestraat |
E.131 | J. Ettinger | 1837 | ||||
E.132 | KK.D. 9 | J.D. Wybers | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.132 | J.D. Wijbers | 1837 | ||||
E.133 | KK.D. 8 | Willem Fritsche | 17/03/1831 | minderjarige F. van Bergen | 1832 | Rust en Vredestraat |
E.133 | KK.D. 8 | W. Fritscher | 06/01/1831 | weduwe Treheen, geboren Van Bergen, voor haar minderjarige zoon Frederik van Bergen | 1832 | Rust en Vredestraat |
E.133 | minderjarige F.F. van Bergen | 1837 | ||||
E.134 | KK.D. 7 | boedel J.N. van Enkhuysen | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.134 | KK.D. 7 | boedel Johannis Nikolaas van Enkhuizen | 31/08/1835 | S.E. Simons, voor de minderjarige R.E. Soesman | 1835 | Rust en Vredestraat |
E.134 | minderjarige E.R. Soesman | 1837 | ||||
E.135 | KK.D. 6 | erven Kina van Friderici | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.135 | KK.D. 6 | 06/04/1836 | H.J. Boedkamp qq Jetje van Clasina van A.C. Muller | 1836 | Rust en Vredestraat | |
E.135 | Jetje van Clasina Mulder | 1837 | ||||
E.136 | KK.D. 6 | erven Kina van Friderici | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.136 | KK.D. 6 | boedel Johannes Nicolaas Enkhuijzen | 18/01/1836 | S.F. Flu | 1836 | Rust en Vredestraat |
E.136 | Vigelantzoon | 1837 | ||||
E.137 | KK.D. 5 | Dina van Weyne | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.137 | D. van Weyne | 1837 | ||||
E.138 | KK.D. 4 | J. Scheen | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.138 | KK.D. 4 | J. Scheen | 10/08/1837 | Peter Hagenatius Bruggeman | 1837 | Rust en Vredestraat |
E.138 | P.H. Bruggeman | 1837 | ||||
E.139 | KK.D. 3 | J. Scheen | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.139 | KK.D. 3 | J. Scheen | 10/08/1837 | Peter Hagenatius Bruggeman | 1837 | Rust en Vredestraat |
E.139 | Bruggeman | 1837 | ||||
E.140 | KK.D. 2 | J.C. van Breidenbach | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.140 | KK.D. 2 | J.C. Breedenbach | 19/11/1833 | C.C. Breedenbach | 1833 | Rust en Vredestraat |
E.140 | J.C. Brydebach | 1837 | ||||
E.141 | KK.D. 1 | boedel Paulus Godlieb | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.141 | boedel J.P. van Roepel | 1837 | ||||
E.142 | D.656 | T.L. Nepveu | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.142 | T.L. Nepveu | 1837 | ||||
E.143 | D.657 | Hendrik Samson | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.143 | D.657 | boedel Nieuwjaar van J. van Nieuw Amsterdam | 05/07/1833 | P. van Nieuwjaar van J. van Nieuw Amsterdam | 1833 | Rust en Vredestraat |
E.143 | P. van J. van Nieuw Amsterdam | 1837 | ||||
E.144 | D.658 | boedel Quamina van Auca | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.144 | F. van Wanner | 1837 | ||||
E.145 | D.660 | Apolonia van Dieulefit | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.145 | D.659 | F.J. Hommes | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.145 | A. van Dieulefit | 1837 | ||||
E.146 | D.661 | Leonard Fessler | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.146 | Fesler | 1837 | ||||
E.147 | D.662a | Maria Hendrica Zeegelaar | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.147 | D.662a | boedel Maria Henrietta Zeegelaar | 08/07/1835 | P.H. Arons | 1835 | Rust en Vredestraat |
E.147 | D.662a | P.H. Arons | 09/08/1837 | Peggy Paterson | 1837 | Rust en Vredestraat |
E.147 | Peekie Paterson | 1837 | ||||
E.148 | D.662b | Sara van Thomas Smith | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
E.148 | S. van Thomas Smith | 1837 | ||||
E.149 | D.760 | Amba van Soesman | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.149 | D.760 | boedel Amba van de weduwe Soesman | 28/01/1833 | H.M. Tull | 1833 | Prinsenstraat |
E.149 | H.M. Tull | 1837 | ||||
E.150 | D.758 | M.M. van H.F. Matile | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.150 | M.M. van Moed en Kommer | 1837 | ||||
E.151 | D.756 | Elisabeth Genner | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.151 | Betsy Eysbreker | 1837 | ||||
E.152 | D.754 | boedel J.H. Thielmeyer | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.152 | D.754 | boedel Johan Hendrik Thielmeijer | 26/02/1833 | E.U. Thielmeijer | 1833 | Hofstraat |
E.152 | gebroeders Thielmeyer | 1837 | ||||
E.153 | D.752 | Gesina Delphina Bruynsburg | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.153 | G.D. Bruinsberg | 1837 | ||||
E.154 | D.750a | boedel Constantia van Wijs | 30/07/1830 | C.F. Coupijn | 1830 | Hofstraat |
E.154 | D.750a | C.F. Coupijn | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.154 | D.750a | C.F. Coupijn | 17/03/1837 | Abraham Gabaij Fonseca junior | 1837 | Hoogestraat |
E.154 | S. Fonseca | 1837 | ||||
E.155 | D.748 | boedel W.P. Prins | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.155 | F.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
E.156 | D.746 | Annatje van Robles | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.156 | minderjarige van A. van Robles | 1837 | ||||
E.157 | D.745 | Anna van Toutluifaut | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.157 | S. van Walther | 1837 | ||||
E.158 | D.744 | Gerharda van Fortuyn | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.158 | G. van Fortuin | 1837 | ||||
E.159 | D.742 | F.B. Eichel | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.159 | Eichel | 1837 | ||||
E.160 | D.740 | Wilhelmina van der Straat | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.160 | boedel W. van der Straten | 1837 | ||||
E.161 | D.739 | boedel J.E. van Onna | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.161 | D.739 | F.J.L. Rens van Onna qq, boedel J.E. van Onna | 29/06/1830 | S.G. Wolfahrt | 1832 | Hofstraat |
E.161 | S.G.R. Wohlphaert | 1837 | ||||
E.162 | D.741 | Lucretia van Scholmer | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.162 | A.E. Gollenstede | 1837 | ||||
E.163 | D.743 | J.C. Braumuller | 18/03/1830 | J.G. & A. de Randamie | 1830 | Hofstraat |
E.163 | D.743 | J.G. & A. de Randamie | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.163 | A. de Randamie | 1837 | ||||
E.164 | D.743 | J.G. & A. de Randamie | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.164 | D.743b | J.G. de Randamie | 03/12/1833 | P.P. Heck | 1833 | Hofstraat |
E.164 | D.743b | Pieter Paulus Hek | 11/06/1836 | Abraham Isaac Fortuin | 1836 | Hofstraat |
E.164 | A. Fortuin | 1837 | ||||
E.165 | D.747 | boedel Johanna van Sprenger | 16/09/1831 | C.R.L. Stuger | 1831 | Grote Hofstraat |
E.165 | D.747a | C.R.L. Stuger | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.165 | C.R.L. Stuger | 1837 | ||||
E.166 | D.747b | boedel Theresia van Springer | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.166 | L.J. Louiszoon, Gunther en Karner | 1837 | ||||
E.167a | D.749a | Blanka van Wijngaarde | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.167a | Blanka van Wijngaarde | 1837 | ||||
E.167b | D.749b | Blanka van Wijngaarde | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.167b | Blanka van Wijngaarde | 1837 | ||||
E.168 | D.751 | Holofernus van Wossink | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.168 | Hollefermus van Woessing | 1837 | ||||
E.169 | D.753 | Prins, Lucretia & Cojo van Auca | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.169 | Prins en Cojo van Auca | 1837 | ||||
E.170 | D.755 | J.J. Arnoldi | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.170 | J.J. Arnoldi | 1837 | ||||
E.171 | D.855 | D.M. Reeder | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.171 | D.M. Reeder | 1837 | ||||
E.171 | D.855 | Dorothea Magdalena de Reeder | 16/11/1837 | Isaac Hangeorg Conzee | 1837 | Prinsenstraat |
E.172 | D.873a | boedel C. van Halfhide | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.172 | boedel C. van Halfhide | 1837 | ||||
E.173 | D.757 | 1832 | Grote Hofstraat | |||
E.173 | D.759 | boedel Joseph de la Parra | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.173 | D.759 | Egbert van Emden nomine uxoris, Samuel Henanja de la Parra en Gracia de la Parra | 02/03/1836 | J.G. de Randamie | 1836 | Grote Hofstraat |
E.173 | A. de Randamie | 1837 | ||||
E.174 | D.867 | 05/08/1830 | Susanna Johanna Goede | 1830 | Drambrandersgracht | |
E.174 | D.867 | P. de Wilde nomine uxoris | 26/10/1830 | Cesilia Calden | 1830 | Drambrandersgracht |
E.174 | D.867 | Cecilia Calder | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.174 | Cecilia Kalden | 1837 | ||||
E.174 | D.867 | Cicilia Kalden | 16/11/1838 | Andries Preger | 1838 | Drambrandersgracht |
E.175 | D.868 | boedel F. Meyer | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.175 | Christina van Geniets | 1837 | ||||
E.176 | D.869 | G.M. van Leckie | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.176 | Justina van J.A. van Kok | 1837 | ||||
E.177 | D.870 | boedel F.J. Hendrikus & boedel A. van Ankle | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.177 | M.J. van der Steede | 1837 | ||||
E.178 | D.871 | Bossem van Cordova | 06/01/1835 | boedel Acoeba van Gerholt | 1832 | Drambrandersgracht |
E.178 | D.871 | boedel Acoeba van Gerholdt | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.178 | D.871 | boedel Acoeba van Gerholdt | 06/04/1836 | C. Vallee | 1836 | Drambrandersgracht |
E.178 | Charles Vallee | 1837 | ||||
E.179 | D.872 | minderjarige M.G. Treheen | 1832 | Drambrandersgracht | ||
E.179 | minderjarige Treheen | 1837 | ||||
E.180 | D.727 | A. Meyer | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.180 | D.728 | A. Meyer | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.180 | D.729 | A. Meyer | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.180 | Is er volgens het zeggen van de wijkmeester niet | 1837 | ||||
E.181 | D.732a | J.A. Geursman | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.181 | D.732b | J.A. Geursman | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.181 | J.H. Geursma | 1837 | ||||
E.182 | D.730 | Semire van Van Coperen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.182 | Semire van Van Koopere | 1837 | ||||
E.183 | D.722 | erven S. van Heistvlied | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.183a | J. Pardo | 1837 | ||||
E.183b | Sansousci (van de Weeskamer) | 1837 | ||||
E.183b | boedel Sancousie van Gerholdt | D.C. van Beulingen | 1838 | Grote Dwarsstraat | ||
E.184 | D.720 | A. van Heistvlied | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.184 | Theodora van Heysvliet | 1837 | ||||
E.185 | D.719a | Simon van der Stede | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.185 | Theodora van Heysvliet | 1837 | ||||
E.186 | D.719b | Juliana Comvalius, voor haar minderjarige kinderen Schouten | 09/12/1830 | Maria Wilhelmina Elisabeth Sophia van Blom | 1830 | Grote Dwarsstraat |
E.186 | D.719b | Marie.E.S. Blom | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.186 | M. Blom | 1837 | ||||
E.187 | D.717 | boedel Jacob Tauro | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.187 | Blanka Tauro | 1837 | ||||
E.188 | D.716 | Dora van J. van Polak | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.188 | F. van Polak | 1837 | ||||
E.189 | D.714 | M.J. Zschuschen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.189 | boedel A.H. Zschusschen | 1837 | ||||
E.190 | D.713 | J.B. Wurmb | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.190 | D.713 | Hendrik Abraham van Wijcks | 13/02/1832 | G.C. Hampe | 1832 | Grote Dwarsstraat |
E.190 | D.713 | G.C. Hampe | 09/01/1834 | J. Zaal | 1834 | Grote Dwarsstraat |
E.190 | J. Zaal | 1837 | ||||
E.191 | D.712 | Candasie van D.N. Goede | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.191 | C. van Goede | 1837 | ||||
E.192 | Is er naar het zeggen van den wijkmeester niet | 1837 | ||||
E.193 | D.710 | A.A. Middelijn | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.193 | A.A. Middelijn | 1837 | ||||
E.194 | D.709 | J.H.G. Sluyter | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.194a | J.G.C. Sluyter | 1837 | ||||
E.194b | minderjarige G. Sluyter | 1837 | ||||
E.195 | D.708 | Christina van Offerman & kinderen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.195 | boedel Offerman | 1837 | ||||
E.196 | D.705 | J.M. Treurniet | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.196 | J.M. Treurniet | 1837 | ||||
E.197 | D.706a | Jacot van Imthurn | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.197 | D.706b | Jacot van Imthurn | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.197 | J. van Imthurn | 1837 | ||||
E.198 | D.707 | Catharina Frederika van Ritscher | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.198 | Frederica van Ritschell | 1837 | ||||
E.199 | D.778a | Jacot van Imthurn | 11/03/1831 | Francois Pierre Colsoul | 1831 | Hoogestraat |
E.199 | D.778a | Francois Pierre Colsoul | 1832 | Hoogestraat | ||
E.199 | D.778a | Jacot van Imthurn | 1832 | Hoogestraat | ||
E.199 | F.P. Coulsoul | 1837 | ||||
E.200 | J.W. Waterman | 1837 | ||||
E.201 | D.711 | Isaac de la Parra junior | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.201 | D.711 | erven boedel Isaac de la Parra junior | 08/07/1834 | Jansie Heshuijsen, voor haar kinderen | 1834 | Grote Dwarsstraat |
E.201 | minderjarige J. Heshuijzen | 1837 | ||||
E.202 | D.715 | M.J. Zschuschen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.202 | boedel S. de la Parra | 1837 | ||||
E.203 | D.718 | boedel Martha van Breet | 17/01/1831 | Leentje van Vogt | 1831 | Grote Dwarsstraat |
E.203 | D.718 | Leentje van Voigt | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.203 | Leentje van Voigt | 1837 | ||||
E.204 | D.726 | J.P. van Janssen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.204 | onbekend | 1837 | ||||
E.205 | D.721a | boedel J.H. Tromp | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.205 | Cateau van Tromp | 1837 | ||||
E.206 | D.721b | J.L. Garde | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.206 | D.721b | boedel J.L. Gardé | 19/09/1832 | Johanna van den Abeele | 1832 | Grote Dwarsstraat |
E.206 | Johanna van den Abele | 1837 | ||||
E.207a | D.725 | erven S. van Heistvlied | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.207a | Afie van A. van Halfhide | 1837 | ||||
E.207b | D.725 | boedel M.E. Tannen | 04/05/1830 | E.S. Abendanon | 1830 | Grote Dwarsstraat |
E.207b | D.725 | E.S. Abendanon | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.207b | E.S. Abendanon | 1837 | ||||
E.208 | D.724 | Barend F. Vigelantzoon | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.208 | D.724 | B.F. Vliegelandzoon | 19/01/1836 | C. Marius | 1836 | Grote Dwarsstraat |
E.208 | Cornelis Marius | 1837 | ||||
E.209 | D.723a | Johanna Elisabeth van du Bruyel | 17/03/1830 | Saratje van Bakhauzen | 1830 | Grote Dwarsstraat |
E.209 | D.723a | Saraatje van Bakhauzen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.209 | S.C. Matile, geboren Bakhuizen | 1837 | ||||
E.210 | D.723b | Johanna Elisabeth van du Bruyel | 17/03/1830 | Saratje van Bakhauzen en Christian van Servas | 1830 | Grote Dwarsstraat |
E.210 | D.723b | C. van Servas & Saraatje van Bakhauzen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.210 | S.C. Matile, geboren Bakhuizen | 1837 | ||||
E.211 | D.731 | Harlequin van Enkhuyzen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.211 | boedel R. van Enckhuizen | 1837 | ||||
E.211 | D.731 | erfgenamen Harlequin van Enkhuijzen | 14/09/1838 | Dirk van Wenkel | 1838 | Grote Dwarsstraat |
E.212 | D.486b | weduwe C. Harmse | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.212 | D.486 | weduwe Casper Harms | 05/07/1831 | Mariana Pisensky, geboren Judea | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.212 | D.486b | Marjanna Judeo, weduwe J.S. Goedschalk, thans huisvrouw S. Pisensky | 08/12/1834 | C.F. Marquard | 1834 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.212 | D.486b | C.F. Marquard | 21/03/1836 | Carel Reinhard Berner | 1836 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.212 | “niet te vinden” ; zie F.212 | 1837 | ||||
E.213 | “niet te vinden” ; zie F.213 | 1837 | ||||
E.214 | “niet te vinden” ; zie F.214 | 1837 | ||||
E.215 | D.485 | C.N. Goede nomine uxoris | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.215 | C.N. Goede | 1837 | ||||
E.216 | D.483 | C.P. van den Abele | 17/02/1830 | J. Dompig | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.216 | D.483 | J. Dompig | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.216 | J. Dompig | 1837 | ||||
E.217 | D.481 | Maria van Becker | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.217 | M. van Becker | 1837 | ||||
E.218 | D.480 | boedel Sara van Sobre | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.218 | Sara van Sobre | 1837 | ||||
E.219 | D.479 | Philip Franciscus Ziegesar | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.219 | boedel Ziegesar | 1837 | ||||
E.219 | D.479 | boedel P.F. Ziegesar | 30/03/1838 | Andries Preger | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.220 | D.478 | J.H. Herdigen | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.220 | D.478 | Sabana van Elzevier | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.220 | Savane van Elsevier | 1837 | ||||
E.221 | D.476 | Johanna van Berkhoff | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.221 | boedel J.J. van Berckhoff | 1837 | ||||
E.222 | D.475 | Cornelia van Daphina van Rochetau | 21/05/1830 | E. Meijsters | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.222 | D.475 | Carel Meijster | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.222 | Carel Meyster | 1837 | ||||
E.223 | D.474 | boedel F. de L' Isle | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.223 | boedel de L' Isle | 1837 | ||||
E.223 | D.474 | boedel Frederik de l' Isle | 08/06/1836 | Johanna Jacoba Meijer | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.224 | D.473 | boedel F. de L' Isle | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.224 | boedel de L' Isle | 1837 | ||||
E.224 | D.473 | boedel Frederik de l' Isle | 08/06/1836 | Johanna Jacoba Meijer | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.225a | D.472 | S. Nieuwenhuyzen | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.225a | S. Nieuwenhuizen | 1837 | ||||
E.225b | D.471 | S. Nieuwenhuyzen | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.225b | S. Nieuwenhuizen | 1837 | ||||
E.226 | D.469 | M.J.L. Paccotton | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.226 | M. Paccaton | 1837 | ||||
E.226 | D.469 | boedel M.J.L. Paccotton | 10/01/1839 | C.A. Stoffers | 1839 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.227a | D.467a | M.A. Isak | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.227a | P.C. Nassy en minderjarige Ysan | 1837 | ||||
E.227b | P.C. Nassy en minderjarige Ysan | 1837 | ||||
E.228 | D.467b | M.A. Isak | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.228 | P.C. Nassy en minderjarige Ysan | 1837 | ||||
E.229 | D.465 | boedel Dirk Muller junior | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.229 | C.C. Mulder | 1837 | ||||
E.230 | D.463 | boedel J.C. Wolffes | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.230 | boedel Wolfers | 1837 | ||||
E.231 | D.461 | boedel Julia van Gezelschap | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.231 | Julia van Gezelschap | 1837 | ||||
E.232 | D.460 | Alida van M. van Beudeker | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.232 | A. van M. van Beudeker | 1837 | ||||
E.233 | D.457b | J.F.C. Luijtjes | 1832 | Hoogestraat | ||
E.233 | M.C. Schreuder | 1837 | ||||
E.233 | D.457b | M.C. Schröder | 19/06/1838 | J.J. Maes | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.234 | D.457a | Johanna van Walraven | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.234 | J. van Walraven | 1837 | ||||
E.235a | D.455a | P. Vossard | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.235a | Pieter Vossa | 1837 | ||||
E.235b | D.455b | P. Vossard | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.235b | Pieter Vossa | 1837 | ||||
E.236 | D.452 | boedel Walther Kennedy | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.236 | boedel Kennedy | 1837 | ||||
E.237 | D.450 | boedel Affiba van Goede | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.237 | D.450 | boedel A. van Goede | 1833 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.237 | D.N. Kok | 1837 | ||||
E.238 | D.449 | J.W. van Bocko | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.238 | W. van Boko | 1837 | ||||
E.239 | D.448 | J.W. van Bocko | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.239 | W. van Boko | 1837 | ||||
E.240 | D.447a | Jacques de Randamie & G.M. Leckie | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.240 | D.447a | G.M. Leckie | 30/11/1830 | Jacques de Randamie | 1832 | Steenbakkersgracht |
E.240 | J. de Randamie | 1837 | ||||
E.241 | D.447b | Amimba van Guhl | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.241 | D.447b | Amimba van Guhl | 14/09/1833 | C. Kersten & Co. | 1833 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.241 | Kersten en Co. | 1837 | ||||
E.242 | D.451 | J. & E.M. Depperman | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.242 | J. en E.M. Depperman | 1837 | ||||
E.243 | D.453 | boedel Abraham van der Kamp | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.243 | weduwe van der Kamp | 1837 | ||||
E.244 | D.454 | C.E. Muller | 14/09/1830 | Louisa van J.M. Muller | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.244 | D.454 | Louisa van J.M. Muller | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.244 | Johanna Wilhelmina Hein | 1837 | ||||
E.244 | D.454 | Louisa van J.M. Muller | 30/05/1837 | J.W. Heinn | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.245 | D.456 | boedel J. Thieler | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.245 | boedel Thieler | 1837 | ||||
E.246 | D.458 | J.A. Helper | 18/02/1837 | weduwe Abraham van der Kamp | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.246 | D.458 | weduwe van der Kamp | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.246 | D.458 | weduwe Abraham van der Kamp | 20/02/1837 | George Carel Frederich Leue | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.246 | G.F. Leue | 1837 | ||||
E.247a | D.459b | C.G. Huberts | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.247a | D.459a | C.G. Huberts | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.247a | gebroeders Hubert | 1837 | ||||
E.247b | D.462 | J.M. Seijler | 11/05/1831 | Anna van Charlotte van Brandon, voor hare dochter Johanna Christina Maria van Onna | 1831 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.247b | D.462 | Coba van Mozes Robles de Medina | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.247b | Coba van Robles de Medina | 1837 | ||||
E.248 | D.464 | Amimba van Christina van Gentelman | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.248 | Amimba van C. van Gentleman | 1837 | ||||
E.249 | D.466 | Silvia van Bellona van Schelling | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.249 | D.466 | boedel Silvia van Bellona van Schelling | 28/07/1831 | H. Schouten, voor de minderjarige kinderen Schouten van C. Potvillage | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.249 | minderjarige H.S. Schouten | 1837 | ||||
E.250 | D.468 | boedel weduwe Zadok Soesman | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.250 | weduwe G. Jacobs | 1837 | ||||
E.251 | D.470a | A.S. Vigelant | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.251 | boedel A.S. Vigeland | 1837 | ||||
E.252 | D.470b | A.S. Vigelant | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.252 | D.470b | boedel A.F. Vliegeland | 12/03/1835 | Samuel del Prado | 1835 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.252 | S. del Prado | 1837 | ||||
E.253 | D.873b | F. Schmidt | 26/11/1830 | M. Weyl, voor het minderjarige kind Elisabeth Cornelia Matheus | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.253 | D.873b | M. Weyl, voor het minderjarige kind C.E. Mathecius | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.253 | D.873b | Peggy Paterson | 29/07/1837 | Elias Emanuels | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.253 | Emanuels | 1837 | ||||
E.254 | D.477 | Angelica van S. van L. Heistvliet | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.254 | Angelica van Heisvliet | 1837 | ||||
E.255 | D.482 | C. & J. van Lobbrecht | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.255 | J. van Lobbrecht | 1837 | ||||
E.256a | D.484a | J.J. Schutte | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.256a | J.J. Schutte | 1837 | ||||
E.256b | D.484b | C. & J. van Lobbrecht | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
E.256b | J. van Lobrecht | 1837 | ||||
E.257 | D.328a | weduwe C. Harmse | 1832 | Waterkant | ||
E.257 | Helena White | 1837 | ||||
E.258 | D.328b | weduwe C. Harmse | 1832 | Waterkant | ||
E.258 | Helena White | 1837 | ||||
E.259 | D.329 | Evangelisch Luthersche Gemeente | 1832 | Waterkant | ||
E.259 | M. Davilar | 1837 | ||||
E.260 | D.832 | M.E. Nahar | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.260 | boedel M.E. Nahar | 1837 | ||||
E.261 | D.833 | Betje van Nahar | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.261 | L.E. Nahar | 1837 | ||||
E.262 | D.835 | J.J. van Lobbrecht | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.262 | D.835 | J.J. van Lobbrecht | 26/04/1833 | M.E. Relotius | 1833 | Prinsenstraat |
E.262 | L. Relotius | 1837 | ||||
E.263 | D.837 | C. van L. van Lobbrecht | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.263 | M. van Lobrecht | 1837 | ||||
E.264 | D.838 | Theresia van F.A. Muller | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.264 | C. van Saffin | 1837 | ||||
E.265 | D.839 | boedel W.P. Prins | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.265 | boedel W.J. Prince | 1837 | ||||
E.266 | D.841 | boedel H. van Malmberg | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.266 | F.J. Hendrikzoon | 1837 | ||||
E.267 | D.843 | Alexander Malmberg Azn | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.267 | D.843 | A. Malmberg Az. | 08/03/1831 | Pieter Nemelck | 1832 | Prinsenstraat |
E.267 | P. Nemelck | 1837 | ||||
E.268 | D.844 | J.A. Gollenstede | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.268 | D.844 | J.A. Gollenstede | 06/09/1830 | M.E. Tannen | 1832 | Prinsenstraat |
E.268 | D.844 | boedel M.E. Tannen | 06/09/1830 | Tina van M.E. Tannen | 1832 | Prinsenstraat |
E.268 | C. van Thannen | 1837 | ||||
E.269 | D.845 | weduwe S.M. Rucker, geboren de Haan als erfgenaam van Nicolaas Nooitgedacht van de Haan | 26/08/1834 | Jansie van Greeber | 1832 | Prinsenstraat |
E.269 | D.845 | Jansie van Greeber | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.269 | Janssie van Greeber | 1837 | ||||
E.270 | D.847 | boedel J.C. van Meyers | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.270 | D.847 | boedel vrije Jan Carolus van Meijer | 21/04/1830 | Affie van Antje van Halfhide | 1832 | Prinsenstraat |
E.270 | Afie van Halfhide | 1837 | ||||
E.271 | D.848 | A. Smith | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.271 | D.848 | boedel P.E.C. Martens | 08/12/1832 | A. Smit | 1832 | Prinsenstraat |
E.271 | A. Smith | 1837 | ||||
E.272 | D.859 | H.F. Picorna | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.272 | A. Picorno | 1837 | ||||
E.273 | D.849 | A.H. Zschuschen | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.273 | C. Vallee en M.C. Schusschen | 1837 | ||||
E.274 | D.850 | H. van Weijne | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.274 | D.850 | boedel Hermina van Jan Weijne | 15/03/1833 | Sophia Treheen, geboren van der Kamp | 1833 | Prinsenstraat |
E.274 | S. Treheen, geboren van der Kamp | 1837 | ||||
E.275 | D.874 | Truy van Lucia van Buttner | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.275 | Lucia van Buttner | 1837 | ||||
E.276 | D.851 | Blanka van d' Avilaar | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.276 | D.851 | boedel Blanka Davilaar | 1837 | Prinsenstraat | ||
E.276 | W.J. Beeldsnijder | 1837 | ||||
E.277 | D.854 | J.A. Bosse | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.277 | D.854 | J.A. Bossé | 09/02/1836 | J.G. de Randamie | 1836 | Prinsenstraat |
E.277a | J.G. de Randamie | 1837 | ||||
E.277b | J.G. de Randamie | 1837 | ||||
E.278 | D.856 | gezusters Vindsacq | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.278 | J.G. en M.C. Winsak | 1837 | ||||
E.279 | D.858 | boedel Adjuba van Bedlo | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.279 | A. van Bedloo | 1837 | ||||
E.280 | D.860 | M. van Rooswijk | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.280 | M. van Rooswijk | 1837 | ||||
E.281 | D.862 | Lucia van de boedel J.J. Polak | 07/02/1831 | W.C. Grunberg | 1831 | Prinsenstraat |
E.281 | D.862 | W.C. Grunberg | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.281 | D.862a | W.C. Grunberg | 18/02/1835 | Jacob Juda Polak | 1835 | Prinsenstraat |
E.281 | D.862a | Jacob Juda Polak | 28/09/1835 | Maria Stroomnat, voor haar minderjarige kinderen | 1835 | Drambrandersgracht |
E.281 | C.M. Polak en A.L. Stroomnat | 1837 | ||||
E.282 | D.863 | erven Maria van Bedlo | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.282 | M. van Dumontel | 1837 | ||||
E.283 | D.866 | C.G. Schmidt | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.283 | C.G. Smit | 1837 | ||||
E.284 | D.865 | erven Maria van Bedlo | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.284 | “niet te vinden” | 1837 | ||||
E.285 | D.866b | Hendrikzoon | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.285 | D.866b | Adam Hendrikzoon | 18/03/1833 | Diana van Joseph Sanches | 1833 | Rust en Vredestraat |
E.285 | D. van Sanches | 1837 | ||||
E.286 | D.866a | G.W. White nomine uxoris | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.286 | boedel E. White | 1837 | ||||
E.287 | D.864 | Anna van Weijne | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.287 | boedel Dina van Weyne | 1837 | ||||
E.288 | D.861 | boedel M.A. Wolff | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.288 | boedel Wolff | 1837 | ||||
E.288 | boedel Cornelia Scheper (½) en C. Scheen, geboren Verschuur (½) | 1838 | Prinsenstraat | |||
E.288 | D.861 | C. Scheen, geboren Verschuur | 01/10/1838 | Isay Wollf | 1838 | Prinsenstraat |
E.289 | D.857 | Amimba van Soesman | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.289 | C. van Prengle | 1837 | ||||
E.290 | D.853 | J.C. Treheen nomine uxoris | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.290 | D.853 | L. Thijm gewezen vendumeester | 08/01/1833 | S. Treheen | 1833 | Prinsenstraat |
E.290 | D.853 | Sophia Treheen, geboren van der Kamp | 01/08/1832 | F.P. Offerhausen, voor haar minderjarige kinderen van der Kamp | 1833 | Prinsenstraat |
E.290 | minderjarige van der Kamp | 1837 | ||||
E.291a | D.852a | Semiere van van Coperen | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.291a | D.852a | Semire van van Kooperen | 05/04/1837 | Theodora Cornelia Heijden | 1837 | Prinsenstraat |
E.291a | F.C. Heijden | 1837 | ||||
E.291b | D.852b | Semiere van van Coperen | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.291b | D.852b | Simire van Coperen | 01/03/1837 | Nellie van Minhard | 1837 | Prinsenstraat |
E.291b | Nerie van Meynaard | 1837 | ||||
E.292 | D.846 | J.L. Gardé | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.292 | D.846 | 22/06/1832 | boedel J.L. Gardé | 1832 | Grote Dwarsstraat | |
E.292 | D.846 | boedel J.L. Gardé | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
E.292 | D.846a | Amimba van Wolff | 1835 | Prinsenstraat | ||
E.292 | D.846a | Amimba van Wolff | 01/12/1835 | J.J.G. Spilker | 1835 | Prinsenstraat |
E.292 | D.846a | J.J.G. Spilker | 30/08/1837 | Dorothea Pendora Jacquelina Conijnenberg, voor haar minderjarige dochter | 1837 | Prinsenstraat |
E.292 | C. Brunaarden | 1837 | ||||
E.292 | D.846a | D.P.J. Conijnenberg | 12/05/1840 | M.A.E. Treheen | 1840 | Prinsenstraat |
E.293 | D.842 | boedel F.J. Hendricus | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.293 | boedel Heysvliet | 1837 | ||||
E.294 | D.840 | Philida van C. van du Maurin | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.294 | Philida van Dumoulin | 1837 | ||||
E.295 | D.836 | A.S. Vigelant | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.295 | D.836 | boedel A.F. Vigeland | 12/03/1835 | F.G. Coupain, voor de minderjarige Caupain | 1835 | Zwartenhovenbrugstraat |
E.295 | F. Caupijn | 1837 | ||||
E.296 | D.834a | Pandora van Soesman | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.296 | D.834a | boedel Evert Soesman | 31/08/1835 | J.C.P. Peneux | 1835 | Prinsenstraat |
E.296 | P.W. Peneux | 1837 | ||||
E.297 | D.834b | boedel G. Goede | 1832 | Prinsenstraat | ||
E.297 | S. Goede | 1837 | ||||
E.298 | D.828 | Sophia van Lanckau | 1832 | Timmermansstraat | ||
E.298 | Sophietje van Lankau | 1837 | ||||
E.299 | D.827 | Bienvenue van Godefroy | 1832 | Timmermansstraat | ||
E.299 | E. van B. van Godefroy | 1837 | ||||
E.300 | D.826 | Bebé van Chocolaad | 1832 | Timmermansstraat | ||
E.300 | B. van Chocolaad | 1837 | ||||
E.301a | D.825a | kinderen van Koopman | 1832 | Timmermansstraat | ||
E.301a | J.H. Heck en Van Leeuwen | 1837 | ||||
E.301b | D.825b | kinderen van Koopman | 1832 | Timmermansstraat | ||
E.301b | van Leeuwen | 1837 | ||||
E.301c | van Leeuwen | 1837 | ||||
E.302 | D.800 | G. Ackerman | 1832 | Hoogestraat | ||
E.302 | D.800 | boedel Johan Gottfried Akkerman | 16/07/1834 | J.P.C. van den Lande | 1834 | Hoogestraat |
E.302 | D.800 | J.P.C. van de Lande | 19/07/1837 | M.C. Schröder | 1837 | Hoogestraat |
E.302 | M.C. Schreuder | 1837 | ||||
E.303 | D.798 | G. Ackerman | 1832 | Hoogestraat | ||
E.303 | D.798 | boedel Johan Gottfried Akkerman | 16/07/1834 | J.P.C. van den Lande | 1834 | Hoogestraat |
E.303 | D.798 | J.P.C. van de Lande | 19/07/1837 | Alfred J.H. Berthoud, voor de minderjarige kinderen van Juliana Henrietta Pardo | 1837 | Hoogestraat |
E.303 | J.H. Pardo | 1837 | ||||
E.304 | D.796b | David de Robles | 17/02/1831 | B.S. van Knobbelsdorff | 1831 | Hoogestraat |
E.304 | D.796b | B.S. von Knobbelsdorff | 1832 | Hoogestraat | ||
E.304 | D.796b | Beata Sophia van Knobbelsdorff | 14/09/1833 | Johanna Beeldsnijder | 1833 | Hoogestraat |
E.304 | D.796b | Johanna Beeldsnijder | 03/04/1835 | A. Mills | 1835 | Hoogestraat |
E.304 | A. Mils | 1837 | ||||
E.304 | D.796b | Alexander Mills | 02/04/1839 | L.B.J. Hertzberger | 1839 | Hoogestraat |
E.305 | D.796a | Johanna Saratje van Farick | 1832 | Hoogestraat | ||
E.305 | D.796a | Johanna Saratje van Fark | 1836 | Hoogestraat | ||
E.305 | K. Ammon | 1837 | ||||
E.306 | D.794b | Tina van Franke | 1832 | Hoogestraat | ||
E.306 | Tiena van Francke | 1837 | ||||
E.307 | D.794a | boedel D. Dijck | 1832 | Hoogestraat | ||
E.307 | T.H. Kros | 1837 | ||||
E.308 | D.792 | C. & J. van Stolkert | 06/04/1832 | C.G. Hubert ½ D.792a en S.F. Stolkert 1/2 D.792b dd 8-3-1832 | 1832 | Hoogestraat |
E.308 | D.792b | boedel J.F. Stolkert | 18/04/1833 | Theresia Henriette Stolkert | 1833 | Hoogestraat |
E.308 | C.G. Hubert | 1837 | ||||
E.309 | D.791 | A.A. Halfhide nomine uxoris | 1832 | Hoogestraat | ||
E.309 | D.791 | Andries August Halfhide | 02/03/1835 | Jan Grootveld de Randamie | 1835 | Hoogestraat |
E.309 | D.791a | J.G. de Randamie | 14/12/1835 | C.G. Huberts | 1835 | Hoogestraat |
E.309a | C.G. Hubert | 1837 | ||||
E.309b | boedel Sack | 1837 | ||||
E.310 | D.789 | C.G. Huberts | 1832 | Hoogestraat | ||
E.310a | C.G. Hubert | 1837 | ||||
E.310b | C.G. Hubert | 1837 | ||||
E.311 | D.787 | Alida van Beudeker | 1832 | Hoogestraat | ||
E.311 | A. van M. Beudeker | 1837 | ||||
E.312 | D.786 | Neeltje van Emicke | 1832 | Hoogestraat | ||
E.312 | D.786 | boedel Neeltje van Emicke | 14/03/1833 | J.P. Tafares | 1833 | Hoogestraat |
E.312 | J.P. Tafares | 1837 | ||||
E.312 | D.786 | J.P. Tafares | 08/03/1838 | J.N. van Linck | 1838 | Hoogestraat |
E.313 | D.784 | boedel Amarante van Van Son | 1832 | Hoogestraat | ||
E.313 | Zwaantje van B. van Thieler | 1837 | ||||
E.314 | D.782 | Juliana van Meyer | 1832 | Hoogestraat | ||
E.314 | Anna Maria Meijer | 1837 | ||||
E.315 | D.780 | H.F. Kasper | 1832 | Hoogestraat | ||
E.315 | boedel Casper | 1837 | ||||
E.316 | D.777b | boedel Apolina van Meyer | 1832 | Hoogestraat | ||
E.316 | D.777b | boedel Apolonia van J. van Meijer | 03/07/1837 | Margaretha Christie, voor haar kinderen | 1837 | Hoogestraat |
E.316 | M. Christie | 1837 | ||||
E.316 | D.777 | boedel Apolonia van Meijer | 02/01/1838 | Wilhelmina Sina | 1838 | Hoogestraat |
E.317 | D.777a | J.P. Becker | 1832 | Hoogestraat | ||
E.317 | D.777a | boedel Pieter Johannes Becker | 28/01/1833 | A.S. Vigeland | 1833 | Hoogestraat |
E.317 | D.777a | boedel A.F. Vigeland | 12/03/1835 | Christina Westerlie | 1835 | Hoogestraat |
E.317a | C. Westerleij | 1837 | ||||
E.317b | C. van Berranger | 1837 | ||||
E.318 | D.775 | boedel Mason Morse | 1832 | Hoogestraat | ||
E.318 | D.775 | boedel Mason Morse | 02/12/1830 | Johanna Adriana van Huijs | 1832 | Hoogestraat |
E.318 | J.A. van Nuys | 1837 | ||||
E.319 | D.773 | Aspasia van Mozes del Prado | 1832 | Hoogestraat | ||
E.319 | Aspatia van del Prado | 1837 | ||||
E.320 | D.771 | Marjanna van Bongers | 1832 | Hoogestraat | ||
E.320 | J.C. Bongers | 1837 | ||||
E.321 | D.750b | Mozes van Louiszoon | 1832 | Hoogestraat | ||
E.321 | A. van Louiszoon | 1837 | ||||
E.321 | boedel Mozes van Louiszoon | D. Alberga | 1838 | Hoogestraat | ||
E.322 | D.769 | Klaas Matthijs | 1832 | Hoogestraat | ||
E.322 | D.769 | Nicolaas Petrus Matijs | 30/10/1835 | Simon Frans Absalom | 1835 | Hoogestraat |
E.322 | S.F. Ascalon | 1837 | ||||
E.323 | D.876 | Wilhelmina Robus en Charlotta Hermanus | 12/07/1830 | boedel Primo van Van Amson | 1830 | Hoogestraat |
E.323 | D.876a | Wilhelmina Robus & C. Hermanus | 1832 | Hoogestraat | ||
E.323 | W.M. Robus | 1837 | ||||
E.324 | D.876 | Johannes Arnoldus Helper | 1831 | Hoogestraat | ||
E.324 | D.876b | Salomon van Sichem | 1832 | Hoogestraat | ||
E.324 | S.F. Flu | 1837 | ||||
E.325 | D.763 | kinderen van de weduwe Arnzen | 1832 | Hoogestraat | ||
E.325 | D.763 | J.A.H. Arnzen, A.H.E. Arnzen en J.H. Geisler nom.ux. | 25/03/1834 | J.P.N. Ducelle | 1834 | Hoogestraat |
E.325 | J.N.P. du Celle | 1837 | ||||
E.326 | D.761 | boedel Primo van Van Amson | 1832 | Hoogestraat | ||
E.326 | S.F. Flu | 1837 | ||||
E.327 | KK.D. 58 | Frans van Meyerhoff | 1832 | Hoogestraat | ||
E.327 | F. van Meyerhof | 1837 | ||||
E.328 | KK.D. 60 | D. van C. van Weyne | 1832 | Hoogestraat | ||
E.328 | J.C. van Weyne | 1837 | ||||
E.329 | KK.D. 62 | A.J. Comvalius | 1832 | Hoogestraat | ||
E.329 | boedel Comvalius | 1837 | ||||
E.330 | KK.D. 64 | F.H. van Vinke | 1832 | Hoogestraat | ||
E.330 | F.H. van Vincke | 1837 | ||||
E.331 | KK.D. 66a | kinderen van de weduwe Arnzen | 1832 | Hoogestraat | ||
E.331 | KK.D. 66b | kinderen van de weduwe Arnzen | 1832 | Hoogestraat | ||
E.331 | J.H. Arnzen | 1837 | ||||
E.332 | KK.D. 68 | Duchesse van Truy van Catharina van Weyne | 1832 | Hoogestraat | ||
E.332 | KK.D. 68 | Carolina van Pichot en Johanna van Duchesse van Truij van Catharina van Weine | 12/12/1831 | G. Brugts | 1832 | Kauknie |
E.332 | G. Bruchs | 1837 | ||||
E.333 | KK.D. 70 | Abena van Haenel | 1832 | Hoogestraat | ||
E.333 | A. van Handel | 1837 | ||||
E.334 | KK.D. 72 | H.J.J. Bramm | 1832 | Hoogestraat | ||
E.334 | H.H.J. Bramm | 1837 | ||||
E.335 | KK.D. 74 | A. Adler | 1832 | Hoogestraat | ||
E.335 | A. Adler | 1837 | ||||
E.336 | KK.D. 76 | weduwe P.W. Spillenaar | 1832 | Hoogestraat | ||
E.336 | J. Spillenaar | 1837 | ||||
E.337 | KK.D. 78 | Elisabeth van Gelderen | 1832 | Hoogestraat | ||
E.337 | KK.D. 78 | vrije Elisabeth van Van Gelderen | 16/08/1833 | D.M. Noble, voor de minderjarige Ester Mendes Noble | 1833 | Hoogestraat |
E.337 | KK.D. 78 | E.M. Noble, huisvrouw S. Lijons | 1834 | Hoogestraat | ||
E.337 | G. Fincy | 1837 | ||||
E.338 | KK.D. 80 | boedel Betje van Beeldsnijder | 1832 | Hoogestraat | ||
E.338 | E. Matroos | 1837 | ||||
E.339 | KK.D. 79 | Jacoba van Samson | 1832 | Hoogestraat | ||
E.339 | H.A. Samson | 1837 | ||||
E.340 | KK.D. 77 | kinderen van M. van de Directie | 1832 | Hoogestraat | ||
E.340 | M. van Directie | 1837 | ||||
E.341 | KK.D. 75 | M.E. van Friderici | 1832 | Hoogestraat | ||
E.341 | KK.D. 75 | boedel Diana van J.F. Friderici | 06/05/1834 | G. Schepers RC priester | 1834 | Hoogestraat |
E.341 | Pastoor Schepers | 1837 | ||||
E.342 | KK.D. 73 | Anton Henrich | 1832 | Hoogestraat | ||
E.342 | KK.D. 73 | Anton Henrich | 21/12/1832 | H.A. Tirion | 1832 | Hoogestraat |
E.342 | KK.D. 73 | H.A. Tirion | 12/08/1834 | Francoise van Johannes Vos, voor zichzelf en haar minderjarige kinderen | 1834 | Hoogestraat |
E.342 | Francoise van J. Vos | 1837 | ||||
E.343 | KK.D. 71 | boedel Jan van Lemmers | 1832 | Hoogestraat | ||
E.343 | erven van der Kolf | 1837 | ||||
E.344 | KK.D. 69 | boedel Princes van N. Samson | 1832 | Hoogestraat | ||
E.344 | J. van Leeuwaarde | 1837 | ||||
E.345 | KK.D. 67 | minderjarige J.N., H.W. & N.L.D. Gouttiere | 1832 | Hoogestraat | ||
E.345 | minderjarige van Goutière | 1837 | ||||
E.346 | KK.D. 65 | David van Bruyning | 1832 | Hoogestraat | ||
E.346 | David van Bruining | 1837 | ||||
E.347 | KK.D. 63 | boedel Julia van Asper | 1832 | Hoogestraat | ||
E.347 | J. van Machielsen | 1837 | ||||
E.348 | KK.D. 61 | boedel J. van D. Samson | 1832 | Hoogestraat | ||
E.348 | KK.D. 61 | boedel Jacobus Weijne | 28/01/1833 | Carel Frederik van Barteling | 1833 | Hoogestraat |
E.348 | M. van Bartelink | 1837 | ||||
E.349 | KK.D. 59b | W.C. van Laurin | 1832 | Hoogestraat | ||
E.349 | KK.D. 59b | Johanna Sophia Jacoba Comvalius | 09/08/1836 | Catharina Laurin, voor haar minderjarige kinderen Bloedoorn | 1836 | Hoogestraat |
E.349 | minderjarige Bloeddoorn | 1837 | ||||
E.350 | KK.D. 59a | J.L. Bouwerman | 1832 | Hoogestraat | ||
E.350 | boedel J.L. Bouwerman | 1837 | ||||
E.351 | KK.D. 57 | minderjarige van Smith | 1832 | Hoogestraat | ||
E.351 | minderjarige E. Smith | 1837 | ||||
E.352 | KK.D. 56 | minderjarige Brendorff | 1832 | Hoogestraat | ||
E.352 | A. van Spillenaar | 1837 | ||||
E.353 | D.762 | F.J. Hommes | 1832 | Hoogestraat | ||
E.353 | F.J. Ommers | 1837 | ||||
E.354 | D.764 | Adjuba van Capadoce | 1832 | Hoogestraat | ||
E.354 | J.A. van Kok | 1837 | ||||
E.355 | D.766 | J.F. Favery | 1832 | Hoogestraat | ||
E.355 | J.F. Favery | 1837 | ||||
E.356 | D.765 | 1832 | Hoogestraat | |||
E.356 | D.767 | F. Seydenspinner | 1832 | Hoogestraat | ||
E.356 | Frederica Seijdenspinner | 1837 | ||||
E.357 | D.768 | Amba van Joseph van Buttner | 1832 | Hoogestraat | ||
E.357 | A.J. van Buttner | 1837 | ||||
E.358 | D.770 | M. Lange | 1832 | Hoogestraat | ||
E.358 | M. Lange | 1837 | ||||
E.359 | D.747c | H.J. Bloedkamp | 1832 | Grote Hofstraat | ||
E.359 | H.J. Bloedkamp | 1837 | ||||
E.360 | D.772 | M. van den Balk | 1832 | Hoogestraat | ||
E.360 | W.J. Karner | 1837 | ||||
E.361 | D.774 | Marietje van C.F. Limes | 1832 | Hoogestraat | ||
E.361 | M. van Limes | 1837 | ||||
E.362 | D.776 | Harlequin van Enkhuyzen | 1832 | Hoogestraat | ||
E.362 | boedel van Enkhuizen | 1837 | ||||
E.363 | D.778b | Jacot van Imthurn | 1832 | Hoogestraat | ||
E.363 | Jacot van Imthurn | 1837 | ||||
E.364 | D.779a | Jacot van Imthurn | 1832 | Hoogestraat | ||
E.364 | D.779b | Jacot van Imthurn | 1832 | Hoogestraat | ||
E.364 | D.779 | L. Thijm gewezen vendumeester | 12/02/1834 | Jacot van Imthurn | 1834 | Hoogestraat |
E.364 | D.779 | Jacot van Imthurn | 12/02/1834 | Pieter Harreveld | 1834 | Hoogestraat |
E.364 | P. Harreveld | 1837 | ||||
E.365 | D.781 | C. van C. van der Weide | 1832 | Hoogestraat | ||
E.365 | boedel C.C. van der Heijde | 1837 | ||||
E.366 | D.783 | boedel H. de Berenger | 1832 | Hoogestraat | ||
E.366 | B. van Berrenger | 1837 | ||||
E.367a | D.785a | J.J. van Lobbrecht | 1832 | Hoogestraat | ||
E.367a | D.785 | J.F.C. Luijtjes | 26/09/1837 | J.J. Snijders | 1837 | Hoogestraat |
E.367a | J.F.C. Luijtjes | 1837 | ||||
E.367a | J.F.C. Luijtjes | 1837 | ||||
E.367b | D.785b | J.J. van Lobbrecht | 1832 | Hoogestraat | ||
E.367b | J.F.C. Luijtjes | 1837 | ||||
E.367b | J.F.C. Luijtjes | 1837 | ||||
E.368 | D.788 | Isaac Abendanon | 1832 | Hoogestraat | ||
E.368 | D.788 | boedel Isaac Abendanon | 20/06/1832 | Affiba van M.J.N. Samson | 1832 | Hoogestraat |
E.368 | H. van M. Samson | 1837 | ||||
E.369 | D.790 | Bebie van Serfaty | 1832 | Hoogestraat | ||
E.369 | S. van Wolff | 1837 | ||||
E.370 | D.793 | Pieternella van Bongers | 1832 | Hoogestraat | ||
E.370 | P.C. van Bongers | 1837 | ||||
E.371 | D.795 | Julie van Franke | 1832 | Hoogestraat | ||
E.371 | J. Beeldsnijder | 1837 | ||||
E.372 | D.797 | kinderen van A. van Nahar | 1832 | Hoogestraat | ||
E.372 | J.F. Groenewald | 1837 | ||||
E.373 | D.799 | Ludolphina Constantia van Maria van Polak | 1832 | Hoogestraat | ||
E.373 | M.M. van Polak | 1837 | ||||
E.374 | D.801a | Johanna van Pirot | 1832 | Hoogestraat | ||
E.374 | boedel Perrot | 1837 | ||||
E.375 | D.801b | Wilhelmina van J.F. Becker | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.375 | W. van Bekker | 1837 | ||||
E.376 | D.541 | boedel F.L. van der Stede | 1832 | Saramaccastraat | ||
E.376 | D.541 | J. van der Steede | 29/05/1837 | M.F. van der Steede, voor de minderjarige kinderen Thull en van der Steede | 1837 | Saramaccastraat |
E.376 | F.A. van der Steede | 1837 | ||||
E.377 | D.808 | Affie van Favery | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.377 | Afie van Favery | 1837 | ||||
E.378 | D.806 | Dina van Weyne | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.378 | D.806 | J.G. Weijne | 22/12/1834 | Philida van Serie van Cordova | 1834 | Ledesmastraat |
E.378 | P. van S. Cordova | 1837 | ||||
E.379 | D.802 | Henriette van Roux | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.379 | D.802 | Hendrietta van Roux (ook Jeannette van Roux) | 31/03/1831 | J.F. Lemmers en Jacoba Gertruida Lemmers | 1832 | Ledesmastraat |
E.379 | D.802 | Hendrietta van Roux (ook Jeannette van Roux) | 31/03/1831 | J.F. van den Eijck, Anna Johanna Halfhide en Hendrietta van den Eijck | 1832 | Ledesmastraat |
E.379 | H. van Roux | 1837 | ||||
E.380 | D.803 | boedel W.H. van Mauricius | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.380 | van Bleekveld en Morise | 1837 | ||||
E.381 | D.804 | boedel C. van Wijngaarde | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.381 | M. van J.W. Boon | 1837 | ||||
E.382 | D.805 | Antje van Schröder | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.382 | boedel A. van Schreuder | 1837 | ||||
E.383 | D.807a | boedel P. van C. van Cordova | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.383 | D.807b | boedel P. van C. van Cordova | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.383 | P. van S. van Cordova | 1837 | ||||
E.384 | D.809 | boedel P. van C. van Cordova | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.384 | D.810 | boedel P. van C. van Cordova | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.384 | P. van S. van Cordova | 1837 | ||||
E.385 | D.811 | boedel P. van C. van Cordova | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.385 | D.813 | boedel P. van C. van Cordova | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.385 | P. van S. van Cordova | 1837 | ||||
E.386 | D.814 | Juliana van P. Janson | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.386a | A. van Merklijn | 1837 | ||||
E.386b | A. van Merklijn | 1837 | ||||
E.387 | D.815 | Esther van Rodier | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.387 | E. van Rodier | 1837 | ||||
E.387 | D.815 | Esther van Rodier | 26/04/1838 | C.H. Sussenbach | 1838 | Ladesmastraat |
E.388 | D.816 | J.M. van Gennep | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.388 | D.816 | boedel Johanna Margaretha van Gennep | 13/05/1834 | Frederica Dietz, voor haar minderjarige kinderen Wiegelaar | 1834 | Ledesmastraat |
E.388 | minderjarige van J.C. Dietz | 1837 | ||||
E.389 | D.817 | boedel J. Seitz | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.389 | D.817 | erven Maria Hillen, weduwe Jan Seitz | 10/02/1834 | Martinus Bernard Chocolaad | 1834 | Ladesmastraat |
E.389 | M.B. Chocolaad | 1837 | ||||
E.390 | D.819 | A. van Mercklein | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.390 | A. van Merklijn | 1837 | ||||
E.391 | D.823 | boedel Abraham Nunes Monsanto fils | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.391 | S. Mesquita | 1837 | ||||
E.392 | D.822 | Truy van Engelmeyer | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.392 | erven Trui van C. Engelmeijer | 1837 | ||||
E.393 | D.821 | Kea van Pelserius | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.393 | Kea van C. van Pelserius | 1837 | ||||
E.394 | D.820 | Rozetta van Cooman | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.394 | Lisette van Coman | 1837 | ||||
E.395 | D.818a | H.C. Karnar | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.395 | Maria van J.W. Boon | 1837 | ||||
E.396 | D.818b | boedel H.C. Karnar | 1832 | Timmermansstraat | ||
E.396 | D. Nassy | 1837 | ||||
E.397 | D.829 | Joseph Negle | 1832 | Timmermansstraat | ||
E.397 | P.C. Negele | 1837 | ||||
E.398 | D.812 | boedel L. van Abarbanel | 1832 | Ladesmastraat | ||
E.398 | L. van Abarbanel | 1837 | ||||
F. 1 | D.514 | C.G. Telles | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 1 | D.514 | Carolina Gijsberta Telles | 06/05/1836 | A.E. Telles | 1836 | Saramaccastraat |
F. 1 | A.E. Telles | 1837 | ||||
F. 2 | D.513 | boedel P. Thiel | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 2 | J.J. de Vries Gerhard, geboren Wijnbergen | 1837 | ||||
F. 3 | D.512 | Wilhelmina van Vereul | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 3 | D.512 | J.M. Welhaven (als erfgenaam boedel Wilhelmina van Vereul, die is erfgenaam wijlen Present van Vereul) | 20/04/1836 | G. Polichij | 1836 | Zwartenhovenbrugstraat |
F. 3 | G. Polichy | 1837 | ||||
F. 3 | D.512 | G. Polichij | 27/05/1842 | D.P.J. Conijnenberg | 1842 | Zwartenhovenbrugstraat |
F. 4 | D.511 | Frederik Schwaan | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 4 | D.511 | boedel M.A. Salomons | 29/12/1831 | J.F. Schwaan | 1832 | Saramaccastraat |
F. 4 | J.F. Schwaan | 1837 | ||||
F. 5 | D.510 | erven Jacob Muller | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 5 | D.510 | Johannes Muller | 1836 | Pontewerfstraat | ||
F. 5 | Johan en Carel Muller | 1837 | ||||
F. 5 | D.510 | boedel Carel Muller | 27/12/1842 | William Shields | 1843 | Saramaccastraat |
F. 6 | D.506 | F.L. van Albrecht | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 6 | F.L. van Albrecht | 1837 | ||||
F. 7 | D.502 | Wilhelmina van Vereul | 26/10/1830 | Francina Christina Galleé | 1830 | Pontewerfstraat |
F. 7 | D.502 | F.C. Gallee | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 7 | F.G. Gallez | 1837 | ||||
F. 8 | D.501 | F.E. Beyer | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 8 | boedel F.E. Beijer | 1837 | ||||
F. 9 | D.510 | erven Jacob Muller | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 9 | erven Jacob Muller | 1837 | ||||
F. 10 | D.500 | H. Breukers | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 10 | minderjarige van W.J. Breukers | 1837 | ||||
F. 11 | D.499 | L. Thijm gewezen vendumeester | 21/02/1832 | Isaac del Prado | 1832 | Saramaccastraat |
F. 11 | D.499 | Isaac del Prado | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 11 | D.499 | Isaac del Prado | 21/02/1832 | J.F. Scheffer | 1832 | Saramaccastraat |
F. 11 | D.499 | boedel Jurgen F. Scheffer | 12/12/1836 | A.W. Oppenheimer | 1836 | Saramaccastraat |
F. 11 | A.M. Oppenheimer | 1837 | ||||
F. 12 | D.503 | Rozette van 't Comitté | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 12 | D.503 | boedel Rosetta van Directie | 18/01/1836 | Rachel van de weduwe Mesquita | 1836 | Zwartenhovenbrugstraat |
F. 12 | Rachel van de weduwe Mesquita | 1837 | ||||
F. 13 | D.508 | boedel Julien J. Julien | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 13 | D.508 | boedel Julien Joseph Julien | 10/01/1831 | Jacobus Peters | 1832 | Saramaccastraat |
F. 13 | Jacobus Peters | 1837 | ||||
F. 14 | D.507 | Thomas Wood | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 14 | D.507 | boedel Thomas Wood | 12/06/1834 | F.E. Beijer | 1834 | Zwartenhovenbrugstraat |
F. 14 | boedel F.E. Beijer | 1837 | ||||
F. 15 | D.504 | Catharina van Coene | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 15 | H.C. van Koene | 1837 | ||||
F. 16 | D.505 | Amimba van Christina van Gentelman | 10/08/1830 | Hermanus Gerhardus Desrije | 1830 | Zwartenhovenbrugstraat |
F. 16 | D.505 | Hermanus Gerhardus de Vrije | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 16 | H.G. de Vrij | 1837 | ||||
F. 17 | D.509 | M.M. Schweichart | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 17 | D.509 | M.M. Schweikart | 22/08/1832 | J.G. Weijler | 1832 | Pontewerfstraat |
F. 17 | D.509 | J.G. Weijler | 29/03/1833 | H.D. Sarrucco | 1833 | Pontewerfstraat |
F. 17 | H.D. Sarucco | 1837 | ||||
F. 18 | D.488 | Present van de weduwe Vereul | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 18 | D.488 | weduwe P.J. Pitt, geboren Jeger | 10/06/1833 | Peter Mc George | 1833 | Zwartenhovenbrugstraat |
F. 18 | weduwe J.A. Pitt, geboren Jager | 1837 | ||||
F. 19 | onbekend | 1837 | ||||
F. 20 | D.489 | Present van Wilhelmina Vereul | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 20 | D.489 | J.M. Welhaven | 04/07/1834 | Robert Barbour | 1834 | Zwartenhovenbrugstraat |
F. 20 | Robert Barbour | 1837 | ||||
F. 20 | D.489 | Robert Barbour | 22/10/1838 | Mozes Lopes Finsij nomine uxoris (Esther Nobel) | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat |
F. 21 | D.509 | M.M. Schweichart | 1832 | Saramaccastraat | ||
F. 21 | D.509 | M.M. Schweikart | 05/01/1831 | D.L. Hartogh | 1832 | Saramaccastraat |
F. 21 | Christina van Bergen | 1837 | ||||
F. 22 | D.491 | Anna van Alexander Salomons | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 22 | Anna van A. Salomons | 1837 | ||||
F. 23 | FG.D. 27 | Apollo van Augustinus | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F. 23 | Apollo van W. Augustinus | 1837 | ||||
F. 24 | onbekend | 1837 | ||||
F. 25 | FG.D. 22a | Adjuba van Fereira | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 25 | Jacoba Geertruida Schuffner | 1837 | ||||
F. 26 | FG.D. 21 | Augustus van van Ommeren | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 26 | S.M. Brandenburg | 1837 | ||||
F. 27 | FG.D. 20 | E. Matroos | 28/10/1830 | Betje van Dido van Montel | 1830 | Gemeene straat |
F. 27 | FG.D. 20a | Betje van Dido van Montel | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 27 | A.P. van P. van de Montel | 1837 | ||||
F. 28 | FG.D. 18 | Betje van Arlaud | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 28 | W. Chocolaad | 1837 | ||||
F. 29 | FG.D. 16 | Bernhard Chocolaad | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 29 | W. Chocolaad | 1837 | ||||
F. 30 | FG.D. 14 | Blanka van Alida van Jacobs | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 30 | Blanka van A. Jacobs | 1837 | ||||
F. 31 | onbekend | 1837 | ||||
F. 32 | FG.D. 57 | Elisabeth Santo van Yvershuis | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F. 32 | C. van E.P. van Yvelhuijs | 1837 | ||||
F. 33 | FG.D. 55 | Petronella van van Dalen | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F. 33 | FG.D. 55 | boedel Rosetta van Augustinus Johannis van Dahlen ½ en Johan Hendrik Albrecht ½ | 24/05/1837 | P. van Leeuwen | 1837 | Grote Dwarsstraat |
F. 33 | FG.D. 55 | P. van Leeuwen | 12/06/1837 | B. Knobbelsdorff | 1837 | Grote Dwarsstraat |
F. 33 | Beata van Knobbelsdorf | 1837 | ||||
F. 34 | FG.D. 53 | Andries van Lemmers | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F. 34 | Jan Lemmers | 1837 | ||||
F. 35 | FG.D. 54 | Pieter Pardo | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F. 35 | Pieter Pardo | 1837 | ||||
F. 36 | FG.D. 56 | Maria van de Direktie | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F. 36 | Louisa van Van der Veld | 1837 | ||||
F. 37 | FG.D. 58 | Susanna van Wohlfart | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F. 37 | boedel Susanna van Wohlfaert | 1837 | ||||
F. 38 | FG.D. 12 | Francina van Bruining | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 38 | Fransina van Bruyning | 1837 | ||||
F. 39 | FG.D. 11 | Montbretia van Reynsfort | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 39 | onbekend | 1837 | ||||
F. 40 | FG.D. 10 | Boncoeur van Cordova | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 40 | Boncoeur van Cordua | 1837 | ||||
F. 41 | Santje van Drummont | 1837 | ||||
F. 42 | FG.D. 9 | David Nassy | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 42 | Etienne Boussard | 1837 | ||||
F. 43 | FG.D. 8 | Posthuma van Godefroy | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 43 | onbekend | 1837 | ||||
F. 44 | FG.D. 7 | Johannes Jacobus van Beudeker | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 44 | onbekend | 1837 | ||||
F. 45 | FG.D. 6 | Atingie van Delcour | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 45 | onbekend | 1837 | ||||
F. 46 | FG.D. 78 | Louisa Pater | 1832 | Hofstraat | ||
F. 46 | Petri van Auca | 1837 | ||||
F. 47 | FG.D. 76 | Blanca van Jacoba van Brandon | 1832 | Hofstraat | ||
F. 47 | Cojo van Auca | 1837 | ||||
F. 48 | onbekend | 1837 | ||||
F. 49 | Amimba Christina van Gentleman | 1837 | ||||
F. 50 | onbekend | 1837 | ||||
F. 51 | onbekend | 1837 | ||||
F. 52 | Simon van Gerhold | 1837 | ||||
F. 53 | FG.D. 5 | Cojo van Constantia | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 53 | onbekend | 1837 | ||||
F. 54 | onbekend | 1837 | ||||
F. 55 | FG.D. 4 | boedel Annatje van Nahar | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 55 | onbekend | 1837 | ||||
F. 56 | onbekend | 1837 | ||||
F. 57 | onbekend | 1837 | ||||
F. 58 | FG.D. 3 | Lucretie van de boedel Hendrik van Perica | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 58 | onbekend | 1837 | ||||
F. 59 | FG.D. 2 | Anna van Bliek | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 59 | Aurora van Spillenaar | 1837 | ||||
F. 60 | onbekend | 1837 | ||||
F. 61 | onbekend | 1837 | ||||
F. 62 | onbekend | 1837 | ||||
F. 63 | boedel J. Norden | 1837 | ||||
F. 64 | FG.D. 1 | Lisette van Lijnslager | 1832 | Gemenelandsweg | ||
F. 64 | onbekend | 1837 | ||||
F. 65 | onbekend | 1837 | ||||
F. 66 | onbekend | 1837 | ||||
F. 67 | onbekend | 1837 | ||||
F. 68 | F.A.F. Le Couvreur | 1837 | ||||
F. 69 | onbekend | 1837 | ||||
F. 70 | onbekend | 1837 | ||||
F. 71 | onbekend | 1837 | ||||
F. 72 | onbekend | 1837 | ||||
F. 73 | FG.D.110 | Portia van Lijnslager | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 73 | Christina van Lijnslager | 1837 | ||||
F. 74 | FG.D.100 | Onverwagt van Geertruydenberg | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 74 | onbekend | 1837 | ||||
F. 75 | FG.D. 98 | Jansie van Esser | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 75 | onbekend | 1837 | ||||
F. 76 | onbekend | 1837 | ||||
F. 77 | FG.D. 96 | Andreas Fuchs | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 77 | Johanna van Voigt | 1837 | ||||
F. 78 | FG.D. 94 | Henrietta van van Lienen | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 78 | Contesse van A.H. Jacobs | 1837 | ||||
F. 79 | onbekend | 1837 | ||||
F. 80 | FG.D. 92 | Maria Elisabeth van Gotwart | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 80 | E.P. van Godwald | 1837 | ||||
F. 81 | onbekend | 1837 | ||||
F. 82 | FG.D. 90 | Clasina van Vlier | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 82 | Luna van de Vries | 1837 | ||||
F. 83 | FG.D. 88 | Moffina van Coffy van de Directie | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 83 | Martina van D. van Directie | 1837 | ||||
F. 84 | FG.D. 74 | A.J. Brazillie | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 84 | onbekend | 1837 | ||||
F. 85 | FG.D. 72 | Adjubina van Fereira | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 85 | onbekend | 1837 | ||||
F. 86 | FG.D. 70 | Adjubina van Fereira | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 86 | Adjuba van Vereira | 1837 | ||||
F. 87 | FG.D. 68 | Hermanus Gerhardus de Vrey | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 87 | onbekend | 1837 | ||||
F. 88 | FG.D. 66 | weduwe Wijnbergen | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 88 | onbekend | 1837 | ||||
F. 88 | desolate boedel Philippina Albrecht weduwe Jacob Wijnbergen | Betje van Mochar | 1838 | Pontewerfstraat | ||
F. 89 | FG.D. 64 | M. van S. Mölier senior | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 89 | boedel Magdalena van S. van Guillé | 1837 | ||||
F. 90 | FG.D. 62 | H.M. Diedeker | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 90 | FG.D. 62 | boedel H.M. Dietheker | 20/02/1833 | Frederika van Cleton | 1833 | Pontewerfstraat |
F. 90 | weduwe Ribca van Cleton | 1837 | ||||
F. 91 | FG.D. 60 | Francina van Diedeker | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 91 | Jacobus Lemm | 1837 | ||||
F. 92 | FG.D. 43 | erven Jacob Muller | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 92 | boedel J. van Jurgen Cornelis en J. Muller | 1837 | ||||
F. 93 | FG.D. 41 | Apolonia van Samson | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 93 | Johannes Muller | 1837 | ||||
F. 94 | FG.D. 39 | Henriette van Santje van Van Lienen | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 94 | Antje van Van Linen | 1837 | ||||
F. 95 | FG.D. 37 | Hazard van Liefting | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 95 | weduwe Muller, geboren Meijne | 1837 | ||||
F. 96 | FG.D. 35 | Carolina Margaretha van Ferrier | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 96 | Catharina van Ferrier | 1837 | ||||
F. 97 | FG.D. 33 | Medea van Swevel | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 97 | Willem van Toll | 1837 | ||||
F. 98a | FG.D. 31 | Princes van Nooitgedagt | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 98a | FG.D. 31 | boedel Princes van Johanna van Nooitgedacht | 1836 | Pontewerfstraat | ||
F. 98a | Weeskamer | 1837 | ||||
F. 98a | boedel Princes van Johanna van Nooitgedacht | F.G. Coupijn | 1838 | Pontewerfstraat | ||
F. 98b | FG.D. 29 | Rozetta van de Directie | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F. 98b | FG.D. 29 | boedel Rozetta van Directie | 18/01/1836 | Rachel van de weduwe Mesquita | 1836 | Pontewerfstraat |
F. 98b | Joseph Directie | 1837 | ||||
F. 99 | BK.D. 17 | Maria van Tuinfort | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F. 99 | BK.D. 18 | Martinus van Stöckel | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F. 99 | A.M. van Stökel | 1837 | ||||
F.100 | BK.D. 19 | J.P. Fransberg | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.100 | S.B. van Van Halm | 1837 | ||||
F.101 | BK.D. 20 | Simica van Jorens | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.101 | Semica van Jacobs | 1837 | ||||
F.102 | BK.D. 21 | Lea van April van Cordova | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.102 | Johannis Cordua | 1837 | ||||
F.103 | BK.D. 22 | Samuel F. Flu | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.103 | S.F. Flu | 1837 | ||||
F.104 | BK.D. 23 | boedel Antje Schouten | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.104 | Thomas van Ziechem | 1837 | ||||
F.105 | FG.D. 50 | Adam van Lobo | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F.105 | Abraham van Lobo | 1837 | ||||
F.106 | BK.D. 24 | G.F. van 't Cruys | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.106 | Chocolaad van Bergen op Zoom | 1837 | ||||
F.107 | onbekend | 1837 | ||||
F.108 | BK.D. 25 | J.C. van Saffin | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.108 | J.C. van Saffin | 1837 | ||||
F.109 | BK.D. 26 | boedel Hoop van Cabena | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.109 | P.J. Berger | 1837 | ||||
F.110 | BK.D. 27 | David Jacob van Weyne | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.110 | Leander van Boon | 1837 | ||||
F.111 | BK.D. 28 | Andries Holl | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.111 | onbekend | 1837 | ||||
F.112 | BK.D. 29 | Petri & Amaranth van Van Dalen | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.112 | J.H. Albrecht | 1837 | ||||
F.113 | BK.D. 30 | Laurens Isaac Valentijn | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.113 | Bien van Bruine | 1837 | ||||
F.114 | onbekend | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.115 | onbekend | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.116 | onbekend | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.117 | onbekend | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.118 | onbekend | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.119 | onbekend | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.120 | onbekend | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.121 | Johannis Smith | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.122 | Alida van D. van Parisius | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.123 | Moravische Broeder Gemeente | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.124 | BK.D. 31 | boedel Joseph van Norden | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.124 | boedel Norden | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.125 | KK.D. 31 | Ester van Nieuwjaar van Joost van Nieuw Amsterdam | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.125 | onbekend | 1837 | Drambrandersgracht | |||
F.126 | KK.D. 35 | Lucia van Hiemcke | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.126 | Lucie van Hiemcke | 1837 | ||||
F.126 | KK.D. 35 | familie Hiemcke, als erven vrije Lucia van Hiemcke | 20/09/1837 | J.L. de Bye | 1837 | Drambrandersgracht |
F.127 | KK.D. 37 | boedel Theresia van Moll | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.127 | boedel J.E. van Onna | 1837 | ||||
F.128 | KK.D. 39a | Cojo van Roepel | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.128 | Cojo van Roepel | 1837 | ||||
F.129 | onbekend | 1837 | ||||
F.129 | KK.D. 41 | E.D. Scholtsborg | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.130 | C. van Meijer | 1837 | ||||
F.131 | KK.D. 81a | M.A. Isak | 1832 | Viottebrugstraat | ||
F.131 | KK.D. 81a | Maria Antoinetta Isaak | 09/12/1830 | Anna Roselina van Meijer | 1832 | aan de Fiottebrug |
F.131 | onbekend | 1837 | ||||
F.132 | KK.D. 82 | J.L.C. Davids | 1832 | Viottebrugstraat | ||
F.132 | onbekend | 1837 | ||||
F.133 | KK.D. 83 | boedel M.S. Schuster | 1832 | Viottebrugstraat | ||
F.133 | onbekend | 1837 | ||||
F.134 | KK.D. 84 | boedel David Abrahams | 1832 | Viottebrugstraat | ||
F.134 | onbekend | 1837 | ||||
F.135 | KK.D. 85 | boedel P. Schmeltz | 1832 | Viottebrugstraat | ||
F.135 | Willem Linck | 1837 | ||||
F.136 | KK.D. 15 | minderjarige van Van Wossink | 1832 | Domineestraat | ||
F.136 | Louisa Wilhelmina van Planteau | 1837 | ||||
F.137 | KK.D. 18 | J.N. van J.N. van Dusselle | 1832 | Domineestraat | ||
F.137 | A.J. Comvalius | 1837 | ||||
F.138 | KK.D. 14 | boedel P. Thiel | 1832 | Domineestraat | ||
F.138 | boedel Pieter Thiel | 1837 | ||||
F.139 | KK.D. 39b | Juna van Cojo van Roepel | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.139 | Juno van C. van Roepel | 1837 | ||||
F.140 | KK.D. 13 | America van J.K. van Franke | 1832 | Domineestraat | ||
F.140 | America van J. van K. van Francke | 1837 | ||||
F.141 | KK.D. 19 | kinderen van M. van de Directie | 1832 | Domineestraat | ||
F.141 | onbekend | 1837 | ||||
F.142 | KK.D. 16 | Coba van Sluyter | 1832 | Domineestraat | ||
F.142 | Anna Juliana Sluyter | 1837 | ||||
F.143 | KK.D. 17 | Johanna Reese | 02/06/1830 | F.L. Kunster | 1830 | Kauknie |
F.143 | KK.D. 17 | F.L. Kustner | 1832 | Domineestraat | ||
F.143 | F.L. Kustner | 1837 | ||||
F.144 | KK.D. 20a | Constantia van Bakker | 1832 | Domineestraat | ||
F.144 | KK.D. 20b | Constantia van Bakker | 1832 | Domineestraat | ||
F.144 | Elisabeth van Heyningen | 1837 | ||||
F.145 | KK.D. 81 | Lena, Coenraad & Johannes Jong | 1832 | Domineestraat | ||
F.145 | Johannis Jong | 1837 | ||||
F.146 | KK.D. 81b | M.A. Isak | 1832 | Viottebrugstraat | ||
F.146 | KK.D. 81b | Maria Antoinetta Isaak | 09/12/1830 | vrije Antje van der Steede | 1832 | aan de Fiottebrug |
F.146 | Antje van Van der Steede | 1837 | ||||
F.147 | KK.D. 81c | 05/03/1832 | J.D. Alexander | 1832 | Viottebrugstraat | |
F.147 | KK.D. 81c | J.D. Alexander | 12/10/1832 | Carel F. Coupijn | 1832 | Viottebrugstraat |
F.147 | boedel C.F. Coupijn | 1837 | ||||
F.147 | KK.D. 81c | boedel C.F. Coupijn | 10/07/1838 | G.D. Bruijnsburg | 1838 | Viottebrugstraat |
F.148 | KK.D. 27 | P. van P. Penard | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.148 | Philida van Penard | 1837 | ||||
F.149 | onbekend | 1837 | ||||
F.150 | KK.D. 26 | W.F. & H.J. Bloedkamp | 1832 | Drambrandersgracht | ||
F.150 | onbekend | 1837 | ||||
F.151 | KK.D. 25 | J. Servas | 1832 | Nepveustraat | ||
F.151 | J. Servas | 1837 | ||||
F.152 | KK.D. 24 | boedel Anna van Sobre | 1832 | Nepveustraat | ||
F.152 | onbekend | 1837 | ||||
F.153 | KK.D. 23 | Isaac Abendanon | 1832 | Nepveustraat | ||
F.153 | KK.D. 23 | boedel Isaac Abendanon | 28/06/1832 | minderjarige kinderen van Elisabeth van Thomas Wolf, genoemd Abrahams | 1832 | Nepveustraat |
F.153 | S. en M. Abrahams | 1837 | ||||
F.154 | KK.D. 22 | erven C. Samson | 1832 | Nepveustraat | ||
F.154 | Eva van C. Samson | 1837 | ||||
F.155 | KK.D. 21 | boedel F.P.S.C. van der Hoop | 1832 | Nepveustraat | ||
F.155 | boedel van der Hoop | 1837 | ||||
F.156 | FG.D.113 | Lika van den Ostagier Jan Abenie | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.156 | Boschnegerin | 1837 | ||||
F.157 | Frederica van Heyne | 1837 | ||||
F.158 | FG.D.112 | Doortje van Margaretha Jacqueline Mesquita | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.158 | onbekend | 1837 | ||||
F.159 | FG.D.111 | Premiere van Snelder | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.159 | onbekend | 1837 | ||||
F.160 | FG.D.109 | Mariana van Weyne | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
F.160 | onbekend | 1837 | ||||
F.161 | FG.D.108 | Lidia van Gotenaar | P. Fransberg | 1832 | Rust en Vredestraat | |
F.161 | Maria van Middelhof | 1837 | ||||
F.162 | FG.D.106 | Klaas Noena | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
F.162 | Martinus van Hendrikszoon | 1837 | ||||
F.163 | FG.D.107 | Princes van Klopman | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
F.163 | onbekend | 1837 | ||||
F.164 | FG.D.105 | Kenke van Quapibo | E.G. Veldwijk | 1832 | Rust en Vredestraat | |
F.164 | onbekend | 1837 | ||||
F.165 | FG.D.104 | Seba van P. Linck | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
F.165 | S. van P. Linck | 1837 | ||||
F.166 | FG.D.103 | Catharina van Embricqs | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
F.166 | Pamela van Muntz | 1837 | ||||
F.167 | FG.D.102 | Patientie van de weduwe Focke | 1832 | Rust en Vredestraat | ||
F.167 | FG.D.101 | Jansie van Hawkes | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.167 | Janssie Focke | 1837 | ||||
F.168 | FG.D. 99 | Azor van Pardo | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.168 | Tunga, een boschneger | 1837 | ||||
F.169 | FG.D. 97 | Susanna Coba Anthonia van Neitsch | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.169 | Susanna Jacoba Antoinetta Neytsch | 1837 | ||||
F.170 | FG.D. 95 | Johanna van Snijders | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.170 | J.J. Keun | 1837 | ||||
F.171 | FG.D. 93 | Johanna van Voogt | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.171 | Jeanette Stieler | 1837 | ||||
F.172 | FG.D. 91 | Jan Laurens Lobry | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.172 | J.L. Lobri | 1837 | ||||
F.173 | onbekend | 1837 | ||||
F.174 | FG.D. 89 | Clasina van Van Ommeren | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.174 | Clasina van Van Ommeren | 1837 | ||||
F.175 | FG.D. 87 | Lucretia van Mordechai de la Parra | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.175 | Lucretia van la Parra | 1837 | ||||
F.176 | onbekend | 1837 | ||||
F.177 | onbekend | 1837 | ||||
F.178 | FG.D. 80 | Hendrina van Roos | 1832 | Hofstraat | ||
F.178 | Hendrina van Roos | 1837 | ||||
F.179 | FG.D. 82 | Dorinda van de Direktie | 1832 | Hofstraat | ||
F.179 | onbekend | 1837 | ||||
F.180 | FG.D. 86 | Johannes van Beudeker | 1832 | Hofstraat | ||
F.180 | FG.D. 84 | Amimba van Christina van Gentelman | 1832 | Hofstraat | ||
F.180 | Abraham de Parra | 1837 | ||||
F.181 | FG.D. 85 | Amimba van Christina van Gentelman | 1832 | Hofstraat | ||
F.181 | Princes van Favorit | 1837 | ||||
F.182 | FG.D. 83 | Petrus van de weduwe G.N. Linck | 1832 | Hofstraat | ||
F.182 | Charlotte Doornbosch | 1837 | ||||
F.183 | FG.D. 81 | T.P. Kaersenhout | 1832 | Hofstraat | ||
F.183 | Dina van Weyne | 1837 | ||||
F.184 | FG.D. 79 | Aba van Clemen | 1832 | Hofstraat | ||
F.184 | onbekend | 1837 | ||||
F.185 | FG.D. 77 | Princes van Roepel | 1832 | Hofstraat | ||
F.185 | F.P. Kaerssenhout | 1837 | ||||
F.186 | FG.D. 75 | Pauwerijn van de Britto | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.186 | Boschnegers | 1837 | ||||
F.187 | FG.D. 73 | Theresia van Louisa van Esser | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.187 | Fortuin van Mulder | 1837 | ||||
F.188 | FG.D. 71 | Premiere van Matile | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.188 | Carolina Charlotte van Ziegemeijer | 1837 | ||||
F.189 | FG.D. 69 | Harlequin van Roepel | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.189 | Donecea van A. Cameron | 1837 | ||||
F.190 | FG.D. 67 | Isak van Martyr | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.190 | Jeck van Marter | 1837 | ||||
F.191 | FG.D. 65 | Annaatje van Theresia van Moor | boedel J.E. van Onna | 1832 | Pontewerfstraat | |
F.191 | A. van Ximenes | 1837 | ||||
F.192 | FG.D. 63 | Fanny van Jacoba van Renseyl | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.192 | onbekend | 1837 | ||||
F.193 | FG.D. 61 | Christina van Niebur | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.193 | onbekend | 1837 | ||||
F.194 | FG.D. 59 | J.F. Ros | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.194 | mejuffrouw S.M. Nora | 1837 | ||||
F.195 | FG.D. 45 | Mathijs Kemper van Wolff | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F.195 | Adonis van Linck | 1837 | ||||
F.196 | FG.D. 47 | Margo van de Directie | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F.196 | Margo van Granman | 1837 | ||||
F.197 | FG.D. 49 | minderjarige C. de Haas | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F.197 | Elisabeth de Haas | 1837 | ||||
F.198 | FG.D. 51 | Fritz van Wenkenbach | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F.198 | Johannis van Wenkenbach | 1837 | ||||
F.199 | FG.D. 52 | Francina van Diedeker | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F.199 | J. van M. van Cremer | 1837 | ||||
F.200 | FG.D. 48 | Theodorus van Leeuwarden | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F.200 | onbekend | 1837 | ||||
F.201 | FG.D. 46 | Pieter van Rustenburg | kinderen van Lescaille als erfgenamen | 1832 | Grote Dwarsstraat | |
F.201 | Hendrina van Lecaille | 1837 | ||||
F.202 | FG.D. 44 | Adjuba van Adoe van Moron | 1832 | Grote Dwarsstraat | ||
F.202 | Adjuba van A. van Moron | 1837 | ||||
F.203 | FG.D. 42 | Francina van Albrecht | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.203 | Sophia van 't Kruys | 1837 | ||||
F.204 | FG.D. 40 | Francina van Albrecht | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.204 | FG.D. 40 | Francina Louisa van Albrecht | 17/11/1834 | Jacobus Kuijs | 1834 | Pontewerfstraat |
F.204 | J. Kuijs | 1837 | ||||
F.205 | FG.D. 38 | boedel Jacob Willem Louiszoon | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.205 | J.W. Louiszoon | 1837 | ||||
F.206 | FG.D. 36 | Edward Botthen en Elena Spelina Botthen | 10/03/1830 | Johan Christiaan Jourdain | 1830 | Pontewerfstraat |
F.206 | FG.D. 36 | Johan Christiaan Jourdain | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.206 | J.C. Jourdeijn | 1837 | ||||
F.207 | FG.D. 34 | Jacot van Imthurn | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.207 | FG.D. 34 | Jacot van Imthurn | 28/11/1833 | W.F.N. de l' Isle | 1833 | Pontewerfstraat |
F.207 | boedel de L' Isle | 1837 | ||||
F.208 | FG.D. 32 | Amimba van Christina van Gentelman | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.208 | H.C.T. Potvillage | 1837 | ||||
F.209 | FG.D. 30 | Rozetta Haster | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.209 | C.A. Koning | 1837 | ||||
F.210 | FG.D. 28 | Wilhelmina van Preger | 1832 | Pontewerfstraat | ||
F.210 | W. van M. van Preger | 1837 | ||||
F.211 | Moravische Broeder Gemeente | 1837 | ||||
F.212 | C.R. Berner | 1837 | ||||
F.212 | D.486b | C.R. Berner | 22/12/1837 | J.F. Betten | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat |
F.213 | D.486a | Maria van Tuinfort | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F.213 | J.G. Tuinfort | 1837 | ||||
F.214 | D.487 | M.M. Schweichart | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
F.214 | J.A. van Sanco | 1837 | ||||
F.214 | D.487 | J.A. Sanco | 1837 | Zwartenhovenbrugstraat | ||
BK.D. 1 | Nieuw Jaar van Joost van Nieuw Amsterdam | 1832 | Limesgracht | |||
BK.D. 2 | Nieuw Jaar van Joost van Nieuw Amsterdam | 1832 | Limesgracht | |||
BK.D. 3 | Willem van Van Ommeren | 1832 | Limesgracht | |||
BK.D. 4 | Frederica van Puyman | 1832 | Limesgracht | |||
BK.D. 5 | Bebe van Balmer | 1832 | Limesgracht | |||
BK.D. 6 | Willem van Van Ommeren | 1832 | Rust en Vredestraat | |||
BK.D. 7 | Fortuin van Stöckel | 1832 | Rust en Vredestraat | |||
BK.D. 8 | Johanna van Ducoral | 1832 | Rust en Vredestraat | |||
BK.D. 9 | Christina van Bley | 1832 | Rust en Vredestraat | |||
BK.D. 10 | Quassiba van Frans van Maria van Everhard | 1832 | Rust en Vredestraat | |||
BK.D. 11 | Premiere van Snelder | 1832 | Nepveustraat | |||
BK.D. 12 | Esther Pereyra | 1832 | Nepveustraat | |||
BK.D. 13 | Carolus Opitz | 1832 | Nepveustraat | |||
BK.D. 15 | J.L. Gardé | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | |||
BK.D. 15 | boedel J.L. Gardé | 03/12/1832 | J.J.G. Spilker nomine uxoris | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | |
BK.D. 16 | erven Böhm | 1832 | Zwartenhovenbrugstraat | |||
BK.D. 16 | boedel J.G.H. Böhm | 10/01/1838 | H. van Pohl | 1838 | Zwartenhovenbrugstraat | |
BK.D. 38 | Lucretie van du Peroux | 1832 | Eerste Dwarsstraat aan de Wanicaweg | |||
BK.D. 39 | Lucretie van du Peroux | 1832 | Eerste Dwarsstraat aan de Wanicaweg | |||
BK.D. 40 | Lucia van Avans van Van Ommeren | 1832 | Eerste Dwarsstraat aan de Wanicaweg | |||
BK.D. 41 | Truy van Ordenbach | 1832 | Eerste Dwarsstraat aan de Wanicaweg | |||
BK.D. 42 | J.L. Gardé | 1832 | Eerste Dwarsstraat aan de Wanicaweg | |||
BK.D. 43 | Present van Harderwijk | 1832 | Eerste Dwarsstraat aan de Wanicaweg | |||
B.176t/m 205 | vererfpachten | 1832 | Noordhoek Oude Oranjetuin | |||
D.392 | 1832 | Domineestraat | ||||
D.824 | 1832 | Timmermansstraat | ||||
D.830 | 1832 | Timmermansstraat |