NW OW eigenaar transport nieuwe eigenaar jaar straatnaam
1e BW. 1 CL.A. 1 F. Taunay 1832 Grote Rijweg
1e BW. 1 F. Taunay 1837
1e BW. 2 CL.A. 2 kinderen van M.D. Schmidt 1832 Grote Rijweg
1e BW. 2 minderjarige van M.M. Smith 1837
1e BW. 2 CL.A. 2 erven M.D. Schmidt 14/07/1838 H. Spalinger 1838 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 3 CL.A. 3 Henrietta van Holliday 1832 Grote Rijweg
1e BW. 3 Henriette van Holliday 1837
1e BW. 4 CL.A. 4 13/10/1830 D. Nassy 1830 Grote Rijweg
1e BW. 4 CL.A. 4 David Nassy 11/07/1831 Johanna Petronella Wijs, voor hare kinderen 1831 Grote Rijweg
1e BW. 4 CL.A. 4 J.P. Weis, voor hare kinderen 16/01/1832 J.P. Weis voor hare kinderen 1832 Grote Rijweg
1e BW. 4 minderjarige Johanna Petronella van Wijs 1837
1e BW. 5 CL.A. 4 D. Nassy 13/10/1830 J.C. Kampf voor de minderjarige Charlotte Brandina Hawkes 1830 Grote Rijweg
1e BW. 5 CL.A. 4 J.C. Kampf, voor de minderjarige Charlotte B. Hawkes 1832 Grote Rijweg
1e BW. 5 minderjarige C.B. Hawkes 1837
1e BW. 6 CL.A. 5 M.L. van Becker 1832 Grote Rijweg
1e BW. 6a boedel Becker 1837
1e BW. 6b boedel Becker 1837
1e BW. 7 CL.A. 6 J.W. Fischer 20/07/1830 W.G. Pothuijs 1830 Grote Rijweg
1e BW. 7 CL.A. 6 W.G. Pothuys 1832 Grote Rijweg
1e BW. 7 CL.A. 6 W.G. Pothuijs 25/04/1831 J. Fredrik 1832 Grote Rijweg
1e BW. 7 boedel Johannis Frederik 1837
1e BW. 7 CL.A. 6 Eva van Fredrik 17/03/1838 A.B. Fredrik 1838 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 8 CL.A. 7 M. van Gomperts 1832 Grote Rijweg
1e BW. 8 CL.A. 7 boedel Mietje van Coba van Labadie 31/08/1835 P. van Leeuwen 1835 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 8 CL.A. 7 P. van Leeuwen 11/04/1836 Amimba van Suchard 1836 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 8 Amimba van Schughart 1837
1e BW. 9 CL.A. 8 Amimba van de Directie 1832 Grote Rijweg
1e BW. 9 Amimba van Directie 1837
1e BW. 10 CL.A. 9 J.B. Wurmb 1832 Grote Rijweg
1e BW. 10 CL.A. 9 J.B. Wurmb 20/02/1832 kinderen Juda 1832 Grote Rijweg
1e BW. 10 CL.A. 9 kinderen van Juda 09/04/1835 F.A. Jantke, voor haar minderjarige kinderen en S.H. Andriessen voor haar minderjarige kinderen 1835 Grote Rijweg
1e BW. 10 minderjarige Jancke en S.A. Andriesen 1837
1e BW. 11 CL.A. 10 Dorothea van Swevel 1832 Grote Rijweg
1e BW. 11 CL.A. 10 Dorothea van Sweevel 14/05/1832 J.B. Wurmb 1832 Grote Rijweg
1e BW. 11 CL.A. 10 J.B. Wurmb 18/07/1831 kinderen van Juda 1832 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 11 CL.A. 10 wijlen Johan Bernhard Wurmb 17/10/1834 G.C. Fuchs 1834 Grote Rijweg
1e BW. 11 G.C. Fuchs 1837
1e BW. 12 CL.A. 11 R.L. Weichel 1832 Grote Rijweg
1e BW. 12 CL.A. 11 Catharina Adriana Schilderus en Dora van Flora van Wossing 1834 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 12 CL.A. 11 Catharina Adrina Schilderus en Dora van Flora van Woessing 11/03/1834 Charlotte van J.M.P. Emmicke 1834 Grote Rijweg
1e BW. 12 CL.A. 11 Charlotte van J.M.P. Emmicke 11/06/1836 Louisa Cornelia van Albert van Hessels, voor haar minderjarige kinderen 1836 Grote Rijweg
1e BW. 12 minderjarige van L. van A. van Hessels 1837
1e BW. 13 CL.A. 12 boedel J.A.C. Kross 1832 Grote Rijweg
1e BW. 13 boedel J.A.C. Kross 1837
1e BW. 14 CL.A. 13 F. van Wilkens 1832 Grote Rijweg
1e BW. 14 Frederik van Wilkens 1837
1e BW. 15 CL.A. 14 A. van M. Gelderland 1832 Grote Rijweg
1e BW. 15 Adriaan van M. van Gelderland 1837
1e BW. 16 CL.A. 15 erven J. Delsotto 1832 Grote Rijweg
1e BW. 16 erven Jacob Delsotte 1837
1e BW. 17 CL.A. 16 C.F. van Embricqs 1832 Grote Rijweg
1e BW. 17 CL.A. 16 boedel Catharina Theresia van Embricos 24/10/1836 Victoria van Pauli, voor haar minderjarige kinderen 1836 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 17 minderjarige van Victoria van Pauli 1837
1e BW. 18 CL.A. 17 J.S. Nieuwlant 1832 Grote Rijweg
1e BW. 18 boedel S. Nieuwland 1837
1e BW. 19 CL.A. 18 C. Niebur 1832 Grote Rijweg
1e BW. 19 C. Niebuur 1837
1e BW. 20 CL.A. 19 J.P. Dumont 1832 Grote Rijweg
1e BW. 20 J.P. Dumont 1837
1e BW. 21 CL.A. 20 boedel P. Groll 1832 Grote Rijweg
1e BW. 21 boedel P. Grol 1837
1e BW. 22 CL.A. 21 F.C. Herboldt 1832 Grote Rijweg
1e BW. 22 F. Herbolt 1837
1e BW. 23 CL.A. 22 Hans Klint 1832 Grote Rijweg
1e BW. 23 CL.A. 22 H. Klint 16/06/1836 J.M. Karg 1836 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 23 Karg 1837
1e BW. 24 CL.A. 23 Hans Klint 1832 Grote Rijweg
1e BW. 24 CL.A. 24a Hans Klint 1832 Grote Rijweg
1e BW. 24 CL.A. 23 H. Klint 15/11/1832 L.B. Slengarde, president van het gemeentebestuur, tbv den Lande 1832 Grote Rijweg
1e BW. 24 CL.A. 24a H. Klint 15/11/1832 L.B. Slengarde, president van het gemeentebestuur, tbv den Lande 1832 Grote Rijweg
1e BW. 24 Gouvernement Generaal 1837
1e BW. 25 CL.A. 24b boedel weduwe Reibel 1832 Grote Rijweg
1e BW. 25 S. van Marchal 1837
1e BW. 26 CL.A. 25 L.B. Slengarde 1832 Grote Rijweg
1e BW. 26 CL.A. 25 L.B. Slengarde 24/03/1837 C. Esser en E. Esser 1837 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 26 C. en E. Esser 1837
1e BW. 27 CL.A. 26 Wilhelmina Josephina Reyke 1832 Grote Rijweg
1e BW. 27 W.J. Rijcke 1837
1e BW. 28 CL.A. 27 boedel S.W. Pardo 1832 Grote Rijweg
1e BW. 28 CL.A. 27 minderjarige Johannes Jacob Bakhuijzen (½) en L. Roman, geboren Carter (½) 12/12/1836 S.E. Simons 1836 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 28 S.E. Simons 1837
1e BW. 29 CR.A. 22 minderjarige kinderen van Peneux 1832 Grote Rijweg
1e BW. 29 CR.A. 23 minderjarige kinderen van Peneux 1832 Grote Rijweg
1e BW. 29 CR.A. 22 Anna Henrietta Brandon P. van Leeuwen 1835 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 29 CR.A. 23 Anna Henrietta Brandon P. van Leeuwen 1835 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 29 Pieter van Leeuwen 1837
1e BW. 30 CR.A. 21 weduwe M.G. van Dalen 1832 Grote Rijweg
1e BW. 30 weduwe F.J. van Dalen 1837
1e BW. 31 CR.A. 20 P.W. Thomas 1832 Grote Rijweg
1e BW. 31 M.F. Silos 1837
1e BW. 32 CR.A. 19 09/02/1830 J.H. Rooswijk 1830 Grote Rijweg
1e BW. 32 CR.A. 19 Anna van Rooswijk 1832 Grote Rijweg
1e BW. 32 CR.A. 19 boedel J.H. Rooswijk 11/04/1836 J.J. Bennernagel 1836 Grote Rijweg
1e BW. 32 J.J. Bennernagel 1837
1e BW. 33 CR.A. 18 A.W. van den Brinck 1832 Grote Rijweg
1e BW. 33 A.W. van den Brink 1837
1e BW. 34 CR.A. 14 boedel T.J. Cordova 1832 Grote Rijweg
1e BW. 34 boedel Theodorus Cordova 1837
1e BW. 35 CR.A. 13 boedel J.P. Wagener 1832 Grote Rijweg
1e BW. 35 CR.A. 13 boedel J.P. Wagner 06/09/1832 Flora van Ferdinand van Brouwer 1832 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 35 boedel van Wageningen 1837
1e BW. 36 CR.A. 12 Henrietta van Beudeker 1832 Grote Rijweg
1e BW. 36 Hendrietta van Beudeker 1837
1e BW. 37 CR.A. 11 M. van Jacobs 1832 Grote Rijweg
1e BW. 37 boedel M. van J. de Friderici 1837
1e BW. 38 CR.A. 9 weduwe J.M. Pfannekuchen 1832 Grote Rijweg
1e BW. 38 CR.A. 10 weduwe J.M. Pfannekuchen 1832 Grote Rijweg
1e BW. 38 weduwe Pfannekuchen 1837
1e BW. 39 CR.A. 8 Tina van Halfhide 1832 Grote Rijweg
1e BW. 39 Tina van Halfhide 1837
1e BW. 40 CR.A. 7a H.M. van Lobbrecht 1832 Grote Rijweg
1e BW. 40 H.M. van Lobbrecht 1837
1e BW. 40 CR.A. 7a H.M. van Lobbrecht 30/11/1837 Dora van Flora van Wossing 1837 Grote Rijweg
1e BW. 41 CR.A. 6 boedel C.A. Gottschalk 26/11/1830 C.C. Becker 1830 Grote Rijweg
1e BW. 41 CR.A. 6 boedel C.D. Gottschalk 17/02/1831 W.C.C. Decker 1832 Grote Rijweg
1e BW. 41 W.C.C. van Becker 1837
1e BW. 42 CR.A. 5 C.D. Koning 1832 Grote Rijweg
1e BW. 42 CR.A. 5 C.D. Koning 10/10/1832 M.J. Asmus nomine uxoris 1832 Grote Rijweg
1e BW. 42 CR.A. 5 Michiel Johannis Asmus nomine uxoris 27/05/1837 Joseph Scheek, voor zijn minderjarige kinderen 1837 Grote Rijweg
1e BW. 42 minderjarige J. Scheek 1837
1e BW. 43 CR.A. 4 kinderen van C.J. Cordova 1832 Grote Rijweg
1e BW. 43 CR.A. 4 C. van Dova, voor haar minderjarige kinderen 31/03/1835 J.A. Scheiderman 1835 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 43 J.A. Scheiderman 1837
1e BW. 43 CR.A. 4 J.A. Scheiderman 14/07/1838 Goris van den Heuvel, voor zijn minderjarige dochter 1838 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 44 CR.A. 3 Francina van Doesburg 1832 Grote Rijweg
1e BW. 44 boedel A.F.L. van Doesburg 1837
1e BW. 45 CR.A. 2 T. van Berranger 1832 Grote Rijweg
1e BW. 45 Tarie van Berranger 1837
1e BW. 46 CR.A. 1 J.L.E. Cezar 17/01/1831 E.H. Woning, voor hare minderjarige kinderen 1831 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 46 CR.A. 1 kinderen van E.H. Woonen 1832 Grote Rijweg
1e BW. 46 minderjarige van Van Casteren 1837
1e BW. 47 CR.A.118b J.H. Brinkman 1832 Grote Rijweg
1e BW. 47 CR.A.118b J.H. Brinkman 01/12/1832 James Farwell 1832 Voorstad Zeelandia
1e BW. 47 C. Farrwell 1837
1e BW. 48 CR.A.118a Anna Henrietta Brandon 1832 Nepvuesgracht
1e BW. 48 CR.A.118a Anna Henrietta Brandon 1834 Combe
1e BW. 48 Anna Hendrietta Brandon 1837
1e BW. 49 CR.A.117 boedel Daniel Jacobs 1832 Nepvuesgracht
1e BW. 49 E. Jacobs 1837
1e BW. 50 CR.A.122 J.S.L. van Elisabeth Cezar 1832 Nepvuesgracht
1e BW. 50 J.L. Caezar 1837
1e BW. 51 CR.A.115 C.E. de Graaff 1832 Nepvuesgracht
1e BW. 51 Cornelis de Graaff 1837
1e BW. 52 CR.A.116 J.G. van Suyle 1832 Nepvuesgracht
1e BW. 52 J.G. van Zuijlen 1837
1e BW. 53 CR.A.120 Geertruyda F. Lemmers 1832 Nepvuesgracht
1e BW. 53 Jacoba Geertruida Lemmers 1837
1e BW. 54 CR.A.119a A.C. van Cordova 1832 Nepvuesgracht
1e BW. 54 boedel A.T. van Cordova 1837
1e BW. 55 CR.A.119b J. Schippers 1832 Nepvuesgracht
1e BW. 55 J.S. Schippers 1837
1e BW. 56 CR.A. 44 J.B. de Cros 1832 Wichersstraat
1e BW. 56 J.B. de Cross 1837
1e BW. 57 CR.A. 42 A. van den Bergh 1832 Wichersstraat
1e BW. 57 boedel A. van den Berg 1837
1e BW. 58 CR.A. 5 C.D. Koning 1832 Grote Rijweg
1e BW. 58 Karel Diderich Koning 1837
1e BW. 59 CR.A. 6 boedel C.D. Gottschalk 1832 Grote Rijweg
1e BW. 59 C.D. Goedschalk 1837
1e BW. 60 CR.A. 7b M. van der Elst 23/08/1830 P. van Assen 1830 Eerste Dwars- en Wichersstraten
1e BW. 60 CR.A. 7b Martinus van der Elst 1832 Dwarsstraat van Combe
1e BW. 60 CR.A. 7b P. van Assen 04/03/1834 H.P. Ulrich 1834 Eerste Dwars- en Wichersstraten
1e BW. 60 H.P. Ulrich 1837
1e BW. 61 CR.A. 36 Mary van Mackniel 1832 Wichersstraat
1e BW. 61 Maria van Mackniel 1837
1e BW. 62 CR.A. 35 gezusters Cordova 1832 Wichersstraat
1e BW. 62a C.J. Cordova 1837
1e BW. 62b F.J. en C.J. Cordova 1837
1e BW. 63 CR.A. 15 weduwe J. Embricqs 1832 Grote Rijweg
1e BW. 63 CR.A. 15 weduwe J. Embricqs 21/02/1837 Cornelis Bankes (Benkens) 1837 Wichersstraat
1e BW. 63 Cornelis Benkins 1837
1e BW. 63 CR.A. 15 C. Benkens 11/07/1838 William Mackintosch 1838 Wichersstraat
1e BW. 64 CR.A. 16 D.L. Schultz 1832 Grote Rijweg
1e BW. 64 CR.A. 17 D.L. Schultz 1832 Grote Rijweg
1e BW. 64 D.R. Schultz 1837
1e BW. 65 CR.A. 24 Lena van Seeman 1832 Derde Dwarsstraat van de Grote Rijweg
1e BW. 65 Leena van Zeeman 1837
1e BW. 66 CR.A. 34 J. van Pers 1832 Wichersstraat
1e BW. 66 S.E. Simon 1837
1e BW. 67 CR.A. 33 boedel F. van Leckie 1832 Wichersstraat
1e BW. 67 CR.A. 33 Pauwina van Sara van Sobre 29/06/1833 J.H. Rooswijk 1833 voorstad Zeelandia
1e BW. 67 boedel Rooswijk 1837
1e BW. 68 CR.A. 32 Manheim van Weygandt 1832 Wichersstraat
1e BW. 68 CR.A. 32 19/08/1831 L. Thijm 1832 Wichersstraat
1e BW. 68 L. Thijm 1837
1e BW. 69 CR.A. 21b Mathijs van de weduwe van Dalen 1832 Wichersstraat
1e BW. 69 CR.A. 21b boedel vrije Mathijs van de weduwe van Dahlen 1833 Wicherstraat
1e BW. 69 CR.A. 21b 03/06/1833 J.F. Favery 1833 voorstad Zeelandia
1e BW. 69 J.F. Favery 1837
1e BW. 70 CR.A. 25 C.C. van Schwartz 1832 Wichersstraat
1e BW. 70 C.F. Swart 1837
1e BW. 71 CR.A. 26 C.C. van Schwartz 1832 Wichersstraat
1e BW. 71 onbekend 1837
1e BW. 72 CR.A. 27 boedel Johannes Jacobus Floris le Couvreur 14/02/1831 J.B. Louzada 1831 Grote Rijweg van Combe
1e BW. 72 CR.A. 27 C.C. van Schwartz 1832 Wichersstraat
1e BW. 72 J.B. Louzada 1837
1e BW. 73 CR.A. 28 boedel Johannes Jacobus Floris le Couvreur 14/02/1831 S.L.C. Le Couvreur 1831 voorstad Zeelandia
1e BW. 73 CR.A. 29 boedel Johannes Jacobus Floris le Couvreur 14/02/1831 S.L.C. Le Couvreur 1831 voorstad Zeelandia
1e BW. 73 CR.A. 28 S.L.C. le Couvreur 1832 Wichersstraat
1e BW. 73 CR.A. 29 S.L.C. le Couvreur 1832 Wichersstraat
1e BW. 73 CR.A. 28 Susanna Louisa Carolina Helena le Couvreur 12/10/1835 P.H. Arons 1835 Wichersstraat
1e BW. 73 CR.A. 29 Susanna Louisa Carolina Helena le Couvreur 12/10/1835 P.H. Arons 1835 Wichersstraat
1e BW. 73 P.H. Arons 1837
1e BW. 74 CR.A. 30 Sara Claasen 1832 Wichersstraat
1e BW. 74 Sara van Classen 1837
1e BW. 75 CR.A. 31 gezusters Kloubert 1832 Wichersstraat
1e BW. 75 gezusters Cloebert 1837
1e BW. 76 CR.A. 37 J.P. Tafares 1832 Wichersstraat
1e BW. 76 CR.A. 37 J.P. Tafares 28/03/1835 P. de Marchi 1835 voorstad Zeelandia
1e BW. 76 P. Demarchi 1837
1e BW. 77 CR.A. 38 J.P. Tafares 1832 Wichersstraat
1e BW. 77 CR.A. 38 J.P. Tafares 28/03/1835 P. de Marchi 1835 voorstad Zeelandia
1e BW. 77 CR.A. 38 P. de Marchi 07/04/1836 P. Langerak 1836 Voorstad Zeelandia
1e BW. 77 CR.A. 38 F. Langerak 18/10/1836 P. De Dimarchi 1836 Voorstad Zeelandia
1e BW. 77 CR.A. 38 P. Langerak 24/01/1837 H.A. du Coral 1837 voorstad Zeelandia
1e BW. 77 CR.A. 38 P. Langerak 26/08/1837 Louis Spanje, voor zijn minderjarige kinderen 1837 Wichersstraat
1e BW. 77a minderjarige L. Spanje 1837
1e BW. 77b Langerac 1837
1e BW. 77c H.A. du Coral 1837
1e BW. 78 CR.A. 43 J.M. Salomons 1832 Wichersstraat
1e BW. 78 boedel J.M. Salomons 1837
1e BW. 79 CR.A. 39 Hermanus & Henrietta Robert 1832 Wichersstraat
1e BW. 79 H.M. van Lobbrecht 1837
1e BW. 80 CR.A. 40 H.M. van Lobbrecht 1832 Wichersstraat
1e BW. 80 CR.A. 40 boedel M.H. Lobbrecht 19/11/1832 H.M. Lobbrecht 1832 voorstad Zeelandia
1e BW. 80 H.M. van Lobbrecht 1837
1e BW. 81 CR.A. 41 H.M. van Lobbrecht 1832 Wichersstraat
1e BW. 81 CR.A. 41 boedel M.H. Lobbrecht 19/11/1832 H.M. Lobbrecht 1832 voorstad Zeelandia
1e BW. 81 H.M. van Lobbrecht 1837
1e BW. 81 CR.A. 41 boedel Hendrica M. van Lobbrecht P. van Leeuwen 1843 Wichersstraat
1e BW. 82 CR.A. 49 A.M. van Transkowskie 1832 Tweede Dwarsstraat
1e BW. 82 de uitlandige Adams 1837
1e BW. 83 CR.A. 48 C.F. van Embricqs 1832 Tweede Dwarsstraat
1e BW. 83 C.T. van Embricqs 1837
1e BW. 84 CR.A. 47b Ferdinand van Brouwer 1832 Tweede Dwarsstraat
1e BW. 84 CR.A. 47b boedel Flora van Ferdinand van Brouwer 1836 Tweede Dwarsstraat
1e BW. 84 boedel Ferdinand van Brouwer 1837
1e BW. 84 CR.A. 47b J.T. Benescia 18/12/1838 Nathanael Vollenbeek 1838 Tweede Dwarsstraat
1e BW. 84 CR.A. 47b boedel Flora van Ferdinand van Brouwer 21/02/1839 J.T. Benescia 1839 Tweede Dwarsstraat
1e BW. 85 CR.A. 47a January van Embricqs 1832 Tweede Dwarsstraat
1e BW. 85 uitlandige J. van Embricqs 1837
1e BW. 86 CR.A. 45 L. Benesia 1832 Nieuwe Markt
1e BW. 86 CR.A. 46 L. Benesia 1832 Nieuwe Markt
1e BW. 86 L. Benessia 1837
1e BW. 87 CR.A. 50 boedel J.C. Geyer 1832 Fredericigracht
1e BW. 87 CR.A. 51 boedel J.C. Geyer 1832 Fredericigracht
1e BW. 87 CR.A. 52 boedel J.C. Geyer 1832 Fredericigracht
1e BW. 87 CR.A. 53 boedel J.C. Geyer 1832 Fredericigracht
1e BW. 87 CR.A. 54 boedel J.C. Geyer 1832 Fredericigracht
1e BW. 87 CR.A. 55 boedel J.C. Geyer 1832 Fredericigracht
1e BW. 87 onbekend 1837
1e BW. 88 CR.A. 56 Anthonia van Van Zichem 1832 Fredericigracht
1e BW. 88 CR.A. 56 Antonia van Van Zichem 22/12/1830 P.P. Spillenaar 1832 Fridericigracht
1e BW. 88 CR.A. 56 P.P. Spillenaar 26/07/1833 Johanna Klopman 1833 Nepveugracht
1e BW. 88 Johanna Klopman 1837
1e BW. 88 CR.A. 56 Johanna van Klopman 31/07/1837 B. Hesseling 1837 Crommelingsstraat
1e BW. 88 CR.A. 56 Berend Hesseling 08/01/1838 Volkert Willem de Villeneuve 1838 Krommelingstraat
1e BW. 88 CR.A. 56 B. Hesseling 14/08/1838 V.W. de Villeneuve, voor zijn minderjarige kinderen 1838 Crommelinsstraat
1e BW. 89 CR.A. 60 boedel E. van Paracabo 1832 Fredericigracht
1e BW. 89 CR.A. 61 boedel E. van Paracabo 1832 Fredericigracht
1e BW. 89 boedel Liefting 1837
1e BW. 90 CR.A. 63 Paulus Tuchscherer David Nassy 1831 voorstad Zeelandia
1e BW. 90 CR.A. 63b David Nassy 1832 Fredericigracht
1e BW. 90 CR.A. 63b David Nassy 05/09/1835 F.R. Benescia 1835 voorstad Zeelandia
1e BW. 90 K.F. Bessier 1837
1e BW. 91 CR.A. 63a Mietje van Lents 1832 Fredericigracht
1e BW. 91 P. Rompel 1837
1e BW. 92 CR.A. 62 boedel A.G. Ettgen 1832 Fredericigracht
1e BW. 92 C.T. van Embricqs 1837
1e BW. 93 CR.A. 69 P.C. Austin, geboren Poppelman 21/01/1830 Richard White 1830 Combe
1e BW. 93 CR.A. 69 Richard White 1832 Fredericigracht
1e BW. 93 CR.A. 70 Richard White 1832 Fredericigracht
1e BW. 93 CR.A. 71 Richard White 1832 Fredericigracht
1e BW. 93 CR.A. 72 Richard White 1832 Fredericigracht
1e BW. 93 CR.A. 73 Richard White 1832 Fredericigracht
1e BW. 93 CR.A. 69 Richard White 14/06/1833 G.S. de Veer 1833 Nepveugracht
1e BW. 93 G.S. de Veer 1837
1e BW. 94 CR.A. 68 J.C. Kamps 10/08/1830 Joseph B. Louzada Mz. 1830 voorstad Zeelandia
1e BW. 94 CR.A. 68 Joseph B. Louzada 1832 Fredericigracht
1e BW. 94 CR.A. 68 J.B. Louzada Mz. 20/09/1833 Frederik Niebur 1833 voorstad Zeelandia
1e BW. 94 Frederik Niebuur 1837
1e BW. 95 CR.A. 66 L. Forberger nomine uxoris 1832 Fredericigracht
1e BW. 95 CR.A. 67 L. Forberger nomine uxoris 1832 Fredericigracht
1e BW. 95 CR.A. 66 erven F.C. Forberger, geboren de l'isle 01/12/1835 T.M. Schotborgh 1835 voorstad Zeelandia
1e BW. 95 CR.A. 67 erven F.C. Forberger, geboren de l'isle 01/12/1835 T.M. Schotborgh 1835 voorstad Zeelandia
1e BW. 95 F.M. Schotborgh 1837
1e BW. 96 CR.A. 64 S.F.J. Kuhn 1832 Fredericigracht
1e BW. 96 CR.A. 65 S.F.J. Kuhn 1832 Fredericigracht
1e BW. 96 S.F.J. Kuhn 1837
1e BW. 97 CR.A. 62a C.T. van Embricqs, voor boedel A.G. Etgen 10/09/1834 Constantia van E. Alexander 1834 Nepveugracht
1e BW. 97 Constantie van J. Alexander 1837
1e BW. 98 CR.A. 84 J.D. Valentijn 1832 Fredericigracht
1e BW. 98 F.L. en H.F. Valentijn 1837
1e BW. 98 CR.A. 84 H.F. Valentijn 1838 Nepveusgracht
1e BW. 99 CR.A. 59 Q.G. Pichot nomine uxoris 06/07/1830 J.D. Vallentijn, voor zijn minderjarige kinderen 1830 Nepveugracht
1e BW. 99 CR.A. 59 Q.G. Pichot 1832 Fredericigracht
1e BW. 99 boedel Q.G. Pichot 1837
1e BW.100 CR.A. 58 Anna Schuman 1832 Fredericigracht
1e BW.100 boedel F. Schuman 1837
1e BW.101 CR.A. 57 J.C. Trebto 1832 Fredericigracht
1e BW.101 boedel Tripto 1837
1e BW.102 CR.A. 74 boedel G.W. Kaps 1832 Fredericigracht
1e BW.102 CR.A. 74 boedel J.C. Stuger 1836 Voorstad Zeelandia
1e BW.102 onbekend 1837
1e BW.103 CR.A. 75 M.H. Cotino 1832 Fredericigracht
1e BW.103 onbekend 1837
1e BW.104 CR.A. 76 Isaac Abendanon 1832 Fredericigracht
1e BW.104 onbekend 1837
1e BW.105 CR.A. 77 boedel weduwe Weitzel 1832 Fredericigracht
1e BW.105 onbekend 1837
1e BW.106 CR.A. 78 boedel Ferrand 1832 Fredericigracht
1e BW.106 onbekend 1837
1e BW.107 CR.A. 79 J. Schippers 1832 Fredericigracht
1e BW.107 onbekend 1837
1e BW.108 CR.A. 80 Bien van Van Halm 1832 Fredericigracht
1e BW.108 onbekend 1837
1e BW.109 CR.A. 82 Johanna van van Ommeren 1832 Fredericigracht
1e BW.109 onbekend 1837
1e BW.110 CR.A. 81 M. Karch 1832 Fredericigracht
1e BW.110 J.M. Karg 1837
1e BW.111 CR.A. 83b Carel Regelitzky 14/04/1831 J.F. Boulanger 1831 aan de Combé (op Combe)
1e BW.111 CR.A. 83b H.E. Molder 1832 Fredericigracht
1e BW.111 CR.A. 83b Jean Francois Boulanger 18/12/1834 Henrietta van Straatman, voor haar minderjarige kinderen 1834 voorstad Zeelandia
1e BW.111 boedel Straatman 1837
1e BW.112 CR.A. 83a minderjarige kinderen van Elizabeth Mulder 14/04/1831 J.F. Boulanger 1831 aan de Combé (op Combe)
1e BW.112 CR.A. 83a kinderen van H.E. Molder 1832 Fredericigracht
1e BW.112 CR.A. 83a J.F. Boulanger 02/08/1833 W.C. Staillard 1833 Nepveugracht
1e BW.112 CR.A. 83a W.C. Stallard 26/01/1837 C.L. de Hondt 1837 Combe
1e BW.112 d' Hont 1837
1e BW.112 CR.A. 83a C.L. d' Hondt 22/10/1838 P. de Marchi 1838 Aan de Combé (op Combe)
1e BW.113 CR.A.121 kinderen van P. Meyne 1832 Dwarsstraat
1e BW.113 CR.A.121 Henrietta Frederica Walree, geboren Meijne en Willem Francicus Meijne 02/10/1832 Amadio Franchino Richardi 1832 Voorstad Zeelandia
1e BW.113 A.F. Richards 1837
1e BW.114 CR.A.114 A.G. Eickenhorst 1832 Dwarsstraat
1e BW.114 CR.A.114 boedel Anna Gesina van Eikenhorst 09/07/1833 F.J. Thiel 1833 Voorstad Zeelandia
1e BW.114 CR.A.114 F.J. Thiel 08/12/1834 J.A. Voigt 1834 Voorstad Zeelandia
1e BW.114 J.A. Voigt 1837
1e BW.115 CR.A.113 J.P. Pardo 1832 Dwarsstraat
1e BW.115 Johanna Petronella Pardo 1837
1e BW.116 CR.A. 99 C.L. de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.116 CR.A.100 C.L. de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.116 CR.A.101 C.L. de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.116 CR.A.102 C.L. de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.116 CR.A. 85 Abraham de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.116 CR.A.103 Abraham de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.116 CR.A.104 Abraham de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.116 Gouverneur A. de Veer 1837
1e BW.116 CR.A. 85 boedel A. de Veer 23/08/1838 William Mackintosch 1838 Mauritiusstraat
1e BW.117 CR.A. 86 Abraham de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.117 CR.A. 87 Abraham de Veer 1832 Mauriciusstraat
1e BW.117 C.L. de Veer 1837
1e BW.117 CR.A. 86 boedel A. de Veer 23/08/1838 William Mackintosch 1838 Mauritiusstraat
1e BW.118 CR.A. 94 J. Abendanon 1832 Mauriciusstraat
1e BW.118 CR.A. 93 weduwe M.G. van Dalen 1832 Mauriciusstraat
1e BW.118 onbekend 1837
1e BW.119 CR.A. 96 Adam Cameron 1832 Mauriciusstraat
1e BW.119 onbekend 1837
1e BW.120 CR.A. 98 M. Karch 1832 Mauriciusstraat
1e BW.120 onbekend 1837
1e BW.121 CR.A. 97 Johanna van Van Ommeren 1832 Mauriciusstraat
1e BW.121 onbekend 1837
1e BW.122 CR.A. 88 boedel weduwe Weitzel 1832 Mauriciusstraat
1e BW.122 onbekend 1837
1e BW.123 CR.A. 89 G. van Buttner 1832 Mauriciusstraat
1e BW.123 onbekend 1837
1e BW.124 CR.A. 90 Coquette van Beudeker 1832 Mauriciusstraat
1e BW.124 onbekend 1837
1e BW.124 CR.A. 90 boedel Coquette van Beudeker 21/02/1839 (P. van Leeuwen voor) de minderjarige Perella Maria de Vries Boas 1839 Mauritiusstraat
1e BW.125 CR.A. 91 D.M. Samson 1832 Mauriciusstraat
1e BW.125 onbekend 1837
1e BW.126 CR.A. 92 Louisa Catharina Kohl, voor hare dochter 1832 Mauriciusstraat
1e BW.126 onbekend 1837
1e BW.127 CR.A. 95 M.A. Wirth 1832 Mauriciusstraat
1e BW.127 onbekend 1837
1e BW.128 CR.A.105 Adam Cameron 1832 Waterkant
1e BW.128 CR.A.106 Adam Cameron 1832 Waterkant
1e BW.128 CR.A.107 Adam Cameron 1832 Waterkant
1e BW.128 A. Cameron 1837
1e BW.129 CR.A.108 J. Fient & weduwe D' Aquin 1832 Waterkant
1e BW.129 CR.A.109 J. Fient & weduwe D' Aquin 1832 Waterkant
1e BW.129 CR.A.108 mr. A.F. Lammens nomine uxoris 21/05/1832 J. Fient 1832 Mauritiusstraat
1e BW.129 CR.A.108 J. Fient 24/03/1835 Maria Helena Zegelaar 1835 Mauritiusstraat
1e BW.129 CR.A.108 M.H. Zeegelaar 25/08/1836 James Thijm 1836 Mauritiusstraat
1e BW.129 J. Thijm 1837
1e BW.130 CR.A.110 C.A. Roman 10/08/1830 J.D. Vallentijn 1830 Grote Waterstraat
1e BW.130 CR.A.110 C.A. Roman 1832 Waterkant
1e BW.130 CR.A.110 C.A. Roman 1832 Voorstad Zeelandia
1e BW.130 J.D. Valentijn 1837
1e BW.130 CR.A.110 C.A. Roman 20/04/1837 Frederik van Wilkens 1837 Grote Waterstraat
1e BW.130 CR.A.110 boedel J.D. Vallentijn 1838 Grote Waterstraat
1e BW.130 CR.A.110 boedel J.D. Vallentijn 17/12/1839 de minderjarige A. Brunings 1839 Grote Waterstraat
1e BW.131 CR.A.111 C.A. Roman 1832 Waterkant
1e BW.131 C.A. Roman 1837
1e BW.132 CR.A.112a J. Buttenie 1832 Waterkant
1e BW.132 Janssie van Buttenie 1837
1e BW.132 CR.A.112a Jansje van Buttenie 24/04/1837 C.H. Galleway 1837 Voorstad Zeelandia
1e BW.133 CR.A.112b J.P. Pardo 1832 Waterkant
1e BW.133 CR.A.112b Johanna Petronella Pardo 06/05/1837 Merie van Soesman 1837 Voorstad Zeelandia
1e BW.133 Mery van Soesman 1837
1e BW.134 CR.A.123 Abraham de Veer 1832 Waterkant
1e BW.134 A. de Veer 1837
1e BW.134 CR.A.123 boedel A. de Veer 31/08/1838 J.S. Ries 1838 Grote Waterstraat
1e BW.135 CR.A.124 Benjamin Haukes 10/01/1831 P. van Esch 1831 Combe
1e BW.135 CR.A.124 Benjamin Hawkes boedel P.D. van Esch 1832 Waterkant
1e BW.135 boedel P.D. van Esch 1837
1e BW.135 CR.A.124 Jeanette van Monsanto 21/09/1837 Gebroeders Reijns 1837 Combé
1e BW.136 CR.A.125 30/08/1830 van der Smissen & Co. 1830 Grote Waterstraat
1e BW.136 CR.A.125 van der Smissen & Co. 30/08/1830 N. Box & Co. 1830 Voorstad Zeelandia
1e BW.136 CR.A.126 van der Smissen & Co. 30/08/1830 N. Box & Co. 1830 Voorstad Zeelandia
1e BW.136 CR.A.125 N. Box 1832 Waterkant
1e BW.136 CR.A.126 N. Box 1832 Waterkant
1e BW.136 N. Box en Co. 1837
1e BW.137 CR.A.127 Mietje van Vornkall 1832 Nepvuesgracht
1e BW.137 M. van Voorenkalk 1837
2e BW. 1 KW.D. 1 Jacob de Leon 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 1 Jacob de Leon 1837
2e BW. 2 KW.D. 2 J.G. Engel 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 2 KW.D. 2 boedel Johan Gottlieb Engel 16/07/1834 C.A. Richter, voor minderjarige kinderen van Annaatje van Susanna van Bruijning 1834 Rijweg naar Kwatta
2e BW. 2 C.A. Richter 1837
2e BW. 3 KW.D. 3 J.G. Engel 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 3 Sophia Boveen 1837
2e BW. 4 KW.D. 4 J.G. Engel 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 4 KW.D. 4 boedel Johan Gottlieb Engel 16/07/1834 S.A. Samuels 1834 Rijweg naar Kwatta
2e BW. 4 S.A. Samuels 1837
2e BW. 5 KW.D. 4 J.G. Engel 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 5 boedel Johan Gottlieb Engel 1834 Rijweg naar Kwatta
2e BW. 5 H.J.J. Bramm 1837
2e BW. 6 KW.D. 5 Jacob Nahar 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 6 boedel Jacob Nahar 1837
2e BW. 7 KW.D. 6 boedel Rika Crepie 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 7 Ribca van Crepie 1837
2e BW. 8 KW.D. 7 Wilhelmina van de weduwe de Kruijff 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 8 boedel W. van de Kruif 1837
2e BW. 9 KW.D. 8 Christiaan Weyler 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 9 KW.D. 8 C.G. Weijler 25/05/1832 J.G. Weijler 1832 Grote Rijweg van Kwata
2e BW. 9 C. Weiler 1837
2e BW. 10 Nederlandsch Israelitische Gemeente 1837
2e BW. 11 KW.D. 9 J.W. Becker 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 11 J.W. Becker 1837
2e BW. 12 M.E. Geerke 1837
2e BW. 13 KW.D. 10 B. van Castilho 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 13 Besje van Castilho 1837
2e BW. 14 KW.D. 11 H. van der Sman 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 14 J. van der Sman 1837
2e BW. 15 H.N. Levy 1837
2e BW. 16 KW.D. 12 J. Thijm 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 16 Jacob Norden 1837
2e BW. 17 KW.D. 13 M. & P.A. Tdlohreg 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 17 P.H. Thloreg 1837
2e BW. 18 KW.D. 14 J.G. Engel 1832 Rijweg van Kwatta
2e BW. 18 Johann Quassie van Engel 1837
2e BW. 19 BK.D. 32 Henriette Roux 1832 Wanicastraat
2e BW. 19 Henrietta Roux 1837
2e BW. 20 BK.D. 33 J. Solis 1832 Wanicastraat
2e BW. 20 Weeskamer 1837
2e BW. 20 desolate boedel Sultane van Eijma E. Nahar 1838 Wanicastraat
2e BW. 21 BK.D. 34 C.D.P. & J.J. van Heyningen 1832 Wanicastraat
2e BW. 21 J.J. van Heyningen 1837
2e BW. 22 BK.D. 35 Willemeintje van Van Onna 1832 Wanicastraat
2e BW. 22 Willem van Van Onna 1837
2e BW. 23 BK.D. 36 Eva van Van Willemsen 1832 Wanicastraat
2e BW. 23 E.C.A. Comvalius 1837
2e BW. 24 BK.D. 37 Victor Roux 1832 Wanicastraat
2e BW. 24 Joost van Nieuw Jaar van Nieuw Amsterdam 1837
2e BW. 25 BK.D. 14 Maria Elisabeth van Forrees 1832 Grote Hofstraat
2e BW. 25 Elisabeth Maria van Foreest 1837
2e BW. 26 FG.D. 9 boedel Isaac Abendanon 03/08/1832 Simon Abendanon 1832 Pad van Wanica
2e BW. 26 FG.D. 9 Abuis van Bruinsburg 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 27 FG.D. 13 C.L. Dompig 1832 Gemenelandsweg
2e BW. 27 FG.D. 13 C.L. Dompig 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 28 FG.D. 15 A.A. Halfhide 1832 Gemenelandsweg
2e BW. 28 FG.D. 15 F.A.C. Dompig 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 29 onbekend 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 30 Nicodemius Winst van Cordova 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 31 FG.D. 17 Catharina van Vincke 1832 Gemenelandsweg
2e BW. 31 Catharina van Vincke 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 32 FG.D. 19 Wilhelmina van Stokkenbroek 1832 Gemenelandsweg
2e BW. 32 Christiaan John 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 33 FG.D. 22b Charlotte Houman 1832 Gemenelandsweg
2e BW. 33 FG.D. 22 minderjarige van Afourtit 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 34 FG.D. 20b Amimba van Guhl 1832 Gemenelandsweg
2e BW. 34 E. Matroos 1837 Gemenenlandsweg
2e BW. 35 FG.D. 23 Betje van Swennicke 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 35 FG.D. 23 Fortuin van Schwenneke 1837 Gemenenlandsweg, hoek Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 36 FG.D. 24 Maria van Varenhorst 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 36 FG.D. 24 Hendrik Varenhorst 1837 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 37 FG.D. 25 boedel M.S. de Vries 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 37 FG.D. 25 boedel J.A. Samson 1837 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 38 FG.D. 26 Cornelia Elisabeth Koning 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 38 FG.D. 26 Jeanette Amalia van Meyer 1837 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 39 E.W. van Duive 1837 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 40 M.A. Keizer qq 1837 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 41 D.498 boedel Moses Simon de Vries 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 41 D.498 20/06/1832 F. Eijsbreker 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 41 uitlandige F. Eysbreker 1837
2e BW. 42 D.497 C.J. Favery, geboren Directie 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 42 J.F. Favery 1837
2e BW. 43 D.496 C.J. Favery, geboren Directie 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 43 J.F. Favery 1837
2e BW. 44 D.495 boedel M. van der Swier 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 44 H. van Walbach 1837
2e BW. 45 D.494 boedel Kwassie van du Maurin 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 45 H. van Walbach 1837
2e BW. 46 D.493 boedel Maria van Varenhorst 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 46 D.493 boedel Maria van Varenhorst 29/06/1833 J.C. Stuger 1833 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 46 D.493 J.C. Stuger 28/07/1834 James Holdrige 1834 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 46 James Holdridge 1837
2e BW. 47 D.492 J.E. Vels 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 47 D.492 J.E. Vels 27/03/1832 Juliane Comvalius 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 47 Juliana Comvalius 1837
2e BW. 48 D.490 boedel Jacobus Hendrikzoon 1832 Zwartenhovenbrugstraat
2e BW. 48 boedel Jacobus Hendrikzoon 1837
2e BW. 49 D. 47 grond Wolffenbuttel 1832 Gravenstraat
2e BW. 49 Jacob de Leon en Ribca Fernandes 1837
A. 1 A. 1 F. Taunay 1832 Gravenstraat
A. 1 F. Taunay 1837
A. 1 A. 1 uitlandige F. Taunay 28/06/1838 D.B. de Mesquita 1838 Gravenstraat
A. 2 A. 3 Salomon & boedel S.H. de la Parra 1832 Gravenstraat
A. 2 S. & boedel S.H. de la Parra 1837
A. 3 A. 5 weduwe G.A.D. de Graaff 1832 Gravenstraat
A. 3 H. Bylaart nomine uxoris 1837
A. 3 A. 5 uitlandige H. Bijlaart 1837 Gravenstraat
A. 4 A. 7 boedel Th. van Bommel 1832 Gravenstraat
A. 4 J.J.F. Nobel 1837
A. 5 A. 9 P.D. van de Vijver 1832 Gravenstraat
A. 5 J.H. Cordua nomine uxoris 1837
A. 6 A. 11 Abraham de Leon 1832 Gravenstraat
A. 6 Abraham de Leon 1837
A. 7 A. 12 E.J. Wesenhagen 1832 Gravenstraat
A. 7 E.J. Wesenhagen 1837
A. 7 A. 12 24/04/1837 E.J. Wesenhagen 1837 Gravenstraat
A. 8 A. 13 J.C. Sanches 1832 Gravenstraat
A. 8 J.C. Sanches 1837
A. 9 B. 30 kinderen van Juda 25/05/1831 Charlotte Josina Sanches 1831 Gravenstraat
A. 9 B. 30 C.J. Sanches 1832 Gravenstraat
A. 9 J.C. Sanches 1837
A. 10 B. 31 weduwe Spillenaar, geboren Friderici 20/10/1830 R.H. Esser 1830 Gravenstraat
A. 10 B. 31 R.H. Esser 1832 Gravenstraat
A. 10 R.H. Esser 1837
A. 11 B. 33 R.H. Esser 1832 Gravenstraat
A. 11 B. 33 Petrus Philippus Spillenaar en Christiaan Salomon Spillenaar 27/12/1833 mr. H. Heijlidy Cz 1833 Gravenstraat
A. 11 H. Heylidy 1837
A. 12 B. 35 Roomsche Kerk 1832 Gravenstraat
A. 12 B. 37 Roomsche Kerk 1832 Gravenstraat
A. 12 Rooms Catholieke Kerk 1837
A. 13 B. 40 B. Guilmin 1832 Gravenstraat
A. 13 Guilmin 1837
A. 13 B. 40 F.B. Guilmin 17/08/1838 A.J. Samuels 1838 Gravenstraat
A. 14 B. 42 boedel Josia Pardo 1832 Gravenstraat
A. 14 Guilmin 1837
A. 15 B. 43 E.W. Pardo 1832 Gravenstraat
A. 15 B. 44 E.W. Pardo 1832 Gravenstraat
A. 15 E.W. Pardo 1837
A. 16 B. 46 P. van Esch 1832 Gravenstraat
A. 16 B. 46 boedel Pieter Dirk van Esch 22/06/1832 J.A.V. van Esch 1832 Gravenstraat
A. 16 B. 46 boedel mr. J.A.V. van Esch 1833 Gravenstraat
A. 16 B. 46 10/12/1833 Administrateur van Financien voor het Gouvernement 1833 Gravenstraat
A. 16 Gouvernement Generaal 1837
A. 17 B. 48 F. Taunay 1832 Gravenstraat
A. 17 B. 48 Fredrik Taunay 23/07/1833 N.G. Vlier 1833 Gravenstraat
A. 17 N.G. Vlier 1837
A. 18 B. 50 C.P. Vlier 1832 Gravenstraat
A. 18 B. 50 L. Thijm gewezen vendumeester 14/08/1833 boedel mr. C.Ph. Vlier 1833 Gravenstraat
A. 18 N.G. Vlier 1837
A. 19 B. 52 erven Jacob del Sotto 1832 Gravenstraat
A. 19a erven Delsotte 1837
A. 19b erven Delsotte 1837
A. 20 B. 54 Coenraad Benedictus 1832 Gravenstraat
A. 20a C. Benedictus 1837
A. 20b C. Benedictus 1837
A. 20c C. Benedictus 1837
A. 21 B. 55 D.B. de Mesquita 1832 Gravenstraat
A. 21 B. 55 J.J.R. de Mesquita qq D.B. de Mesquita 29/05/1836 J.F.L. Clemens 1836 Gravenstraat
A. 21 J.F.L. Clemen 1837
A. 22 B. 57 J.B. Louzada Mz cs qq 1830 Gravenstraat
A. 22 B. 57 H.M. de Louzada ½ en M.C. & H.J. Aulorius ieder ¼ 1832 Gravenstraat
A. 22 B. 57 minderjarigen Hary Marcus Louzado en H.J. Aulorius 27/05/1830 M.C. Aulorius 1832 Gravenstraat
A. 22 M.C.E. Aulorius 1837
A. 23 B. 59 A.P. Aulorius 1832 Gravenstraat
A. 23 A.P. Aulorius 1837
A. 24 B. 61 weduwe H.E. Focke 1832 Gravenstraat
A. 24 weduwe H.E. Focke 1837
A. 25 B. 63 F. van Sachten 1832 Gravenstraat
A. 25 S.F. van Sachten 1837
A. 26 C. 24 boedel J.F.C. Becker 1832 Gravenstraat
A. 26 C. 24 J. Asmus nomine uxoris 30/03/1832 J.W. Becker 1832 Gravenstraat
A. 26 F.W. Becker senior en junior 1837
A. 27 C. 26 J.C.F. Walther 31/03/1830 P.H. Arons 1830 Gravenstraat
A. 27 C. 26 J.C.F. Walther & P.H. Arons 1832 Gravenstraat
A. 27 P.H. Arons 1837
A. 28 B. 56 17/02/1831 B.M. Sanches 1831 Gravenstraat
A. 28 B. 56 boedel B.M. Sanches 1832 Gravenstraat
A. 28 B. 56 D.M. Sanches erfgenaam ½ boedel B.M. Sanches 04/12/1835 Johannes Benjamin Sanches 1835 Gravenstraat
A. 28 B. 56 D.M. Sanches erfgenaam ½ boedel B.M. Sanches 04/12/1835 Johannes Benjamin Sanches 1835 Steenbakkersgracht
A. 28 Betsy van Castilho 1837
A. 29 B. 53 D.B. de Mesquita 1832 Gravenstraat
A. 29a A.B. de Mesquita 1837
A. 29b A.B. de Mesquita 1837
A. 29c A.B. de Mesquita 1837
A. 29d A.B. de Mesquita 1837
A. 30 B. 51 M.J. van Schoon 1832 Gravenstraat
A. 30 M.J. Schoon 1837
A. 30 B. 51 M.J. van Schoon 03/12/1838 S.E. van Raatgever, voor zich en haar minderjarige kinderen 1838 Gravenstraat
A. 31 B. 49 01/03/1830 Q.G. Pichot 1830 Gravenstraat
A. 31 B. 49 Q.G. Pichot nomine uxoris 24/05/1830 Maria Sanches 1830 Gravenstraat
A. 31 B. 49 Maria Sanches 1832 Gravenstraat
A. 31 B. 49 Maria Sanches 30/06/1836 Coenraad Barends 1836 Gravenstraat
A. 31 C. Barends 1837
A. 32 B. 47 M.A. Keyzer 1832 Gravenstraat
A. 32 M.A. Keizer 1837
A. 33 B. 45 boedel Jacob Lion Arons 1832 Gravenstraat
A. 33 weduwe Lion Arons 1837
A. 34 B. 41 Rachel Nahar, geboren Jessurun 1832 Gravenstraat
A. 34a weduwe Nahar 1837
A. 34b weduwe Nahar 1837
A. 34c weduwe Nahar 1837
A. 34d weduwe Nahar 1837
A. 35 B. 39 William Broudes 1832 Gravenstraat
A. 35 William van Embricks 1837
A. 36 B. 38 A. Huskus 1832 Gravenstraat
A. 36 B. 38 boedel A. Huskus en echtgenoot J.C.F.C.M. Sibolt 1836 Gravenstraat
A. 36 B. 38 boedel A. Huskus en echtgenoot J.C.F.C.M. Sibolt 24/10/1836 J.L. Schmidtmer 1836 Gravenstraat
A. 36 J.L. Schmitzmer 1837
A. 37 B. 34 G. Polichy 1832 Gravenstraat
A. 37 B. 36 G. Polichy 1832 Gravenstraat
A. 37 G. Polichy 1837
A. 38 B. 32 boedel C.S. Baumgartner 1832 Gravenstraat
A. 38 B. 32 M.J. Robles 28/03/1833 A.A. Stubbe 1833 Gravenstraat
A. 38 B. 32 A.A. Stubbe 09/06/1836 Juliana Petronella Janson 1836 Gravenstraat
A. 38 J.P. Janson 1837
A. 39 A.112 A.M. Godschin 1832 Watermolenstraat
A. 39 A.M. Gotschin 1837
A. 40 A. 10 A. van Hasselaar 1832 Gravenstraat
A. 40 A. 10 A. van Hasselaar 19/03/1833 A. Roelofsz 1833 Gravenstraat
A. 40 A. Roelofs 1837
A. 41 A. 8 J.H. Rooswijk 1832 Gravenstraat
A. 41 A. 8 boedel J.H. Rooswijk 11/04/1836 F.C. Kuster (½) en weduwe Kuster voor haar minderjarige zoon (½) 1836 Gravenstraat
A. 41 gebroeders Kuster 1837
A. 41 A. 8 H.G. Kuster 31/12/1838 F.C. Kuster 1839 Gravenstraat
A. 42 A. 6 kinderen van Louisa Mean 1832 Gravenstraat
A. 42 Mean 1837
A. 43 A. 4 boedel S.M. Klein 1832 Gravenstraat
A. 43 A. 4 10/03/1830 J.C. Stuger 1832 Gravenstraat
A. 43 A. 4 J.C. Stuger 14/03/1832 L. Roman, geboren Carter 1832 Gravenstraat
A. 43 A. 4 C.A. Roman nomine uxoris 21/04/1836 Levy Bixby 1836 Gravenstraat
A. 43 L. Bixby 1837
A. 44 A. 44 A.A. de Boer 15/02/1830 J.J.G. Spilker 1830 Plein
A. 44 A. 44 boedel M.A. Wolff 15/02/1830 J.J.G. Spilker 1830 Plein
A. 44 A. 44 erven weduwe J. Möhler 1832 Plein
A. 44 A. 44 Cornelia Scheper en Constantie Verschuur, gehuwd met Johannes Scheen 12/02/1834 G.L. Röperhoff 1834 Gravenstraat
A. 44 A. 44 G.L. Roperhoff 24/02/1836 aan den Lande 1836 Gravenstraat
A. 44 Gouvernement Generaal 1837
A. 45 A. 45 erven weduwe J. Möhler 1832 Plein
A. 45 A. 45 A.A. de Boer 15/02/1830 J.J.G. Spilker 1832 Plein
A. 45 A. 45 boedel M.A. Wolff 15/02/1830 J.J.G. Spilker 1832 Plein
A. 45 A. 45 Cornelia Scheper en Constantie Verschuur, gehuwd met Johannes Scheen, als erfgenamen van M.A. Wolff 11/03/1834 J.J.G. Spilker 1834 Gouvernements Plein
A. 45 A. 45 J.J.G. Spilker nomine uxoris 23/02/1836 aan den Lande 1836 Plein
A. 45 Gouvernement Generaal 1837
A. 46 A. 46 erven de Vree of Adam Cameron 1832 Plein
A. 46 Gouvernement Generaal 1837
A. 47 A. 14 Mozes Oliveira junior 1832 Heerenstraat
A. 47 Gouvernement Generaal 1837
A. 48 A. 16a A. Malmberg Azn 1832 Heerenstraat
A. 48 A. 16a A. Malmberg Az. 16/05/1832 J.J. Engelbrecht 1832 Heerenstraat
A. 48 J.J. Engelbrecht 1837
A. 49 A. 16b A. Malmberg Az. 22/06/1830 O. Eijlers 1830 Heerenstraat
A. 49 A. 18 10/03/1830 O. Eijlers 1830 Heerenstraat
A. 49 A. 16b O. Eylers 1832 Heerenstraat
A. 49 A. 18 O. Eylers 1832 Heerenstraat
A. 49 A. 16b boedel O. Eijlers 24/11/1832 J.C.F. Walther 1832 Heerenstraat
A. 49 J.G. Spilker 1837
A. 49 A. 16b J.C.F. Walther 25/02/1837 J.J.G. Spilker 1837 Heerenstraat
A. 49 A. 16b J.J.G. Spilker 21/05/1838 Joel Gomperts Salomons 1838 Heerenstraat
A. 49 A. 16b J.J.G. Spilker 19/11/1840 J.G. Salomons nomine uxoris 1840 Heerenstraat
A. 50 A. 20 Francina van Doesburg 1832 Heerenstraat
A. 50 A. 20 erven Francina van Doesburg 09/12/1833 Anna Francina Lambertina Doesburg 1833 Heerenstraat
A. 50 A. Doesburg 1837
A. 51 A. 22 J.H. Rooswijk 1832 Heerenstraat
A. 51 A. 22 boedel Jacob Hendrik Rooswijk 28/06/1836 Jacoba Carolina Hendrika Schiederus 1836 Heerenstraat
A. 51 Coba van Stenhuis 1837
A. 52 A. 24 boedel D. Brederode 1832 Heerenstraat
A. 52 A. 24 boedel D. Brederode 13/04/1835 J.O.N. Engelbrecht 1835 Heerenstraat
A. 52 J.O.N. Engelbrecht 1837
A. 53 A. 26 Ezechiel Barend 1832 Heerenstraat
A. 53 A. 26 Ezechiel Barend 26/01/1833 Sussana Levy, geboren Goedman 1833 Heerenstraat
A. 53 A. 26 Susanna Isak Goedman, weduwe J.M. Levy 19/04/1837 J. Popken, voor de minderjarige kinderen Popken 1837 Heerenstraat
A. 53 Popken 1837
A. 54 A. 27 M.N. Torres 1832 Heerenstraat
A. 54 A. 27 M.N. Torres 19/03/1833 Anna W. van den Brinck, voor haar minderjarige dochter Gollenstede 1833 Heerenstraat
A. 54 C.E. Gollenstede 1837
A. 55 A. 29 boedel weduwe G.N. Linck 1832 Heerenstraat
A. 55 A. 29 19/11/1832 boedel M.A. Salomons 1832 Heerenstraat
A. 55 A. 31 G.P. Heilbron 1832 Heerenstraat
A. 55 A.117 G.P. Heilbron 1832 Watermolenstraat
A. 55 A.118 G.P. Heilbron 1832 Watermolensteeg
A. 55 A. 31 boedel G.P. Heilbron 1835 Heerenstraat
A. 55 weduwe M.A. Salomons 1837
A. 55 A. 31 boedel G.P. Heilbron 24/02/1837 weduwe M.A. Salomons 1837 Heerenstraat
A. 56 B. 64 boedel Salomon van Tholl 1832 Heerenstraat
A. 56 B. 64 weduwe Salomon van Toll 22/03/1830 M.A. Salomons 1832 Watermolenstraat
A. 56 B. 64 boedel Joel Gomperts 11/10/1832 Mary Thomas 1832 Heerenstraat
A. 56 B. 66 H.P. Nerhkorn 1832 Heerenstraat
A. 56 B. 66 J.C.F. Walther 19/07/1830 Mary Thomas 1832 Heerenstraat
A. 56 Mery Thomas 1837
A. 56 B. 64 M. Thomas 04/01/1839 C.H. Gallez, geboren Buillab 1839 Heerenstraat
A. 57 B. 68 Jan Hendrik Franke 30/08/1830 Petronella van Pacotton 1830 Heerenstraat
A. 57 B. 68 Petronella van Paccotton 1832 Heerenstraat
A. 57 Petronella van Paccoton 1837
A. 57 B. 68 boedel Petronella van Paccotton 15/01/1839 Theodoor Cordua 1839 Heerenstraat
A. 58 B. 70 R. van Schuylenborgh & Co 1832 Heerenstraat
A. 58 B. 70 Reiner van Schuijlenborgh 25/10/1836 J.F. de Rooij 1836 Heerenstraat
A. 58 J.F. de Rooij 1837
A. 59a B. 72a weduwe Haya J.S. Levy Menits 1832 Heerenstraat
A. 59a weduwe Menist, geboren Gomperts 1837
A. 59b B. 72b weduwe Haya J.S. Levy Menits 1832 Heerenstraat
A. 59b weduwe Menist, geboren Gomperts 1837
A. 60 B. 73 M.E. Geerke 1832 Heerenstraat
A. 60 B.170 M.E. Geerke 1832 Noordhoek Oude Oranjetuin
A. 60a M.E. Geerke 1837
A. 60b M.E. Geerke 1837
A. 60c M.E. Geerke 1837
A. 61 B.172 Philip & Joseph Victor Bougrenon 1832 Noordhoek Oude Oranjetuin
A. 61 B.172 F.P. Bouguenon en weduwe J.F. Bouguenon, voor haar minderjarige zoon 30/06/1836 E. Scheffer 1836 Noorderkerkstraat
A. 61 E. Scheffer 1837
A. 62 B.174 C. Vieira 1832 Noordhoek Oude Oranjetuin
A. 62 M.C.G. Vieira 1837
A. 63 B.175 Jan Schobbé 18/07/1831 P. van Leeuwen 1831 Noorder- of Korte kerkstraat
A. 63 B.175 P. van Leeuwen 02/02/1832 E.H. Woning, voor hare minderjarige kinderen 1832 Noorder- of Korte kerkstraat
A. 63 B.175 E.H. Woning, voor hare kinderen 1832 Noordhoek Oude Oranjetuin
A. 63 B.175 Elisabeth Henrietta Woning, voor haar minderjarige kinderen 30/12/1834 J.B. Leduc nomine uxoris 1835 Noorder- of Korte kerkstraat
A. 63 C.L. Le Duc, geboren Smith 1837
A. 64 B.173 J.L. Pater 1832 Noordhoek Oude Oranjetuin
A. 64 weduwe Oehlers 1837
A. 65 B.171 kinderen van Louisa Pater 1832 Noordhoek Oude Oranjetuin
A. 65a minderjarigen van L. Pater 1837
A. 65b minderjarigen van L. Pater 1837
A. 66 B. 74 kinderen van W.C. Pater 1832 Heerenstraat
A. 66 C.W. Pater 1837
A. 67 B. 75 G. Polichy 1832 Heerenstraat
A. 67 G. Polichy 1837
A. 68 B. 77 erven Jacob Brink 1832 Heerenstraat
A. 68 erven J. Brink 1837
A. 69 B. 80 Jael Fernandes 1832 Heerenstraat
A. 69 B. 80 mejuffrouw Jael Fernandes 14/01/1833 G.J. Lugard 1833 Heerenstraat
A. 69a B. Lugard 1837
A. 69b B. Lugard 1837
A. 69c B. Lugard 1837
A. 70 B. 83 boedel S.H. Moron 1832 Heerenstraat
A. 70 boedel Moron 1837
A. 71 B. 85 boedel S.H. Moron 1832 Heerenstraat
A. 71 B. 87 boedel S.H. Moron 1832 Heerenstraat
A. 71 boedel S.H. Moron 1837
A. 72 B. 90a J.B. Louzada senior 1832 Heerenstraat
A. 72 B. 90b J.B. Louzada senior 1832 Heerenstraat
A. 72 J.B. Louzada 1837
A. 73 B. 92 M.E. Geerke 1832 Heerenstraat
A. 73 B. 92 Maria Elisabeth Geerke 11/02/1837 Sophia Henrietta Barendina Bleij, weduwe Hendrik Goudman 1837 Heerenstraat
A. 73 weduwe H. Goudman 1837
A. 74 B. 94a Port. Israelitische Gemeente 1832 Heerenstraat
A. 74 B. 94b Port. Israelitische Gemeente 1832 Heerenstraat
A. 74 Portugeesch Israelitische Gemeente 1837
A. 75 B. 96b Johanna Christina Bernandina van Echt 1832 Heerenstraat
A. 75 J.C.B. van Echt 1837
A. 76 B. 95 David de Aron Jessurun 1832 Heerenstraat
A. 76 B. 96a David de Aron Jessurun 1832 Heerenstraat
A. 76 D.A. Jessurun 1837
A. 77 B. 93a G.P. Heilbron 1832 Heerenstraat
A. 77 onbekend 1837
A. 78 B. 91 Constantia van Bellona van Schelling 1832 Heerenstraat
A. 78 C. van White 1837
A. 79 B. 89 M.A. Richter 1832 Heerenstraat
A. 79 M.A. Richter 1837
A. 80 B. 88 David Jacob de Vries 1832 Heerenstraat
A. 80 B.105 David Jacob de Vries 1832 Heerenstraat
A. 80 weduwe de Vries 1837
A. 81 B. 84 F. van Eyck 1832 Heerenstraat
A. 81 B. 84 Salomon Alexander 27/03/1833 F. van Eijck 1833 Heerenstraat
A. 81 B. 84 F. van Eijck 05/07/1832 A.V. Saeltzer 1833 Heerenstraat
A. 81 M. Seltzer 1837
A. 82 B. 82 Adam Cameron 1832 Heerenstraat
A. 82 A. Cameron 1837
A. 83 B. 81 boedel Juda Delmonte 1832 Heerenstraat
A. 83 B. 81 boedel Juda Delmonte 06/05/1833 Jane Forlong Rule 1833 Heerenstraat
A. 83 weduwe Rule 1837
A. 84 B. 79 Simon E. Simons 1832 Heerenstraat
A. 84 J.E. Simon 1837
A. 85 B. 78 Mozes Bueno de Mesquita 1832 Heerenstraat
A. 85 M.M. de Mesquita 1837
A. 86 B. 76 Jacoba van Labadie 1832 Heerenstraat
A. 86 B. 98 Jacoba van Labadie 1832 Heerenstraat
A. 86 B. 76 Maria Jacoba Petronella van Labadie 11/04/1835 Raphael del Castilho 1835 Kerkplein
A. 86 R. de Castilho 1837
A. 87 B. 71 boedel weduwe J.N. Samson 1832 Heerenstraat
A. 87 B.164 boedel weduwe J.N. Samson 1832 Heerenstraat
A. 87 B. 71 boedel Marianna Isaac Nathan Samson 09/04/1832 kinderen weduwe C.S. Gomperts, geboren Jacobs 1832 Heerenstraat
A. 87 M.A. Keizer 1837
A. 88 B. 69 M.E. Geerke 1832 Heerenstraat
A. 88 B. 69 Margaretha Elisabeth Geerke 14/08/1835 Christiaan van Tholl 1835 Heerenstraat
A. 88 C. van Tholl 1837
A. 88 B. 69 C. van Thol en zijn minderjarig kind 12/02/1838 Gracia Abenatar, weduwe Salomon Abendanon 1838 Heerenstraat
A. 89 B. 67 J.W. van Bocko 1832
A. 89 B. 67 Johanna Wilhelmina van Bocko 27/07/1833 Charles Lionarons 1833 Heerenstraat
A. 89 C. Lion Arons 1837
A. 89 B. 67 Charles Lionarons 09/11/1838 L.A. Lionarons en M.J. Lionarons hof Lionarons & Co. 1838 Heerenstraat
A. 90 A. 28 Hendrik Goudman 1832 Heerenstraat
A. 90 A. 30 Goudman & Co. 1832 Heerenstraat
A. 90 A. 25 H. Kemper & J.M. Pietzker 1832 Heerenstraat
A. 90 A. 25 J.M. Kemper weduwe J.W. Nienhuis, huisvrouw J.G. Pietzker ; en J.C. Kemper 21/10/1833 Hendrik Goudman 1833 Heerenstraat
A. 90 A. 28 boedel P. Bonte 20/12/1833 H. Goudman 1833 Heerenstraat
A. 90 A. 30 Andries van Hasselaar 20/12/1833 H. Goudman 1833 Heerenstraat
A. 90 weduwe H. Goudman 1837
A. 90 A. 25 boedel H. Goudman 1837 Heerenstraat
A. 90 A. 25 S.H.B. Bleij, weduwe H. Goudman (1/3) en minderjarige L.S.H.B. Goudman (1/3) 02/02/1842 Hendrik Goudman junior 1842 Heerenstraat
A. 91 A. 23 Rosalina van Pelichet 1832 Heerenstraat
A. 91 A. 23 Rosalina van Pelichet 20/02/1838 C. Benedictus 1837 Heerenstraat
A. 91 C. Benedictus 1837
A. 92 A. 19 J.B. Louzada 1832 Heerenstraat
A. 92 A. 21 J.B. Louzada 1832 Heerenstraat
A. 92 J.B. Louzada 1837
A. 93 A. 17 Elisabeth Catharina Turner, geboren Bramm 1832 Heerenstraat
A. 93 E.C.T. Bramm 1837
A. 94 A. 15 weduwe Bagina, geboren van Hees 18/03/1830 J.A. Gollenstede 1830 Heerenstraat
A. 94 A. 15 boedel J. Jeanette 1832 Heerenstraat
A. 94 J.R. Robles 1837
A. 95 A. 47 Adam Cameron 1832 Plein
A. 95 A. Cameron 1837
A. 96 A. 48 boedel W.A. Carstairs 1832 Plein
A. 96 boedel Carstairs 1837
A. 97 A. 49 L.B. Slengarde 1832 Plein
A. 97 A. 50 L.B. Slengarde 1832 Plein
A. 97 L.B. Slengarde 1837
A. 98 A. 51 A.F. Lammens 1832 Plein
A. 98 A. 52 A.F. Lammens 1832 Plein
A. 98 A. 53 A.F. Lammens 1832 Waterkant
A. 98 A. 51 mr. A.F. Lammens 30/01/1836 N. Box 1836 Waterkant
A. 98 N. Box 1837
A. 99 A. 54 J.C. Saeltzer 1832 Waterkant
A. 99 Johanna Seltzer 1837
A.100 A. 55 John James Duncan 1832 Waterkant
A.100a Duncan 1837
A.100a en b A. 55 J.J. Duncan 20/04/1832 J.E. Duncan, geboren Pommereschen 1832 Waterkant
A.100b Duncan 1837
A.101 A. 56 boedel C.F. Friderici 1832 Waterkant
A.101 weduwe Muller en mr. JJ.H. de Friderici 1837
A.101 A. 56 E.F. van Ommeren, weduwe J.C. Muller 27/07/1838 J.H. Imthurn nomine uxoris (Clasina Josephina Imthurn, geboren Klint) 1838 Waterkant
A.102 A. 57 boedel D. Brederode 1832 Waterkant
A.102 A. 57 boedel D. Brederode 13/04/1835 Salomons & Gomperts 1835 Waterkant
A.102 A. 57 Salomons & Gomperts 27/10/1835 H.W. Lijons 1835 Waterkant
A.102 A. 57 Henry Washington Lyons 30/06/1837 Eliazer Benjamin de Vries 1837 Waterkant
A.102 E.B. de Vries 1837
A.103 A. 58 Ezechiel Barend 1832 Waterkant
A.103 A. 89 Ezechiel Barend 1832 Oranjestraat
A.103 E. Barend 1837
A.103 A. 58 erven S. Schuman 1838 Fredericisgracht
A.104 A. 87 boedel Mordechai de la Parra 1832 Oranjestraat
A.104 S. de la Parra 1837
A.105 A. 85 Joseph S. Gomperts 1832 Oranjestraat
A.105 onbekend 1837
A.106 A. 83 Adam Cameron 1832 Oranjestraat
A.106 A. Cameron 1837
A.107 A. 81 Adam Cameron 1832 Oranjestraat
A.107 A. Cameron 1837
A.108 A. 2 J.J.G. Spilker 03/10/1836 D. Danjon 1832 Gravenstraat
A.108 A. 2 J.J.G. Spilker 03/10/1836 D. Danjon 1836 Gravenstraat
A.108 D. Danjon 1837
A.109 A. 78 Adam Cameron 1832 Oranjestraat
A.109 A. Cameron 1837
A.110 A. 79 R. Gollenstede 1832 Oranjestraat
A.110 R. de Gollenstede 1837
A.111 A. 80 Hendrika M. van Lobbrecht 1832 Oranjestraat
A.111 A.M. van Lobbrecht 1837
A.111 A. 80 H.M. van Lobbrecht 1837 Oranjestraat
A.111 A. 80 boedel Hendrica M. van Lobbrecht 01/09/1843 Henrietta Susanna Wilhelmina Maatstaf, voor haar minderjarige zoon Johan Charles Sanches 1843 Oranjestraat
A.112 A. 82 weduwe H. de Berenger 1832 Oranjestraat
A.112 weduwe H. de Berrenger 1837
A.112 A. 82 boedel weduwe H. de Beranger 28/12/1839 F.M. Schietlood 1842 Oranjestraat
A.113 A. 84 Catharine Jane Smith 1832 Oranjestraat
A.113 A. 84 Catharina Jane Smith 06/04/1837 Jacoba Juda 1837 Oranjestraat
A.113 J. Juda 1837
A.114 A. 86 Jacob Benjamin Jacobs 1832 Oranjestraat
A.114 A. 86 boedel Jacob Benjamin Jacobs 24/02/1835 G. Jacobs 1835 Oranjestraat
A.114 G. Jacobs 1837
A.115 A. 88 weduwe H. de Berenger 1832 Oranjestraat
A.115 weduwe H. de Berreger 1837
A.116 A. 59 weduwe H. de Berenger 1832 Waterkant
A.116 weduwe H. de Berreger 1837
A.116 A. 59 Marie Adelaide de Berrenger 19/10/1838 J.A. Scheiderman 1838 Oranjestraat
A.117 A. 60 boedel Coenraad Simon Gomperts 13/07/1830 weduwe C.S. Gomperts 1830 Waterkant
A.117 A. 60 boedel C.S. Gomperts 1832 Waterkant
A.117 M.A. Keizer 1837
A.118 A. 61 Salomon & S.H. de la Parra 1832 Waterkant
A.118 boedel S. en S.H. de la Parra 1837
A.119 A. 62 James Thijm 1832 Waterkant
A.119 A. 62 James Thijm 16/04/1835 Joel Heinrich Imthurn 1835 Waterkant
A.119 J.H. Imthurn 1837
A.120 A. 63 M.E. Rothe 13/04/1831 J.J.G. Spilker 1831 Waterkant
A.120 A. 63 John Evans nomine uxoris 1832 Waterkant
A.120 A. 63 Maria Erdmutha Rothe, huisvrouw van John Evans 1832 Waterkant
A.120 A. 63 Maria Erdmutha Rothe, huisvrouw van John Evans 21/06/1832 J.P. Tafares 1832 Waterkant
A.120 A. 63 boedel Maria Ermutha Rothe, laatst weduwe John Evans 16/07/1834 L. Roman, geboren Carter 1834 Waterkant
A.120 A. 63 Charles Antoine Roman nomine uxoris 03/05/1837 Schoontje Moses Levy, weduwe Levy Abrahams 1837 Waterkant
A.120 weduwe Levy Abraham 1837
A.121 A. 64 M.A. Salomons 1832 Waterkant
A.121 weduwe M.A. Salomons 1837
A.122 A. 65 D.S. von Koningslow 1832 Waterkant
A.122 A. 91 D.S. von Koningslow 1832 Kromme Elleboogstraat
A.122 D. von Koningslow 1837
A.122 A. 65 D.S. von Königslow 28/09/1838 G.L. Röperhoff 1838 Waterkant
A.123 A. 94 Jeannette de Bije 18/02/1830 Jacob Goede 1830 Kromme Elleboogstraat
A.123 A. 94 Jacobus Goede 1832 Kromme Elleboogstraat
A.123 A. 94 Jacobus Goede 14/07/1833 boedel M.E. Evans, geboren Rothe 1833 Kromme Elleboogstraat
A.123 A. 94 boedel Maria Erdmutha Rothe, weduwe John Evans 13/05/1834 weduwe M.A. Salomons 1834 Kromme Elleboogstraat
A.123 weduwe M.A. Salomons 1837
A.124 A. 96 M.E. Rothe 13/04/1831 A.C.W. Eggers (huisvrouw C.D. Betting) 1831 Kromme Elleboogstraat
A.124 A. 96 John Evans nomine uxoris 1832 Kromme Elleboogstraat
A.124 A. 96 minderjarige D.J. en G.L. Mens 19/06/1835 C.A. Roman 1835 Kromme Elleboogstraat
A.124 A. 96 C.A. Roman nomine uxoris 15/06/1836 J.H. Imthurn 1836 Kromme Elleboogstraat
A.124 A. 96 Charles Antoine Roman nomine uxoris 03/05/1837 Schoontje Moses Levy, weduwe Levy Abrahams 1837